کلینیک تخصصی کاشت مو خانه سفید

  • 2731 225 0912
  • 021-54503
کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش SUPER FUE

Follicular Unit Extraction یا به صورت اختصاری FUE یا SUPER FUE یکی از بهترین و جدیدترین روش های کاشت مو می باشد. معمولا تائیدیه های بین المللی از FDA و متخصصین پوست و موی آمریکا باعث شده تا این روش به عنوان یکی از کاربردی ترین روش های کاشت مو در دنیا شناخته شود.

این روش به استخراج فولیکول واحد یا استخراج فولیکول به صورت تکی شناخته می شود. معمولا اغلب افرادی که دارای موهای کم پشت بوده، می توانند گزینه ای بسیار مناسب برای استفاده از این روش باشند. بدین ترتیب در اغلب موارد متخصصین پوست و مو روش SUPER FUE را برای کاشتن مو پیشنهاد می دهند.

این موضوع باعث شده تا اغلب کلینیک ها تجهیزات مربوط به این روش را در اختیار داشته باشند، لذا انجام این عمل برای همه افراد امکان پذیر بوده و نیازی به تمهیدات خاص و ویژه ای نداشته، اما معمولا عوامل بسیاری در افزایش کیفیت موهای کاشته شده دخیل بوده، که این موضوع می تواند در به دست آمدن نتیجه نهایی تاثیر گذار باشد.

کاشت مو به روش FUE یا SUPER FUE

در بسیاری از کلینیک های کاشت مو از روش های سنتی استفاده می شود. این موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد از عوارضی که این روش ها داشته بترسند و از کاشتن مو صرف نظر نمایند. این در حالی است که روش هایی مانند FUE اگر مورد استفاده قرار بگیرند، هیچ گونه مشکلی برای افراد به وجود نخواهد آورد.

استفاده مناسب از روش های مدرن و جدید مانند FUE کمک می کند تا افراد بسیار بیشتری برای کاشت مو مراجعه نمایند. این موضوع می تواند هم برای افرادی که دچار ریزش مو بوده و هم برای کلینیک های کاشت مو بسیار مفید باشد. بدین ترتیب می توان نتیجه گرفت در کلینیک های کاشت مو مانند هر شغل دیگری اگر از تکنولوژی استفاده شود، نتایجی که حاصل می شوند، بسیار مطلوب تر باشند. بدین ترتیب FUE یا Follicular Unit Extraction به عنوان یکی از به روز ترین و موثر ترین روش ها برای کاشت مو می تواند بسیار مفید و موثر واقع شود.

اینفوگرافی کاشت مو به روش FUE
کاشت مو به روش FUE

کاربرد روش FUE

Follicular Unit Extraction یا FUE یکی از بهترین و کاربردی ترین روش ها برای کاشت مو به شمار می رود. با توجه به اینکه برای کاشت مو هر چه از روش های مدرن استفاده شود، نتیجه ای که حاصل می شود بهتر می باشد، لذا کاربرد روش FUE بسیار زیاد شده است.

حتما بخوانید
کاشت موی طبیعی

استفده از روش FUE در کاشت مو

کاشت مو یکی از کاربردهای اصلی روش FUE به شمار می رود. معمولا افرادی که به دلایل مختلف دچار ریزش مو شده و تراکم موی سر آنها بسیار کم شده، می توانند به کمک روش FUE این مشکل را برطرف نمایند. زیرا این روش معمولا با سرعت و کیفیت بسیار بالایی انجام می شود و کمک می کند که نتیجه حاصل شده کاملا طبیعی به نظر برسد.

کاشت ریش و سبیل

یکی از دیگر کاربردهای روش FUE کاشت ریش و سبیل می باشد. در این روش معمولا از شی­ء سوراخ کننده با قطر 1 میلی متر استفاده می شود. این موضوع باعث دقت بالای این روش شده است. بدین ترتیب به راحتی می توان برای کاشت ریش و سبیل نیز از روش FUE بهره مند شد.

کاشت ابرو

یکی از کاربردهای روش FUE کاشت ابرو می باشد. افرادی که به دلایل مختلف دچار ریزش ابرو شده اند، می توانند در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت نسبت به کاشت ابرو اقدام نمایند.

هزینه کاشت ابرو
هزینه کاشت ابرو

بانک مو در روش FUE

معمولا برای کاشت مو نیاز به بانک مو بوده تا بتوان از آن بخش مو استخراج نموده و به محلی که دچار ریزش شده منتقل نمود. با توجه به اینکه تولید موهای طبیعی امکان پذیر نمی باشد، لذا اینکه از کجا و چگونه موهای طبیعی استخراج شوند حائز اهمیت می باشد.

معمولا در روش FUE از موهای پشت سر و یا کناره های سر که ریزش مو شامل آنها نمی شود، استفاده می شود. بدین ترتیب موهای پشت سر با استفاده از دستگاه مخصوص استخراج شده و سپس به ناحیه کم پشت سر که اغلب جلوی سر می باشد، منتقل می شوند.

معمولا در صورتی که نیاز به تعداد موی بسیار زیادی باشد، می توان از قسمت پایین ریش و یا موهای موجود بر روی سینه نیز استفاده نمود. معمولا موهای استخراج شده حالت طبیعی خود را از دست نمی دهند و پس از کاشت دوباره رشد طبیعی را از سر می گیرند. این موضوع باعث شده تا بهترین نتایج کاشت مو با استفاده از روش های جدید و مدرن از جمله FUE حاصل شود.

مزایای استفاده از کاشت مو به روش FUE

کسب بیشترین تراکم ممکن

معمولا افرادی که اقدام به کاشت مو نموده، به دنبال کسب بیشترین میزان تراکم کمی باشند. معمولا برخی از روش های سنتی و قدیمی این امکان را نداشته که بتوان با بیشترین تراکم اقدام به کاشت مو نمود. روش FUE این شرایط را فراهم نموده است که بتوان با بیشترین تراکم اقدام به کاشت مو نمود. این موضوع باعث شده تا اغلب افراد به خاطر رسیدن به تراکم بسیار زیاد مو در سر خود، روش FUE را انتخاب نمایند. بدین ترتیب این روش در بین عموم مردم نیز بسیار محبوب می باشد.

حتما بخوانید
PRP (پی آر پی) چیست؟

کسب بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن

معمولا افرادی که اقدام به کاشتن مو نموده از طولانی شدن دوره کاشت مو بیزار می باشند. بدین ترتیب معمولا روش هایی را می پسندند که از نظر مدت زمان کمتر بوده و در عین کوتاهی زمان، بهترین نتایج را نیز برای آنها در پی داشته باشد. کاشت مو به روش FUE می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد، زیرا در این روش با صرف کمترین زمان، بهترین نتیجه از نظر تراکم و کیفیت حاصل می شود. همین موضوع باعث شده تا انتخاب بسیاری از افراد، روش FUE باشد.

مقایسه روش های FIT و FUT در کاشت مو
مقایسه روش های FIT و FUT در کاشت مو

محل برداشت مو غیر قابل رویت

یکی از مزایای اصلی روش های مدرن کاشت مو نسبت به روش های قدیمی و سنتی این است که در روش های جدید محل برداشت مو قابل رویت نمی باشد. بدین ترتیب برداشت مو در زیبایی افراد تاثیری نخواهد داشت. بدین ترتیب اغلب افراد روش های جدید و مدرن را بیشتر از روش های قدیمی می پسندند. زیرا قابل رویت بودن محل برداشت مو می تواند برای اغلب افراد ناخوشایند باشد. بدین ترتیب هر چه محل برداشت مو مخفی تر باشد، در استقبال عموم افراد از آن تاثیر بسزایی دارد.

عدم وجود درد

معمولا درد یکی از موضوعاتی است که ممکن است باعث شود تا افراد از کاشت مو صرف نظر نمایند. روش های مدرن و جدید کاشت مو این موضوع را تا حدود زیادی برطرف نموده و معمولا عملیات استخراج و کاشت مو بدون درد انجام می شود.

یکی از روش های بدون درد کاشت مو FUE می باشد. بدین ترتیب افرادی که می خواهند بدون درد و به راحت ترین شکل ممکن از شر کم پشتی مو خلاص شوند، می توانند روش FUE را انتخاب نمایند. بدین ترتیب این امکان به وجود می آید که تراکم موی بسیار زیاد و رشد طبیعی موها را با کمترین میزان درد در محل استخراج و همچنین محل کاشت مو تجربه نمود.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
اشتراک گذاری :

دیدگاه در"کاشت مو به روش SUPER FUE"

  1. شاهین

    با سلام و عرض ادب، میخواستم بدونم شما چند ساله که در زمینه ی کاشت مو دارید فعالیت میکنید و اینکه چرا نمونه کارهاتون رو توی صفحاتتون نگزاشتین؟

دیدگاه خود را بنویسید