دانشنامه تزریق ژل

ژل لب مدل روسی | قیمت، مزایا، مراقبت ها

()

روس‌ها چهره‌های زیبایی دارند و به عنوان یکی از زیباترین نژادهای جهان شناخته شده‌اند. لب‌های آنها یکی از نقاط قوت در چهره‌شان است و زیباییی صورتشان را چند برابر می‌کند. جالب است بدانید که خطوط روی لب در صورت وضوح بیشتر بسیار جذاب است، پس در تزریق ژل لب روسی تمرکز بر روی همین خطوط زیبا است.

مدل ژل لب روسی

در این روش قطعا حجم لب افزایش پیدا می‌کند اما به قدری طبیعی و گیرا است که خودتان هم عاشقش می‌شوید. اگر شما جزء افرادی هستید که لب بالای کوچکی دارید، این مدل بسیار مناسب شما است و زیبایی چهره‌تان را بیش از قبل می‌کند. داشتن لب‌های حجیم و در عین حال طبیعی نیاز به تخصص و تبحر پزشک دارد تا این کار را با اصول و قواعد انجام دهد.

مشاوره قبل از تزریق ژل لب مدل روسی

 اگر قصد تزریق لب‌هایتان را دارید بهتر است کمی تحقیق کنید تا با انواع تزریق آشنا شوید، در این که تزریق ژل لب به سبک روسی یک مدل فوق‌العاده جذاب و چشمگیر است، شکی نیست اما مسئله این است که بهتر است قبل از انتخاب مدل، با پزشک زیبایی خود مشورت کنید. پزشک باید با توجه به فرم صورت و تک به تک اجزای صورت شما بهترین روش را به شما پیشنهاد دهد.

اگر در انتخاب کلینیک زیبایی دقت کرده باشید و یک کلینیک معتبر با پزشکان باتجربه و خبره انتخاب کرده باشید، نتیجه‌ی کار به قدری شما را راضی می‌کند که وقتی خودتان را در آیینه می‌بینید، متوجه می‌شوید که چشمانتان از ذوق زیاد برق می‌زند. این همان رضایت کار است که از هر چیزی مهم‌تر است.

کلینیک خانه سفید از آن دسته مجموعه‌های قوی و پر طرفدار است که تنها به لبخند رضایت شما فکر می‌کند و همه‌ی تلاشش انتخاب بهترین روش متناسب با سلیقه و ظاهر شما است. اگر برای اولین بار این کار را انجام می‌دهید، ممکن است پزشک شما پیشنهاد دهد که به صورت دوره‌ای میزان حجم لب را افزایش دهید و به یکباره حجم لب خود را زیاد نکنید.

تزریق ژل لب روسی

برند مورد استفاده در تزریق ژل لب

فراموش نکنید برند ژل یکی از موارد تاثیرگذار در کیفیت کار است و آن را دست کم نگیرید. پس در این مورد از پزشک خود بخواهید بهترین برند موجود در بازار را برای شما استفاده کند و بر سر زیبایی خود ریسک نکنید، اگر چه با انتخاب یک مجموعه درجه یک این نگرانی‌ها وجود ندارد زیرا یک مجموعه خوب به هیچ عنوان از یک برند بی‌کیفیت استفاده نمی‌کند.

بهتر است یک سری به کلینیک خانه سفید بزنید تا با چشمان خود ببینید که پزشکان از چه مواد خوب و بی‌نظیری استفاده می‌کنند. یک برند خوب در دستان یک پزشک متبحر و باتجربه قطعا معجزه می‌کند و خود شما هم از نتیجه‌ی کار حیرت زده خواهید شد. در کلینیک خانه سفید برندهای معتبری همچون ژوویدرم، الانسه و … همیشه در دسترس پزشکان متخصص مجموعه قرار دارد.

میزان ماندگاری تزریق ژل لب روسی

این مدل تزریق هم به اندازه مدل های دیگر ماندگار است و نوع مدل تزریق هیچ تاثیری در ماندگاری آن ندارد. البته در نظر داشته باشید که تزریق ژل لب مدل روسی هم مانند مدل های دیگر یک مدت زمانی دارد، ممکن است 6 ماه تا یکسال بسته به نوع برند و… متفاوت باشد. اگر خواستار ماندگاری بالاتری هستید، یک برند باکیفیت و خوب ماندگاری بیشتری دارد و دوره ترمیم آن طولانی تر خواهد بود. برندهای خوب قطعا قیمت بیشتری هم دارند اما این قضیه کاملا ارزش کمی هزینه بیشتر را دارد.

مزایای تزریق ژل لب روسی

حتما شما هم به دنبال یک چهره‌ی زیبا و طبیعی هستید و دلتان نمی‌خواهد ظاهر چهره شما غیر استاندارد باشد. چه انتظاری از تزریق لب دارید؟ آیا به دنبال یک فرم طبیعی و خاص هستید؟ آیا می‌خواهید حجم لب خود را به حالت طبیعی حجیم کنید؟ تزریق ژل لب روسی قطعا یکی از بهترین انتخابات شما خواهد بود که از انجام آن پشیمان نخواهید شد.

این مدل حجم و ظاهر لب کمک می‌کند که یک زیبایی منحصر به فرد را به لب‌های شما هدیه می‌دهد. همانطور که میدانید لب‌های شتری و یا لب‌های اردکی حجم زیادی دارند و ممکن است به میمیک کلی صورت شما نیاید و کاملا در اعتماد به نفس شما تاثیر بگذارد و سرخورده شوید. اما در این روش زیبایی را کاملا نامحسوس در چهره خواهید دید. مدل روسی بیشتر به فرم لب متمرکز است و کیفیت را فدای کمیت نمی‌کند. اگر برای بار اول است که به سراغ تزریق آمده‌اید، مدل روسی یکی از بهترین گزینه‌های موجود است.

نمونه تزریق ژل لب روسی

اقدامات قبل از تزریق

پزشکان مجموعه خانه سفید ابتدا هدف و سلیقه‌ی شما در این کار را از شما می‌پرسند و بعد از آن در مورد مصرف داروهای مختلف و سابقه‌ی بیماری های مختلف از شما سوال می‌کنند. این گونه سوال‌ها بسیار حائز اهمیت است و در واقع پزشک می‌خواهد متوجه شود با انجام این کار عوارض خاصی برای شما بوجود نیاید. همه‌ی این مشاوره‌ها در خصوص سلامتی کامل شما در کنار زیبایی و یک چهره‌ی متفاوت است و یک پزشک خوب سلامتی شما را در مرحله اول در نظر می‌گیرد، به همین خاطر است که تاکید بر انتخاب یک مجموعه معتبر داریم.

دلیل تزریق ژل لب

همانطور که می‌دانید با افزایش سن فرم لب‌ها تغییر می‌کند و حتی ممکن است ظاهری افتاده پیدا کند با تزریق ژل به راحتی می‌توانید این مشکلات را برطرف کنید. گاهی هم مشکلاتی مانند دیده شدن لثه در هنگام خنده، شما را حسابی کلافه می‌کند، با تزریق ژل لب و حجیم کردن لب‌ها این مشکل برطرف خواهد شد و دیگر لثه‌ها در دیده نمی‌شوند و این یک شاهکار و راه حلی بی‌نظیر برای پوشاندن لثه است که توسط تزریق ژل لب مهیا شده است.

تغییر گودی بالای لب در تزریق ژل لب روسی

گودی بالای لب نقطه‌ای است که در این مدل توجه زیادی به آن می‌شود و تمرکز روی آن صورت می‌گیرد. این کار باعث برجسته شدن طبیعی لب می‌شود و به گونه‌ای باعث زیبایی و لیفت لب شده و خطوط لب را طبیعی‌تر نشان می‌دهد. معمولا تزریق ژل لب روسی 12 ماه ماندگاری دارد اما اگر به هر دلیلی این ماندگاری کمتر شد، می‌توانید برای ترمیم نزد پزشک خود مراجعه کنید.

نحوه تزریق ژل لب روسی

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب

قطعا بعد از تزریق، خون رسانی در لب شما افزایش می‌یابد و چند روز قبل از انجام ژل لب باید از کمپرس یخ استفاده کنید و داروهایی مانند ویتامین D و داروهای ضد انعقاد خون و… استفاده کنید.

تا زمانی که بی حسی از بین نرفته است از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید، زیرا لب‌های شما حسی ندارند و ممکن است در هنگام غذا خوردن لب‌های شما دچار گازگرفتگی شده و به لب آسیب برساند.

در همان روز تزریق از انجام دادن ورزش‌های سنگین بپرهیزید و در گرمای شدید و سوزان هم قرار نگیرید. فراموش نکنید که نوشیدنی‌های الکلی باعث التهاب و تورم لب‌های شما می‌شود.

پس از دو تا سه هفته فرم واقعی لب‌های خود را می‌بینید و قطعا آن روز خوشحال‌تر و شاداب‌تر به نظر می‌رسید زیرا هم لب‌های شما فرم واقعیش را پیدا کرده و هم خود شما از نتیجه رضایت خواهید داشت. متخصصین کلینیک خانه‌ سفید همه‌ی این مواد را به طور کامل به مراجعه کنندگان محترم توضیح داده و برای حفظ و ماندگاری بیشتر ژل توضیحاتی به شما خواهند داد.

اگز جزء افرادی هستید که به راحتی تبخال می‌زنید، این موضوع را حتما قبل از تزریق و در جلسه مشاوره به پزشک خود بگویید و او را در جریان این ماجرا قرار دهید. قطعا برای این مشکل هم راه حلی وجود دارد، پزشک دو هفته قبل از تزریق به شما داروهای پیشگیری کننده تجویز می‌کند تا مشکلی بوجود نیاید. به همین دلایل است که تاکید می‌کنیم مشاوره قبل از انجام کارهای زیبایی بسیار اهمیت دارد و نباید از آن غافل شوید.

تزریق ژل لب روسی

آیا تزریق ژل درد دارد ؟

اگر تا به حال تزریق ژل لب انجام نداده‌ و به تازگی تصمیم به انجام این کار گرفته‌اید، ممکن است کمی نگران شدت درد تزریق ژل لب باشید. باید بگوییم هیچ نگرانی وجود ندارد و شما در کمال آرامش زیبایی لب های خود را بیشتر خواهید کرد. برای تزریق ژل معمولا از بی‌حسی‌های مختلفی استفاده می‌شود و شما متوجه کوچکترین دردی هم نمی‌شوید و هیچ اخمی بر اثر درد بر پیشانی شما نمی‌نشیند.

در تزریق ژل لب به دلیل این که از نقاط ورود کمتری استفاده می‌شود، کار بسیار آسان‌تر است. حتی زمانی که سرنگ بر لب‌های شما وارد می‌شود احساس خاصی نخواهید داشت و از این بابت تجربه خوبی برای شما خواهد بود.

در آخر فراموش نکنید که زیبایی سهم شما است و هر کاری که حال شما را خوب می‌کند انجام دهید. زیبایی در افزایش اعتماد به نفس هم تاثیرگذار است فقط کافی است در انجام کارها افراط و تفریط نداشته باشیم تا بعدها از انجام کارهایمان پشیمان نشویم. رسیدگی به ظاهر و چهره در افزایش روحیه شخصی شما هم تاثیرگذار است و حال دلتان را هم خوب می‌کند.

ژل لب روسی

جهت رزرو وقت و دریافت وقت مشاوره قبل از تزریق ژل با شماره های زیر در تماس باشید :

  • خط ویژه کلینیک خانه سفید : ۵۴۵۰۳ – ۰۲۱
  • خط مستقیم : ۸۸۸۷۰۴۸۰ – ۰۲۱
  • واتس اپ : ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱

آیا شما هم تجربه تزریق ژل لب را داشته‌اید؟ بر اساس تجربه شما استفاده از کدام‌ یک از برندهای ژل بهتر است؟ در زیر همین پست تجربیات و سوالاتتان را با ما به اشتراک بگذارید. پزشکان متخصص ما در اسرع وقت به همه سوالات شما پاسخ خواهند داد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران / 5. تعداد رای ها

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

مشاوره فوری خدمات زیبایی

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با مشاورین خانه سفید

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا