دانشنامه کاشت مو

کاشت مو به روش SUT | هزینه، مزایا، مراحل و عوارض احتمالی

()

داشتن موهایی خوش حالت، سالم و پرپشت باعث جوان تر و زیباتر به نظر رسیدن خواهد شد. این روزها ریزش مو و طاسی می تواند باعث نگرانی هر فردی شود. علاوه بر ژنتیک فرد، مواردی چون داشتن رژیم های غذایی نامناسب، ابتلا به فشار خون بالا، ابتلا به برخی از بیماری های زمینه ای، عدم تعادل هورمونی و نیز مصرف برخی از داروها می توانند عوامل دخیل در ایجاد طاسی سر باشند. با گسترش علم و تکنولوژی، امروزه با کاشت مو می توان ظاهر و اعتماد به نفس افراد را تا حد بسیاری بهبود بخشید.

امروز سعی كرده ایم اطلاعات پایه ای از مدرن ترین تكنیك کاشت مو یعنی روش SUT را شرح دهیم.

کاشت مو به روش SUT چگونه است ؟

ویژگی بارز این تکنیک استفاده از ابزارهای مدرن و میکروموتورهای اتوماتیک بجای هولدرهای دستی که در کاشت مو به روش FIT استفاده می شد می باشد. از آنجایی که این روش توسط دستگاه های پیشرفته انجام می شود، لذا عملکرد سریع تری نیز در پوشاندن طاسی سر نسبت به روش های قبلی خواهد داشت. همچنین تراکم مو در این روش افزایش بهتری داشته است.

امروزه استفاده از تکنیک SUT به عنوان یکی از جدیدترین روش های کاشت مو با استقبال قابل ملاحظه ای در میان متقاضیان و متخصصین مواجه شده است، چراکه اسکارهای قابل رویت برای متقاضی به وجود نمی آورد و در مقایسه با سایر تکنیک ها دوره بهبودی کوتاه تری دارد.

از مهمترین ویژگی های این تکنیک، می توان به پایین تر بودن احتمال آسیب رساندن به گرافت های مو توسط جراح اشاره کرد. چرا که فولیکول ها توسط ابزارهای پیشرفته ای از بانک مو متقاضی استخراج می شوند. اگر متقاضی در گذشته از روش های دیگر کاشت مو استفاده کرده و نتیجه مطلوبی دریافت نکرده باشد، استفاده از کاشت مو به روش SUT در صورت داشتن بانک موی کافی برای وی گزینه مطلوب تری خواهد بود.

در مواردی که متقاضی دارای بانک موی متراکم و قابل قبولی باشد، این امکان برای جراح وجود دارد که حتی تا 14000 تار مو برای وی پیوند زده شود، که یک ویژگی ارزشمند در تکنیک SUT است و قابلیت کاشت را تا 3 برابر سایر تکنیک های موجود افزایش می دهد.

به طور خلاصه می توان گفت به دلیل ویژگی هایی که این تکنیک دارد، نتیجه کاشت مو بسیار طبیعی خواهد بود و نشانی از کاشته شدن مو بر جای نخواهد گذاشت. این تکنیک در حال حاضر مطلوب ترین روش برای کاشت مو از نظر متخصصین پوست و مو می باشد.

کاشت مو کلینیک خانه سفید

مزایای کاشت مو به روش SUT

از آن جایی که کاشت مو به روش SUT تکنیکی کاملا مدرن و تکمیل شده سایر روش هاست ، به همین جهت معایب سایر تکنیک ها تا حد ممکن در این روش برطرف شده است.

 • در کاشت مو به روش SUT، سعی جراح بر آن است تا فولیکول ها را به گونه ای استخراج کند که حداقل میزان بافت پوست سر همراه با آن برداشته شود. به عبارتی انتقال فولیکول ها به تنهایی و بدون اتصال به بقایای بافتی پوست سر این امکان را ایجاد می کند تا در نهایت حداکثر تعداد فولیکول های کاشته شده، رشد کنند و این عامل خود وجه تمایز نتایج حاصل از پیوند مو به روش SUT از سایر تکنیک ها می باشد. ناگفته باقی نماند که ویژگی استخراج فولیکول های خالص در تکنیک FIT نیز تا حدودی صادق است، اما از آنجایی که در روش SUT فرآیند استخراج به طور کامل به وسیله دستگاه های پیشرفته ای انجام می شود، لذا نتایج حاصل از SUT به مراتب بهتر و طبیعی تر خواهند بود.
 • به یاد داشته باشید که در روش SUT متقاضی به هیچ عنوان بیهوش نمی‌شود بلکه صرفا بی‌حسی موضعی در این تکنیک مورد استفاده قرار می گیرد.
 • در تکنیک SUT، ابزارهایی کاملا اتوماتیک و یشرفته کار استخراج ، جمع آوری ، نگه داری و کاشت فولیکول ها را تحت نظارت جراح انجام می دهد. این دستگاه سرعت فرآیند کاشت را به طور قابل توجهی نسبت به سایر تکنیک ها بالا می برد. همچنین امکان ایجاد خطا و آسیب به فولیکول ها به حداقل خود می رسد. از آنجایی که از پانچ های نوک تیز دستی در این روش استفاده نمی شود، لذا متقاضی درد، خون ریزی و اسکاری را تجربه نخواهد کرد.
 • تکنیک SUT روشی کم‌تهاجمی است و از روش‌های کاشت موی بدون جراحی به شمار می‌آید، لذا شما در این تکنیک درد، خونریزی، بی‌هوشی و بخیه را تجربه نخواهید کرد.
 • دوره‌ی بهبودی یا ریکاوری آن کوتاه است. سوراخ‌های کوچک در بانک مو تا ۷ روز و در ناحیه‌ی گیرنده حداکثر تا ۱۴ روز بعد التیام می‌یابند.
 • بلافاصله بعد از عمل، درد و ناراحتی وجود ندارد یا بسیار کم است.
 • جای زخم یا اسکار ایجاد نمی‌شود.
 • بعد از درمان معمولاً محدودیتی برای انجام فعالیت های روزمره وجود ندارد.
 • در صورت امکان، برداشت مو از مناطقی چون زیر ریش هم در این تکنیک مجاز است.

کاشت مو به روش SUT

معایب کاشت مو به روش SUT

معایب در روش SUT به حداقل رسیده است، اما موارد زیر ممکن است برای برخی افراد رخ دهد که معمولاً خفیف بوده و طی چند روز تا چند هفته برطرف می شوند:

 • تورم ناحیه ی پیشانی
 • احساس بی حسی در ناحیه ی اهداکننده که پس از چند هفته ناپدید می شود.
 • رشد نابرابر و با تاخیر در موهای کاشته شده

مراحل انجام کاشت مو به روش SUT

به طور کلی، روش پیوند واحد فولیکولی مدرن یا همان SUT  به صورت زیر انجام می شود:

معاینات بالینی و آزمایشات اولیه

در این مرحله پزشک معاینات بالینی اولیه را انجام می دهد و آزمایشات لازم را تجویز می کند. انجام برخی آزمایشات قبل از کاشت مو، ضروری است. متقاضی کاشت مو لازم است که آزمایشات خواسته شده را انجام داده و نتایج آن را در اختیار پزشک قرار دهد.

سپس وضعیت بانک موی شما بررسی می شود. کیفیت بانک مو، عمق ریشه های مو، بررسی کشسانی پوست سر، وضعیت چربی پوست سر، بررسی وضعیت منطقه کاشت و تعداد فولیکول های لازم برای درمان منطقه بی مو، توسط پزشک انجام می شود.

از مزایای کاشت مو با روش SUT این است که  امکان استخراج گرافت های مو بجز سر، از سایر نواحی بدن از قبیل سینه، بازوها و ریش نیز وجود دارد.

با استفاده از برنامه های کامپیوتری، طراحی خط رویش مو نیز صورت می گیرد. خط مو در این روش کاشت مو، حالتی کاملا طبیعی دارد. بر اساس این طراحی، تعداد فولیکول های لازم برای کاشت نیز مشخص می شوند. با توجه به تعداد فولیکول های لازم برای کاشت، هزینه کاشت مو نیز در این مرحله مشخص می شود.

تزریق بی حسی موضعی و استریل پوست سر

بی حسی پوست سر برای از بین بردن حس درد در بیمار انجام می شود. پس از تزریق بی حسی موضعی، بیمار هنگام برداشت و کاشت فولیکول ها درد را احساس نمی کند. پس از اینکه در بررسی ها و معاینات اولیه ناحیه اهدا و کاشت، مشخص شدند. این مناطق ابتدا تراشیده و سپس استریل می شوند.

تزریق بی حسی موضعی

برداشت مو از منطقه اهدا

پس از تراشیدن و استریل شدن نواحی اهدا و کاشت، در این مرحله با استفاده از دستگاه، گرافت های مو از محل اهدا، استخراج می شوند. تعداد زیادی گرافت در مدت زمان کوتاهی استخراج می شوند.

برداشت گرافت ها مرحله بسیار مهمی از کاشت مو است. دقت و مهارت پزشک در این مرحله بسیار مهم است. در صورتی که برداشت مو با دقت و مهارت کافی انجام نشود، امکان آسیب رسیدن به موهای منطقه اهدا و کم پشت شدن آن ها وجود دارد. از طرف دیگر ممکن است فولیکول های برداشت شده آسیب ببینند.

در صورتی که پزشک از تجربه کافی در این زمینه برخوردار باشد، این مرحله بدون هیچ گونه آسیبی و با کیفیت بالا انجام خواهد شد. بنابراین انتخاب پزشک و کلینیک کاشت مو، نیاز به توجه ویژه دارد.

در کلینیک خانه سفید، پزشکان با استفاده از دانش کافی و با برخورداری از دست آورد سال ها تجربه در کاشت مو از بهترین و بروزترین تکنیک ها برای کاشت مو استفاده می کنند. نتیجه تلاش و تجربه تیم پزشکی این کلینیک، درصد بالای رضایتمندی در مراجعه کنندگان و متقاضیان کاشت مو است.

انتقال و جاگذاری فولیکول ها در منطقه کاشت

فولیکول های برداشت شده از منطقه اهدا، برای کاشت در منطقه کم مو یا طاس آماده می شوند. در ناحیه کاشت، شکافی به عمق حدود ۰/۷ میلی متر ایجاد می شود و فولیکول های برداشت شده در شکاف های ایجاد شده قرار داده می شوند.

کاشت فولیکول ها نیز اهمیت زیادی دارند. برای اینکه خط مو پس از کاشت طبیعی تر به نظر برسد، در مناطق خط مو از واحدهای فولیکولی یک تار مویی استفاده می شود. در بخش های عقب تر از خط مو از واحدهای ۲، ۳ و ۴ تار مویی استفاده می شود. در این روش کاشت مو، خط مو کاملا طبیعی به نظر می رسد.

به طور کلی موهای افراد به فرم های تک دانه و یا چند دانه رویش می کنند. اگر دو فرد را در نظر بگیرید که یکی از آنها رویش مو تکی داشته باشد و فرد دیگر رویش مو دوتایی داشته باشد. اگر از هر دو متقاضی 200 گرافت مو استخراج شود، برای فرد اول 200 تار مو و برای فرد دوم 400 تار موی قابل کاشته شدن داریم. بدین ترتیب باید خاطر نشان کرد که متقاضیان با تراکم موی بیشتر باید بانک موی بهتر و قوی تری نسبت به سایرین داشته باشند.

جایگذاری گرافت ها در روش SUT

کاندید مناسب کاشت مو به روش SUT

بهترین فردی که می‌تواند به این سوال پاسخ دهد، پزشک متخصص کاشت مو است. در کلینیک تخصصی پوست و مو خانه سفید، مجرب ترین مشاوران شرایط شما را به طور کامل بررسی می کنند و مناسبترین روش با توجه به شرایط شما را برایتان در نظر می گیرند.

 درصورت داشتن شرایط زیر، تکنیک کاشت مو به روش SUT به شما توصیه می شود:

 • متقاضاین مرد که دچار طاسی آندروزنیک در ناحیه سر شده باشند.
 •  در صورتی که ضربه، سوختگی و یا شیمی درمانی منجر به از دست دادن مو شده باشند.
 • در صورتی که پس از بهبودی ابتلا به التهابات پوستی ، متقاضی دچار طاسی موی سر شده باشد.
 • وجود هرگونه کم پشتی و یا طاسی در نواحی دیگری چون ابرو، مژه، سبیل، ریش، نواحی تناسلی و سینه

اگر چه که کاشت مو به روش SUT یک جراحی با حداقل تهاجم ممکن است؛ اما باز هم یک نوع جراحی ماینور محسوب می‌شود. لذا وجود برخی شرایط پاتولوژیک می‌تواند موجب بروز مشکلاتی برای متقاضی شود.

درصورت داشتن شرایط زیر، تکنیک کاشت مو به روش SUT به شما توصیه نمی شود:

 • متقاضیانی که دارای طاسی هستند ولی این طاسی الگوی مشخصی ندارد.
 • ابتلا به دیابتی که کنترل نشده باشد.
 • در صورتی که متقاضی التهابات کنترل نشده ای داشته باشد.
 • در صورتی که متقاضی مبتلا به پرفشاری خون بوده و درمانی صورت نگرفته باشد.
 • متقاضیانی که مشکلات انعقادی خون همچون هموفیلی باشند.
 • در صورتی که متقاضی سابقه حساسیت به داروهای بی حسی را ذکر کند.
 • متقاضیانی که به بیماری‌های عفونی ویروسی مانند ایدز و هپاتیت مبتلا باشند.

به همه متقاشیان کاشت مو توصیه می شود سوابق پزشکی و درمانی خود را با پزشک مشاور کلینیک در میان بگذارید تا در صورت وجود هرگونه مشکل، از روشهای دیگر برای ترمیم مو های شما عزیزان استفاده شود.

سن کاشت مو به روش SUT

تکنیک SUT  به طور کلی در افراد بالای 25 سال انجام می شود، چرا که الگوهای ریزش مو در افراد جوان به درستی قابل پیش بینی نمی باشد و ممکن است پس از پیوند، همچنان ریزش مو ادامه یابد. در واقع این افراد، برای هیچ کدام از تکنیک های پیوند مو کاندید مناسبی نیستند. البته گاهی پیش می آید که افراد در سنین بالا نیز پس از کاشت مو، دچار ریزش مو شوند. به طور کلی بهترین سن در زنان و مردان ، سنین بالای 30 سال است.

نمونه کاشت مو به روش SUT کلینیک خانه سفید

بسیاری از مردان جوان که به تازگی دچار ریزش مو شده‌اند در دام کلینیک‌های سودجو و غیرحرفه‌ای گرفتار شده و کاشت مویی انجام می‌دهند که به هیچ وجه پایدار نیست. آقایان زیر ۲۵ سال باید قبل از کاشت مو، روش‌های دیگر درمانی را امتحان کنند و تا زمان تثبیت شدن الگوی ریزش، صبور باشند. در غیر این صورت امکان ریزش موهای کاشته شده زیاد است.

بهترین مرکز کاشت مو SUT در تهران

تمامی افرادی که قصد انجام کاشت مو به روش SUT را دارند ، لازم است تا قبل از انجام آن، به مراکزی مراجعه کنند که سابقه ی طولانی را در این زمینه داشته باشند  و از آخرین تکنولوژی و دستگاه های روز دنیا و داشتن تیم کاشت و متخصصین مجرب بهره مند باشند.

انتخاب کلینیک مناسب جهت انجام عمل کاشت مو، نکته بسیار مهمی است که تاثیر بسیاری را در نتایج عمل خواهد داشت. در کلینیک خانه سفید همه متقاضیان کاشت مو به صورت مجزا توسط پزشک مشاور مربوطه در جلسات مشاوره ی پزشکی تحت آزمایش و بررسی قرار می گیرند.

پزشک متخصص پیش از اقدام به کاشت مو، جزئیات کار را برای متقاضی شرح می دهد تا تردید های احتمالی وی در این زمینه به طور کامل رفع شود. سپس از قسمت های مشخص شده سر برای ترمیم، با دوربین های حرفه ای عکس برداری خواهد شد و علاوه بر تشکیل پرونده درمانی، یک مجموعه عکس شامل تمامی مراحل درمان نیز در اختیار هر فرد قرار خواهد گرفت. در جلسه مشاوره، متقاضی می تواند مناسب ترین زمان برای انجام عمل را نیز مشخص کند.

نمونه کاشت مو در کلینیک خانه سفید
نمونه کاشت مو به روش Micro SUT

توصیه های قبل از کاشت مو

در صورت استعمال دخانیات، حداقل 1 هفته پیش از شروع کاشت مو از کشیدن سیگار و مصرف الکل خودداری کند.

مصرف داروهای خود را به پزشک اطلاع دهید تا در مورد نحوه مصرف آن ها پیش از شروع پیوند مو به شما دستورات لازم را بدهد. داروهای رقیق کننده خون از جمله آسپرین از 10 روز قبل باید متوقف شود. همچنین در صورتی که از ترکیبات حاوی ماینوکسیدیل استفاده می کنید، بهتر است تا از 3 هفته قبل از روز پیوند مو، آن ها را مصرف نکنید.

جهت مطالعه مراقبت های کامل و اقدامات لازم قبل از کاشت مو به صفحه توصیه های قبل از کاشت مو مراجعه فرمایید.

آزمایش های قبل از کاشت مو

۷ تا ۱۰ روز قبل از درمان، بیمار بایستی چندین تست آزمایشگاهی ضروری بدهد:

 1. FBS (BS)
 2. CBC
 3. BUN
 4. CREATININ
 5. PT
 6. PTT
 7. HIV
 8. HbsAg
 9. HbsAb
 10. HCV

نکات مربوط به روز عمل کاشت مو

 • صبح روز عمل، حتما استحمام کنید، اما به هیچ عنوان از شامپو های الکی دار و نرم کننده استفاده نکنید.
 • بسته به تعداد موهای پیوندی، ممکن است جلسه کاشت بین ۴ الی ۸ ساعت طول بکشید، لذا حتما صبحانه ای سبک و بدون کافئین میل کنید.
 •  داروهای مصرفی خود را طبق دستور مشاور کلینیک، مصرف کنید.
 • توجه داشته باشید که بهتر است مو های ناحیه مورد نظر را تا حد ممکن کوتاه کنید.

نمونه کاشت مو به روش SUT کلینیک خانه سفید

توصیه های بعد از کاشت مو به روش SUT

در زیر به برخی موارد توصیه شده که می بایست بعد از کاشت مو مورد توجه قرار گیرد اشاره کرده ایم. برای مطالعه کامل توصیه های بعد از کاشت به صفحه اختصاصی مراقبت های بعد از کاشت مو مراجعه فرمایید.

 • بیمار بدون هیچ گونه پانسمانی مرخص خواهد شد، و ممکن است نیاز باشد یک کلاه سبک بر سر بگذارد. چندین ساعت استراحت توصیه می شود.
 • به بیمار توصیه می شود، الکل، سیگار یا تنباکو مصرف نکند.
 • در صورت داشتن درد، بیمار ممکن است از آنالژزیک ها مانند پاراستامول، یا پیرالژینوم استفاده کند.
 • کمپرس سرد هم می تواند هر دو ساعت برای چند دقیقه استفاده شود. برای چند روز پس از کاشت مو، زمانی که بیمار می خواهد بخوابد، سر بایستی تقریبا تا زاویه ۴۵ درجه بالا آورده شود.
 • تا سه روز پس از کاشت مو، بیمار ممکن است احساس خارش خفیفی در نواحی عمل شده داشته باشد. احساس بی حسی هم ممکن است چند روز تا چند هفته حس شود.
 • یک روز پس از جراحی، بیمار می تواند سرش را زیر دوش با استفاغده از آب گرم برای ۵ تا ۱۰ دقیقه بشوید، اما نباید قسمت های عمل شده را لمس کند. از حوله یا خشک کن مو استفاده نکنید. سرتان را همانطور که در بالا گفته شد، برای ۴ تا ۵ روز پس از درمان بشویید.
 • ممکن است پیشانی متورم شود، که در بعضی بیماران اتفاق می افتد، و ممکن است تا ۲ تا ۴ روز باقی بماند. در صورت افزایش تورم با پزشک خود تماس بگیرید.
 • از فعالیت خسته کننده ی فیزیکی تا هفته ی دوم ، از شنا کردن در استخر های شنا تا سه هفته، و از قرار قرار گرفتن در معرض نورآفتاب یا روی تخت های حمام آفتاب گرفتن تا ۶ هفته خودداری کنید. بهتر است تا ۳ هفته از محصولات ضد آفتاب استفاده شود.

رشد و ریزش موها بعد از کاشت مو به روش SUT

در طول ۱ تا ۳ روز پیاز های موی کاشته شده ریشه دار می شوند. پس از ۵ روز، شما می توانید از شامپوی بچه استفاده کنید و نواحی عمل شده را به آرامی ششست و شو دهید. زخم ها در طول ۷ تا ۱۴ روز پس از عمل می افتند.

از افتادن پیاز های موی کاشته شده همراه با زخم ها نترسید تا زمانی که محل پیوند خونریزی نکند، پیاز های موی کاشته شده در محل درست خود باقی می مانند. موهای کاشته شده تا ۳ ماه رشد می کنند و بعد دچار ریزش می شوند. این تاثیر شوک جراحی است که فولیکول مو پس از آن برای ۱۰ تا ۱۴ هفته وارد فاز استراحت خود می شود. سپس مو شروع به رشد منظم خود می کند. رشد کامل مو پس از کاشت مو ممکن است تا یک سال طول بکشد.

در طول مرحله ی اولیه ی رشد، التهاب خفیفی در اطراف گرفت ها ممکن است به دلیل رشد موهای جدید زیر اپیدرم ایجاد شود، که با تاول های کوچک التهابی خود را نشان می دهد. این التهابات پس از استفاده از کمپرس گرم کاهش پیدا می کند.

 • اسکار ها در ناحیه ی اهداکننده پس از دو هفته به سختی قابل مشاهده هستند علاوه بر این به دلیل رشد موهایی که برای کاشت مو کوتاه شده بودند پوشانده می شوند.
 • فولیکول هایی که به درستی پیوند شده باشند، تا زمان پایان عمر بیمار مو تولید خواهند کرد.
 • پس از تقریبا دو  هفته یک مشاوره ی پیگیری پزشکی مورد نیاز است.

تعداد گرافت توصیه شده برای کاشت در هر ناحیه با روش SUT

 • خط رویش مو : حدود 200 الی 600 گرافت
 • پیشانی : حدود 300 الی 1000 گرافت
 • بخش بالایی سطح سر : حدود 200 الی 700 گرافت
 • قسمت فرق سر : حدود 200 الی 900 گرافت

تعداد گرافت توصیه شده ی برای کاشت در هر ناحیه

هزینه کاشت مو به روش SUT

قیمت کاشت مو به روش SUT ممکن است بین 4000 تا 10000 دلار متغیر باشد . مواردی از نظر تعداد گرافت، تعداد جلسات مورد نیاز برای رسیدن به تراکم دلخواه ،زمان جلسات ، دستمزد جراح، تکنسین ها و پرستاران و پزشک ناظر بر کاشت، مواد مصرفی، داروها و تجهیزات می‌توانند بر روی قیمت تاثیر گذار باشند.

نکته ای که در زمینه هزینه های مربوط به روش SUT وجود دارد آن است که در برخی از کلینیک ها ممکن است هزینه های دریافتی کم گزارش شده باشد. بخاطر داشته باشید که گاهی اوقات پایین بودن هزینه کاشت مو ممکن است به علت عدم حضور پزشک در بیشتر این مراکز باشد و  استفاده از تکنسین های تجربی در این زمینه عوارضی چون بجا ماندن حفرهای موی كاشته شده و آسیب جدی به بانك موی شخص در قسمت برداشت را برای فرد میتواند در بر داشته باشد. لذا انتخاب کلینیک معتبر با سابقه عالی در زمینه کاشت مو مهمترین و حیاتی ترین اقردام برای فرد متقاضی است.

هزینه کاشت مو به روش SUT حدود ۱۲ تا ۱۵ میلیون تومان می باشد. فرایند تکمیل تراکم طبیعی موها اغلب با دوبار عمل کاشت مو بدست می آید، که روش SUT این امکان را کامل برای شما فراهم می کند. تعداد عمل ها بستگی به سطح ناحیه ی بدون موی سر، کیفیت و اندازه ی بافت پیوندی استفاده شده و ویژگی های فردی بیمار دارد.

نمونه کاشت مو به روش SUT کلینیک خانه سفید

جهت دریافت مشاوره خدمات کاشت مو و یا رزرو وقت قبلی در کلینیک تخصصی خانه سفید می توانید همه روزه با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

 • ۰۲۱-۸۸۸۷۰۴۸۰ (خط مستقیم)
 • ۰۲۱-۵۴۵۰۳ (خط ویژه)

فیلم کاشت مو به روش SUT


آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران / 5. تعداد رای ها

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

مشاوره فوری خدمات زیبایی

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با مشاورین خانه سفید

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

‫86 دیدگاه ها

 1. سلام
  به نظر شما کدام روش کاشت fit یا sut مناسب تر وموثر تر می باشد ،بنده نیاز به کاشت تراکم بالا می باشم ،لطفا راهنمایی بفرمایید کدام روش بهتر است و درد کمتر وعوارض کمتر دارد وهزینه کاشت با تراکم بالا چقدر می باشد .

  1. سلام و وقت بخیر

   روش های جدیدتر کاشت مو قطعا نتایج بهتر، عوارض کمتر و تجربه درد کمتری به همراه دارند. جهت دریافت هزینه خواهشمند از سه ناحیه بالا، پشت سر و روبرو عکس گرفته و برای ما ارسال کنین تا در اسرع وقت هزینه برای شما ارسال شود.

   09122252731 واتس اپ کلینیک خانه سفید

 2. در روش کاشت اس یو تی چرا بعد از کاشت رشد موها خیلی آهسته هست ؟
  ولی در روش آف یو تی سرعت رشد سریعتره

 3. سلام .
  من ۲۶ سالمه و همیشه به جز قسمت جلوی سرم یعنی پیشونیم که بلنده، موهای خوب و پرپشتی داشتم . ریزش موی طبیعی و معمول همیشگی رو دارم و از تراکم موهام تو این سالها کم نشده . میخواستم بپرسم برای من روش sut روش خوبی هست ؟ و اینکه حتما باید موها تراشیده بشه ؟ چون فقط میخوام پیشونیم کوتاه تر بشه همین . ممنونم

 4. سلام از توضیحات حوب و مبسوط شما ممنون فقط سوالی برایم پیش آمد تفاوت mfit و sut دقیقا در چیه؟
  تفاوت هزینه هاش را هم بفرمایید.

 5. ضمن عرض خسته نباشید، چند تا سوال داشتم.
  1- برای سری که شوره داره و پوسته پوسته میشه آیا روش sut جواب میده یا نه؟ پوست سرم پوسته می اندازه
  2- من عادت به کندن موهای سرم دارم میشه مو بکارم؟
  3- به یک دکتر متخصص کاشت مراجعه کردم گفت من پشنهاد کاشت نمیدم چون هم موهایت سفید شده و هم درصورت کاشت نخ نما میشه نظر شما چیه؟
  4- آیا بعد از کاشت مو در آینده فشار بر سر هست یانه منظورم اینه بعد از یک آیا مثل قبل از کاشت چیزی را حس نمیکند یا اینکه آدم احساس کند یه چیزی در ناحیه کاشت هست؟
  بنده 40 سالمه
  باتشکر فراوان

  1. با سلام و وقت بخیر

   ۱- بله امکان کاشت نیست.
   ۲- خیر باید ابتدا بیماری خود را درمان و سپس برای کاشت مو اقدام کنید.
   ۳- بدون دیدن و معاینه نمیتوان در این مورد نظری داد.
   ۴- منظور شما را از این سوال متوجه نشدیم.

 6. سلام میشه کسی که پیوند کلیه داشته کاشت مو انحام بده یعنی مشکلی براش پیش نمیاد

  1. با سلام و وقت بخیر

   قبل از اقدام برای کاشت مو باید از پزشک پیوند کلیه خود شرایط خود را پرسیده و از ایشان مجوز کتبی بگیرید.

 7. با سلام
  من 38 ساله هستم
  ریزش موهام تقریبا متوقف شده بود و میخواستم برای خط رویش موهام که کمی عقب رفته بود
  اقدام کنم (حدود 2 سانت() اما 3 ماه پیش کرونا گرفتم
  و بعد از اون ریزش موهام خیلی شدید شده
  به صورتی که کف سرم دیده میشه!!
  هنوز هم ریزش دارم
  با مشاوره ای که انجام دادم
  گفتن ریزش موقتیه و احتمال زیاد دوباره رشد میکنه و از عوارض کروناست
  حالا سوالم اینه که برای کاشت الان اقدام کنم
  یا صبر کنم تا شاید بخش های کمپشت شده مجددا رشد کنه؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   بهتر است صبوری کنید تا ریزش متوقف یا کندتر شده سپس برای کاشت مو اقدام کنید.

 8. سلام،وقتتون بخیر
  من خط رویش موهامو میخوام ترمیم کنم،اصلا نریخته از بچگی نا متقارن بوده .
  میخواستم بدونم به روش sut تا چند وقت زخم و دلمه و قرمزی داره؟
  چون پیشونیمه میخوام بدونم تا چند وقت بعدش مهمونی و اینا نمیتونم برم
  ممنون میشم سوالمو جواب بدین???????

 9. سلام؛من قسمت فرق سرم حدود۴۰ درصد کم پشت شده طوری که پوست سرم زیرنور افتاب کمی دیده می شود.امکان کاشت مو درلابه لای موهای فرق سرم هست؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   بله امکان کاشت مو وجود دارد. اما برای تشخیص صحیح از سه ناحیه روبرو بالا و پشت سر خود عکس گرفته و به همراه سن و مشخصات خود به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ ارسال فرمایید.

 10. سلام مرسی از راهنمایی هایتون من مدت ۴ ماهه کاشت انجام دادم fit ولی خیلی سرم پر نشده وقتی سرمو میبینم مویی ک ریشه زده باشه نمیبینم همش همونایی هس ک در اومده خیلی سرم پر نشده ینی بیشتر از این درنمیاد دیگه ?درضمن ایا قلیون ضرر داره واسه موهام ؟ ایا موهامو با ماشین از ته بزنم خوبه تاثیر داره؟

 11. سلام وقت بخیر
  سه تا سوال از حضورتون داشتم
  1- با توجه به تجربه ای که کلینیک شما داره، به نظرتون این روش sut از بقیه روش های کاشت مو نتیجه بهتری رو از نظر تراکم و پرپشتی داره؟ بهترین نتیجه ها رو از چه روشی دیدید؟
  2- چرا برای خط رویش مو همیشه قسمت بالای شقیقه ها رو خالی میذارید؟ منظورم حد فاصل شقیقه تا فرق جلوی سر هست. بنظرم اگه اون قسمت پر شه (و بانک مو جوابگو باشه) خیلی تأثیرش در جوان نشون دادن کسیکه مو میکاره بیشتر هست. آیا اگه کسی درخواست کنه براش اون ناحیه رو هم بکارین انجام شدنیه؟
  3- باتوجه به روی کار اومدن روش هایی مثل fue و sut آِیا روش هایی مثل fit و fut هنوزم توسط کلینیک شما استفاده میشه؟ اگه آره علتش چیه؟

  با تشکر فراوان

 12. در روش SUT هم کاشت هم برداشت توسط دستگاه است آیا شیوه شما هم به این صورت است؟

 13. سلام
  وقتتون بخیر، من میخام کاشت مو انجام بدم و بانک موی خوبی هج دارم که خیلی پرپشت هست، قیمت شقیقه هایم و یکمی فرق سرم ریخته، بنظرتون میشه با کاشت مو پرشون کرد مثل روز اولشون؟؟ شنیدم در یک جلسه میتوان ۱۴ هزار تار مو کاشت ایا این حرف درسته؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   خواهشمند است جهت مشاوره کاشت مو فقط با شماره های کلینیک در تماس باشید. ۰۲۱۵۴۵۰۳ و ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱

 14. سلام کاشت مو لا ب لای موها برای افراد ۲۲ ساله امکان پذیر که ریزش مو ها ارثی نباشد امکان پذیر هست؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   در صورتی که پزشک به اطمینان برسد که ریزش موی شما متوقف شده و ارثی نیست بله امکان دارد.

 15. سلام، 4 تا سوال داشتم.
  آیا موهایی که ارثی ریخته کاشت جواب میده یا بازم احتمال ریختن بعد کاشت وجود داره؟

  اصلا کاشت مو مادام العمر روی سر میمونه؟

  بعد این که من موهام 4 ساله کم پشت شده. موهای کم پشت و نمیشه از طریق کاشت پرپشت کرد؟ آخه گفتن که موهای کم پشت نمیشه کاشت انجام داد چون باید کامل خالی باشه.

  بعد اگر کسی بانک مو نداشته باشه چی نمیشه کاری کرد؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   موهای کاشته شده ریزش نمی کند.
   کاشت مو حداقل ۲۵ سال دوام دارد.
   موی کم پشت رو هم میشه از طریق کاشت مو پرپشت تر کرد. بین موی طبیعی شما کاشت مو انجام می شود. البته برای این کار باید حداقل ۳۵ سال سن داشته باشید.
   اگر بانک موی پشت سر شما ضعیف باشد با کمک بانک موی بدن ( ناحیه زیر فک و ریش و موی سینه ) می توان کمک کرد. اما اگر کلا بانک موی وجود نداشته باشد خیر راهی نیست.

 16. با سلام
  آیا با استفاده از این روش(sut)ممنکنه به موهای شخص آسیب بزنه و باعث ریزشش بشه؟ برای اشخاصی که کامل کچل نیستن منظورمه.
  ممنون

 17. با سلام و تبریک سال نو 99
  سوالی که ذهن من و خیلی ها رو مشغول کرده آیا مناطقی ه گرافت یا مو برداشت میشه برای انتقال به جاهای دیگه سر ُ آیا مجددا رشد میکنه ؟؟
  یا به این صورت سوال : مناطقی که موها برداشت میشن مجددا رشد میکنن یا خالی می مونن
  اگر رشد نمیکنن تکلیف مناطق خالی مونده چه میشود
  امیدوارم سوالم رو دقیق رسونده باشم
  با تشکر

  1. عرض ادب و احترام

   برخی پزشکان معتقد هستند تا ۳۰ درصد برگشت مو در ناحیه ای که برداشت انجام شده امکان پذیر است و برخی دیگر اعتقاد دارند هیچ مویی برنمیگردد.
   برداشت بصورت پراکنده انجام می شود، جوری که فقط کمی از تراکم ناحیه بانک مو کم می شود، برداشت بصورتی که ایجاد کچلی و بی تراکمی مو کند انجام نمی شود.

  2. با سلام و وقت بخیر

   بله. مشکلی برای کاشت مو برای خانم ها با این روش وجود ندارد.

 18. سلام. اینکه گفته میشه به روش sut تا تعداد چهارده هزار تار برداشت میشه، منظور چهارده هزار گرفت هستش یا چهارده هزار تار مو؟ چون اگه منظور گرفت باشه به این معناست که بطور متوسط ۴۲ هرار تار مو کاشت میشه که یخورده بعید بنظر میرسه؟

 19. سلام وقت بخیر کاشت براي خانمها جهت كوتاه كردن پیشناي انجام داده ميشه؟؟؟
  و اينكه كاملا طبيعي هست؟؟؟

 20. با سلام خدمت کلینیک خانه سفید،یه سوال همیشه ذهنمو مشغول کرده،تو یک جلسه با روش sut حداکثر چند گرافت میتوان از یک بانک موی نرمال استخراج کرد؟ و اینکه پانچ چند میلیمتری برای برش استفاده میشه؟

  1. عرض ادب و احترام

   در یک مرحله سه تا چهار هزار گرافت مو می‌توان کاشت. قطر بیرونی سوزن کمتر از یک میلیمتر ماکزیمم است که برای ریش و موهای نازکتر سوزن کوچکتر است.

 21. سلام آیا برای کاشتن مو با روش sut خانمها هم باید موها تراشیده بشه؟

  1. عرض ادب و احترام

   بله برای کاشت مو با روش sut برای خانم ها هم باید موها تراشیده بشه.

   پیروز باشید

  1. عرض ادب و احترام

   ورزش کردن حرفه ای یا ورزش سنگین و فعالیت های بدنی پر تحرک مانند ورزش بدنسازی و فوتبال تا حدود حداکثر 30 تا 45 روز بعد از کاشت مو جایز نیست.

 22. با سلام میخواستم دو طرف سر محل رویش م را تا زیر گوش را پرپشت کنم امکانش هست به روش sut

  1. عرض ادب و احترام

   جهت تشخیص از سر خود عکس گرفته و به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ از طریق واتس اپ یا تلگرام ارسال فرمایید.

 23. زمان مناسب کاشت مو کی هست. در حال حاضر حجم مویی بنده بد نیست در فرق سرم خلوت شده،

 24. سلام خسته نباشیدمن تواینترنت سرچ کردم ودیدم قبل کاشت موبه روش sutبایدیه سری ازمایشات انجام داه بشه که حتی توhivبایدازمایش داده سوالم اینه این ازمایشات اجباری هست یانه ممنون میشم راهنمایی کنیدواینکه بگیداگه این ازمایشات انجام نشه کاشت به روش sutانجام نمیشه؟؟

  1. عرض ادب و احترام

   بله، آزمایشات اجباری هست و در صورت نبود جواب آزمایش با مهر آزمایشگاه پزشک از انجام کاشت مو جلوگیری می کند.

   پیروز باشید

 25. با سلام من خانمی ۳۶ سالمه هم کچلی پیشانی و شقیقه دارم هم کم پشتی خط رویش مو در دو طرف که میخواهم پرپشتتر بشود به روش sutتا چند تار مو در یک جلسه کاشته میشود میخواستم ببینم در یک جلسه تمام میشود و هزینه چقدر است و از لحاظ تراکم تعداد برداشت گرافت بهتر از روش fitدر یک جلسه میباشد تفاوت sutباfit چیست چرا هزینش بیشتر است ممنون

  1. با سلام و وقت بخیر

   هزینه کاشت مو رابطه مستقیم با مقدار ریزش موی شما دارد. در کل بین ۵ تا ۷ میلیون برای روش های معمول و ۷ تا ۹ میلیون برای روش میکرو FIT هزینه دارد.

  2. سلام شما کاشت انجام دادین؟ منم مثل شمام ؟ راضی بودین ؟ مشکلی نداشتین؟

 26. سلام خسته نباشید،
  بنده 27 سال دارم از دو سال پیش ریزش موهام شروع شده بیشتر هم در قسمت فرق سر و جلوترش، میخواستم ببینیم الان میتونم انجام بدم کاشت، در روش sut باید موها سر تراشیده بشه؟؟؟

  1. عرض ادب و احترام

   بله، در روش SUT موها تراشیده می شود. هر گونه ادعایی مبنی بر عدم تراشیدن سر در روش SUT نه تنها علمی نیست بلکه فقط جنبه تبلیغاتی دارد و در صورت انجام این کار خطرناک نیز عوارض جبران ناپذیری خواهد داشت.

   پیروز باشید

 27. سلام
  یکی از کلینیک های همکار شما برای روش sut تسهیلات پرداخت به صورت اقساط پیشنهاد میده شما هم چنین تسهیلاتی دارید یا نه
  با تشکر

  1. عرض ادب و احترام

   جهت دریافت شرایط پرداخت با شماره ۰۲۱۵۴۵۰۳ تماس حاصل فرمایید.

   پیروز باشید

  2. سلام خانمی ۴۲ ساله هستم جلوی سرم خیلی ریخته و کف سرم پیداست و بانک موی خوبی ندارم میخواستم ببینم میتونم از روش sut موها درست بشه

  3. اگر عرض ادب و احترام

   جهت تشخیص با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ از طریق واتس اپ یا تلگرام در ارتباط باشید.

 28. سلام وقتتون بخیر
  آیا روش کاشت مو Sut انحصاری دست شماست ؟ آخه توی شیراز هم ادعا میشه روش Sut انجام میشه. یعنی کاشت مو به روش sut در شیراز هم انجام میشه یا فقط در تهران هست ؟

  1. عرض ادب و احترام

   روش Sut انحصار کلینیک خاصی نیست. اما انجام درست آن فقط توسط عداد معدودی کلینیک با سابقه در ایران انجام می شود.

   پیروز باشید

 29. سلام دکتر . وقتتون بخیر .
  من دوسال پیش کاشت مو ترکیبی در یکی از مراکز تخصصی معتبر تهران انجام دادم اما راضی نبودم . حالا میخام دوباره انجام بدم . بانک موهام بعد جراحی ضعیف شده . علی رغم FIT از بخش باقیمانده بانک مو سر آیا برداشت از ریش هم انجام میدین ؟ اگه ممکن هست هزینه تقریبی رو هم بفرمایین . با سپاس از شما

  1. عرض ادب و احترام

   برای تشخیص اینکه آیا بانک موی کافی برای برداشت مجدد دارید یا خیر باید برای ما عکس ارسال کنید. جهت برداشت از ریش هم از قسمت زیر فک خود عکس گرفته و به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ ارسال فرمایید.

   پیروز باشید

 30. من ساكن اهواز (خوزستان) هستم و چندين كلينيك تخصصي كاشت مو اينجا هست كه همه شون هم زير نظر پزشك متخصص كارشون رو انجام مي دن، ولي وقتي نتيجه كارشون رو مي بينم، اكثراً در يك سطح متوسطي هستند (خصوصاً براي قسمت جلوي سر) ، با كلينيك شما هم از طريق اينترنت و كليپ هاتون توي آپارات آشنا شدم، الان در واقع سوالم اينه كه تفاوت كاري كه كلينيك شما با روش sut انجام ميده با كاري كه كلينيك هاي ديگه با روش fit انجام ميدن اونقدري چشمگير هست كه توجيه كنه مسافت و زماني رو كه قراره صرف كنم براي اومدن به كلينيك شما؟

  1. با سلام و احترام

   جناب خادم برای تشخیص این مطلب از صفحه اینستاگرام کلینیک و نمونه کارهای انجام شده دیدن فرمایید. شاید بتونه در تصمیم گیری بهتر برای شما کمک کنه.

   پیروز باشید.

  1. با سلام و احترام

   بهتر یا بدتر بودن در روش های کاشت مو اصلا مطرح نیست. مناسب بودن روش برای نوع ریزش مو و گرافت های موی شما مهم است. برای کسب اطلاع کامل در این زمینه حتما مقاله بهترین روش کاشت مو سایت را مطالعه فرمایید.

   پیروز باشید.

 31. سلام. این طور که من تحقیق کردم روش SUT همان روش FIT هست و دستگاهی وجود ندارد که این کارو انجام بده و صرفا تبلیغات هست. دلیل اصلی هم این هست که هیچ فیلم یا عکسی از این دستگاه و کاشت مو به این روش نیست. ضمن اینکه اگر به زبان انگلیسی سرچ کنین چنین روشی در دیگر کشورها وجود نداره.
  در این باره بیشتر توضیح بدین

  1. عرض ادب و احترام

   بله. روش SUT به سبک روش FIT انجام می شود. در کشور ما به دلیل اینکه ساماندهی درست و اطلاع رسانی کاملی در مورد روش های کاشت مو انجام نشده است، روش FUE را روش FIT نام گذاری کردند. سپس روشی FUE که با دستگاه انجام می شود را SUT نام نهاده تا تفاوت آن با روش FIT مشخص شود.
   روش های FIT که با دستگاه های SAFER و NEO Graft انجام می شود را اصطلاحا SUT نامگذاری کرده اند. شاید سردرگمی شما در مورد این روش به همین دلیل باشد.

   پیروز باشید

 32. با سلام، من مدت یک هفته است که دنبال بهترین کلینیک و بهترین روش برای کاشت مو می گردم، در نهایت به روش SUT رسیدم، ولی الان حدود 4 تا کلینیک پیدا کردم که 2 تاشون ادعا می کنند که تنها ارائه دهنده SUT هستند و به صورت انحصاری این روش انجام می دهند. سوال من اینه که آیا شما هم از همون دستگاههایی که دیگر کلینیک ها استفاده می کنند بهره می گیرید و یا تفاوت داره، آیا شما بیمه نامه و یا ضمانتنامه برای کارتون صادر می کنید؟ در روش SUT آیا موهای فعلی (قبل از عمل روی سر موجود است) فرد هم بعد از یه مدت میریزه (در اثر شوک عمل). من که از شهرستان میام، یه روزه کارم انجام میشه یا باید برای باز کردن پانسمان و معاینه بعد عمل روز بعد به کلینیک مراجعه کنم؟

  1. عرض ادب و احترام

   کاشت مو SUT دستگاهش دو مدل داره که هر دو مدل در کلینیک ما موجود هست. ضمانت نامه کتبی خدمتتون تقدیم میشه بعد از کاشت مو. در همه روش های کاشت مو احتمال داره موهای کاشته شده و موهای اطراف آن ها بر اثر شوک دچار ریزش بعد از کاشت مو بشه که طبیعی هست و باز رشد میکنن.
   کاشت مو یکروزه هم براتون انجام میشه و اگر مشکل اقامت داشته باشین اقامتگاه رایگان در محل کلینیک وجود داره. اگر مشکل وقت داشته باشید آموزش باز کردن پانسمان بهتون داده میشه که برای باز کردن احتیاج به مراجعه مجدد به کلینیک نداشته باشید.

   پیروز باشید

 33. سلام وقت بخیر من قبلاً ۶ الی ۷ سال پیش در کلینیک یکی از همکاران شما کاشت مو را ، از روی سینه و ریش انجام داده ام( به علت بانک موی ضعیفی که در پشت سر داشتم).
  اکنون مطلع شدم که کلینیک شما دستگاه‌ پیشرفته ای دارد که می تواند تعداد بسیار زیادی گرافت از سینه و و ریش من بردارد و در روی سر من با دقت و تراکم بیشتر و بدون آسیب دیدن گرافت ها و فولیکولها بکارد.
  در صورت تایید ، لطفاً وقتی را برای ویزیت مشخص بفرمایید .
  عکس های خودم رو در پی می فرستم.
  با تشکر

 34. من میخوام‌ از روش sut کاشت مو‌ انجام بدم و‌ دلیلمم ادعای سایر سایت ها مینی بر تراکم‌ بیشتر و‌ تعداد جلسات کمتر بابت کاشت مو هست. سوالم اینه آیا موفقیت این روش کاشت مو‌ بهتره یا روش FIT ? و مساله دوم برآورد مقدار هزینه این‌ عمله. چون قسمتی برای فرستادن عکس از خودم‌ نداشتم مجبور شدم‌ اینجا سالمو‌مطرح کنم.ممنون میشم هر چه سریعتر جواب منو‌بدبد.چون اوازه کار. خوب سما رو از دوستان شنیدم.

  1. با سلام و احترام

   تشخیص روش اصولا توسط پزشک متخصص انجام میشه. اما در نهایت بین روش FIT و SUT تفاوت فقط در سرعت عمل انجام کاشت مو هست. اگر وقت انجام عمل 2 روزه ندارید از روش ترکیبی یا SUT استفاده میشه براتون. هزینه تقریبی بین 5 تا 6 میلیون هست اصولا اما ممکنه به علت تعداد گرافت پایین تر هزینه کاشت مو کمتر هم باشه.

   پیروز باشید.

 35. سلام و وقت بخیر
  با توجه به ریزش موهای سرم که بیشتر در ناحیه جلوی سر و کمی در عقب روی سر بوده، مدتی است که قصد کاشت مو دارم ولی آشنایی نداشتم. با مرکز شما آشنا شدم و مطالب سایت رو هم خوندم. به نظر میرسه بانک موی مناسبی داشته باشم البته نظر تخصصی رو تیم شما باید اعلام کنند. به همین دلیل درخواست وقت مشاوره دارم که هم از چگونگی کار، روش مناسب و هم هزینه انجام کار مطلع بشم و امیدوارم بعد از مشاوره، زمانی رو برای انجام کاشت مو برای من تعیین بفرمایید

  با سپاس

 36. با سلام و خسته نباشید…من 5 سال پیش کاشت مو به روش fut انجام دادم در قسمت شقیقه ها(طاس نیستم) الان می خوام واسه بیشتر کردن تراکم موهام به روش sut کاش مو انجام بدم منتهی میخوام قسمت برش خورده به روش fut هم محو کنم (لیزر، جراحی یا هر روش دیگه و….)و اون قسمت هم مو بکارم ک دیگه محل برش معلوم نباشه آیا امکان کاش مو در اون قسمت برش خورده هم هست؟؟ (در صورت اصلاح)

  1. عرض ادب و احترام

   بلی متاسفانه درصد گرفتن این موها را ۵۰٪ گفته اند که کم است. اما امکان کاشت وجود دارد.

   پیروز باشید

 37. در کاشت مو به روش fit نتیجه کاشت مو با تیغ safer بهتر است یا تیغ sp90 , اگر بعد از کاشت مو لیزر صورت نگیرد و فقط prp انجام شود ایا مشکل خاصی پیش نمی اید به عبارتی جلسات لیزر بعد از کاشت خیلی ضروری و مهم است؟

  1. با سلام و احترام

   تیغ استاندارد SP90 می باشد و در بیشتر جراحی ها از این تیغ استفاده می شود. اصولا چیزی به نام لیزر بعد از کاشت مو انجام نمی شود و این فقط یک مبحث تبلیغاتی و بی فایده است. PRP بعد از کاشت هم فقط با تشخیص پزشک متخصص و در زمان مورد نظر ایشان انجام خواهد شد.

   پیروز باشید

 38. سلام.
  با تشکر از مطالب و توضیحات علمی و تخصصی و صادقانه شما. روشهای نئو گرافت و سلولهای بنیادی اکنون و یا کی در کلینیک شما انجام می شود.
  باتشکر.

  1. عرض ادب و احترام

   روش نیوگرافت به دلیل تحریم فعلا قادر به خرید دستگاه نبودیم ولے در اسرع وقت قصد خرید دستگاه بهترے با نام آرتاس رو داریم ڪه مدرن ترین دستگاه ڪاشت مو جهان هست.

   روش سلول هاے بنیادے به محض تایید وزارت بهداشت اجرا خواهد شد

   پیروز باشید

 39. ریزش ارثی در ناحیه شقیقه ها و ورتکس، شروع ریزش از سن ۱۸ سالگی که الان متوقف شده است.
  لطفا روش کاشت پیشنهادی، تعداد جلسات مورد نیاز، حدود تقریبی تعداد گرافت(یا تار مو) و حدود هزینه توتال (البته ترجیح به دریافت پاسخ در زمان مشاوره حضوری میباشد).
  ممنون

  1. سلام و وقت بخیر

   جناب توانا جهت دریافت وقت مشاوره رایگان و تخصصی کاشت مو از سه طرف روبرو ، بالا و پشت سر خود عکس گرفته و به شماره تلگرامی و واتس آپ کلینیک ( ٠٩١٠٩٩٤٧٢٤٦ ) ارسال کنید. سپس بعد از بررسی توسط پزشک وقت مشاوره برای شما تنظیم خواهد شد.

   پیروز باشید

 40. سلام خسته نباشید .
  من ریزش مو دارم و الان یک سال هست که روش های پی ار پی و مزوتراپی را انجام میدم خیلی بهتر شده ولی ریزش مو را هنوز دارم.
  میخواستم ببینم کاری هست که انجام بدم که ریزش نداشته باشم بعد اینکه بهترین نوع دارو برای مزوتراپی چه نوع دارویی هست لطفا نام دارو را بهم بگید ممنون میشم.
  در ضمن برای کاشت مو میتونم اقدام کنم یا نه با توجه به سنی ک دارم چون فهمیدم که میگن حداقل باید 36 سال داشته باشی.

  با تشکر از شما

  1. با سلام و احترام

   اگر ریزش موی ارثی باشه اصولا مزوتراپی و پی آر پی تاثیر بسزایی ندارد . حتی اگر تاثیر هم گذاشته باشد بصورت مقطعی و موقتی است. مزوتراپی برای تقویت مو می باشد. که کاملترین ترکیب مزوتراپی درماهیل کرگن انگلستان می باشد. ( Caregan ) که قدیمی ترین و با سابقع ترین محلول مزوتراپی می باشد. در مورد سن کاشت مو هم بهتر است بعد از 27 سالگی باشد اما اگر ریزش مو متوقف نشده باید هنوز برای کاشت مو صبر کرد . در کل بهتر است از مشاوره یک متخصص پوست و مو کمک بگیرید.

   با تشکر

 41. سلام وعرض ادب. من فقط دو بغل سرم رفته ایامکان کاشت هست یا زوده ؟ با روش SUT بهتره یا FIT ?

  1. با سلام و احترام

   خواهشمند است برای تشخیص صحیح با شماره های کلینیک تماس بگیرید و سن خود را اعلام کنید. سپس از نواحی روبرو ، بالا و پشت سر خود عکس بفرستید. بعد از مشاهده توسط پزشک متخصص کلینیک امکان و عدم امکان کاشت و زمان دقیق و بهترین روش کاشت مو برای شما اعلام خواهد شد.

   پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا