دانشنامه تزریق ژل

ژل آلاینا ALAYNA | انواع، کاربرد، مزایا، عوارض و هزینه

()

در این مطلب از سری مطالب وبسایت تخصصی پوست و زیبایی خانه سفید قصد داریم تا در مورد یکی از جذابترین و منحصر به فرد ترین روش های تزریق ژل یعنی تزریق ژل آلاینا و ویژگی های اعجاب انگیز آن صحبت کنیم. پس با ما تا پایان همراه باشید.

افراد زیباتر و جذابتر موجب می شوند که برداشت های اولیه مثبت تری از آن ها داشته باشیم. همچنین تحقیقات نشان می دهد که افراد زیباتر در حوزه هایی مانند روابط عاشقانه، دوستانه، خانوادگی، تحصیلات، کار و حتی عدالت کیفری وضعیت بهتری نسبت به سایرین دارند.

گرایش طبیعی انسان اینگونه است که در ابتدای امر افراد را بر اساس شکل ظاهری آنها قضاوت می کند. جذابیت چهره، بدن و صدای افراد، نه تنها در روابط عاشقانه تأثیر می گذارد، بلکه بر برداشت ما از ویژگی های افراد و جایگاه اجتماعی آنها اثرگذار است.

یکی از روش های زیباسازی چهره تزریق ژل لب، به پوست صورت و گونه است و از بهترین مواد برای تزریق نیز باید به ژل آلاینا اشاره کرد.

ژل آلاینا چیست؟

آلاینا یک ژل متشکل از اسید هیالورونیک است که محصول کشور آلمان می باشد. این ماده در غلظت های مختلف برای درمان چین و چروک های ریز، متوسط ​​و حتی عمیق صورت، افزایش حجم لب، افزایش حجم گونه، درمان اسکار، جوانسازی پوست به کار می رود. در ضمن در کنار همه این موارد این نکته را هم اضافه کنیم که ژل آلاینا را می توان یک ماده مناسب برای مزوتراپی دانست.

انواع ژل های آلاینا

این ژل در دو دسته بندی تک فازی و دو فازی موجود است. دسته تک فازی خود شامل ژلهای آلاینای M و SG بوده و دسته دوفازی نیز با عنوان HE شناخته می شود. این دو دسته در 9 فیلر با غلظت های مختلف تولید و عرضه می شود. هر یک از ژل های SG و M به تنهایی دارای 4 غلظت بوده و دسته دو فازی یا ژل های HE دارای یک غلظت می باشد. در کنار این 9 محصول یک محصول تک فازی دیگر نیز به نام هیدرو وجود دارد که به آن نیز خواهیم پرداخت.

محصولات SG

بافت محصولات SG کاملاً هیدراته است و تزریق آن راحت و بدون مقاومت است. این ژل به سرعت و به طور یکنواخت در ناحیه تزریق شده توزیع می گردد و با تزریق ژل آلاینای SG، شما می توانید خیلی زود شاهد تاثیر آن در حجیم شدن لب یا گونه های خود شوید. در این دسته از ژل های آلاینا هر ذره توسط یک پوسته آبی پایدار احاطه شده است. در نتیجه پس از تزریق، هیچ ورمی در ناحیه تزریق نخواهید دید.

برای افراد بسیار حساس، استفاده از این ژل می تواند موثر باشد. زیرا این احتمال وجود دارد که این افراد در برابر تزریق محصولاتی با ساختار ذرات سخت تر، واکنش های دفاعی ایمنی نشان دهند.

ژل آلاینا SG

انواع غلظت های آلاینا سری SG

ژل های SG دارای چهار غلظت مختلف می باشند که به شما امکان دستیابی به نتایج دلخواه را می دهند. هر یک از این غلطت ها می تواند نسبت به هدف شما، برای از بین بردن چین و چروک های خفیف تا افزایش زیاد حجم، تزریق شوند. انواع غلظت های ژل آلاینا سری SG عبارتند از:

 • ALAYNA SG 14
 • ALAYNA SG 16
 • ALAYNA SG 20
 • ALAYNA SG 24

مدت زمان تأثیر محصولات آلاینا SG، بسته به غلظت آنها متفاوت است. تمام ژل های این سری از محصولات آلاینا، امکان درمان سریع و بدون عارضه چین و چروک را دارند. می توان گفت که محصولات SG اولین تجربه بدون عارضه در مورد درمان چین و چروک با فیلرهای اسید هیالورونیک است.

محصولات دسته M

ذرات محلول اسید هیالورونیک در این سری از ژل های آلاینا به دلیل روش تولید خاص، به صورت همگن در محلول بافر توزیع می شوند. به طوری که نتیجه کار یک ژل نرم و شفاف است که تزریق آن بسیار آسان می باشد.

انواع غلظت ژل های آلاینا سری M

ژل های M نیز همچون سری SG دارای چهار غلظت مختلف می باشند و نسبت به نیاز مراجعه کننده، پزشک ژل مناسب را تزریق می کند. انواع غلظت ژل های تک فازی آلاینا سری M عبارتند از:

 • ALAYNA M 8
 • ALAYNA M 16
 • ALAYNA M 22
 • ALAYNA M 24

البته در بسیاری از منابع، تنها از ژل ALAYNA M 8 برای این سری  نام می برند.

ژل آلاینا سری M

ژل آلاینا سری HE (Highly Effective)

علاوه بر ژل های اسید هیالورونیک تک فاز، یک محصول دو فاز نیز به نام HE (بسیار موثر) نیز وجود دارد. نام این ژل به طور کامل  ALAYNA HE 24 می باشد و استفاده از آن به یک روش خاص تزریق نیاز دارد و باید توسط پزشک با تجربه انجام شود. ماندگاری این ژل بطور قابل توجهی بیشتر از دو سری قبلی ژل های آلاینا می باشد.

نکته مهم در مقدار دوز تزریق این ژل، نسبت به دو روش قبلی، این است که برای رسیدن به نتایج مطلوب، تنها به تزریق یک سوم این ژل نیاز داریم.

بعد از استفاده از این روش تزریق ژل ممکن است به مدت 3 روز دچار تورم در ناحیه تزریق شوید که پزشک قبل از تزریق این مساله را به طور دقیق به اطلاع شما خواهد رساند.

موارد استفاده از ژل آلاینای HE

ژل آلاینای HE در موارد مختلفی کاربرد دارد که عبارت است از:

 • برطرف کردن چین و چروکهای عمیق در ناحیه پیشانی
 • رفع جای زخم، اسکار و جوش صورت
 • حجم دهی به گونه ها
 • فرم دادن به صورت

بسته به شرایط فردی، ژل دو فازی آلاینا تا 18 ماه در پوست ماندگار است.

ژل آلاینا HE

آلاینا هیدرو چیست ؟

در کنار محصولات ذکر شده، اسید هیالورونیک آلاینا شامل یک محصول خطی تک فاز دیگر به نام هیدرو می باشد. آلاینا هیدرو یک ژل با وزن مولکولی بالا برای احیای مجدد و آبرسانی به صورت، گردن و دست ها و انجام مزوتراپی است. با استفاده از این ژل، جوان سازی پوست از طریق آزاد سازی رطوبت و ایجاد تعادل در رطوبت پوست صورت می پذیرد.

بسیاری از پزشکان، از این ماده به عنوان یک درمان مکمل برای تزریق ژل آلاینا استفاده می کنند.

مزایای ژل آلاینا

از مزایای استفاده از ژل آلاینا عبارت است از:

 • تزریق آسان و بدون عارضه محصولات تک فاز آلاینا
 • اثر طولانی مدت اسید هیالورونیک دو فازی آلاینا
 • نیاز به تزریق مقدار کمی از مواد دوفازی به دلیل تکنولوژی جدید CEIP به کار رفته در آن
 • سازگاری با محیط زیست و طبیعت
 • برخورداری از بالاترین الزامات کیفیت بین المللی و کشور آلمان
 • عدم وجود اندوتوکسین ها

ژل آلاینا هیدرو

نکات مهم در مورد تزریق ژل های آلاینا

در استفاده از هرگونه خدمات پوست و زیبایی همواره نکاتی را باید رعایت کرد تا به نتیجه مطلوب و دلخواه رسید. این نکات گاه باید از سمت پزشک رعایت گردد و گاه این شمایید که موظف به رعایت آن می باشید. در این بخش چند نکته مهم در مورد تزریق ژل های آلاینا را ذکر خواهیم کرد.   

 1. قبل از انجام تزریق، پزشک باید اطلاعات کاملی را در مورد روش تزریق، عوارض احتمالی، نکات مهم بعد از تزریق، میزان درد و غیره را در اختیار شما بگذارد.
 2. در صورت وجود سابقه بیماری و یا مصرف قرص های خاص باید جهت جلوگیری از خطرات احتمالی، پزشک را آگاه سازید.
 3. در صورت مشاهده علائم آنفولانزا، تزریق ژل می تواند بسیار خطرناک باشد و پزشک باید این مورد را به خاطر داشته باشد.
 4. پس از تزریق نباید در معرض آفتاب طولانی مدت باشید، همچنین استفاده از سونا یا انجام ورزش های استقامتی ممکن است روی نتیجه تزریق، تأثیر منفی بگذارد.
 5. تزریق باید به آهستگی و بسیار ملایم انجام شود. تزریق سریع ممکن است موجب خون مردگی در محل تزریق شود.
 6. استفاده از داروی بیهوشی بدون آدرنالین، برای جلوگیری از اثرات احتمالی بر روی ضربان قلب توصیه می شود.
 7. معمولاً ماساژ ناحیه تزریق شده منجر به نتایج بهتری می شود، زیرا باعث بهبود توزیع مواد در بافت می شود.

ژل آلاینا

تزریق ژل آلاینا در کلینیک پوست و موی خانه سفید

کلینیک پوست و موی خانه سفید، همواره به عنوان یک مرکز تخصصی و حرفه ای از بهترین و با کیفیت ترین متریال ها و مواد برای انجام انواع خدمات زیبایی بهره برده است. استفاده از بروزترین تجهیزات، مطابق با استانداردهای بین المللی روز دنیا، این کلینیک را یکی از پیشرفته ترین مراکز کاشت مو، لیزر موهای زائد، مزوتراپی، تزریق ژل و جوانسازی در سطح کشور نموده است.

تزریق انواع ژل های استاندارد در این مجموعه به حرفه ای ترین شکل ممکن و توسط بهترین پزشکان، با قیمتی مناسب انجام می گیرد. از جمله ژل های مصرفی در کلینیک خانه سفید، ژل آلانیا می باشد که در مورد ویژگی ها و اثربخشی خارق العاده آن در این مقاله به تفصیل صحبت شد.

شما می توانید جهت تکمیل اطلاعات خود در مورد انواع ژل ها و تزریق آن ها بر روی پوست، گونه و لب به مقالاتی که در وب سایت کلینیک خانه سفید قرار گرفته است مراجعه بفرمایید. در ضمن فراموش نکنید که کارشناسان و مشاوران کلینیک خانه سفید، همواره جهت ارائه مشاوره و دریافت نظرات در دسترس شما می باشند. امید است مباحث عنوان شده در این مطلب توانسته باشد به هرگونه ابهام و سوال در مورد تزریق ژل آلاینا و مزایای آن، پاسخی روشن و شفاف ارائه دهد.

جهت رزرو وقت تزریق ژل از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید :

 • خط ویژه : ۵۴۵۰۳ – ۰۲۱
 • خط مستقیم : ۸۸۸۷۰۴۸۰ – ۰۲۱
 • واتس اپ : ۲۷۳۱ ۲۲۵ ۰۹۱۲

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران / 5. تعداد رای ها

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

مشاوره فوری خدمات زیبایی

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با مشاورین خانه سفید

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا