خمیر دندان و دهان شویه‌ پاستا دل کاپیتانو

خمیر دندان و دهان شویه‌ پاستا دل کاپیتانو

دسته بندی : اخبار

در سال‌های نخست قرنِ بیستم، کلمنت چیکارلی، کسب و کارِ پرسابقه‌ و تخصصیِ خانواده‌ی خود را در پزشکی و داروسازی گسترش دارد و در نهایت موفق به اختراع خمیردندان برای مراقبت از دندان شد که تا پیش از آن در انحصار محصولات مراقبتیِ پودری بود و خمیری نبود. در اندک زمانی پس از اختراع، خمیردندان به سرعت در ایتالیا و سایر نقاط اروپا، مورد استقبال قرار گرفت و محصولاتِ مراقبت از بهداشت و دهانِ تولیدی، همه‌گیر شد؛ تا در نهایت نیکو چیکارلی پسر کلمنت، این کسب و کار را به شکلی صنعتی و جهانی گسترش داد و خود، محصولاتِ برندِ پاستا دل کاپیتانو را تضمین کرد.

امروز، این دسته از محصولات مراقبت و بهداشت دهان و دندانِ اصل ایتالیا در بازار ایران در دسترس است و اصالت و کیفیت‌اَش با نخستین استفاده، به مصرف کنندگان ثابت شده و سلامت آن‌ها را تضمین کرده و خاطره‌ای عمیق از کیفیت، عطر و بوی ایتالیا را در خاطرِ خردسال و کهنسال و جوان، زن و مرد به یادگار گذاشته است.

نعنای ارگانیک در محصولات پاستا دل کاپیتانو

انسان به طور معمول می‌تواند صدها و نزدیک به هزار طعم را تشخیص دهد؛ ولی طعمِ غالبِ خمیردندان‌ها از دیرباز، نعنا بوده است. از صدها سال پیش که آدمی به فکرِ خو‌ش‌بو کردنِ دهان و نفسِ خود افتاد؛ نعنا به دلیلِ ماندگاریِ بلندمدت و قیمتِ نسبتا ارزان در کنارِ اثر گذاریِ بالایی که داشت؛ انتخاب نخست قرار گرفت. ایجادِ حس تازگی و ماندنِ طعم و عطر نعنا در دهان، به مرورِ زمان، در خاطره‌ی ذهنی مصرف‌کنندگان ثبت شد و خنکی‌ای که از نعنا احساس می‌کردند؛ موجب شد تا نعنا در خمیردندان جایگاهی همیشگی پیدا کند. در کنارِ این، خواص و ویژگی‌های مفید دیگر نعنا نیز موجب شد تا استفاده از آن ماندگار شود و جایگاهی همیشگی پیدا کند.

در میانِ خمیردندان‌های داخلی و خارجی، همه‌ی برندها طعم نعنا را در سبد محصولی خود دارا هستند و برندهای با اصالت و عموما خارجی، نام‌ها و ترکیباتِ دیگری نیز را در کنارِ این طعم قرار داده‌اند. ولی نکته‌ی مشترک میانِ تمامیِ این خمیردندان‌ها، استفاده از اسانسی‌ست که به روش‌های متفاوت از گیاه نعنا به دست می‌آید.

این مورد اما در محصولاتِ مراقبت از دهان و دندانِ پاستا دل‌کاپیتانو، طعم و بوی متفاوتی دارد. در محصولاتِ Pasta del Capitano، نعنای ارگانیک با سایرِ فرآورده‌های مصنوعیِ موجود جایگزین شده، تا علاوه بر احساسِ تازگی و بو و طعم غنی در محیطِ دهان، غدد بزاقی را تحریک به ترشحِ بزاق کنند. نعنای ارگانیک بسیار بیشتر از نعنای معمولی و فرآورده‌ها و اسانسِ آن، حسِ شادابی و خنکی را به دهان و دندان منتقل کرده و بوی خوشی ماندگار و بلندمدت را در دهان خلق کرده و به جا می‌گذارد.

در همه‌جای دنیا، بهره‌گیری از محصولاتِ ارگانیک، نمایشی کامل از اصالت و اهمیت داشتنِ یک برند برای خود و مشتریان‌اَش است و این از کشوری که طعم و بوی غذای آن در جهان زبانزد است و مردمانِ آن به خوش‌پوشی و خوش‌بویی شهرت دارند؛ دور از انتظار نیست. با خمیردندان‌ها و محصولاتِ مراقبت از دهان و دندانِ پاستا دل‌کاپیتانو، دارای تاییدیه‌ی نعنای ارگانیک، عطر و طعم و تازگیِ نعنای را از ایتالیا به دهانِ خود بیاورید.

Fresh Breath

خمیر دندان و دهان شویه‌ی زنجبیلی

زنجبیل از دیرباز در شرق دور و ایران باستان، در طب و آشپزی نقش بازی کرده، خواص خود را در طی سال‌ها به امروز آورده و در بسیاری از فرآورده‌ها، جایگاهی ثابت یافته است. برای همه‌ی مصرف‌کنندگانی که سال‌هاست برای مراقبت از دهان و دندان به طعم و عطرِ نعنا عادت کرده‌اند؛ پاستا دل کاپیتانو از دلِ ایتالیا، پیشنهاد دیگری نیز در دست دارد.

محصولات پاستا دل کاپیتانو برپایه‌ی بهره‌گیری از زنجبیل به دو بخشِ اصلی تقسیم می‌شوند:

خمیردندان زنجبیلی

زنجبیل حاوی رافینوز است. ترکیبی که مدت‌هاست از خواصِ ضد درد و التهابِ آن بهره گرفته می‌شود. ترکیبات موجود در زنجبیل می‌توانند با کاهش باکتری‌های دهانیِ منجر به ایجادِ حفره و بیماری‌های لثه، سلامتِ دهان و دندان را جانی دوباره ببخشند. خمیردندان زنجبیلیِ پاستا دل کاپیتا با گواهیِ زنجبیلِ ارگانیک خود، حاوی ترکیبات روی بوده و علاوه بر کاهش جرم و پلاک‌های دندانی، برای مقابله با باکتری‌های مضر، بیماری‌های لثه و موکوزیت‌های دندانی مفید است.

این خمیردندانِ آنتی‌باکتریال و ضدعفونی‌کننده، با پاکسازیِ عمیقِ حفره‌ی دهان، نفسی خوش‌بو و خوش‌بوییِ طولانی‌مدت را برای دهان به همراه دارد.

دهانشویه‌ی زنجبیلی

زنجبیل، افزون بر موارد گفته شده به درخشندگی دندان نیز کمکی شایان می‌کند و در کنار آن، در حفظ سلامتِ عمومی دهان و دندان برابر بیماری‌هایی چون سرطان موثر است و وجود آن در دهان‌شویه‌ای فاقد الکل، نکته‌ای حایز اهمیت است. زنجبیلِ ارگانیک موجود در محصولاتِ برندِ پاستا دل کاپیتانو، با افزایش گردش خونِ مویرگی، به کاهش بیماری‌های لثه و دهان می‌انجامد و سلامتی درخشان را از ایتالیا، به شما نوید می‌دهد.

خمیر دندان و دهان شویه‌ی زنجبیلی

خمیردندان و دهان شویه‌ی کودک

مراقبت از دهان و دندان در کودکی آن‌قدر اهمیت دارد؛ که امروزه پوسیدگیِ دندانِ درمان نشده از کودکی را جزو شایع‌ترین موارد در جهان قرار داده است. این پوسیدگی ممکن است به درد، عفونت، مشکل در خواب و خوردن و حتی صحبت کردن بیانجامد و عدم پیشگیری از آن در بزرگسالی، زیان‌های بسیاری را در پی دارد.

تمیز نگاه داشتنِ دندان‌های کودک، باید به بخشِ مهمی از فعالیت‌های روزمره‌ی او بدل شود و راه را برای آسیب به دندان‌های شیری و پس از آن دندان‌های دائمی، ببندد. این مراقبت، تنها به روش مسواک زدن و نوعِ مسواک محدود نمی‌شود و خمیردندان مناسب، نقشِ کلیدی را در بهداشت و محافظت دندان ایفا می‌کند. به طورکلی از آن‌جا که کودک، مواد قندیِ بالایی را مصرف می‌کند و از سوی دیگر، انجامِ یک کارِ بهداشتیِ روزمره نیز بر وفق مراد او نیست؛ یک خمیردندانِ خوش طعم، با فلوراید متناسب با سن و همچنین نداشتنِ مواد مضر در سنین کودکی و رشد، اشتیاق را در کودک شما برای مراقبت از دندان‌هایِ خود ایجاد خواهد کرد. اهمیتِ دندان‌های کودکان، پاستا دل کاپیتانو را بر آن داشته که مجموعه‌ای تخصصی از محصولاتِ بهداشت و مراقبت را برای کودکان تولید کند و اصالتِ ایتالیایی خود را برای داشتنِ سلامتِ فرزندانِ شما، به کار بگیرد.

محصولات پاستا دل کاپیتانو در سه دسته برای مراقبت از دهان و دندانِ کودکان، موجود است:

خمیردندان ژلی کودکان بالای سه سال (Baby +3 Toothpaste)

در این سن و با رشد دندان‌هایِ شیری، مراقبت از دندان اهمیت بالایی پیدا می‌کند. با اضافه شدن تعداد دندان‌ها در دو سالگی به ۱۶ دندان و در سه سالگی به 20 دندان، استفاده از پاک کننده‌هایِ کمکی مانند خمیردندان، به شدت توصیه می‌شود.

خمیردندان ویژه‌ی کودکان بالای 3 سالِ پاستا دل کاپیتانو، علاوه بر میزانِ فلوراید مناسبِ سنِ کودک خردسال شما، حاویِ پنیرک، نعنای ارگانیک و کلسیم بوده و فاقد مواد مضر مانند سدیم لوریل سولفات، پارابن و فرمالدهید است. به این ترتیب، دندان‌های فرزندِ دلبندِ شما در برابر ایجادِ حفره‌های دندانی، پلاک‌ها و رنگدانه‌های خارجی و همچنین بیماری‌های لثه و دهان، مراقبت می‌شود. این خمیردندان با طعم توت فرنگی و قابلیت تسکینِ لثه، مناسب دندان‌های شیری است.

خمیردندان ژلی کودکان بالای شش سال (Baby +6 Toothpaste)

با قرارگرفتن در سن رشد، استفاده از خمیردندان‌ها با میزانِ کافیِ فلوراید و اثرِ تقویتی که روی دندان باقی بماند، به محافظت از دندان‌های شیری و تقویت دندان‌های دائمی منجر می‌شود.

خمیردندان مخصوصِ کودکان بالای 6 سالِ پاستا دل کاپیتانو، فاقد مواد مضر برای دهان و دندانِ کودکان است و با نعنای ارگانیک، میکروگرانول جهت پاکسازی عمیق فضای بین دندانی، کلسیم برای محافظت از پوسیدگی و استحکام دندان و لیمونن به جهتِ پیشگیری از التهاب لثه، مراقبتی پایدار را برای دهان و دندان فرزندان شما، به همراه می‌آورد.

این خمیردندان با طعم دلنشین و بسته‌بندیِ جذاب خود، برای استفاده‌ی روزانه و مقاومت در برابر پوسیدگی توصیه شده و حتی برای کودکانِ دارای ارتودنسی نیز مناسب بوده و پیشنهاد می‌شود.

دهان شویه‌ی کودکان (کودکان بالای 6 سال)

همواره پس از هربار استفاده از خمیردندان و شسته‌شدنِ آن، میزانی فلوراید از دست می‌رود و به جهتِ مراقبتی همه‌جانبه از دهان و دندانِ کودکان در سن رشد، استفاده از دهان شویه‌های حاویِ فلوراید، موجب بازگردانیِ فلورایدِ از دست‌رفته می‌شود و بهداشت دهان و دندان و جلوگیری از آسیب را تکمیل و تسهیل می‌کند.

دهان شویه کودکان پاستا دل کاپیتانو محصولِ ایتالیا، با داشتنِ فلورایدِ مفید، کلسیم و بتایین، حاوی عصاره‌های پنیرک و گلِ همیشه‌بهار بوده و با نعنای ارگانیک خود، به کاهش التهاب و خونریزی لثه، پیشگیری از خشکی دهان و حفظ باکتری‌های مفید، می‌انجامد.

خمیردندان و دهانشویه‌ی کودک

خمیردندانِ سفیدکننده

سفیدیِ دندان‌ها گویای بسیاری از نکته‌ها ست. اهمیت به سلامت، زیبایی لبخند، اعتماد به نفس و …، از پسِ سفیدی دندان‌ها نمایان می‌شوند و از همین رو، تلاش برایِ سفید نگاه‌داشتن دندان‌ها و روش‌های سفیدکردن و سفید ماندنِ دندان‌، در حالِ فراگیر شدنِ روزافزون است. اگر به سفیدیِ دندان‌های خود اهمیت می‌دهید؛ حتما برای یک بار هم که شده، به سراغِ خمیردندان‌های سفید کننده رفته‌اید، یا با جستجو در اینترنت و شاید از زبانِ  دیگران درباره‌ی آن شنیده‌اید.

به طور کلی سفیدکننده‌ها از دسته‌ی مواردِ “بلیچینگ” در مراقبت از دندان هستند؛ که پرکاربردترین صورتِ استفاده‌ی خانگیِ آن‌ها، خمیردندان‌ سفیدکننده است. خمیردندان‌هایِ سفیدکننده در دودسته‌بندی قوی (با ساییدگی بالا) و دسته‌ی محصولاتِ تضعیف شده یا تخصصی و استفاده روزمره قرار می‌گیرند؛ و اگر به دندان‌ها آسیبی وارد نکنند، کارآمد بوده و برای از بین بردنِ لکه‌ها جهتِ یک لبخند زیبا و جذاب، توصیه می‌شوند.

برای جلوگیری از سایشِ مینایِ دندان _به دلیل وجودِ ترکیبات قدرتمند در خمیردندان‌های سفید‌کننده_ استفاده از نام‌های معتبر و مهم‌تر از آن برندی معتبر، اورجینال و دارای اصالت، اهمیتی دوچندان دارد.

EURECO HC® ، ماده ای ایده‌ال در فرآورده‌های بهداشتی دندان و خمیردندان است؛ که وجود آن موجبِ آزادسازی اکسیژن فعال روی سطح دندان و درنتیجه سفیدیِ طبیعی دندان ها بدون آسیب رساندن به مینای دندان خواهد بود. تنها محصول معتبر و اورجینالِ موجود و حاویِ این ماده در بازار، خمیردندان سفید کننده‌ی پاستا دل‌کاپیتانو (Pasta del Capitano) است که حافظِ سفیدی دندان، موجب پیشگیری از ایجاد رنگدانه روی دندان و مکمل بلیچینگ و جرم‌گیری‌ست.

این محصول علاوه بر این ماده‌ی موثر، حاوی ترکیباتِ روی، جهت کند کردن رشد و تکثیر میکروبی و میکروگرانول جهت پاکسازی عمیق فضاهای بین دندانی بوده و همچنین، با نعنای ارگانیک جهت ایجاد حس تازگی و شادابی غنی شده است. پاستا دل‌کاپیتانو، ره‌آوردِ لبخندی اصیل و طبیعی از دل ایتالیا برای دندان‌های شماست.

منبع : https://pastadelcapitano.ir

تاریخ انتشار : 1401-03-24
نویسنده: دکتر قاسم اصلانی
مطالب پیشنهادی

لیستی از مطالب که شاید شما بپسندید

دیدگاه ها
نام و نام خانوداگی
متن پیام