اخبار

جدیدترین مدل های پارتیشن آرایشگاه و سالن زیبایی

()

دیوار جدا کننده یا پارتیشن یک وسیله‌ی بسیار مفید است که کاربردهای فراوانی دارد. بهترین و سودمندترین فایده‌ی این وسیله آنست که شما می‌توانید در هر کجا از آن استفاده نمایید و به کمک پارتیشن بخش‌های مختلف محیط را از یکدیگر جدا نمایید.

 پارتیشن آرایشگاه یکی از انواع جداکننده‌های موجود در بازار است که به کمک آن می‌شود یک سالن آرایشی را به قسمت‌های مختلف تقسیم نمود و از هر قسمت استفاده‌ای مؤثر برد. در این نوشته از پارتیشن آرایشگاه و جدیدترین مدل‌های آن بیشتر می‌گوییم.

پارتیشن آرایشگاه چیست ؟

در راستای پاسخ به این سؤال از شما می‌خواهیم تا در ذهنتان یک فضای بزرگ و پلان باز را تصور کنید. این فضا یک دست بوده و هیچگونه دیوار کشی در محورهای افقی و عمودی آن وجود ندارد. حالا فرض کنید که بخواهیم این فضا را به یک سالن آرایش تبدیل کنیم. بزرگی فضا و عدم وجود دیوارکشی باعث می‌شود تا اولاً بخش عظیم فضا هرز برود و ثانیاً چیدمان محیطی چشم نواز و منحصربه‌فرد به نظر نرسد.

برای حل این مشکلات باید چه کرد ؟

برای حل این مشکلات می‌توان از پارتیشن آرایشگاه استفاده نمود. همانطور که گفته شد پارتیشن به معنای جدا کننده یا حائل است.

فایده پارتیشن‌بندی چیست ؟

 دیوارکشی در یک فضای بزرگ آن را تفکیک کرده و به فضاهای کوچک‌تر و کاربردی‌تر تبدیل می‌کند. فضا را زیباتر می‌سازد و در نهایت دست کاربران را برای ایجاد تغییر باز نگه می‌دارد.

دیگر مزایای استفاده از پارتیشن آرایشگاه

باید گفت که در سالیان اخیر استفاده از پارتیشن آرایشگاه محبوبیت زیادی پیدا کرده است. دلیل آنست که این وسیله ی بهینه،  نه چندان گران و قابل حمل به کاربران اجازه می‌دهد تا هر زمان که مایل بودند دیوارکشی‌ها و چیدمان آن را تغییر دهند و بنابر سلیقه و نیاز سایز فضاها را تغییر دهند.

چند نوع پارتیشن وجود دارد ؟

به‌طور کلی دو نوع پارتیشن وجود دارد. 1-  پارتیشن ثابت و 2-  پارتیشن متحرک

  • پارتیشن ثابت :  همانطور که از نامش معلوم است این نوع جداکننده، ثابت بوده و به کمک پیچ و مهره به سطح زمین متصل می‌شود. البته موقعیت مکانی بعضی از انواع پارتیشن‌های ثابت را میتوان تغییر داد و یا آن‌ها را جابه‌جا نمود. اما چون این نوع جداکننده با پیچ و مهره به زمین وصل می‌شود تغییر دادن و جابه‌جا کردن آن زمان بر است.
  • پارتیشن متحرک :  برخورداری از قابلیت حمل و نقل و جابه‌جایی، بزرگترین حسن پارتیشن متحرک است. به کمک آن می‌توان فضا را تفکیک و شخصی‌سازی نمود و کاربری را بهینه ساخت. گفتنی است که تنوع زیاد در طرح و رنگ از دیگر ویژگی‌های مثبت پارتیشن متحرک است.

از اینرو بنابر سلیقه و نظر شخصی می‌توان هر شکل و طرحی که مد نظر بود را خریداری نمود و یا حتی سفارش داد. همچنین باید گفت که پارتیشن آرایشگاه از نوع متحرک یکی از کاربردی‌ترین و مشتری پسند‌ترین نوع پارتیشن سالن زیبایی است.

آیا از پارتیشن آرایشگاه تنها در فضاهای بزرگ می‌توان استفاده کرد ؟

خیر. درست است که پارتیشن فضاهای بزرگ را بهینه ساخته و تنوع و انعطاف زیادی به محیط می‌دهد اما از این وسیله در فضاهای کوچک نیز می‌توان بهره برد. از اینرو این آیتم،  کاربری فضای کوچک را بیشتر کرده و از همه مهمتر، از درهم آمیختگی محیط جلوگیری به عمل می‌آورد. به‌طور کلی پارتیشن نوعی جداکننده است که فضا را بهینه می‌کند. فرقی ندارد که فضا کوچک باشد و یا بزرگ.

پارتیشن آرایشگاه مناسب محیط‌های زنانه است یا مردانه ؟

فرقی نمی‌کند که آرایشگاه زنانه باشد و یا مردانه در هر محیطی می‌توان از این وسیله کاربردی نهایت استفاده را برد.

پارتیشن آرایشگاه مردانه

مزایای استفاده از پارتیشن در آرایشگاه‌های مردانه

  • تفکیک فضا : با کمک این وسیله می‌توان فضای بزرگتر را به محیط‌های کوچکتر تفکیک نمود و تقسیم‌بندی محیطی را به شیوه‌ای مفید به انجام رساند. کما اینکه تقسیم‌بندی در محیط می‌تواند کارایی آن را تا حد زیادی افزایش دهد.
  • ایجاد مانع برای دید : بر اساس خدماتی که ارائه می‌گردند، بعضی از قسمت‌های آرایشگاه ممکن است محرمانه باشند. برای تفکیک این فضا (چه در فضای کوچک و چه در فضای بزرگ) به حائل و دیوار نیاز است. ایجاد مانع برای دید از بهترین مزایای پارتیشن آرایشگاه است.
  • ساماندهی فضا : درهم آمیختگی و عدم وجود نظم از معایب قرار دادن وسایل زیاد در فضای کوچک است. از آنجا که ابزار کار آرایشگر‌ها متعدد است. قرار دادن تمام آن‌ها در فضای کوچک به شلخته به نظر رسیدن محیط منجر خواهد شد. از اینرو با پارتیشن آرایشگاه می‌توان به خوبی این موضوع را مدیریت کرد و فضا را سامان بخشید.
  • ایجاد زیبایی : از مهمترین مزایای پارتیشن می‌توان به ایجاد زیبایی اشاره نمود. چه پارتیشن‌های ثابت و چه پارتیشن‌های متحرک از قابلیت سفارشی‌سازی برخوردارند. به این معنا که می‌توان آن‌ها را در هر طرح و رنگی سفارش داد و بدین طریق سبک و استایل شخصی به وجود آورد.
  • استفاده چند منظوره : پارتیشن‌ها انواع مختلفی دارند. بعضی از آن‌ها ساده هستند اما بعضی دیگر از قفسه و کشاب و … برخوردارند. با سفارش پارتیشن‌های چند منظوره می‌توان از یک وسیله ی واحد به شکل‌های مختلفی استفاده نمود. پارتیشن آرایشگاه یک وسیله مفید و کاربردی است که در هر کجا می‌توان از آن استفاده نمود. به کمک پارتیشن می‌توان انعطاف را به فضاهای بزرگ و کاربری بهینه را به فضاهای کوچک بخشید.

البته اینکه این وسیله چگونه و در چه محلی مورد استفاده قرار بگیرد موضوع مهمی است که کاملاً به شما و سلیقه‌ی شما مربوط می‌شود. با این حال اگر پارتیشن در موقعیت مناسبی قرار نگیرد، به آن هدفی که مدنظرتان است نخواهید رسید. در سوی دیگر انتخاب درست پارتیشن آرایشگاه و قرار دادن آن در موقعیت مطلوب سبب می‌شود تا فضای شما بهینه‌تر و زیباتر شود.

پاراوان سفید سالن زیبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پارتیشن آرایشگاه و سالن زیبایی به وب‌سایت ویکی دکو سر بزنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می‌توانید به آدرس اینترنتی https://wikideco.com/beauty-salons-divider مراجعه نمایید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران / 5. تعداد رای ها

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

مشاوره فوری خدمات زیبایی

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با مشاورین خانه سفید

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا