اخبار

نکات طلایی در مورد خرید کراتین مو

()

کراتین کیور بهترین و اصل ترین کراتین مو برزیلی را در اختیار شما خریداران گرامی قرار می دهد و با انتخاب ما عالی ترین و بهترین خرید کراتین مو اصل را تجربه خواهید کرد. کراتین کیور کراتین مو، کاملا گیاهی و بدون هیچ گونه ماده شیمیایی می باشد که فاقد بو ، بدون گاز و بدون سوزش چشم می باشد. که با انتخاب محصول گیاهی و ارگانیک می توانید با خیال راحت موهای خود را کراتینه و از زیبایی موهای خود لذت ببرید.

 نکات طلایی در مورد خرید کراتین مو

 1. در هنگام خرید و انتخاب مواد کراتین مو بسیار توجه داشته باشید که کراتین مو اصل را خرید کنید و از خرید کراتین مو تقلبی خودداری نماید.
 2. کراتین برزیلی را برای کراتینه کردن مو خود انتخاب کنید چرا که ، هم کراتین صافی و هم کراتین احیا می باشد و با خرید یک کراتین می توانید از دو خاصیت مواد کراتین مو استفاده نماید.
 3. از مواد کراتین موهایی برای کراتینه کردن موهای خود استفاده نماید که دارای مواد سازنده گیاهی و ارگانیک باشد و به شدت از خرید کراتین مو دارای مواد شیمیایی خودداری نماید ، چرا که این مواد کراتین مو شیمیایی صدمات جبران ناپذیری به موها وارد کرده و باعث ریزش مو می شود.
 4. کراتین های که دارای قرنطینه بعد از کراتینه مو نمی باشند اغلب دارای مواد شیمیایی در ساختارشان می باشد ، در نتیجه در هنگام خرید بسیار دقت کنید که از مواد کراتین طبیعی و ارگانیک استفاده نماید.
 5. سعی کنید در هنگام  خرید کراتین مو از نمایندگی های فروش کراتین مو خرید کنید ، چرا که محصول اصل را با قیمت مناسب تر می توانید خرید نماید.
 6. در زمان خرید کراتین مو صرفا فقط به قیمت مواد کراتین مو توجه نکنید و به اصل بودن و ارگانیک بودن و … نیز توجه داشته باشد.
 7. کراتین مو به زنان باردار اصلا توصیه نمی شود و در زمان بارداری به هیچ عنوان از کراتینه کردن مو استفاده نکنید.
 8. بعد از کراتینه کردن موهای خود از موارد مراقبتی مو یعنی استفاده از ماسک و شامپو مناسب موهای کراتینه استفاده نماید ، تا مدت زمان بیشتری کراتینه موهای شما باقی بماند.
 9. قبل از رفتن به استخر یا دریا موهای خود را با روغن آرگان و یا روغن های دیگر چرب نماید تا خاصیت کراتینه مو شما از بین نرود.

خرید کراتین مو اصل

همان گونه که بیان شد در زمان خرید کراتین مو باید به اصل بودن کراتین بسیار دقت کنید و از خرید مواد کراتینه مو تقلبی خودداری کنید ، چرا که کراتین مو تقلبی سبب ریزش مو می گردد و احیا و صافی کوتاه مدت برای ما خواهد داشت.

با خرید کراتین مو اصل می توانید بهترین نتیجه را از کراتینه کردن موهای خود ببرید و طول عمر مواد کراتینه مو کیور بین 6 الی 8 ماه می باشد.که با استفاده از نکات مراقبت های بعد از کراتینه کردن مو می توانید این مدت زمان و دوام کراتین را بر روی موهای خود را بیشتر نیز کنید.

کراتین کیور ، کراتین برزیلی اصل می باشد که محصول کشور برزیل می باشد و توسط شرکت ما یعنی کراتین کیور در سراسر نقاط کشور به فروش می می رسد.

قیمت کراتین مو

شرکت کراتین کیور به دلیل فروش بی واسطه و با حذف واسطه ها و دلالان در زمینه خرید کراتین مو ، کراتین مو خود را با قیمت مناسب و ارزان قیمت به دست خریداران گرامی در سراسر نقاط کشور ( ارسال رایگان ) قرار می دهد.

جهت استعلام قیمت روز کراتین مو می توانید به بخش محصولات سایت ما مراجعه و خرید مورد نظر خود را به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید.

همچنین جهت خرید کراتین مو ارزان قیمت و همراه با تخفیف می توانید با شماره تماس دفتر فروش مرکزی ما ( 50 22 60 22 – 021 و یا 49 007 59 0919 ) در تماس باشید و خرید عمده ای و جزیی خود را انجام دهید.

شایان ذکر است که به تازگی کراتین کیور یک جشنواره فروش ویژه همراه با هدایای عالی در نظر گرفته است که بدین شکل است.

با خرید 24 عدد کراتین کیور 24 عدد کراتین کیور هدیه بگیرید و با خرید 3 عدد کراتین کیور 1 عدد کراتین کیور هدیه بگیرید.

کراتین کیور همراه با تخفیفات ویژه ما را از دست ندهید و همین حالا جهت خرید کراتین مو اصل با دفتر مرکزی ما تماس گرفته و یا به بخش محصولات ما مراجعه نماید.

کراتین مو

کراتین مو

بیشتر اشخاصی که دارای موهای فر یا وز می باشند از فرم موهای خودشان رضایت ندارند. این حس نارضایتی، اغلب از آنجا سرچشمه می گیرد که خانم ها یا آقایانی که موهای وز و فر دارند. فرم زیبای موهای خود را فقط بعد از سشوار یا اتو نمودن موها می توانند ببیند.

از این رو تعداد زیادی  از آنها به منظور رهایی از این حالت وز و مجهد بودن موهایشان به صاف نمودن یا کراتینه نمودن موهای خودشان روی می آوردند.
در مورد آشنا شدن با جنس مو و ساختار ظاهری مو صاف، محصولات کراتینه اسیدی و قلیایی (PH)، مراقب های پس و بعد از کراتین کردن، مرحله های فیزیکی و شیمیایی صاف، کراتینه مو و مواد مورد نیاز جهت مراقبت کراتینه می باشد.
کراتین از عنصرهای اساسی ساخته شده مو و ماده پروتئینی است. کم بودن مواد کراتین در موها باعث خشک شدن و کدر نمودن آنها می شود.

قبل از این متخصصان پوست و مو به دنبال راهی بودند که بشود به طریقی کراتین را به موها تزریق شود تا معضل کمبود کراتین در موها را رفع شود. آزمایش های مختلفی در کنار کارشناسی متخصصان سبب به موفقیت و راه حلی در این خصوص شد ، به همین ترتیب کراتین به منظور ترمیم موهای وز و مجعد و آسیب دیده وارد بازار سراسر دنیا شد.

چه موهایی را باید کراتینه کنیم ؟

 1. موهایی که  اغلب در شکل ظاهری خود فرفری و وز می باشند و شخص علاقه دارد تا فرم و شکل صاف و زیبا به موهای خود بدهد.
 2. موهایی که به خاطر رنگ و دکلره بسیار آسیب دیده اند. این موها را می شود به منظور ترمیم، صاف و احیا کردن کراتینه کنیم.
 3. صاف و ابریشمی کردن موهایی که به خاطر به کاربردن زیاد از اتو و سشوار کدر و وز به خود گرفته اند.

کراتین مو

مواد کراتین مو

مواد کراتین مو ، با انجام مراحلی بافت مو فر را به فرم صاف و ابریشمی در می آورند. مواد ویژه کراتینه و فر نمودن مو فقط از نظر فرم ظاهری با همدیگر فرق دارند، ولی عملکرد شیمیایی آنها اصلا یکسان نیست؛ حتی اگر که هیدرواکسید در کراتینه و فر دایمی مختلف باشند.تمام مواد کراتین مو و فرم فر و زن موها را با از بین بردن پیوندهای هیدروژن تغییر شکل داده و 2 نوع مشترک کراتینه شیمیایی مو، تیوگلی کولیت آمونیوم  می باشد.

کراتین کیور ، دارای 2 ماده مهم و حیاتی کرم صاف کننده و کرم خنثی کننده یا تثبیت کننده هستند. این 2 محصول بدین شکل به کار گرفته می شود: در  گام اول، صاف کننده به کار گرفته می شود. در گام بعد نیز خنثی یا تثبیت کننده اثر می گذارد تا حالت موها را تثبیت شود.شایان ذکر است که با خرید کراتین کیور می توانید هم موهای خود را احیا و صاف کنید و کراتین کیور کراتین منحصر به فرد صافی و احیا مو می باشد.

مواد کراتین مو با 2 ویژگی اسیدی و قلیایی در بازار هستند. کراتین های قلیایی از هیدروکسید سدیم می باشند و هر قدر که ویژگی قلیایی مواد بیشتر گردد ، اثر بالاتری نیز دارد و سرعت واکنش آن نیز بالاتر است. همچنین این امکان هم هست که به موها آسیب دیده و موها نیازمند به مراقبت بیشتری باشند. PH قلیایی کراتینه ها هشت و نیم تا دوازده باشد.

نکات طلایی در مورد آموزش کراتین مو

 1. به منظور مراقبت لباس تان، بهتر می است که از پیش بند یا روپوش رنگ مناسب به کار گرفته شود.
 2. پوست سر شخص را دقیق چک کنید و در صورت هر نوع خراش و چیزهای دیگر از کراتینه مو خودداری فرمایید.
 3. کراتینه کردن موهای مشتری و یا خودتان را متناسب با جنس مو انتخاب نماید.
 4. پیش از آغاز ، کراتینه مو مورد نظر را آزمایش نماید و مدت صبر کنید.
 5. تا جایی که امکان دارد از صاف نمودن موهایی که قبلاً از مواد شیمیایی به کار گرفته شده است خودداری فرمایید.
 6. کنار صورت، گردن و گوش ها را با کرم محافظ چرب نماید.
 7. موها را با شامپو شسته تا چربی مو به طور کامل از بین رود و سپس موها را با سشوار نسبتا خشک کنید.
 8. از پشت سر مو ها را دسته بندی و شروع به مواد گذاری موها کرده و از ریشه مو 2 سانتی متر فاصله داده و شروع به مواد گذاری کامل موها کنید.
 9. بعد از آن یک تایمی حدود 40 تا 45 مکث می کنیم تا اینکه مواد کراتین مو بهتر و بیشتر بر روی موها اثر بگذارد.
 10. مدت زمان مکث به منظور کراتینه مو بسته به دستورالعمل شرکت سازنده شان مختلف می باشد، در برخی شرکت ها مقدار و تایم مکث روی موهای طبیعی پانزده تا سی دقیقه و همچنین موهای رنگ شده و حساس ده تا پانزده دقیقه توصیه می گردد. ضمنا به منظور موهای ضعیف و نازک ده تا بیست دقیقه تعیین شده است. رعایت نکردن تایم مکث ، می شود سبب تبدیل موها به فرم ناخوشایند گردد.
 11. بعد از زمان مکث دوباره موها را دسته بندی کرده و هر قسمت مو را 7 الی 10 مرتبه اتو می کنیم و درجه حرارت اتو مو با ید متناسب با جنس مو فرد باشد.
 12. در هنگام شستشو مو کراتینه شده الزاما از تثبیت کننده و ماسک کراتینه کردن به کار ببرید.
 13. لازم می باشد که در زمان پریود بودن  یا حامله بودن از کراتین مو خودداری نماید.
 14. تا هنگامی که موهای آسیب دیده، ترمیم نشده اند از کراتینه مو به کارگیری نکنید.
 15. مواد کراتین مو را از پشت سر و دو سانت با فاصله از ریشه مواد گذاری نماید.
 16. زمان کار حتما از دستکش و کلاه استفاده نماید.

همچنین به منظور مشاهده فیلم آموزشی ما در مورد کراتینه کردن موهای خود می توانید به صفحه اصلی سایت ما و یا آموزش کراتینه مو در منزل ما مراجعه نماید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران / 5. تعداد رای ها

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

مشاوره فوری خدمات زیبایی

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با مشاورین خانه سفید

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا