کلینیک تخصصی کاشت مو خانه سفید

 • 2731 225 0912
 • 021-54503

کاشت ابرو حرفه ای

کاشت ابرو در در کلینیک تخصصی پوست مو خانه سفید به چه صورت انجام می شود ؟

ابروها یکی از مهمترین اعضای صورت هستند که به زیبایی ظاهر ما بسیار کمک می کند. از ابعاد مختلف، ابروها برای ظاهر مهمتر از موی سر هستند، زیرا ابروها در یک موقعیت مرکزی روی صورت قرار دارند و برای قاب کردن مهمترین عنصر چهره، یعنی چشم ها به کار می روند. مرکز ترمیم موهای خانه سفید ، به رهبری دکتر اصلانی؛ پیوندهای ابرو را برای مردان و زنانی ارائه می دهد که به دلایل مختلف این عنصر زیبایی چهره آن ها از بین رفته است.

کاشت ابرو در خانه سفید

بر خلاف از دست دادن موهای سر، از دست دادن ابروها به عنوان یک فرآیند طبیعی اتفاق نمی افتد و بین مردم عادی نیست. به همین دلیل از نظر آرایشی یا اجتماعی قابل قبول نیست. از بین رفتن ابروها ممکن است به علت دلایل مختلفی از جمله تیروئید و سایر بیماری های سیستمی، ریزش موی منقطه ای، سوختگی صورت، خالکوبی، عفونت ها، مراقبت بیش از حد، ناتوانی مادرزادی در رشد ابرو و تمایل ژنتیکی ابرو برای نازک شدن یا ناپدید شدن در گذر زمان باشد.

برای انجام این کار، ابتدا باید علت ریزش موی ابرو بررسی شود و در صورت امكان تحت درمان قرار گیرد. زیرا در صورت عدم كنترل علل ریزش ابرو، حتی با کاشت ابرو هم احتمال ریزش مجدد موهای كاشته شده وجود دارد، بنابراین پس از درمان ریزش ابرو میتوانیم اقدام به كاشت نماییم.

گاهی فرد دارای ابروی طبیعی است ولی از مدل آن راضی نیست و فرضاً می خواهد آنرا بالاتر بیاورد و یا قوس آنرا بیشتر كند، و یا گاهی هم ابروها باریك و نازك هستند و فرد مایل است آنها را پهن تر كند در این گونه موارد به دلیل محدودیتهای تكنیكی در كاشت توصیه می شود بیمار از انجام آن منصرف شود. مناسب ترین افراد برای انجام كاشت ابرو افرادی هستند كه یا كاملاً ابرو ندارند و یا اینكه قسمتی از ابرو را از دست داده اند و مایل اند در همان محل قبلی ابروها، كاشت انجام شود، و یا خانم هایی كه تاتو ابرو انجام داده اند و مایلند كه در روی محل تاتو شده که بدون مو است، مو كاشته شود.

آیا کاشت ابرو روی تاتو امکان پذیر است ؟ پاسخ این سوال رو در این صفحه مطالعه فرمایید : کاشت ابرو روی تاتو

همچنین این روش برای بالا بردن دنباله ابروها نیز انجام می شود و بهتر از جراحی و كشیدن پوست بالای ابروها است، زیرا اسكار و یا جای زخمی باقی نمی ماند.

کاشت ابرو یک روش شبیه به سایر روش های پیوند مو است که بر روی پوست سر انجام می شود. موهای کاشته شده در این نوع پیوند مانند کاشت مو، دائمی می باشند. با این حال، چون ابروها دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند، پیوندهای ابرو از چند نظر با پیوند مو در پوست سر متفاوت می باشند.

کاشت ابرو حرفه ای

پیوند ابرو یکی از سخت ترین کارها از نظر زیبایی شناسی است. با این حال، زمانی که پیوند توسط یک متخصص ماهر انجام شود نتایج آن بسیار عالی خواهد بود. کاشت ابرو می تواند با استفاده از تکنیک FIT یا FUT (برداشت نواری) انجام شود. مهمترین بخش کاشت ابرو ایجاد دقیق و ماهرانه محل های کاشت ابرو می باشد. این منطقه های کاشت باید متناسب با زاویه و جهت رشد طبیعی ابروها باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد روش پیوند موی FUT به این صفحه مراجعه فرمایید.

هدف مهم پیوند ابرو شکل زیبایی شناختی آن ها است. ابروها باید متناسب با چشم و زاویه سایر اعضای صورت متقاضی کاشت شوند. کاشت ابرو باید به نحوی انجام شود که فهمیدن این که ابروهای شما خیلی نازک بوده یا عملا وجود نداشته اند، بسیار سخت باشد.

تعیین زاویه و جهت رشد ابروها در کاشت ابرو بسیار مهم می باشد.
تعیین زاویه و جهت رشد ابروها در کاشت ابرو بسیار مهم می باشد.

هنگامی که ابروهای شما نازک هستند و یا از بین رفته اند، ظاهر چهره شما و حالت هایی که با صورت بیان می کنید، به علت فقدان یک ویژگی ضروری صورت می تواند بر عزت نفس شما تاثیر گذارد و اعتماد به نفس شما را کاهش دهد.

با توجه به پیشرفت روش های پیوند مو طی 10 سال گذشته، پیوند طبیعی ابرو در حال حاضر امکان پذیر است و هنگامی که به درستی انجام شود، می تواند نتایج زیبایی ارائه دهد. این که آیا ریزش موی دائمی در ناحیه ابرو را تجربه کرده اید یا به علت مسایل پیچیده و یا ژنتیکی در حال تجربه نازک شدن ابرو هستید، پیوند ابرو می تواند ابروهای شما را با زیبایی بهتری برگرداند.

حتما بخوانید
عوارض و خطرات کاشت ابرو چیست ؟

چرا کاشت ابرو ؟

روش های دیگری هم وجود دارد که ابروها پرتر ظاهر شوند، مثلا با استفاده از خالکوبی (تتو) یا آرایش روزانه، اما اشکالاتی دارند. یکی از آن اشکالات این است که آن ها راه حل طبیعی برای مشکل شما نیستند. از آنجا که یک پیوند ابرو، مو را مستقیم از سرتان می گیرد، موها واقعی و دائمی هستند، در نتیجه می توانند برای رسیدن به نزدیک ترین نتایج مطلوب بیمار کمک کنند.

یکی دیگر از مزایای این روش این است که تقریبا بدون درد است و بهبودی فقط حدود 5 تا 7 روز طول می کشد. این که آیا فقط بخش هایی از ابرو بازسازی می شوند و یا تمام ابرو بازسازی می شود، مهم نیست. میزان رشد دوباره موهای پیوند شده بسیار بالا است. با این حال، برخی از بیماران برای رسیدن به نتیجه نهایی مورد نظر خود، روش دومی را انتخاب می کنند.

آیا شما نامزد پیوند ابرو هستید؟

به طور کلی، اکثر افرادی که دچار ریزش ابرو یا از بین رفتن آن ها شده اند کاندیدای پیوند ابرو هستند. برای به حداقل رساندن عوارض کاشت ابرو، باید در وضعیت پزشکی نسبتا خوبی باشید. افرادی که موهای ابرو خود را در نتیجه ژنتیک، اصلاح زیاد و یا تروما از دست داده اند، معمولا بهترین نامزد هستند.

افرادی که از دست دادن ابرو را در نتیجه بیماری مانند طاسی منطقه ای، طاسی فیبری پیشانی و یا سایر بیماری هایی از دست داده اند که منجر به ریزش مو می شوند، ممکن است به علت خطر رشد دوباره موهای نامناسب نامزد مناسب باشند یا به دلایلی نباشند.

کاشت ابرو
کاشت ابرو

اینکه شما کاندید مناسب کاشت ابرو هستید یا خیر توسط پزشک مشاور تعیین می شود، که ممکن است نمونه برداری از منطقه را توصیه کند یا از یک متخصص پوست و مو کمک بخواهد. انتظارات واقع گرایانه بسیار مهم هستند زیرا هدف بهبود قابل توجه ظاهر ابرو و ایجاد بهترین نتیجه ممکن است، اما زیبایی خدادادی ایجاد کردن نامعقول و غیر منطقی به نظر می رسد.

مراحل و روش پیوند ابرو

یکی از بهترین جنبه های پیوند ابرو این است که این روش نسبتا ساده است. بسته به میزان آنچه که شما می خواهید انجام شود، اینکه آیا مقدار اندکی بازسازی برای پوشاندن جای زخم یا احیای کامل برای ابروهای ضخیم مورد نظر مورد نیاز باشد، این روش می تواند شامل پیوند 50 تا 400 پیوند در هر ابرو، با هر پیوند شامل یک یا دو مو باشد.

اولین گام طراحی ابرو می باشد که متقاضی با همکاری مشاور خود برای اطمینان از طراحی زیبایی شناسی و دید طبیعی انجام می دهد.

اکثر مراجعین آرام بخش خوراکی دریافت می کنند و تنها درد آن هنگامی است که بیهوشی با استفاده از سرنگ تزریق می شود. در طول انجام جراحی هیچ ناراحتی دیگری وجود ندارد.

موهای اهدا کننده معمولا از پشت پوست سر، با استفاده از روش نواری / FUT یا روش FIT برداشته می شوند. تصمیم استفاده از کدام روش توسط شما و پزشک متخصص تعیین می شود و بستگی به نحوه نگهداری موها، نژاد و اهداف و نگرانی های فردی شما خواهد داشت.

گاهی اوقات، موهای اهدا کننده از قسمت پایینی پوست سر برداشته می شود تا از موهای ظریف تری استفاده شود که در آنجا رشد می کنند. سپس پیوندها زیر یک میکروسکوپ توسط تیم تخصصی ابروی ما آماده می شود که در بیش از 1000 روش پیوند ابرو شرکت داشته اند. پزشک متخصص کلینیک تمام محل های دریافت کننده را نظارت می کند که جهت و زاویه رشد را تعیین می کنند.

پس از آن، پیوندها یک به یک در هر یک از محل های دریافت کننده قرار می گیرند. چند ساعت بعد، با پیوند بیشتر موها، ابروها بررسی می شوند (و تا اندازه لازم دوباره چک می شوند) تا اطمینان حاصل شود که هر هم متقاضی و هم پزشک متخصص کلینیک خانه سفید از شکل و تراکم ابرو راضی هستند.

این روش تا زمانی که بهترین ابروهای ممکن ایجاد نشود کامل نشده است. بسته به اینکه چه تعداد مو پیوند می خورند، این روش معمولا حدود چهار ساعت طول می کشد. بیماران می توانند بلافاصله پس از انجام مراحل، کلینیک را ترک کنند و انتظار ناراحتی کمی در ناحیه اهدا کننده داشته باشند.

مراحل کاشت ابرو در کلینیک خانه سفید
مراحل کاشت ابرو در کلینیک خانه سفید

عوارض احتمالی کاشت ابرو

خطرات ناشی از پیوند ابرو بسیار کم است، اما مواردی که ممکن است رخ دهد شامل صورتی شدن طولانی مدت اطراف منطقه پیوند شده، رشد ضعیف موهای پیوند شده و گسترش دامنه نوار اهدا کننده باشد. بیمار گاه به گاه برای رسیدن به تراکم بیشتری در ناحیه ابرو تصمیم می گیرد برای بار دوم این روش را یک سال یا بیشتر پس از پیوند اولیه انجام دهد. عوارض جانبی که در طول پنج روز اول یا بیشتر پس از پیوند شما انتظار می رود شامل این موارد می شود، اما محدود به این ها نیست :

 • ریزش کم پوست در اطراف موهای پیوند شده؛
 • قرمزی پوست که به طور معمول به رنگ صورتی کاهش می یابد؛ که می تواند توسط آرایش پنهان شود.
 • گاه به گاه، بیمار کبودی و تورم قابل توجهی در اطراف چشم ها برای سه روز اول خواهد داشت اما بیشتر آنها فقط مقدار خفیفی تورم دارند.
 • بخیه ها، اگر در ناحیه اهداء کننده استفاده شوند، پس از چند هفته، خوب می شوند و یک خط زخم ظریف را ایجاد می کنند ولی اگر روش FIT انجام شود، نیازی به بخیه وجود ندارد و هیچ زخمی ایجاد نخواهد شد.
حتما بخوانید
دلایل ریزش ابرو و راه های درمان آن

ریزش و نحوه رشد ابروها بعد از کاشت

موهای پیوند شده در حدود دو تا سه هفته بعد از این روش ریزش خواهند کرد. سپس این موها چهار ماه بعد از پیوند شروع به رشد می کنند.

در طول هفته دوم و سوم، ابروها واقعا زیبا به نظر می رسند، اما ممکن است موهایشان دچار شوک شده و ریزش کنند که کاملا عادی می باشد.

در طول شش ماه بعدی، ابرو به طور معمول متراکم تر رشد می کنند. از آنجایی که موهای اهدا کننده اغلب از پوست سر برداشته می شوند، معمولا هر 10 تا 14 روز نیاز به پیرایش دارند و گاهی لازم است که کمی مراقبت نیز برای حفظ ظاهر مطلوب انجام شود.

هزینه و قیمت کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو به عوامل زیر بستگی دارد :

 • ناحیه ای که قرار است تحت جراحی قرار بگیرد؛
 • ضخامت مد نظر شما و تراکم ابروها؛
 • تعداد پیوندهای موی مورد نیاز برای ایجاد ظاهر طبیعی و مطلوب
 • مهارت تیم پزشکی
 • مقدار زمان صرف شده برای عمل
 • روش کاشت ابرو

قیمت کاشت ابروی طبیعی در طول جلسات مشاوره بر اساس شرایط و ویژگی‌های مطلوب و خاص مورد نظر شما تعیین خواهد شد.

هزینه کاشت ابرو در کلینیک خانه سفید با توجه به مطالب بیان شده بین 4 تا 6 میلیون تومان می باشد.

برای تعیین هزینه دقیق می توانید از طریق شماره های کلینیک با ما در ارتباط باشید. یا از طریق شماره 09122252731 از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام ارسال کنید.

سوالات متداول جراحی کاشت ابرو

برای دریافت پاسخ سوالات خود در مورد کاشت ابرو می توانید از صفحه سوالات متداول سایت اقدام نمایید. همچنین مقاله ای با عنوان ” 9 چیزی که باید قبل از عمل جراحی ترمیم ابرو بدانید ” در مورد سوالات کاشت ابرو در سایت وجود دارد که بسیار کامل و جامع سوالات شما در مورد کاشت ابرو را پاسخ داده است.

بهترین نامزد کاشت ابرو چه کسی است ؟

افراد دارای موی صاف یا کمی موج دار کاندیدهای عمل جراحی پیوند ابرو هستند. این روش برای مردان و زنان مبتلا به با نازک شدن، کمی و یا بدون ابرو است، تا زمانی که بیماری های پزشکی رد شده و یا درمان شده باشد. مثال ها شامل اختلالات تیروئید، طاسی منطقه ای (ریزش مو به علت بیماری خودایمنی) و یا تریکوتیلومانیا (اختلال تکانشی که موجب می شود بیمار موهای خود را بکند) می باشد. زنانی که قبلا خالکوبی ابرو داشته اند هنوز می توانند پیوند ابرو انجام دهند. در واقع، ترکیبی از دو روش، ظاهر تراکم کامل را ایجاد می کند.

آیا برای ریزش ابروها دارویی وجود دارد؟

در حال حاضر هیچ داروهای تایید شده ای از طرف FDA و وزارت بهداشت ایران در بازار برای کمک به رشد دوباره ابرو وجود ندارد. اکثر محصولات در بازار از جمله Regain (نام عمومی: مینوکسیدیل) در ایجاد نتایج قابل توجه شکست می خورند.

Latisse (نام عمومی: بیمارتوپروست) برای درمان مژه های ناکافی اما نه برای بازسازی موهای ابرو، مورد تأیید FDA است. در حالی که استفاده از Latisse برای مصارف غیرپزشکی می تواند کمی به ضخیم شدن موهای ابرو کمک کند، اما موهای از دست رفته را جایگزین نمی کند. در حال حاضر جراحی پیوند ابرو تنها گزینه ای است که می تواند به طور کامل ابروها را بازسازی کند.

خطرات یا نتایج بد کاشت ابرو چیست ؟

جراحی پیوند ابرو حداقل خطر را داراست. اگر چه بسیار نادر است، موهای پیوند شده ممکن است در جهت متفاوت از جهت مورد نظر رشد کنند. اگر این اتفاق بیفتد، مو را می توان با کشیدن و یا آموزش به رشد در جهت مناسب اصلاح نمود.

کاشت ابرو چقدر طول خواهد کشید؟

مدت زمان انجام این روش تا حدودی بستگی به تعداد موهایی دارد که در حال پیوند هستند. اگر کم باشد، پیوند باید دو تا سه ساعت طول بکشد. اگر زیاد باشد، احتمال دارد سه تا پنج ساعت طول بکشد.

دوره بهبودی کاشت ابرو چقدر طول می کشد ؟

زمان بازیابی این روش معمولا 5 تا 7 روز است. در حالی که در طی هفته اول، پوسته های کوچکی در اطراف هر مو ظاهر می شود و پس از ریزش، نقاط صورتی بجا می گذارد، صورتی بودن به طور معمول در چند هفته آینده از بین می رود و منطقه به شکل طبیعی به نظر می رسد.

بعد از کاشت ابرو چقدر طول می کشد تا بتوانم سرکار بروم ؟

به طور کلی، شما می توانید سه روز پس از انجام حراجی کاشت ابرو به محل کارتان برگردید. با این حال، ممکن است بخواهید پنج یا هفت روز منتظر بمانید تا اکثر نشانه هایی که نشان می دهد کاری روی صورتتان انجام شده، ناپدید شود.

فیلم کاشت ابرو


کاشت ابرو حرفه ای
Best Score 5 Avg 5 (99.41%) Votes 136

اشتراک گذاری :

9
دیدگاه بگذارید

5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
مهدیه

بهترین راه برای ترمیم ابرو کاشت هست ؟؟ با لیزر و پی آرپی و… نمیشه ترمیم ابرو رو انجام داد؟

الاله

سلام . من ابروهام رو قبلا تاتو کردم ،، امکان کاشت ابرو برای من وجود داره ؟؟

مژگان

با سلام و احترام
برای کاشت ابرو و مژه وقت میخواستم چون شاغلم فقط اواخر اسفند ماه میتوانم جراحی کنم ۲۶ اسفند خوبه اگر وقت بدید ممنون میشم هزینه را هم لطف کنید.
بفرمائید

حمیدرضا

سلام وقت شما بخیر ؛ من در یکی از کلینیک های شیراز کاشت ابرو انجام دادم میخواستم بدونم برای شستشوی ی ابرو باید چطور عمل کنم و روش اینکار چجوریه ؟
و یک سوال دیگر اینکه الان که دو روز از کاشت میگذره حمام رفتن و رسیدن آب به ابرو های کاشته شده مانعی نداره ؟؟

ناشناس

با سلام من ابروهامو کاشتم و الان توی دوره ی ریزش هست لطف میکنید راهنماییم کنید که چه دارویی مناسب هست که به ابروهام بزنم که سریعتر دوباره رشد کنه؟ ریزشش نگرانم کرده، من سروینا زدم ولی توی ابروم جوش زد