دانشنامه کاشت مو

بهترین کلینیک کاشت مو | پیشرفته ترین کلینیک ایران

()

ویژگی هایی برای بهترین کلینیک کاشت مو وجود دارد که یک کلینیک کاشت موی خوب را از سایر کلینیک ها متمایز می کند. این خصوصیات به حفظ رابطه رضایت بخش و خوب بین مراجعین و مدیران کلینیک کمک بسیاری می کند.

ما در کلینیک کاشت موی خانه سفید سعی در افزایش حداکثری میزان رضایت مراجعین داشته ایم. به همین دلیل یک تیم با تجربه و خبره بعد از بررسی بهترین کلینیک های کاشت مو جهان ویژگی هایی اعلام کردند که ما با سعی و تلاش در جهت ارتقای کیفیت حداکثری خدمات خود برآمدیم. با هم ویژگی های یک کلینیک کاشت موی پیشرفته و خوب را بررسی می کنیم.

ویژگی های بهترین کلینیک کاشت مو

کلینیک خوب یک استاندارد عالی برای مراقبت های پزشکی را فراهم می کند و تضمین می کند بیماران با هر نوع بیماری از درمان با کیفیت بالایی استفاده کنند. مشاوره با کیفیت و اطلاعات به روز می تواند کلینیک شما را از شهرت خوبی برخوردار سازد و بیماران خود را مجبور به بازگرداندن بازدید های تکراری کند.

بعد از بررسی تیم کارشناسی خصوصیات زیر برای یک کلینیک کاشت موی پیشرفته بیان شد که ما در کلینیک کاشت موی خانه سفید همه تلاش خود را انجام داده تا در سطح بهترین کلینیک های کاشت مو در ایران قرار گیریم.

استفاده از دانش به روز پزشکی

یکی از مهمترین عوامل در تعیین سطح یک کلینیک کاشت موی خوب، به روز بودن دانش تیم پزشکی آن کلینیک می باشد. در کلینیک خانه سفید ما از پزشکان جوان و توامند با دانش روز استفاده می کنیم. همچنین با برگزاری جلسات آموزشی دوره ای سعی در افزایش دانش دستیاران و پرستاران کلینیک در زمینه کاشت مو و کاشت ابرو نیز نموده ایم.

استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی

یک کلینیک کاشت موی پیشرفته بدون استفاده از تجهیزات مدرن نمی تواند خود را هم ردیف بهترین کلینیک های پوست و موی ایران قرار دهد. خرید تجهیزات مدرن و به روز کردن دانش پزشکان در استفاده از این تجهیزات و دستگاه های جدید در اولویت کار مدیران کلینیک خانه سفید قرار گرفته است.

ما تلاش بسیاری در خرید جدیدترین دستگاه کاشت مو  برای انجام جدیدترین روش کاشت مو در ایران هم انجام داده ایم که به زودی خبرهای خوبی در این زمینه خواهید شنید.

کاشت مو به روش میکروگرافت

معماری مدرن و زیبای کلینیک

قطعا یک کلینیک مدرن کاشت مو از دکوراسیون زیبا و مدرن روز هم بهره برده است. در یک محیط پر آرامش و با معماری و طراحی دکور مخصوص کلینیک مراجعین حس بهتری خواهند داشت. ارائه خدمات به مشتریان خوب در یک محیط تمیز به افزایش تجربه کلی مهمانان کلینیک کمک می کند. ما نهایت تلاش خود را برای ایجاد یک فضای آرام و قابل اعتماد برای شما مراجعین عزیز را در کلینیک کاشت موی خانه سفید انجام داده ایم.

نمونه کاشت مو به روش میکروگرافت

پرسنل با تجربه و دلسوز

کارکنانی که با بیماران خود ارتباط برقرار می کنند باید با احترام برخورد کنند و نگرش مثبت داشته باشند. پرسنل باید مراجعین را خوب بشناسند، درمان و مشاوره درمانی را به موقع انجام دهند و به سرعت به مسائلی را که بیماران ناراضی دارند باشند. در کلینیک خانه سفید ما با برگزاری جلسات بسیار نهایت تلاش خود را در پرورش بهترین پرسنل خدمتگزار برای شما عزیزان انجام داده ایم.

نمونه کاشت مو به روش میکرو FIT
نمونه کاشت مو به روش میکرو FIT

وب سایت و شبکه های اجتماعی به روز

در دنیای دیجیتال امروز داشتن یک وب سایت مدرن و به روز و استفاده از شبکه های اجتماعی جهت تعامل حداکثری با مشتریان کلینیک از مهمترین ویژگی های بهترین مرکز کاشت مو در جهان می باشد. در کلینیک خانه سفید با راه اندازی بخش آی تی با کارشناسان خبره در این زمینه ما سعی کرده ایم راه را برای رسیدن به بهترین پاسخ ممکن برای سوالات شما عزیزان کوتاه تر نماییم.

نمونه کاشت مو به روش FUE

چگونه یک کلینیک کاشت موی خوب را انتخاب کنیم ؟

مراجعه به یک کلینیک کاشت موی خوب قطعا روی نتایجی که می‌گیرید تأثیر بسزایی دارد. برای انتخاب یک کلینیک خوب باید نکات زیر را مورد توجه قرار دهید:

مجوز رسمی از وزارت بهداشت

داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان ایران از مهمترین مسایل در این زمینه می باشد. باید مطمئن شوید که کلینیک کاشت موی مورد نظر شما دارای مجوز معتبر از مراجع ذیصلاح برای انجام جراحی بوده و همچنین گواهینامه‌های لازم را داشته باشد. کلینیک نباید منع قانونی برای انجام جراحی داشته باشد.

مجوز کلینیک خانه سفید

پزشک متخصص پوست و مو

هر فردی علاقه‌مند است به وسیله یک فرد متخصص و ماهر درمان شود. با توجه به ماهیت ظریف و حساس موی انسان، لازم است که فرد در تمام مراحل درمان تحت نظر فرد متخصص، که از حساسیت و نقش مو آگاه است، قرار گیرد. در غیر این صورت ممکن است فرد قربانی درمان غلط شده و دچار آسیب های جبران ناپذیر شود. لذا کلینیک کاشت مو خوب باید دارای افراد متخصص و متعهد در زمینه های مورد نیاز باشد.

مشتری مداری

دریافت یک سرویس منظم، با کیفیت و محترمانه حق هر مراجعه کننده است. لازم است جزئیات کلینیک کاشت مو را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که نحوه ارائه خدمات در کلینیک برای شما راضی کننده باشد. لازم است نسبت به نحوه رفتار پرسنل با مراجعه کننده‌ها اطلاعات کسب کنید. اولین رویارویی با کارمندان کلینیک همیشه نشان دهنده کیفیت رفتار و سرویس قابل ارائه توسط کلینیک به مراجعه کننده‌ها خواهد بود.

استفاده از مواد معتبر و با کیفیت

مواد و محصولات مختلفی در کلینیک های کاشت مو وجود دارد که برای افراد مبتلا به ریزش مو بکار می‌رود. لازم است در مورد کیفیت این مواد مطلع شوید و نسبت به آن دقیق و حساس باشید. همچنین لازم است از متخصص پوست و مو در مورد عوارض جانبی احتمالی مواد مورد استفاده بپرسید.

کاشت گرافت های مو

وب سایت کامل و جامع

همراه با توسعه تکنولوژی‌های جدید، تقریبا تمام مشاغل مختلف از بستر اینترنت برای معرفی خود استفاده می‌کنند. لذا داشتن یک وب سایت اینترنتی خوب، دارای محتوا و مجوزهای لازم که بتواند راهنمایی و اطلاعات اولیه خوب و روشنی در اختیار افراد بگذارد نیز می‌تواند از ویژگی‌های دیگر یک کلینیک کاشت مو پیشرفته باشد.

خوشنامی پزشک و کلینیک

شهرت و خوشنامی نیز یکی دیگر از ویژگی‌های یک کلینیک کاشت مو معتبر است. این ویژگی نیز می‌تواند از طریق جستجو در وب سایت‌های مختلف یا از طریق تجربه دوستان و آشنایان بدست آید.

مشاوره تخصصی و رایگان

یک کلینیک کاشت مو خوب معمولا یک جلسه رایگان مشاوره برای افراد در نظر می‌گیرد تا امکان انتخاب هر چه دقیق‌تر گزینه‌های مورد نیاز برای وی فراهم آید. این اطلاعات می‌تواند شامل معرفی گزینه‌های درمانی، ارائه مجوزها، کیفیت خدمات و هزینه‌های مربوطه و بیمه‌های تحت پوشش باشد. جلسه مشاوره باید به فرد آرامش و اطمینان اولیه نسبت به متخصص و کلینیک را بدهد، در غیر این صورت احتمال اینکه فرد بطور کامل و موفقیت آمیز مراحل درمانی را طی کند، کاهش می‌یابد.

کاشت موی طبیعی

در نهایت، با توجه به اینکه طی درمان نیاز به مراجعه مکرر به کلینیک خواهد بود، سهولت دسترسی و امکان رفت و آمد به کلینیک را نیز باید در نظر گرفت.

هزینه کاشت مو در کلینیک خانه سفید

از آنجا که یک درمان کامل بوسیله کاشت مو معمولا شامل چندین مرحله است، در مدرن ترین کلینیک کاشت مو معمولا انعطاف در مورد پرداخت هزینه‌ها با توجه به تعداد دوره‌ها وجود دارد. همچنین داشتن قرارداد بیمه با سازمان‌های مختلف نیز می‌تواند از جمله نشانه‌های دیگر یک کلینیک کاشت مو مدرن باشد. بعضی از خدمات ارائه شده در کلینیک ممکن است مشمول بیمه نشود لذا باید در مورد آن‌ها مطلع شد.

هزینه کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان به طور دقیق قیمت مشخصی را اعلام کرد. عوامل موثر بر تعیین قیمت کاشت مو عبارتند از :

  • روش انتخاب شده برای کاشت مو
  • میزان ریزش مو و تعداد گرافت مورد نیاز برای پوشش مناطق طاس سر
  • میزان تجربه تیم پزشکی
  • تجهیزات و ابزارهای مورد استفاده در کاشت مو

هرچه میزان ریزش موی شما بیشتر باشد در نتیجه به تعداد گرافت بیشتر برای پوشش نواحی طاس سر احتیاج دارید. این تعداد گرافت اضافه هزینه بیشتری در بر خواهد داشت. همچنین روش های مختلف کاشت مو قیمت های مختلف دارند، چراکه در هر روش از ابزارهای متفاوت و با هزینه متفاوت استفاده می شود.

تیم پزشکی با تجربه قطعا هزینه بیشتری برای انجام کار از کلینیک طلب می کند که در هزینه نهایی کاشت مو موثر خواهد بود. با این تفاسیر هزینه کاشت مو در سال ۱۴۰۱ را می توان طبق جدول زیر تعیین کرد :

# روش کاشت مو هزینه ( میلیون تومان)
۱ کاشت مو به روش FUE بین ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان
۲ کاشت مو به روش SFUE و SFUEplus بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان
۳ کاشت مو به روش MICRO FIT بین ۱۲ تا ۱۵ میلیون تومان
۴ کاشت مو به روش میکروگرافت بین ۱۲ تا ۱۵ میلیون تومان
۵ کاشت مو به روش ترکیبی و سوپرترکیبی بین ۱۰ تا ۱۳ میلیون تومان
۶ کاشت مو به روش SUT بین ۱۰ تا ۱۳ میلیون تومان
۷ کاشت مو به روش DHI بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان
۸ کاشت مو به روش Sapphire FUE بین ۵۰ تا ۶۵ میلیون تومان
۹ کاشت مو به روش ARTAS بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ میلیون تومان

برای کسب اطلاعات در رابطه با خدمات کلینیک کاشت مو خانه سفید می توانید از منوی خدمات ما بازدید نمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تماس و تعیین وقت قبلی با مشاورین ما در تماس باشید :

  • ۰۲۱-۵۴۵۰۳ (خط ویژه)
  • ۰۲۱-۸۸۸۷۰۴۸۰ (خط مستقیم)
  • ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ (مشاوره و ارسال عکس)

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران / 5. تعداد رای ها

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

مشاوره فوری خدمات زیبایی

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با مشاورین خانه سفید

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا