کلینیک تخصصی کاشت مو خانه سفید

 • 2731 225 0912
 • 021-54503
هزینه کاشت مو چقدر است ؟

هزینه کاشت موی سر در تهران، اصفهان و شیراز

4.5
(22)

آنچه در این صفحه بررسی می شود :

 • هزینه کاشت موی سر
 • هزینه کاشت مو در ترکیه
 • هزینه کاشت مو در شهرهای ایران : تهران، اصفهان، شیراز و مشهد
 • هزینه تقریبی کاشت مو در کلینیک خانه سفید

هزینه کاشت مو

کاشت مو تنها روش درمان موهای از دست رفته می باشد. این عمل از گروه عمل های زیبایی بوده و اکثر بیمه های کشور تعهدی نسبت به پرداخت هزینه کاشت مو ندارند. به همین دلیل یکی از مهمترین دغدغه های متقاضیان عمل پیوند مو هزینه آن می باشد.

برای دریافت قیمت تقریبی کاشت مو خود می توانید در ساعات کاری کلینیک خانه سفید با شماره 54503-021 تماس حاصل فرمایید و نوبت مشاوره حضوری رایگان دریافت کنید. اما اگر امکان حضور ندارید می توانید از طریق پیام رسان های تلگرام، سروش، واتس آپ و یا وایبر به شماره 09122252731 پیام ارسال کنید و عکس سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی پزشک متخصص هزینه تقریبی کاشت مو شما اعلام شود.

هزینه کاشت مو در ترکیه و سایر کشورهای اروپایی

اکثر جراحی های زیبایی در کشور به علت تقاضای بالا و همچنین تعدد متخصصین جراحی زیبایی در ایران نسبت به سایر کشورهای جهان از قیمت بسیار پایین تری دارند. به عنوان مثال در کشور ترکیه که به مهد جراحی های پزشکی اروپا تبدیل شده است، هزینه تقریبی کاشت مو حدود 2500 دلار می باشد. سایر جراحی های زیبایی نیز در این کشور نسبت به کشورهای پیشرفته اروپایی بسیار ارزان تر می باشد. در واقع یکی از جنبه های جذب توریسم در کشور ترکیه توریسم پزشکی می باشد.

هزینه کاشت مو در کشورهای اروپایی
هزینه کاشت مو در کشورهای اروپایی

قیمت کاشت مو در کشورهای پیشرفته دنیا مانند آلمان، فرانسه، کانادا، انگلستان و آمریکا حدود 15000 تا 25000 دلار می باشد. هزینه تقریبی کاشت مو در تهران به عنوان پایتخت و مهمترین شهر توریست پزشکی ایران حدود 500 تا 1000 دلار می باشد. به همین دلیل مقصد بیشتر متقاضیان ایرانی و غیر ایرانی مقیم خارج از کشور جهت کاشت مو، کشور ایران و ترکیه می باشد.

در سال های اخیر و به دنبال کاهش ارزش ریال در کشور و قیمت بالای دلار در ایران تعداد متقاضیان کاشت مو از سایر کشورهای دنیا بسیار بیشتر شده است. ذکر این نکته غرور آفرین است که بدانید متخصصان داخلی کشور عزیزمان بسیار باتجربه تر و با دانش بالاتری هستند به طوری که بسیار هستند کسانی که از کشورهای اروپایی، آمریکا و همسایگان کشورمان برای انجام عمل کاشت مو به ایران سفر می کنند.

دلیل تخصص بالای جراحان کشور میزان زیاد انجام این عمل در طی این سال هاست، این امر سبب شده تجربه آن ها بسیار بیشتر از جراحان کشورهای دیگر دنیا باشد که به دلیل قیمت بالای انجام عمل شاید در طول سال 10 نفر هم به آن ها برای کاشت مو به آنها مراجعه نکند.

هشدار : بسیاری از مردان جوان که به تازگی دچار ریزش مو شده‌اند در دام کلینیک‌های سودجو و غیرحرفه‌ای گرفتار شده و کاشت مویی انجام می‌دهند که به هیچ وجه پایدار نیست. آقایان زیر ۲۵ سال باید قبل از کاشت مو، روش‌های دیگر درمانی را امتحان کنند و تا زمان تثبیت شدن الگوی ریزش، صبور باشند. در غیر این صورت امکان ریزش موهای کاشته شده زیاد است.

آیا قیمت پایین هزینه کاشت مو در ایران دلیل بی کیفیتی آن است ؟

پاسخ این سوال خیر می باشد. در ایران به دلیل تعدد کلینیک های کاشت مو و متقاضیان زیاد قیمت کاشت مو پایین نگه داشته شده است. حتی کیفیت جراحی کاشت مو در کلینیک های معتبر ایران از بیشتر کشورهای پیشرفته دنیا بالاتر می باشد. نمونه کاشت های انجام شده در کلینیک ها و مقایسه تصاویر آن ها با تصاویر ارائه شده در وب سایت های پزشکی کشورهای دیگر گواه این ادعا می باشد.

حتما بخوانید
کاشت مو در ترکیه ، هزینه، معایب و مزایا

هزینه کاشت مو در کلینیک خانه سفید

هزینه تقریبی کاشت مو در کلینیک خانه سفید با توجه به تجربه بالای جراحان و متخصصین پوست و مو کلینیک نسبت به سایر مراکز معتبر کاشت مو منصفانه تر می باشد.

هرچه میزان ریزش مو در نتیجه گرافت مورد نیاز شما بیشتر باشد، در نتیجه قیمت تقریبی کاشت مو شما نیز افزایش می یابد. به عنوان مثال یک نفر با تعداد 2500 گرافت مو به تراکم مورد نظر خود دست می یابد، اما شخص دیگر حتی 4500 گرافت هم سطح بی موی سر او را پوشش نمی دهد. قیمت کاشت مو در شهرهای مختلف ایران مانند؛ شیراز، اصفهان، مشهد و دیگر شهرها تقریبا به یک اندازه است.

ارزان ترین روش کاشت مو

هزینه کاشت مو به روش FUT نسبت به سایر روش های کاشت مو بسیار پایین تر می باشد. در این روش به دلیل اینکه برداشت فولیکول های مو بصورت یکجا و به سرعت انجام می شود لذا مدت زمان کاشت مو کاهش می یابد. این سرعت عمل باعث می شود هزینه این عمل نیز ارزان تر از سایر روش های کاشت مو باشد.

اما در روش FIT به این دلیل که فولیکول ها بصورت تکی و با حساسیت بالایی از بانک مو برداشت می شود و زمان بیشتری هم صرف آن می شود، در نتیجه هزینه بیشتری نسبت به روش FUT دارد.

هزینه کاشت مو به روش SUT

در کاشت مو به روش SUT که به ادعای برخی کلینیک های کاشت مو جدیدترین روش کاشت مو حال حاضر ایران می باشد، برداشت مو توسط دستگاه انجام می شود. این دستگاه سرعت عمل بیشتری نسبت به دست انسان و برداشت فولیکولی (روش FIT) دارد، لذا هزینه کاشت مو به روش SUT نسبت به روش FIT کمتر می باشد.

هزینه کاشت مو به روش SUT
هزینه کاشت مو به روش SUT

در روش FIT اگر تعداد بیشتر از 2500 گرافت مو برای کاشت نیاز باشد، تکمیل عمل 2 روزه خواهد بود. این افزایش روز با افزایش قیمت همراه خواهد بود.

جهت تشخیص اینکه کدام روش کاشت مو مناسب شماست مقاله بهترین روش کاشت مو سایت را مطالعه کنید.

هزینه کاشت مو به روش MFIT

کاشت مو به روش MFIT که جدیدترین روش کاشت مو در جهان می باشد، به تازگی در کشور عزیزمان ایران مورد توجه متقاضیان محترم کاشت مو قرار گرفته است. این روش کاملا با سبک و روش کاشت موی FIT انجام می شود با این تفاوت که در مرحله برداشت گرافت های مو با دقت و ظرافت بسیار بالاتری برداشت می شوند.

این دقت و ظرافت باعث می شود که خونریزی و درد بسیار کمتری نسبت به روش FIT در فرد ایجاد شود. همچنین عوارض ناشی از کاشت مو به شدت کاهش می یابد. دوره درمان و ریکاوری بسیار کمتری دارد و همچنین در روش نوین MFIT که با نام UFIT شناخته می شود می توان کاشت مو را بدون تراشیدن سر انجام داد.

هزینه تقریبی کاشت مو در روش MFIT بین 6 تا 9 میلیون تومان در کلینیک خانه سفید می باشد.

قیمت کاشت هر تار مو (قیمت کاشت هر گرافت مو )

در کشور ما هزینه عمل کاشت مو مانند بسیاری دیگر از خدمات پزشکی و غیر پزشکی نرخ معین و مصوبی ندارد. همان طور که بیان شد، میانگین هزینه عمل کاشت مو بین 4 تا 7 میلیون تومان می باشد. تغییرات قیمت یک روش مشخص با تعداد گرافت معین بین مراکز مختلف کاشت مو به میزان تبحر و تجربه جراح، میزان تخصص پزشک پوست و مو و مدرن بودن دستگاه های کلینیک بستگی دارد.

البته این دلیل نمی شود هر کاشت موی گران قیمتی با کیفیت باشد. اما تقریبا اکثر کلینیک هایی که قیمت های پایینی برای انجام خدمات خود در نظر میگیرند در زمره خدمات بی کیفیت محسوب می شوند.

مبنای اصلی تعیین قیمت کاشت مو بر اساس تعداد گرافت مو می باشد.هر چند تعیین هزینه کاشت مو صرفا با گرافت نیز درست نمی باشد. برای تعیین هزینه نوع روش و تعداد گرافت بسیار مهم است. مثلا اگر تعداد 3000 گرافت مو در روش FUT حدود 4 میلیون تومان محاسبه شود، همین میزان در روش FIT  حدود 6 میلیون و در روش SUT  حدود 5 میلیون تومان می باشد.

حتما بخوانید
بالاترین تراکم کاشت مو

هزینه کاشت هر گرافت مو در سال 1397 حدود 1500 تا 2000 تومان می باشد.

تعیین قیمت کاشت مو بر اساس تعداد تار مو یا صرفا با روش خاصی به هیچ وجه صحیح نمی باشد و تعدادگرافت کاشته شده و نوع روش همزمان هزینه کاشت مو را تعیین می کنند.

کمترین هزینه کاشت مو

در برخی موارد قیمت های بسیار پایین برای کاشت مو مشاهده می شود که با هیچ قانون و منطقی جز کار ناصحیح سازگار نیست. به طور معمول یک کلینیک معتبر پوست و مو (کاشت مو) شامل حداقل یک متخصص پوست و مو، پزشک جراح، پزشک عمومی، پرستاران و دستیاران کاشت، منشی و خدمه دیگر می باشد، که با محاسبه هزینه های جاری به هچی وجه قیمت های پایین خدمات زیبایی قابل درک نیست.

در اکثر این مراکز ارزان قیمت که بعد از بازرسی مامورین وزارت بهداشت و درمان این مراکز پلمب شده اند، موارد خلاف قوانین پزشکی کشور به وفور مشاهده شده است. مواردی اعم از عدم وجود پزشک متخصص پوست و مو در مرکز، عدم وجود پزشک عمومی، پرستاران دارای مدرک مرتبط پزشکی، غیر بهداشتی بودن محل کاشت، یا حتی فراتر از آن نداشتن مجوز فعالیت.

هزینه کاشت مو در اصفهان و شیراز

نکته بسیار مهم : متاسفانه در سال های اخیر در شهرهای پر جمعیت ایران مانند تهران، شیراز و اصفهان به دلیل نبود نظارت کافی بر عملکرد مراکز کاشت مو برخی افراد اقدام به انجام کاشت مو در محیط غیر درمانی می نمایند، لذا قیمت بسیار پایین تری نسبت به مراکز درمانی ارائه می دهند. باید توجه داشته باشید که انجام کاشت مو در مراکز غیر درمانی بدون حضور پزشک متخصص پوست و مو و جراح کاشت مو به همراه تیم پزشکی با مدارک درمانی غیر مجاز و خطرناک می باشد. در صورت وجود هرگونه اشتباه یا خطای پزشکی و نبود پزشک صدمات جبران ناپذیری به سلامتی شما وارد می شود.

لذا از کاشت مو در مراکزی که هزینه نامتعارف و بسیار پایین ارائه می دهند پرهیز کنید. برای بدست آوردن زیبایی، سلامتی خود و طول عمر خود را به خطر نیندازید.

هستند افرادی که بدون تخصص کافی و بدون تجهیزات مورد تایید دست به عمل کاشت مو با هزینه ای به مراتب پایین تر از مراکز کاشت مو می زنند. توجه داشته باشید که انجام کاشت مو در این مراکز شاید در ظاهر از نظر مالی به سود شما باشد اما چیزی مهمتر از پول یعنی سلامتی خود را به خطر انداخته اید.

آیا حاضر هستید به عنوان مثال؛ در یک منزل مسکونی، بدون امکانات بهداشتی و معتبر و زیر نظر افراد غیر متخصص عمل جراحی حساس کاشت مو انجام داده و سلامت خود را به مخاطره اندازید؟

در روز کاشت مو حتما از وجود پزشک متخصص، تیم پزشکی درمانی و جراح کاشت موی کلینیک مطلع شوید.

تماس با ما :

برای دریافت قیمت تقریبی کاشت مو خود می توانید در ساعات کاری کلینیک خانه سفید با شماره 54503-021 تماس حاصل فرمایید و نوبت مشاوره حضوری رایگان دریافت کنید. اما اگر امکان حضور ندارید می توانید از طریق پیام رسان های تلگرام، سروش، واتس آپ و یا وایبر به شماره 09122252731 پیام ارسال کنید و عکس سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی پزشک متخصص هزینه تقریبی کاشت مو شما اعلام شود.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران 4.5 / 5. تعداد رای ها 22

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

اگر مطالب ما برای شما مفید بوده است ...

در شبکه های اجتماعی زیر هم ما را دنبال کنید

اشتراک گذاری :

دیدگاه در"هزینه کاشت موی سر در تهران، اصفهان و شیراز"

 1. Monir

  سلام خدمت شما .
  من موهای جلوی سرمو تقریبا همه شونو از دست دادم موهای جلوی سرم خیلی ضعیفن نه طاس و نه هم موی زیاد داره خیلی کم شده پوست سرم خوب دیده میشه از جلوی سرم.
  سنم ۲۲سالمه من باید کاشت مو انجام بدم یا دیگه راه رو پیش بگیرم .
  کدوم راه تضمینی است ؟
  ممنون شما

  • عرض ادب و احترام

   برای کاشت مو خیلی زود هست، با مشورت پزشک متخصص پوست و مو از درمان های دارویی استفاده کنین تا روند ریزش مو متوقف و یا کند شود.

 2. زهرا

  سلام وقت بخیر
  من خانم هستم و ۲۲ سالمه و بخاطر آلوپسی کششی موهای شقیقه‌م کاملا خالی شده، آیا روشی هست که بدون جلب توجه کاشت انجام بدم و اینکه از هر طرف ی اندازه ۵ سانت خالیه هزینش چقدر میشه لطفا هزینش رو بگید چون هر چی عکس فرستادم گفتن باید بیای معاینه شی
  ممنون

 3. مهران

  باسلام سوالی داشتم بنده میخاستم بدونم راهی هست که اصلا خط یا هرچیز دیگری که نشان کاشت مو باشه بعد کاشت مو نباشه ینی کلا بدون جراحی؟بعد اینکه نمای جلوی موی خیلی هارو ادم میبینه انگار طبیعی نیست ایا این کلنیک هم این گونه هست یا خیر ممنون میشم ازتون راهنمایی فرمایید

  • عرض ادب و احترام

   بله، کاشت مو با روش میکرو اف آی تی با حالتی طبیعی کاشت انجام میشه و هیچ اثری از کاشت مو بعد از بلند شدن موها نخواهند ماند.

 4. وحید احسانی تبار

  به نام خدا
  با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دکترزحمت کش عزیز و کلیه همکاران محترم خانه سفید ؛
  من ۳۷ ساله ساکن خرم آباد .الان حدود ۴ ساله به صورت مرتب و روزانه قطره ماینوکسیدل ۵درصد مصرف میکنم و تقریبا میشه گفت موهام بد نیستن. فقط خط جلوی موهام یه مقدار عقب هستش ( پیشونیم بلند نشون میده ) وشقیقه خرم یه مقدار عقب هستش….
  خواهشم اینه خواستم بدونم اولا بعد از عمل میتونم قطره رو ادامه بدم و همچنین هزینه رو خواستم بدونم
  با تشکر و احترام

  • عرض ادب و احترام

   بلی ماینوکسیدیل را میتوانید ادامه بدهید اگر مورد مناسبی برای کاشت باشید باید ویزیت شوید و بعد خدمتتان عرض شود، برای دریافت هزینه تقریبی کاشت مو خود از ۳ ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود عکس گرفته و به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ ارسال فرمایید.

   پیروز باشید

 5. احسان

  با سلام
  من ٥١ سالمه و علاقمندم كه مو بكارم و بينيم رو جراحي زيبايي كنم باتوجه به شرايط ديابت كنترل شده ي من(حدود ١٣٠)
  و نفركتومي سادهٰ كليه ميخام ببينم امكانش هست عمل كنم يا خير؟

  با سپاس

 6. پیمان

  با درود و روز بخیر به شما
  من ۴۷ سال دارم و از سن ۲۵ سالگی ریزش موی من شروع شد که امروز دیگه سرم طاس هس….
  من تصمیم گرفتم که مو بکارم و سوال من این است که چه متودی رو شما توصیه میکنید و با چه مقدار هزینه و قیمت باید حساب کرد و چه باید دارای چه شرایطی باشم از نظر سلامتی.
  ممنون میشم از تو ضیحاتتون
  پیمان

  • عرض ادب و احترام

   جهت اطلاع از روش مناسب و هزینه خواهشمند است از سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سرتون عکس گرفته و به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ ارسال فرمایید. در اسرع وقت روش مناسب و هزینه تقریبی کاشت مو شما ارسال خواهد شد.

   پیروز باشید

 7. مهدی

  سلام من از شهرستان هستم و حدود یک ماهی هست دچار ریزش شدید مو شدم.خواستم بدونم کاشت مو رو باید به چه روشی انجام بدم و هزینش چقدر هست و مدت کاشت چقد طول میکشه.اگر بخواین عکس از موهام هم میفرستم.منتظر جوابتونم.ممنون

 8. فرهاد

  سلام آیا برای کاشت مو محدودیت سنی وجود دارد یا تا هر سنی میشه این عمل رو انجام داد و آیا مصرف داروهای فشار خون با کاشت مو تداخل دارد؟
  ممنون

  • عرض ادب و احترام

   بهترین سن برای کاشت مو بعد از ۲۷ سالگی می باشد. مصرف داروهای فشار خون تداخلی با کاشت مو ندارد اما بهتر است قبل از عمل به پزشک خود اعلام کنید.

   پیروز باشید

 9. Alan Rojhelat

  با سلام.
  اول ببخشید برای فارسی ام. من از سوعد مینویسم.
  چطوری باید وقت رزرو کرد؟
  من میخاهم هم مو بکارم و هم بینی ام را عمل کنم.
  میدانم حدس زدن زحمت است ولی:
  تقریبآ یک عمل بینی چقدر است؟
  تقریبآ یک عمل مو کاشتن چقدر است؟
  ۲ تا ۳ هفته ایران باشم کافی است؟
  با سپاس فراوان

  • عرض ادب و احترام

   برای دریافت وقت با شماره +۹۸۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ از طریق واتس اپ در تماس باشید. هزینه جراحی بینی بین ۶ تا ۹ میلیون تومان در ایران متفاوت می باشد. همچنین هزینه کاشت مو نیز بین ۵ تا ۷ میلیون می باشد. مدتی که برای اقامت در نظر گرفته اید کاملا کافی است. اما بهتر است کاشت مو قبل از جراحی بینی انجام شود.

   با تشکر

 10. سجاد

  سلام،من الرژی شدید به قرص فنستراید دارم،ایا بعد از انجام کاشت مو باید از قرص فنستراید یا قرص های مشابه استفاده کرد؟

 11. جلیل هاشمی

  سلام دکتر وقت بخیر انشالله که هرجا هستین شادو خوشو خرم باشید
  والله موهای من مسئله ای نداره فقط پیشینیمو میخوام کاشت کنم دکتر
  فقط چندتا سوال داشتم؟
  من نیاز هستش موهامو بتراشم؟
  دو اینکه چقدر طول میکشه کاشتش؟
  سه چقدر طول میکشه رشد کنه؟
  ممنون

  • عرض ادب و احترام

   اگر مشکلی نیست بهتر است نسبت به تصمیم خود تجدید نظر کنید. کاشت مو در ناحیه پیشانی از نظر زیباشناسی و علم پزشکی صحیح نمی باشد.

   پیروز باشید

 12. رئوف

  با سلام و عرض ادب؛
  چند سوال در خصوص کاشت مو دارم و میخوام پس از فهمیدن اونا تصمیم قطعیمو بگیرم برا کاشت مو!
  ۱- موهای من لخته ولی احساس میکنم موهایی که کاشت میشه حالت لختی نداره!میخوام ببینم اون بخشی که کاشت میشه بازم مثل موی خودم لخت خواهد بود؟
  ۲- من فقط شقیقه سرم احساس میکنم نیاز به کاشت مو داره،با یک مرحله کاشت، موی سرم به حالت عادی برمیگرده؟ یا چند مرحله کاشت لازمه؟
  ۳-هزینه کاشت مو؟ و اینکه امکان کاشت موی اقساطی وجود داره یا نه؟اگه آره شرایطش چیه؟

  • عرض ادب و احترام

   موهای شما بعد از کاشت به مرور مانند موهای قبلی شما خواهند شد. اگر فقط ناحیه شقیقه باشد و سایر قسمت ها احتیاج به ایجاد تراکم نباشد طی یکروز و یک مرحله غیرجراحی تکمیل می شود.
   برای دریافت هزینه و شرایط با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ در تماس باشید.

   پیروز باشید

 13. Faramarz

  سلام عذر میخوام کمترین هزینه کاشت مو در کلینیک خانه سفید چقدر است ؟ اگر میشه مبلغ رو به ایمیل بنده ارسال کنین.

 14. وحید

  وقتتون بخیر

  برای اینکه بدونیم هزینه کاشت مو به روش sut چقدر میشه باید عکس بفرستیم ؟ میشه شماره ارسال عکس داخل تلگرام بزارید.
  ممنون

  • با سلام و احترام

   بله. برای دریافت هزینه تقریبی خود با از سه ناحیه روبرو ، بالا و پشت سرتون به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ از طریق تلگرام یا واتس اپ عکس ارسال نمایید.
   هزینه تقریبی کاشت مو SUT با توجه به تعداد گرافت مورد نیاز شما بین ۴٫۵ تا ۶ میلیون متفاوت هست.
   با تشکر

 15. ناشناس

  Visitor Rating: 5 Stars

 16. کامران

  با سلام
  من تا حالا مشاوره کاشت مو نداشتم و بعد از یک دوره شدید استرس با ریزش شدید مو روبرو شدم و بعد از گذشت حدود ۱۰ سال مقدار زیادی از موی سرم رو از دست دادم
  البته پزشک عمومی گفت باید آزمایش هورمونی بدم و امکان داره علت ریزش موی من مشکلات هورمونی باشه
  دیابت کاملا کنترل شده دارم و انسولین استفاده نمیکنم
  میخواستم بدونم چطور میتونم مشاوره بگیرم و از هزینه کاشت مو با خبر بشم؟
  ضمنا شرایط پرداخت اقساط وجود داره یا خیر؟
  باتشکر

  • عرض ادب و احترام

   برای دریافت وقت مشاوره کاشت مو لطف کنید از سه ناحیه روبرو ، بالا و پشت سرتون به شماره واتس اپ و یا تلگرامی ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ عکس بفرستید. در اسرع وقت بعد از مشاهده پزشک کلینیک هزینه تقریبی و روش کاشت برای شما تعیین می گردد. متاسفانه شرایط پرداخت اقساط در حال حاضر امکانش نیست.

   پیروز باشید

 17. جهانگرد

  با درود فراوان
  یکسال از کاشت مو بروش اف یو تی میگذره و احساس میشه با مقایسه عکس ها تراکم موهای کاشته شده ۴۰ درصد کاسته شده و بسیاری از فولیکول های کاشته شده غیر فعال شده اند.
  البته با شروع مصرف قرص فنستراید و پی ار پی موها ضخیم تر شده و بعضا موهایی هم مجدد در جلو سر رشد کرده اند.اما همچنان از اون تراکم قبلی خبری نیست و منو ازار میده.ایا مقدور هست بین موهای کاشته شده برای افزایش تراکم اقدام کرد؟ایا با روش پی ار پی و مزو میتوان فولیکول هایی که غیر فعال شده را دوباره احیا کرد؟منظورم موارد ک کاشته شده بودند است.

 18. نادر فرزانه

  من در تبریز زندگی می کنم مو های سر من بسیار ریخته از جلو ولی از پشت نریخته و حاضر هستم هر چقدر پول خواستین بدهم تا موهای جلوی من هم باشند راستش موهای برادر و پدر و متاسفانه موهای مادرم هم ریخته از جلو من هم مثل اونها کجل هستم . لطفا در اولین فرصت با من تماس بگیرید اگه می توانید کچلی من را درمان کنید.

 19. فرزاد

  سلام خسته نباشین
  خاستم بگم تو کودکی وقتی ۵سالم بوده سرم با روغن سرخ کردنی سوخته و الان دوتیکه به اندازه ۲ در۲ سانت یکی جلو پیشانی و یکی دیگه بغل جای گیج گاه موهام رشد نکردن و خالیه حالام الانم فقط برام مهم هزینشه بدون بالاپایین کردن یه قیمتی لطف کنین بدین ک تصمیمو بگیرم بیام یا نه ممنون

  • عرض ادب و احترام

   دوست عزیز امکان کاشت مو در ناحیه سوختگی وجود دارد. برای تعیین هزینه با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ از طریق تلگرام یا واتس اپ در تماس باشید.

   پیروز باشید

 20. Sheykhi

  سلام خسته نباشید می خواستم آدرس تلگرامی برام بفرستین تا از سرم عکس بگیرم و بگویید از چه روشی باید استفاده کنم و چقدر باید هزینه کنم؟

 21. رضامنش

  سلام هزینه کاشت خوب که بعدا نریزه چقدر میشه تا چند وقت کاملا پر میشه و اینکه بصورت اقساطی هم کار میکنید ؟

  • با سلام و احترام

   دوست عزیز موهای کاشته شده اگر به درستی و طبق اصول کاشته شوند هیچوقت دچار ریزش نمی شوند. هزینه کاشت مو بین ۴ تا ۷ میلیون تومان می باشد. کاشت مو به صورت اقساط در حال حاضر انجام نمی شود.

   پیروز باشید

 22. یونس . ام

  سلام. کمترین هزینه کاشت مو چقدره ؟
  میخام هر سانت مربع ۵۰ تار مو بکارم چنده؟
  میشه موها را نتراشید و ماشین زد مثلا ۲سانت باشد من ۲ماه دیگه عروسی دارم آخه.

  • با سلام و احترام

   برای تعیین هزینه کاشت مو و میزان دقیق گرافت برای کاشت حتما باید توسط پزشک متخصص معاینه شوید. برای این امر می توانید از سه ناحیه روبرو بالا و پشت سر خودتون به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ از طریق تلگرام یا واتس اپ عکس ارسال کنید و بعد از مشاهده پزشک هزینه تقریبی کاشت مو و میزان گرافت قابل کاشت اعلام می گردد.

   پیروز باشید

 23. پرتوی

  سلام وعرض ادب
  میخوام واسه کاشت مو اقدام کنم. من اونقدر ثروتمند نیستم که هر روز بتونم کاشت مو کنم من کارگرم و یک میلیون تومان با یک میلیون جون کندن واسم پیدا میشه..
  تاحالا بخاطر مشکلات نتونستم ازدواج کنم.
  تصمیم گرفتم منتظر تموم شدن مشکلات نمونم و خودم ناخوشی ها و ناراحتی ها رو از سر راهم وردارم.
  میخوام کاشت مو کنم و قدم پیش بدارم واسه ازدواج.
  همانطور که هزاران بار واسه کار رو به شهرستان ها کردم و دنبال کارگشتم.
  مانند با پا گشتن دنبال کار تمام خیابان دو طرف سعادت آباد و تجریش و امام زاده قاسم و شاه عبدالعظیم و سمنان و زنجان و دامغان و فولادشهر و خرم آباد و سیاه سنگ….
  میخوام یکبار کاشت مو کنم واسه تمام عمرم من قدرت خرید هر روز رو ندارم..ممنون میشم اگر یه کلینیکی که هدفش کار باشه و هم تخفیف و ارزون حساب کنه رو به بنده بدین.
  من پول زیادی ندارم که زیادی خرج کنم.
  باتوکل به خدا میخوام کاشت مو واقدام واسه ازدواج کنم…البته اگه میان این همه دختر روی زمین اگه یکی قسمت ما بشه.

 24. سلطانی

  با سلام و وقت بخیر خدمت تیم محترم خانه سفید
  لطفا در خصوص مراحل درمان و کاشت و …. برای بنده که ساکن ارومیه هستم توضیح بفرمایید که به چه شکل و در چه بازه های زمانی نیاز به حضور هست و بعد از کاشت مراحل به چه شکل هست و در کل آیا امکان کاشت مو برای فردی از شهرستان هم هست یا نه؟
  با تشکر

  • با سلام و احترام

   دوست عزیز شما ابتدا باید از طریق واتس اپ یا تلگرام به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ پیام داده و از سه ناحیه روبرو ، بالا و پشت سر خود عکس ارسال کنید. سپس بعد از بررسی پزشک کلینیک وقت مشاوره قبل از کاشت مو به شما داده خواهد شد.
   در زمان مشاوره هزینه کاشت مو و بهترین روش کاشت مو مناسب شما اعلام می شود. همان روز زمان دقیق و توصیه های قبل و بعد از کاشت مو به شما اعلام خواهد شد. هیچ محدودیتی برای عزیزانی که از شهرستان برای کاشت مو تشریف میارن نیست. ما حتی در نزدیک محل برای شما شرایط اقامت رایگان فراهم کرده ایم.

   پیروز باشید

 25. جمشیدی

  سلام و خسته نباشید
  برا کاشت مو از پند وقت قبل باید وقت بگیریم مثلا برا ایام عید میشه؟
  بعد چند روز عمل کاشت و چند روز استراحت لازمه، و هزینه تقریبا برای کاشت جلو سر چقدر میشه ؟

  • با سلام و احترام

   برای کاشت مو در ایام عید باید قبل از ۱۵ اسفند سال قبل وقت رزرو کنید. شما ۲ روز بعد از کاشت مو می توانید به فعالیت های عادی روزمره خود بپردازید.

   پیروز باشید

 26. طاهرنیا

  با سلام
  من چند یکی از دوستام تو تبریز کاشته مو داشته و عالی دراومده البته عکساشم دارم
  خواستم بدونم شماهم طبق دیدن عکس های دوستم میتونید برای من هم چنین مویی دربیارین

  • عرض ادب و احترام

   بله امکانش هست. لطفا عکس از سر خود و دوستتون از طریق تلگرام یا واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ ارسال نمایید . در اسرع وقت به شما پاسخ داده خواهد شد.

   پیروز باشید

 27. خدایی

  سلام خسته نباشی
  قسمت مثلثی جلوی سرم خیلی خالی از مو شده میخواستم ببینم هزینه کاشت چقدر میشه و آیا به صورت قسطی هم می شود پرداخت کرد یا نه؟

  • با سلام و احترام

   هزینه کاشت مو به میزان وسعت ریزش موی شما بستگی دارد. برای تعیین هزینه دقیق کاشت مو باید از سه ناحیه روبرو ، بالا و پشت سر خود عکس بگیرید و از طریق تلگرام یا واتس آپ برای ما ارسال کنین. سپس بعد از بررسی پزشک هزینه کاشت مو به شما اطلاع داده می شود.

   شماره جهت ارسال عکس : ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱

   پیروز باشید

 28. مموتی

  با توضیحاتی که شما دادین باید هزینه کاشتمو همه جای ایران یکسان باشه – تو اراک انگار میخان پول خون باباشون رو بگیرن

 29. مقدم

  با سلام
  تا سال ۹۰ که حدوداً ۲۳ سالم بود موهای خیلی خوب و پر پشتی داشتم. از اون سال به بعد و بعد از فوت برادرم، موهای من شروع به ریزش کرد.تا حدی که الان تقریبا وسط سرم خیلی خیلی کم پشت شده. البته در خانوادهء مادری سابقهء ریزش مو و حتی طاسی سر وجود داره
  سوال اولم اینه که آیا مواردی مشابه بنده که کاشت مو انجام میدن، آیا ممکنه طاسی برگشت پذیر باشه یا خیر؟
  سوال دوم اینکه، آیا پرداخت وجه بصورت اقساطی وجود داره یا خیر؟
  و سوال آخر؛ کاشت مو چه مدت زمانی نیاز داره؟
  با سپاس از شما

  • عرض ادب و احترام

   در مورد سوال اول شما : موهای کاشته شده به هیچ وجه دچار ریزش نمیشن اما امکان ریزش موهای اطراف کاشته شده ها وجود دارد. کاشت مو اقساطی نداریم خیر. حداکثر مدت کاشت مو ۲ روز میباشد.

   پیروز باشید

 30. نیما ابراهیمی

  سلام میخواستم کاشت مو انجام بدم و میخواستم ببینم چه روش کاشتی واس حجم موی من مناسبه و هزینه و مدت زمان انجام کار به چه شکله

  • با سلام و احترام

   جهت تعیین روش کاشت مو و هزینه از ۳ ناحیه روبرو ، بالا و پشت سر خود عکس گرفته و به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ از طریق تلگرام ، واتس آپ یا وایبر ارسال نمایید. بعد از بررسی پزشک هزینه و نوع روش برای شما ارسال خواهد شد.

   پیروز باشید

 31. علی حسینی

  سلام من حدود يك سال و سه ماه پيش كاشت مو انجام دادم اصلا راضي نيستم يك بار براي مشاوره اومدم كلينيك شما اما نميدونم چرا جاي ديگه انجام دادم،خواستم بدونم قيمت الانتون چقدره براي هر گرافت ؟

 32. وحید دستورز

  سلام

  عذر میخوام هزینه کاشت مو در اراک با هزینه کاشت موی شما در خانه سفید فرق داره ؟ اگر فرق داره دلیلش چیه ؟ مگه قیمت ثابت و یکسانی وجود نداره ؟

  ممنون میشم پاسخ بدین

 33. مجید بدیعی

  با سلام و آرزوی روزی خوش
  لطفا هزینه های کاشت در قسمت پیشانی و وسط سر جداگانه اعلام می فرمائید.
  با تشکر

  • با سلام و احترام

   هزینه کاشت مو به میزان وسعت ریزش موی شما بستگی دارد. برای تعیین هزینه دقیق کاشت مو باید از سه ناحیه روبرو ، بالا و پشت سر خود عکس بگیرید و از طریق تلگرام یا واتس آپ برای ما ارسال کنین. سپس بعد از بررسی پزشک هزینه کاشت مو به شما اطلاع داده می شود.

   شماره جهت ارسال عکس : ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱

   پیروز باشید

 34. اردشیر

  یکی از دوستان من در ترکیه کاشت مو داشته و راضی هم هست و چیزی حدود سه هزار دلار هزینه براش داشته – از یه طرف من شنیدم کاشت مو در ترکیه خیلی ارزونه …. حالا چجوریه که شما مدعی هستین با ۵ تومن کاشتمو انجام میدین ؟

 35. محیا

  وقتتون بخیر ، هزینه کاشت مو برای خانم ها با آقایون متفاوت هست ؟

 36. یاشار

  اینکه داخل متن نوشتید روش fut ارزان تر از سایر روش هاست یعنی روش های دیگ بهتر هستند ؟
  کدوم روش بهترین نتیجه رو میده ؟؟

  • عرض ادب و احترام

   تشخیص بهترین روش کاشت مو به پزشک معالج شما بستگی دارد. اما در کل روش FUT چون برداشت به صورت نواری هست و تخصص کمتری نسبت به روش های میکرو FIT و FIT نیاز دارد، ارزان تر هست. اما دلیل بدتر بودن این روش یا عدم حصول نتیجه نیست.
   اگر شما از جراحی و بخیه و اسکار در پشت سر خود هراس دارید بهتر است سایر روش های کاشت مو را انتخاب کنید.

   پیروز باشید

 37. آرش

  قیمت کاشت مو در نواحی گیج گاهی با جلوی سر فرقی داره ؟

  • سلام و وقت بخیر

   خیر هزینه در ناحیه گیجگاهی با سایر نواحی فرق نمیکنه . اگر قصد تعیین هزینه تقریبی کاشت موی خود را دارید از طریق تلگرام یا واتس اپ به شماره ۰۹۳۵۶۶۶۵۲۱۳ پیام ارسال کنید و از سه طرف روبرو ، بالا ، و پشت سر خود عکس گرفته و ارسال کنید. سپس در اسرع وقت هزینه تقریبی کاشت موی شما اعلام خواهد شد.

   با تشکر

 38. کامران

  وقت بخیر هزینه کاشت مو در تبریز با تهران فرق داره

  • عرض ادب و احترام

   هزینه کاشت مو در کلینیک های معتبر صد در صد بالاتر از سایر کلینیک ها خواهد بود. اما بین شهرهای مختلف هزینه باید یکسان باشد. هزینه کاشت مو به روش و تبحر جراح کاشت مو شما بستگی دارد. هرچه مهارت جراح کاشت موی شما بالاتر باشد هزینه نیز بالاتر خواهد بود.

   با تشکر

 39. غلامعلی

  کاشت مو اقساطی هم انجام میدهید ؟

  • عرض ادب و احترام

   خیر در حال حاضر امکان کاشت موی اقساطی فراهم نیست. اما در جشنواره ها امکان انجام کاشت مو اقساطی برای تعداد محدودی فراهم می شود.

   پیروز باشید.

 40. محمد اصبحی

  میخوام بدونم هزینه کاشت جلوی سر چقدر میباشد

  • خانه سفید

   با سلام و احترام

   جهت دریافت وقت مشاوره حضوری از سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود به شماره ۰۹۳۵۶۶۶۵۲۱۳ ارسال کنین و منتظر پاسخ کارشناسان ما بمانید و همچنین هزینه تقریبی کاشت موی شما نیز تعیین خواهد شد.

   موفق باشید و پیروز

 41. محمد رضا صفرنژاد

  با سلام و احترام
  ضمن تشكر پيشاپيش در خصوص نحوه كاشت موي سر آيا امكان استفاده از موي كتف و سينه هم انجام ميشود؟ اگر انجام ميشود ماندگاري و ضمانت آن تا چه ميزان ميباشد؟
  آيا شما بين كاشت موي سر و پروتز موي سر كداميك را پيشنهاد مي كنيد؟
  حدوداً قيمت كاشت موي سر چقدر ميباشد؟

  • عرض ادب و احترام

   بله امکان برداشت گرافت مو از نواحی کتف و سینه جهت کاشت در ناحیه سر وجود دارد. جهت اطلاعات تکمیلی در این مورد به مقاله کاشت مو به روش BHT از طریق منوی کاشت مو مراجعه فرمایید.
   صد در صد بین پروتز و کاشت مو ما به شما کاشت مو را پیشنهاد می دهیم. پروتز پر هزینه تر در طولانی مدت ، غیر طبیعی و بدون رشد است. که حتی دچار قارچ و عفونت در ناحیه سر هم می شود. کاشت موی طبیعی اصلا قابل مقایسه با پروتز مو نیست.

   برای تعیین هزینه تقریبی و جهت رزرو وقت مشاوره رایگان کاشت مو با شماره ۰۲۱۵۴۵۰۳ یا ۰۲۱۸۸۶۵۴۳۷۰ تماس بگیرید. همچنین جهت ارسال عکس از طریق فضای مجازی با شماره ٠٩١٠٩٩٤٧٢٤٦ در تماس باشید.

   با تشکر

 42. عسل

  سلام وقت شما بخیر ، من فقط جلوی سرم خالیه میخاستم ببینم هزینه تقریبی کاشت مو چقدر میشه

  • با سلام و احترام

   جهت رزرو وقت مشاوره رایگان کاشت مو و تعیین هزینه تقریبی کاشت مو با شماره ۰۲۱۵۴۵۰۳ یا ۰۲۱۸۸۶۵۴۳۷۰ تماس بگیرید. همچنین جهت ارسال عکس از طریق فضای مجازی با شماره ٠٩١٠٩٩٤٧٢٤٦ در تماس باشید.

   با تشکر

دیدگاه خود را بنویسید