کلینیک تخصصی کاشت مو خانه سفید

  • 2731 225 0912
  • 021-54503

کاشت مو خانه سفید

جدیدترین و بهترین روش کاشت مو

با همت جناب آقای دکتر اصلانی و تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو در کشورهای اروپایی موفق به بومی سازی روش مدرن کاشت مو میکرو FIT شدیم. در روش میکرو FIT که برخی آن را میکروگرافت هم معرفی می کنند، ما شاهد عوارض کمتری نسبت به سایر روش های کاشت مو هستیم. همچنین بدلیل برداشت ظریف تر امکان ایجاد تراکم های بیشتر وجود دارد.

نکته بسیار مهم : برخی مراکز کاشت مو متاسفانه عکس های غیرواقعی و دستکاری شده منتشر کرده و موجب ایجاد سطح توقع غیر واقعی در افراد شده اند. توجه داشته باشید که برداشت از بانک مو پشت سر و قسمت های بدن افراد محدود می باشد و ایجاد تراکم بسیار بالا و غیر واقعی با معیارهای استاندارد پزشکی همخوانی نداشته و صرفا تبلیغات دروغین می باشد.

جهت کسب اطلاعات کامل در مورد روش های متفاوت کاشت مو از منوی کاشت مو اقدام کنید. روش های قابل انجام در کلینیک خانه سفید ( FIT,Micro FIT,SUT,FUT, SUPER FUE و ترکیبی ) کاملا اصولی و طبق استانداردهای جهانی و تحت نظارت پزشک متخصص پوست مو ( دکتر حسام نهاوندی – دارای بورد تخصصی از کشور اتریش و عضو آکادمی پوست و مو کشور آمریکا ) انجام می شود.

مشاورین ما با شما تماس میگیرند

نام و نام خانوادگی (اختیاری)

تلفن همراه (الزامی) *

کاشت مو به روش FUT

بعد از انجام امور مرتبط با بی حسی موضعی یک نوار کوچک از پشت سر با عنوان فلپ برداشته شده و محل آن بخیه زده می شود. طول فلپ در این روش چند اینچ می باشد. در مرحله بعد پزشک متخصص فلپ برداشته شده را با کمک میکروسکوپ های پیشرفته و لوازم جراحی به واحد های فولیکولی ( گرافت مو) تقسیم می کند و این واحدها بعد از ایجاد روزنه هایی، در سطح طاسی سر کاشته می شوند.

کاشت مو به روش FIT

در روش جداسازی بخش های فولیکولی ( FIT ) گرافت های مو به طور جداگانه و پراکنده از بانک مو توسط پانچ مخصوص جداسازی شده، بطوریکه هیچگونه اسکار و زخمی برجای نمی گذارد. این گرافت ها به طور مستقیم در محل طاسی سر کاشته می شون.

کاشت مو به روش SUT

در روش کاشت مو SUT از پانچ اتوماتیک برای برداشت گرافت ها از پشت سر استفاده می گردد که این امر آسیب کمتری را به فولیکول مو نسبت به سایر روش ها در پی دارد و سرعت عمل کار بالاتر می رود و در ادامه مراحل کاشت به مانند کاشت موی FIT عمل می شود.

کاشت مو به روش میکرو FIT

کاشت موی غیر جراحی با دقت بسیار بالا و استفاده از دستگاه های ظریف تر برای برداشت که در کلیه مراحل اعم از اندازه گیری، خط رویش، زدن بی حسی، برداشت و کاشت کاملا تحت نظر پزشک متخصص پوست و مو می باشد.

در جدیدترین روش کاشت موی طبیعی با عنوان میکرو FIT  یا ” میکرو گرافت ” MICRO FIT که در حال حاضر به صورت انحصاری در کلینیک تخصصی پوست و مو خانه سفید انجام می پذیرد. جدای از اجرای مراحل برداشت در کاشت SUT در مرحله کاشت نیز از وسایل ظریف تر و مینیاتوری استفاده شده که ظرافت کاشت مو تا حد میکرو را دارد و تراکمی بهتر از سایر روش ها به دست می دهد.

به دلیل استفاده از دستگاه ایمپلنتر در سایز میکرو می توان تعداد گرافت بیشتری در یک سانتی متر مربع کاشت که این امر تراکم چند برابری را نسبت به سایر روش ها در پی دارد و ظرافت کاشت مو را تا حد زیادی بالا میبرد به طوری که موهای کاشته شده به طور کاملا طبیعی رشد می کنند.

کاشت مو به روش ترکیبی

این روش بیشتر برای افرادی که سطح طاسی بالایی دارند استفاده می شود. در این روش ابتدا با روش FUT سطح اصلی را پوشش داده و سپس بوسیله یکی از روش های غیرجراحی نامبرده شده نسبت به افزایش تراکم کاشت مو اقدام می کنیم.

اخیرا برای افرادی که تراکم بیشتری نیاز دارند، در انتها بوسیله برداشت مو از ناحیه سینه و یا زیر ریش تراکم بیشتری ایجاد میکنیم. برخی از مراکز این روش را فوق ترکیبی نامگذاری کرده اند که بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. همان روش ترکیبی است با تراکم بیشتر.

تماس با ما

آدرس :تهران، جردن، بلوار افریقا، خیابان دستگردی غربی (ظفر غربی)، پلاک ۳۲۱

تلفن (خط ویژه) : ۵۴۵۰۳-۰۲۱
همراه ( ارسال عکس ) : ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱
اینستاگرام : https://instagram.com/whdc.ir