کاشت مو

هزینه کاشت موی سر در تهران، اصفهان و شیراز – بهار سال ۱۴۰۱

()

محال است شما تصمیم به کاشت مو گرفته باشید و در انتخاب بهترین روش برای کاشت مو، به هزینه آن فکر نکرده باشید. مشکل اینجاست که بسیاری از کلینیک ها که جهت مشاوره با آنها تماس می گیرید، اطلاعات دقیق و کافی در مورد هزینه روش های مختلف کاشت مو به شما نمی دهند. این کلینیک ها معمولا برآورد هزینه کاشت مو را به بعد از یک جلسه مراجعه حضوری، موکول می کنند.

نگران نباشید ما در این مقاله از وب سایت کلینیک خانه سفید، در مورد عوامل تعیین کننده هزینه کاشت مو صحبت خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که برای هر کدام از روش های کاشت مو باید چه مقدار هزینه کنید.

هزینه کاشت مو

کاشت مو تنها روش درمان موهای از دست رفته می باشد. این عمل از گروه عمل های زیبایی بوده و اکثر بیمه های کشور تعهدی نسبت به پرداخت هزینه کاشت مو ندارند. به همین دلیل یکی از مهمترین دغدغه های متقاضیان عمل پیوند مو هزینه آن می باشد.

برای دریافت قیمت تقریبی کاشت مو خود می توانید در ساعات کاری کلینیک خانه سفید با شماره 54503-021 تماس حاصل فرمایید و نوبت مشاوره حضوری رایگان دریافت کنید. اما اگر امکان حضور ندارید می توانید از طریق پیام رسان های تلگرام، سروش و واتس آپ به شماره 09122252731 پیام ارسال کنید و عکس سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی پزشک متخصص هزینه تقریبی کاشت مو شما اعلام شود.

عکس کاشت مو

عوامل تعیین کننده هزینه کاشت مو

عوامل متعددی وجود دارند که در هزینه کاشت مو تعیین کننده هستند. در ادامه به شرح کامل این عوامل خواهیم پرداخت.

 • منطقه جغرافیایی

شاید برای بسیاری این مساله باورپذیر نباشد، اما اینکه تصمیم دارید کجا خدمات کاشت مو را انجام دهید، در هزینه آن نقش دارد. منظور فقط کاشت مو در یک کشور در قیاس با کشور دیگر نیست. حتی هزینه عمل در یک شهر نسبت به شهر دیگر متفاوت است و از آن هم جالب تر اینکه اگر به یک کلینیک در یک منطقه خاص از تهران یا یک شهر بزرگ بروید، هزینه ای که به شما می گویند متفاوت با هزینه کاشت مو در یک منطقه دیگر با روشی یکسان است.

آیا کلینیک ها بسته به منطقه جغرافیایی، محدودیتی در انجام روش های کاشت مو دارند؟

بعضی روش ها مانند کاشت موی Micro FIT بخاطر گران بودن تجهیزات مخصوص آن ها و دانش مورد نیاز برای انجام آن، فقط در بعضی شهرها و کلینیک ها قابل انجام است. از طرفی استفاده از بعضی از روش ها ممکن است در یک کشور بسیار گرانتر از کشور دیگر باشد. برای همین است که اگر به کشور ترکیه بروید، خواهید دید که بسیاری از افراد برای کاشت مو به این کشور سفر کرده اند تا علاوه بر سیاحت، هزینه کمتری نیز برای کاشت مو نسبت به کشور خودشان بپردازند.

چرا هزینه کاشت مو در ایران نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر ارزانتر است؟

یک باور اشتباه در مورد هزینه کاشت مو در ایران این است که، در کشور ما به دلیل کیفیت پایین کار، کاشت مو ارزانتر است. اما باید بگوییم که ایران، در زمینه کیفیت کاشت مو، از بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا جلوتر است. علت پایین بودن قیمت خدمات کاشت مو و حتی بسیاری از خدمات پوست و موی دیگر در ایران، رقابت شدید و تعدد بالای مراکز پوست و زیبایی است.

 • کلینیک انتخابی کاشت مو

اگر شما یک پزشک را بشناسید که در دو مرکز زیبایی و پوست مختلف با ابزار و مواد مصرفی یکسان کار کند، در کمال تعجب خواهید دید که به ازای روش و شرایط یکسان در کاشت مو، دو هزینه متفاوت از شما گرفته خواهد شد. این اتفاق به این دلیل می افتد که هر کلینیک تعرفه مخصوص خود را دارد. انتخاب کلینیک زیبایی در هزینه نهایی شما تاثیرگذار است. ما در کلینیک خانه سفید، برای رضایت مشتریان خود، روش های کاشت مو را با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت ارائه نموده ایم.

 • میزان طاسی و گرافت های کاشته شده

هر چه میزان طاسی فرد بیشتر باشد، نیاز به کاشت گرافت های بیشتری بر روی سر او وجود دارد. از طرفی کاشت گرافت های بیشتر مستلزم صرف زمان، انرژی و مواد مصرفی بیشتری است. همه اینها موجب بالاتر رفتن هزینه نهایی کار می شود.

 • روش کاشت مو

مهمترین عامل در تعیین هزینه کاشت مو، تفاوت در روش های انجام کار است. برای انجام بعضی روش های کاشت مو مانند کاشت مو به روش Micro FIT، نیاز به دستگاه مخصوص وجود دارد. در مقابل در بعضی از روش ها مانند روش FIT بخشی از فرآیند برداشت و کاشت فولیکول های مو یا کل آن، به صورت دستی و با کمک پانچ و پنس انجام می گردد. استفاده از این دستگاه ها برای کلینیک های پوست و مو، هزینه ای در بر داشته است که جهت توجیه اقتصادی استفاده از آن، هزینه بالاتری از شما گرفته خواهد شد.

هزینه کاشت مو در ترکیه و سایر کشورهای اروپایی

اکثر جراحی های زیبایی در کشور به علت تقاضای بالا و همچنین تعدد متخصصین جراحی زیبایی در ایران نسبت به سایر کشورهای جهان از قیمت بسیار پایین تری دارند. به عنوان مثال در کشور ترکیه که به مهد جراحی های پزشکی اروپا تبدیل شده است، هزینه تقریبی کاشت مو حدود 2500 دلار می باشد. سایر جراحی های زیبایی نیز در این کشور نسبت به کشورهای پیشرفته اروپایی بسیار ارزان تر می باشد. در واقع یکی از جنبه های جذب توریسم در کشور ترکیه توریسم پزشکی می باشد.

قیمت کاشت مو در کشورهای پیشرفته دنیا مانند آلمان، فرانسه، کانادا، انگلستان و آمریکا حدود 15000 تا 25000 دلار می باشد. هزینه تقریبی کاشت مو در تهران به عنوان پایتخت و مهمترین شهر توریست پزشکی ایران حدود 500 تا 1000 دلار می باشد. به همین دلیل مقصد بیشتر متقاضیان ایرانی و غیر ایرانی مقیم خارج از کشور جهت کاشت مو، کشور ایران و ترکیه می باشد.

در سال های اخیر و به دنبال کاهش ارزش ریال در کشور و قیمت بالای دلار در ایران تعداد متقاضیان کاشت مو از سایر کشورهای دنیا بسیار بیشتر شده است. ذکر این نکته غرور آفرین است که بدانید متخصصان داخلی کشور عزیزمان بسیار باتجربه تر و با دانش بالاتری هستند به طوری که بسیار هستند کسانی که از کشورهای اروپایی، آمریکا و همسایگان کشورمان برای انجام عمل کاشت مو به ایران سفر می کنند.

دلیل تخصص بالای جراحان کشور میزان زیاد انجام این عمل در طی این سال هاست، این امر سبب شده تجربه آن ها بسیار بیشتر از جراحان کشورهای دیگر دنیا باشد که به دلیل قیمت بالای انجام عمل شاید در طول سال 10 نفر هم به آن ها برای کاشت مو به آنها مراجعه نکند.

هشدار : بسیاری از مردان جوان که به تازگی دچار ریزش مو شده‌اند در دام کلینیک‌های سودجو و غیرحرفه‌ای گرفتار شده و کاشت مویی انجام می‌دهند که به هیچ وجه پایدار نیست. آقایان زیر ۲۵ سال باید قبل از کاشت مو، روش‌های دیگر درمانی را امتحان کنند و تا زمان تثبیت شدن الگوی ریزش، صبور باشند. در غیر این صورت امکان ریزش موهای کاشته شده زیاد است.

هزینه کاشت مو در کلینیک خانه سفید

هزینه تقریبی کاشت مو در کلینیک خانه سفید با توجه به تجربه بالای جراحان و متخصصین پوست و مو کلینیک نسبت به سایر مراکز معتبر کاشت مو منصفانه تر می باشد.

هرچه میزان ریزش مو در نتیجه گرافت مورد نیاز شما بیشتر باشد، در نتیجه قیمت تقریبی کاشت مو شما نیز افزایش می یابد. به عنوان مثال یک نفر با تعداد ۲۰۰۰ گرافت مو به تراکم مورد نظر خود دست می یابد، اما شخص دیگر حتی ۴۰۰۰ گرافت هم سطح بی موی سر او را پوشش نمی دهد.

به طور میانگین هزینه کاشت مو در کلینیک خانه سفید بین ۱۲ تا ۲۰ میلیون تومان متغییر است. این تفاوت زیاد به دلیل عواملی که که در بالا شرح داده شد ( مانند روش کاشت مو، میزان طاسی فرد و تجهیزات مورد نیاز برای کاشت مو ) می باشد.

نمونه کاشت مو به روش SUT کلینیک خانه سفید
نمونه کاشت مو به روش SUT کلینیک خانه سفید

ارزان ترین روش کاشت مو

هزینه کاشت مو به روش FUT نسبت به سایر روش های کاشت مو بسیار پایین تر می باشد. در این روش به دلیل اینکه برداشت فولیکول های مو بصورت یکجا و به سرعت انجام می شود لذا مدت زمان کاشت مو کاهش می یابد. این سرعت عمل باعث می شود هزینه این عمل نیز ارزان تر از سایر روش های کاشت مو باشد.

اما در روش FIT به این دلیل که فولیکول ها بصورت تکی و با حساسیت بالایی از بانک مو برداشت می شود و زمان بیشتری هم صرف آن می شود، در نتیجه هزینه بیشتری نسبت به روش FUT دارد.

هزینه کاشت مو به روش SUT

در کاشت مو به روش SUT که به ادعای برخی کلینیک های کاشت مو جدیدترین روش کاشت مو حال حاضر ایران می باشد، برداشت مو توسط دستگاه انجام می شود. این دستگاه سرعت عمل بیشتری نسبت به دست انسان و برداشت فولیکولی (روش FIT) دارد، لذا هزینه کاشت مو به روش SUT نسبت به روش FIT کمتر می باشد.  در روش FIT اگر تعداد بیشتر از 2500 گرافت مو برای کاشت نیاز باشد، تکمیل عمل 2 روزه خواهد بود. این افزایش روز با افزایش قیمت همراه خواهد بود.

هزینه کاشت مو به روش SUT بین ۱۲ تا ۱۵ میلیون تومان می باشد.

هزینه کاشت مو به روش MFIT

کاشت مو به روش MFIT که جدیدترین روش کاشت مو در جهان می باشد، به تازگی در کشور عزیزمان ایران مورد توجه متقاضیان محترم کاشت مو قرار گرفته است. این روش کاملا با سبک و روش کاشت موی FIT انجام می شود با این تفاوت که در مرحله برداشت گرافت های مو با دقت و ظرافت بسیار بالاتری برداشت می شوند.

این دقت و ظرافت باعث می شود که خونریزی و درد بسیار کمتری نسبت به روش FIT در فرد ایجاد شود. همچنین عوارض ناشی از کاشت مو به شدت کاهش می یابد. دوره درمان و ریکاوری بسیار کمتری دارد و همچنین در روش نوین MFIT که با نام UFIT شناخته می شود می توان کاشت مو را بدون تراشیدن سر انجام داد.

هزینه تقریبی کاشت مو در روش MFIT بین ۱۵ تا ۱۸ میلیون تومان در کلینیک خانه سفید می باشد.

قیمت کاشت هر تار مو (قیمت کاشت هر گرافت مو )

در کشور ما هزینه عمل کاشت مو مانند بسیاری دیگر از خدمات پزشکی و غیر پزشکی نرخ معین و مصوبی ندارد. همان طور که بیان شد، میانگین هزینه عمل کاشت مو بین 6 تا 9 میلیون تومان می باشد. تغییرات قیمت یک روش مشخص با تعداد گرافت معین بین مراکز مختلف کاشت مو به میزان تبحر و تجربه جراح، میزان تخصص پزشک پوست و مو و مدرن بودن دستگاه های کلینیک بستگی دارد.

البته این دلیل نمی شود هر کاشت موی گران قیمتی با کیفیت باشد. اما تقریبا اکثر کلینیک هایی که قیمت های پایینی برای انجام خدمات خود در نظر میگیرند در زمره خدمات بی کیفیت محسوب می شوند.

مبنای اصلی تعیین قیمت کاشت مو بر اساس تعداد گرافت مو می باشد.هر چند تعیین هزینه کاشت مو صرفا با گرافت نیز درست نمی باشد. برای تعیین هزینه نوع روش و تعداد گرافت بسیار مهم است. مثلا اگر تعداد 3000 گرافت مو در روش FIT کاشت شود هرینه ای حدود ۱۰ میلیون تومان و در روش SUT حدود ۱۳ میلیون هست. همچنین همین میزان در روش میکروگرافت بین ۱۵ تا ۱۸ میلیون تومان هزینه خواهد داشت. (زمستان ۱۴۰۰)

هزینه کاشت هر گرافت مو در سال ۱۴۰۰ حدود ۳۵۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان می باشد.

تعیین قیمت کاشت مو بر اساس تعداد تار مو یا صرفا با روش خاصی به هیچ وجه صحیح نمی باشد و تعداد گرافت کاشته شده و نوع روش همزمان هزینه کاشت مو را تعیین می کنند.

کاشت مو به روش میکروگرافت

کمترین هزینه کاشت مو

در برخی موارد قیمت های بسیار پایین برای کاشت مو مشاهده می شود که با هیچ قانون و منطقی جز کار ناصحیح سازگار نیست. به طور معمول یک کلینیک معتبر پوست و مو (کاشت مو) شامل حداقل یک متخصص پوست و مو، پزشک جراح، پزشک عمومی، پرستاران و دستیاران کاشت، منشی و خدمه دیگر می باشد، که با محاسبه هزینه های جاری به هچی وجه قیمت های پایین خدمات زیبایی قابل درک نیست.

در اکثر این مراکز ارزان قیمت که بعد از بازرسی مامورین وزارت بهداشت و درمان این مراکز پلمب شده اند، موارد خلاف قوانین پزشکی کشور به وفور مشاهده شده است. مواردی اعم از عدم وجود پزشک متخصص پوست و مو در مرکز، عدم وجود پزشک عمومی، پرستاران دارای مدرک مرتبط پزشکی، غیر بهداشتی بودن محل کاشت، یا حتی فراتر از آن نداشتن مجوز فعالیت.

هزینه کاشت مو در اصفهان و شیراز

نکته بسیار مهم : متاسفانه در سال های اخیر در شهرهای پر جمعیت ایران مانند تهران، شیراز و اصفهان به دلیل نبود نظارت کافی بر عملکرد مراکز کاشت مو برخی افراد اقدام به انجام کاشت مو در محیط غیر درمانی می نمایند، لذا قیمت بسیار پایین تری نسبت به مراکز درمانی ارائه می دهند.

باید توجه داشته باشید که انجام کاشت مو در مراکز غیر درمانی بدون حضور پزشک متخصص پوست و مو و جراح کاشت مو به همراه تیم پزشکی با مدارک درمانی غیر مجاز و خطرناک می باشد. در صورت وجود هرگونه اشتباه یا خطای پزشکی و نبود پزشک صدمات جبران ناپذیری به سلامتی شما وارد می شود. لذا از کاشت مو در مراکزی که هزینه نامتعارف و بسیار پایین ارائه می دهند پرهیز کنید. برای بدست آوردن زیبایی، سلامتی خود و طول عمر خود را به خطر نیندازید.

هستند افرادی که بدون تخصص کافی و بدون تجهیزات مورد تایید دست به عمل کاشت مو با هزینه ای به مراتب پایین تر از مراکز کاشت مو می زنند. توجه داشته باشید که انجام کاشت مو در این مراکز شاید در ظاهر از نظر مالی به سود شما باشد اما چیزی مهمتر از پول یعنی سلامتی خود را به خطر انداخته اید.

آیا حاضر هستید به عنوان مثال؛ در یک منزل مسکونی، بدون امکانات بهداشتی و معتبر و زیر نظر افراد غیر متخصص عمل جراحی حساس کاشت مو انجام داده و سلامت خود را به مخاطره اندازید؟

در روز کاشت مو حتما از وجود پزشک متخصص، تیم پزشکی درمانی و جراح کاشت موی کلینیک مطلع شوید.

فرم مشاوره کاشت مو

مشاورین کلینیک پوست و موی خانه سفید اطلاعاتی کامل و دوستانه در اختیار شما قرار می‌دهند. ما در کلینیک پوست و مو خانه سفید ابتدا وضعیت بانک موی شما را ارزیابی می‌کنیم، سپس درباره تاریخچه پزشکی شما گفتگو می‌کنیم تا اطمینان حاصل شود که شما برای درمان مناسب هستید و به هر سوالی که ممکن است در مورد درمان داشته باشید پاسخ می‌دهیم. سپس ما جلسات خود را با توجه به زمان آزاد شما تنظیم می‌کنیم، تا بهترین نتایج ممکن را دست آوریم.
برای دریافت هزینه کاشت موی خود چطور اقدام کنیم ؟

جهت دریافت هزینه کاشت مو از سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود عکس گرفته و به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ (مشاور ارشد کلینیک خانه سفید) ارسال نمایید. بعد از بررسی توسط پزشک متخصص کلینیک هزینه کاشت موی شما به سرعت اعلام می شود.

قیمت کاشت مو در کلینیک خانه سفید چقدر است ؟

هزینه کاشت مو در خانه سفید با توجه به روش مورد نیاز و مناسب شما متفاوت است؛ اما به دلیل سیاست حفظ قیمت ها و کمک به مردم در شرایط نامساعد اقتصادی کنونی به طور میانگین هزینه کاشت مو در کلینیک خانه سفید از کلیه مراکز معتبر و مجهز کاشت موی ایران منصفانه تر است.

آیا هزینه کاشت مو توسط بیمه پرداخت می شود ؟

متاسفانه به دلیل اینکه کاشت مو از جمله جراحی های زیبایی محسوب می شود، عمدتا اکثر بیمه های درمانی کشور هزینه آنرا تقبل نمی کنند. اما اگر فردی ادعا می‌کند که بیمه‌ای خاص دارد که این هزینه را تقبل می‌کند، ضمن دریافت فاکتور هزینه ها باید به اداره بیمه خود مراجعه کرده و حق بیمه را دریافت کند.

آیا قیمت نواحی مختلف کاشت مو در سر متفاوت است ؟

بله، افراد معمولا به علت کم پشت شدن موهای جلوی سر، تصمیم بر کاشت مو می‌گیرند و هدف فقط افزایش تراکم مو در جلوی سر است، در نتیجه تعداد گرافت‌های کمتری درگیر می‌شوند؛ اما زمانی که تصمیم بر کاشت مو در نواحی طاس سر است، تعداد گرافت‌ها بیشتر شده و در نتیجه هزینه نسبت به کاشت فقط در جلوی سر بیشتر خواهد بود.

آیا هزینه کاشت موی خانم ها کمتر از آقایان است ؟

جنسیت در هزینه کاشت مو تاثیر چندانی ندارد و عامل اصلی تعیین هزینه کاشت مو میزان گرافت مورد نیاز برای کاشت می باشد. لذا هرچه گرافت بیشتری مورد نیاز باشد هزینه بیشتری خواهید پرداخت. اما به دلیل اینکه حجم ریزش موی بانوان به طور معمول کمتر از آقایان است، هزینه کاشت مو در بانوان ظاهرا کمتر می باشد.

تماس با ما :

برای دریافت قیمت تقریبی کاشت مو خود می توانید در ساعات کاری کلینیک خانه سفید با شماره 54503-021 تماس حاصل فرمایید و نوبت مشاوره حضوری رایگان دریافت کنید. اما اگر امکان حضور ندارید می توانید از طریق پیام رسان های تلگرام، سروش و واتس آپ به شماره 09122252731 پیام ارسال کنید و عکس سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی پزشک متخصص هزینه تقریبی کاشت مو شما اعلام شود.

 

اگر پرسش خاصی در مورد هزینه کاشت مو دارید یا تجربه ای در این زمینه داشته اید، خوشحال می شویم که تجربیات خود را از طریق فرم اعلام نظر (دیدگاه) در پایین صفحه زیر نظرات کاربران عزیز سایت برای ما ارسال کنید. همچنین اگر پیشنهاد یا انتقادی در خصوص بهتر شدن مطالب وب سایت و بالاخص مطلب این صفحه دارید برای ما ارسال کنید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران / 5. تعداد رای ها

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

اگر مطالب ما برای شما مفید بوده است ...

در شبکه های اجتماعی زیر هم ما را دنبال کنید

از اینکه این مطلب نظر شما را جلب نکرده است، شرمساریم.

فرصت دهید مطلب را بهتر خواهیم کرد.

جهت ارتقا این مطلب پیشنهاد خود را در بخش نظرات ارسال کنید.

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

‫138 دیدگاه ها

 1. با سلام
  خواستم بدانم افرادی مثل ایلان ماسک مگر چقدر هزینه میکنند که انقدر کاشت موهایشان طبیعی به نظر میرسد ولی در ایران کاشت مو به تراکم سابق نمیرسد ایا مربوط به هزینه است یا تکنولوژی کاشت مو در امریکا بسیار پیشرفته است؟

  1. سلام و وقت بخیر

   نتایج کاشت مو علاوه بر تخصص پزشک و مهارت جراح، به بانک موی مناسب و رعایت صحیح مراقبت های بعد از جراحی وابسته است. قطعا رعایت توصیه ها موجب تراکم بیشتر و موفقیت کامل جراحی زیبایی است.

 2. سلام
  خواستم بپرسم موهایی ک از کتف و سینه برداشت میشن بعد کاشت به شکل و جنس موی ریخته شده همون قسمت سر میرسن؟

  1. سلام و وقت بخیر

   موهای ناحیه کتف و سینه امروزه در روش های مدرن کاشت مو به دلیل ماندگاری کم برداشت نمی شوند.
   در روش های جدید کاشت مو مو از هرجایی که برداشت می شود (مانند ناحیه زیر ریش) همان شکل را تا آخر حفظ می‌کند.

 3. سلام و وقت بخیر سوالی ک داشتم ایا موهایی ک بر اثر رژیم ریخته شدن فقط با کاشت مشکلم حل میشود یا راه های دیگری نیز دارد با تشکر

 4. سلام و عرض خسته نباشید خدمت زحمت کشان عزیز
  اگر شخصی طاس کامل باشد یا بانک موی ضعیفی داشته باشد ، از فولیکول های موهای نقاط بدن مثل موهای سینه استفاده میشود یا روشی برای کاشت وجود ندارد؟ چون من در مقاله ای خواندم که در روش کاشت به شیوه fit از موهای نقاط دیگر هم میشود استفاده کرد
  سپاس از شما

  1. سلام و وقت بخیر

   از موهای زیر ریش و ناحیه سینه در صورت صلاحدید پزشک برداشت میشه.

 5. سلام
  سال نو مبارک
  خواستم بپرسم من با توجه به اینکه پوستم چرب هست و جوش هم‌میزنه سرم به طبع آیا میتونم کاشت مو انجام بدم طوری که حجم موی بالایی داشته باشم مثل ۲۰ سالگی بدون ریزش مجدد؟
  ۳۲ سال دارم،طاسی ندارم فقط کم پشت شده طوری که پوست سر زیر نور طبیعی مشخص هست و قابل ذکر هست بانک موی خوبی دارم.

 6. سلام خسته نباشید 19سالمه.
  حدود دو سه سال پیش ریزش مو داشتم و الان دچار طاسی سر به شکل M شدم. دارو های مختلف مثل ماینوکسیدیل مصرف کردم زیر نظر پزشک اما تاثیری نداشت و فقط بدتر شد.از اونجایی که خانواده پدری و مادری کچل زیاده،حتی پدرم و پدربزرگم کچلن، مطمئنم ارثیه.
  به نظرتون من می تونم مو بکارم با توجه به سن کمم؟
  چون هیچ درمانی افاقه نکرده.ممنون میشم پاسخ بدید.

  1. با سلام و وقت بخیر

   تا توقف ریزش مو بهتر است به فکر کاشت مو نباشید.

 7. سلام وعرض ادب وخسته نباشیدوشکر پروردگار متعال در توسعه علوم در کشور عزیزمان ایران
  سوال من اینست
  آیا برای کاشت موباید از موی بدن خودشخص استفاده کرد؟
  اگر شخص سوداوی مزاج یا صفراوی باشد وموئی در بدن نداشته باشد میتوان از موی سریا بدن دیگران استفاده کرد؟
  باتشکر فروان

  1. با سلام و وقت بخیر

   هیچ راهی جز استفاده از موهای خود شخص برای کاشت مو وجود ندارد.

  2. سلام من ۲۳ سالمه یک‌ ساله که قسمت پشتی موهام میریزه ،نمیخوام بکارم ولی راهی هس که ازین حالت در بیاد و پر پشت بشه ؟

  1. عرض ادب

   دوست عزیز ما نمی تونیم اطلاعات و عکس مشتریان کلینیک رو بدون اجازه منتشر کنیم، بیشتر افراد معروف ترجیح میدن کلینیک یا مرکزی که خدمات زیبایی مانند کاشت مو یا ابرو را انجام داده اند اطلاعات آن ها را منتشر نکند.

 8. سلام من ۲۶ سالمه و جلوی موهام کاملا ریخته میتونم کاشت مو داشته باشم و بهترین روش چیست؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   اگر روند ریزش مو متوقف شده یا بسیار کم شده است بله امکان کاشت مو می باشد. برای تشخیص بهترین روش کاشت موی مناسب شما به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ از طریق واتس اپ پیام ارسال نمایید.

 9. سلام
  سوالم این هست چرا هزینه کاشت مو در کلینیک های هلیا و رنسانس با هزینه کاشت مو در کلینیک شما در یک روش مشخص متفاوت هست‌؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   سیاست قیمت گذاری هر کلینیک با کلینیک دیگر متفاوت می باشد. در کلینیک خانه سفید به دلیل وجود برخی مشکلات اقتصادی در جامعه ما و نگاه مردم دوست ریاست کلینیک قیمت های خدمات با درصد قابل توجهی تخفیف به مشتریان عزیز اعلام می شود.

 10. سلام
  من پارسال آبان ماه کاشت مو انجام دادم. اما متاسفانه تراکم بخش کاشته شده کم است. یعنی به نسبت باقی سرم این بخشهای کاشته شده تراکم کمتری دارند و مشخص است. برای کاشت مجدد و ترمیم هزینه های اعلام شده مشابه هستند؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   هزینه کاشت مجدد برای مشتریان قبلی خانه سفید با تخفیف ویژه و برای سایر مراجعین مطابق قیمت های اعلام شده می باشد.

 11. سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان.بنده ۴۹ سال دارم بالای سرم از ۳۸ سالگی بتدریج ریزش پیدا کرد.ارثی است.الان در حال حاضر ریزشی احساس نمیکنم.ولی بالای سرم بصورت یک بیضی در جهت طول کم شده وپراکنده به طاسی میزند.حال سوال من این است.با وجود داشتن مقداری مو که در دست میآید.ایا امکان کاشت وجود دارد و میتوان فضای کوچک طاسی را پر کرد.با تشکر از شما.

  1. با سلام و وقت بخیر

   اگر از بانک موی مناسب در پشت سر خود بهره مند باشید بله امکان کاشت مو برای شما وجود دارد.

 12. سلام و ارادت
  حدود يك سال هست كه دچار ريزش سكه اي مو شده ام. ابتدا دو نقطه بالاي سرم بود كه با مراجعه به دكتر و تزريق و استفاده از از ماينوكسيديل بعد از چند ماه مشكل حل شد. البته فكر كنم ماينوكسيديل تاثيرش خيلي بهتر از تزريق بود.
  متاسفانه چند ماهي هست كه در ناحيه ريش و سبيل دچار مشكل ريزش شده ام و ماينوكسيديل اين بار تاثير چنداني نداشته. البته ريزش خيلي گسترده نشد ولي قسمتهايي كه ريخته به غير از كمي ريش نازك، رويش مجددي نداشته.
  سنم چهل و هفت و موهام هم سالم و پرپشت و بلند هستند.
  ميخواستم بدونم ايا براي كاشت مو در ناحيه سبيل و ريش از قسمت سرم برميداريد؟ و اينكه با توجه به اينكه موهام بلنده ايا حتما بايد قسمتي كه براي بانك مو استفاده ميكنيد، در سرم تراشيده شود؟
  و سوال اخر اينكه ايا مدتي بعد از كاشت ريش و سبيل ميتوانم به صورت عادي شيو كنم يا محدوديت خواهد داشت.
  ضمنا اگر ميپرسيد تو كه ريشت رو ميزني چه اصراري بر كاشتش داري بايد بگم حتي بعد از اصلاح صورت، قسمتهايي كه دچار ريزش شده اند از باقي قسمتها به راحتي قابل تشخيص هستند و يكي دو روز اگه شيو نكنم قسمتهاي خالي خيلي توي چشم ميزنه.
  از وقتي كه براي پاسخ ميگذاريد، سپاسگزارم.

  1. با سلام و وقت بخیر

   در نظر داشته باشید که کاشت مو و کاشت ریش راه حل درمان و پوشش ریزش موی سکه ای نیست.
   اما اگر درمان قطعی صورت گرفته باشد میتوان کاشت در محل ریزش شده انجام داد.
   برای کاشت ریش و سبیل برداشت از ناحیه بانک موی سر انجام می شود.

 13. سلام وقتتون بخیر
  من میخواهم کاشت مو انجام بدم
  الان چند ساله که پشت سرم جوش میزنه و جایی که جوش میزنه ریشه مو از بین میره و چند نقطه از پشت سرم خالی شده . آیا با این وضع میتونم کاشت مو انجام بدم ؟ مشکلی برای بانک مو و جاهایی که کاشت انجام میدم پیش نمیاد ؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   خیر برای کسانی که فولیکولیت دکالوانس دارند کاشت مو ممنوع است.

 14. سلام خسته نباشید.
  من از حدود 20 سالگی ریزش موهام شروع شد و دکتر هم که رفتم گفت ارثیه و کاریش نمیشه کرد و بهتره بمونی چند سال دیگه که ریزش متوقف شد مو بکاری و تو نظرات دیدم که به خیلیا پیشنهاد کاشت مو بعد از 27 سالگی دادین.من الان حدود 25 سالمه و 5سال هست که ریزش دارم و جلو و وسط سرم خیلی کم پشت شده ولی حس میکنم دیگه تقریبا ریزشش متوقف یا خیلی کم شده.بازم به نظرتون باید صبر کنم تا چند سال دیگه؟دیگه خسته شدم

  1. با سلام و وقت بخیر

   برای دریافت از نحوه پرداخت هزینه کاشت مو و شرایط و کسب اطلاعات کامل در این زمینه با شماره ۰۲۱۵۴۵۰۳ در تماس باشید.

 15. سلام خسته نباشید
  ببخشید من ریشه موهای سمت چپه سرم ک خط رویش هست بد در امده یعنی ب سمت جلو در امده ولی سمته راستم خوب درامده
  ریشه موهای سمت چپم جوری در امده ک اصلاا شبیه مویه سمت راستم نیست
  موهایه سمت چپم فقط اولاش به سمت جلو در امده ولی پشتش خوب در امده
  به نظرتون میشه درست کنم ؟
  یا میشه شمارتو بدید من عکس‌بفرستم

  1. با سلام و وقت بخیر

   با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ از طریق واتس اپ در ارتباط باشید.

 16. سلام و عرض ادب

  بنده حدود 2 ماه است که کاشت مو انجام دادم قبل کاشت محل سکه ای سرم اصلا ریزش نداشت خیلی هم پر پشت بود ولی الان کم پشت شده خیلیم کم پشت .در ضمن من شقیقه موی سرمو کاشت کردم بعد با دکتر حرف زدم ایشون میگن رفته فاز ریزش ینی بخاطر کشت شقیقه مو کل مو میره فاز ریزش ؟؟ حتی اونجاهایی که سر نه کاشت شده ن اهدا شده؟؟
  ممنون میشم جواب بدید.

  1. با سلام و وقت بخیر

   بله امکان اینکه کل نواحی کاشت و اطراف آن ریزش کند وجود دارد.

 17. سلام . دکتر وقت بخیر
  من 24 سالمه پیشونی نسبتا بلندی دارم. و از قضا موهای جلوی سرم ریخته (تقریبا 1 سانت جلوی سر و 2 سانت گوشه سمت چپ و راست پیشونی)
  ریزش موی شدیدی و ناحیه بالای سر مخصوصا جلو دارم..
  ولی ولی ولی خوشبختانه موهام پرپشته حتی سخت میشه شوووونه کرد…
  فقط مشکلم ریزش هست و همون 2 سانت پیشونیم.
  الان پیشنهاد شما کاشت هست یا جلوگیری؟
  اگه جلوگیری بشه بازم راضی ام.. فقط بگید چیکار کنم!

  1. با سلام و وقت بخیر

   با توجه به مدل ریزش و سن شما بهتر است فعلا به درمان و جلوگیری از ریزش بیشتر فکر کنین تا کاشت مو. برای کاشت مو بهتر است بعد از ۳۰ سالگی اقدام کنید.

 18. ببخشید ادرسی که گفتین به تلگرام پیام بدید پیام دادم ولی کسی پاسخگو نبود

  1. با سلام و وقت بخیر مجدد

   احتمالا شماره رو اشتباه ثبت کردین به این شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ پیام ارسال فرمایید.

 19. سلام رنده ۲۷ سالمه
  تقریبا ۴۰ یا۵۰ درصد موهامو از دست دادم
  در کل روی سرم مو هست فقط سطحش که از بالا نگاه میکنی دیده میشه در کل اذیت میشم
  میخواستم بدونم اگه بکارم به موهای اصلی خودم اسیبی میرسه؟
  بهترین روش چیه؟

  1. عرض ادب و احترام

   خیر به موهای خودتون آسیبی وارد نمیشه.
   برای تشخیص بهترین و مناسب ترین روش باید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 20. سلام من با پزشک متخصص مو مشاوره کردم و ایشان با توجه به اینکه من طاس هستم وبانک مو پشت سرم خیلی خیلی کم هست دکتر گفتند کاشت مو برای شما نمیشود حالا با توجه به وضعیت من راهی برای کاشت وجود دارد یا نه؟وآیا بعدازکاشت دوباره ریزش وجود دارد؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   اگر بانک مو کافی ندارید راهی نیست. بهتر است با این وضعیت کنار بیاین و چهره خود را به همین صورت بپذیرید.
   بعد از کاشت مو ریزش مو از سمت موهای کاشته شده نیست، افرادی که دچار ریزش مو بعد از کاشت مو هستند اکثرا یا کاشت موی مناسبی نداشتند و در مراکز غیر حرفه ای کاشت انجام داده اند یا موهای خود شخص که اطراف موی کاشته شده است دچار ریزش شده است.

 21. سلام برای کاشت خط جلوی سرگرافتهای که ازپشت سربرداشته میشه به همون شکل کاشت میشه یاتارموهای یک گرافت جدامیشه؟؟؟

  1. سلام، شما در مشهد هم نمایندگی دارید؟ یا کسی رو معرفی میکنید؟ مخصوصا برای روش MIFT
   ممنون
   علی

  2. سلام و وقت بخیر

   خیر شعبه ای نداریم و متاسفانه فردی یا کلینیکی هم نمیشناسیم.

 22. با عرض سلام
  ببخشید یه سوال نداشتم.کسایی ک پیشونیشون خیلی خیلی بلنده و این هم ارثیه تو سن پایین میتونه کاشت مو داشته باشه یا نه؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدین

 23. سلام
  روش تکثیر مو آیا به مرحله اجرا رسیده است یا خیر ؟؟؟
  من ریزش بسیار گسترده دارم خواستم بدانم این روش درمان من میباشد ؟؟؟

 24. سلام خدمت شما .
  من موهای جلوی سرمو تقریبا همه شونو از دست دادم موهای جلوی سرم خیلی ضعیفن نه طاس و نه هم موی زیاد داره خیلی کم شده پوست سرم خوب دیده میشه از جلوی سرم.
  سنم ۲۲سالمه من باید کاشت مو انجام بدم یا دیگه راه رو پیش بگیرم .
  کدوم راه تضمینی است ؟
  ممنون شما

  1. عرض ادب و احترام

   برای کاشت مو خیلی زود هست، با مشورت پزشک متخصص پوست و مو از درمان های دارویی استفاده کنین تا روند ریزش مو متوقف و یا کند شود.

  2. سلام من ارثی شقیقه هام خالی شده… ریزش مو هم دارم الان.. میتونم کاشت مو انجام بدم الان یا نه 22 سالمه
   اگه مو بکارم باز میریزه یا تاثیری نداره

  3. با سلام و وقت بخیر

   تا زمانی که ریزش مو ادامه دارد و حداقل تا سن ۲۷ سالگی بهتر است کاشت مو انجام نشود.

  4. سلام خسته نباشید .
   حدود 15سال هست تروئیید دارم ودچار طاسی هم شدم
   ایا با وجود تروئیید میشه موکاشت

  5. سلام و وقت بخیر

   لیست داروهایی که مصرف می کنید رو به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ از طریق واتس اپ ارسال کنین تا امکان سنجی انجام بشه و نتیجه رو خدمتتون ارسال کنن.

 25. سلام وقت بخیر
  من خانم هستم و 22 سالمه و بخاطر آلوپسی کششی موهای شقیقه‌م کاملا خالی شده، آیا روشی هست که بدون جلب توجه کاشت انجام بدم و اینکه از هر طرف ی اندازه 5 سانت خالیه هزینش چقدر میشه لطفا هزینش رو بگید چون هر چی عکس فرستادم گفتن باید بیای معاینه شی
  ممنون

  1. عرض ادب و احترام

   بله امکان کاشت مو هست. برای تعیین قیمت از راه دور از طریق شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ در واتس اپ اقدام کنین.

 26. باسلام سوالی داشتم بنده میخاستم بدونم راهی هست که اصلا خط یا هرچیز دیگری که نشان کاشت مو باشه بعد کاشت مو نباشه ینی کلا بدون جراحی؟بعد اینکه نمای جلوی موی خیلی هارو ادم میبینه انگار طبیعی نیست ایا این کلنیک هم این گونه هست یا خیر ممنون میشم ازتون راهنمایی فرمایید

  1. عرض ادب و احترام

   بله، کاشت مو با روش میکرو اف آی تی با حالتی طبیعی کاشت انجام میشه و هیچ اثری از کاشت مو بعد از بلند شدن موها نخواهند ماند.

 27. به نام خدا
  با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دکترزحمت کش عزیز و کلیه همکاران محترم خانه سفید ؛
  من ۳۷ ساله ساکن خرم آباد .الان حدود ۴ ساله به صورت مرتب و روزانه قطره ماینوکسیدل ۵درصد مصرف میکنم و تقریبا میشه گفت موهام بد نیستن. فقط خط جلوی موهام یه مقدار عقب هستش ( پیشونیم بلند نشون میده ) وشقیقه خرم یه مقدار عقب هستش….
  خواهشم اینه خواستم بدونم اولا بعد از عمل میتونم قطره رو ادامه بدم و همچنین هزینه رو خواستم بدونم
  با تشکر و احترام

  1. عرض ادب و احترام

   بلی ماینوکسیدیل را میتوانید ادامه بدهید اگر مورد مناسبی برای کاشت باشید باید ویزیت شوید و بعد خدمتتان عرض شود، برای دریافت هزینه تقریبی کاشت مو خود از ۳ ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود عکس گرفته و به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ ارسال فرمایید.

   پیروز باشید

 28. با سلام
  من ٥١ سالمه و علاقمندم كه مو بكارم و بينيم رو جراحي زيبايي كنم باتوجه به شرايط ديابت كنترل شده ي من(حدود ١٣٠)
  و نفركتومي سادهٰ كليه ميخام ببينم امكانش هست عمل كنم يا خير؟

  با سپاس

 29. با درود و روز بخیر به شما
  من ۴۷ سال دارم و از سن ۲۵ سالگی ریزش موی من شروع شد که امروز دیگه سرم طاس هس….
  من تصمیم گرفتم که مو بکارم و سوال من این است که چه متودی رو شما توصیه میکنید و با چه مقدار هزینه و قیمت باید حساب کرد و چه باید دارای چه شرایطی باشم از نظر سلامتی.
  ممنون میشم از تو ضیحاتتون
  پیمان

  1. عرض ادب و احترام

   جهت اطلاع از روش مناسب و هزینه خواهشمند است از سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سرتون عکس گرفته و به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ ارسال فرمایید. در اسرع وقت روش مناسب و هزینه تقریبی کاشت مو شما ارسال خواهد شد.

   پیروز باشید

 30. سلام من از شهرستان هستم و حدود یک ماهی هست دچار ریزش شدید مو شدم.خواستم بدونم کاشت مو رو باید به چه روشی انجام بدم و هزینش چقدر هست و مدت کاشت چقد طول میکشه.اگر بخواین عکس از موهام هم میفرستم.منتظر جوابتونم.ممنون

  1. سلام من 17 سالمه موهای شقیقم کم کم دارن میرزن به طوری که با یه زره کشیده شدن خیلی هاش میکنه دکترم رفتم بدون هیچ آزمایشی گفت عادیه
   من باید چیکار کنم
   و اگه بخوام زیر نظر درمان بشم باید کچل کنم؟
   ممنون میشم جواب بدین

  2. با سلام و وقت بخیر

   کوتاهی مو تاثیری در درمان ریزش مو ندارد. جهت شروع فرایند درمان و کنترل ریزش مو به پزشک متخصص و مجرب پوست و مو مراجعه فرمایید.

 31. سلام آیا برای کاشت مو محدودیت سنی وجود دارد یا تا هر سنی میشه این عمل رو انجام داد و آیا مصرف داروهای فشار خون با کاشت مو تداخل دارد؟
  ممنون

  1. عرض ادب و احترام

   بهترین سن برای کاشت مو بعد از ۲۷ سالگی می باشد. مصرف داروهای فشار خون تداخلی با کاشت مو ندارد اما بهتر است قبل از عمل به پزشک خود اعلام کنید.

   پیروز باشید

 32. با سلام.
  اول ببخشید برای فارسی ام. من از سوعد مینویسم.
  چطوری باید وقت رزرو کرد؟
  من میخاهم هم مو بکارم و هم بینی ام را عمل کنم.
  میدانم حدس زدن زحمت است ولی:
  تقریبآ یک عمل بینی چقدر است؟
  تقریبآ یک عمل مو کاشتن چقدر است؟
  ۲ تا ۳ هفته ایران باشم کافی است؟
  با سپاس فراوان

  1. عرض ادب و احترام

   برای دریافت وقت با شماره +989122252731 از طریق واتس اپ در تماس باشید. هزینه جراحی بینی بین 6 تا 9 میلیون تومان در ایران متفاوت می باشد. همچنین هزینه کاشت مو نیز بین 5 تا 7 میلیون می باشد. مدتی که برای اقامت در نظر گرفته اید کاملا کافی است. اما بهتر است کاشت مو قبل از جراحی بینی انجام شود.

   با تشکر

 33. سلام،من الرژی شدید به قرص فنستراید دارم،ایا بعد از انجام کاشت مو باید از قرص فنستراید یا قرص های مشابه استفاده کرد؟

 34. سلام دکتر وقت بخیر انشالله که هرجا هستین شادو خوشو خرم باشید
  والله موهای من مسئله ای نداره فقط پیشینیمو میخوام کاشت کنم دکتر
  فقط چندتا سوال داشتم؟
  من نیاز هستش موهامو بتراشم؟
  دو اینکه چقدر طول میکشه کاشتش؟
  سه چقدر طول میکشه رشد کنه؟
  ممنون

  1. عرض ادب و احترام

   اگر مشکلی نیست بهتر است نسبت به تصمیم خود تجدید نظر کنید. کاشت مو در ناحیه پیشانی از نظر زیباشناسی و علم پزشکی صحیح نمی باشد.

   پیروز باشید

 35. با سلام و عرض ادب؛
  چند سوال در خصوص کاشت مو دارم و میخوام پس از فهمیدن اونا تصمیم قطعیمو بگیرم برا کاشت مو!
  1- موهای من لخته ولی احساس میکنم موهایی که کاشت میشه حالت لختی نداره!میخوام ببینم اون بخشی که کاشت میشه بازم مثل موی خودم لخت خواهد بود؟
  2- من فقط شقیقه سرم احساس میکنم نیاز به کاشت مو داره،با یک مرحله کاشت، موی سرم به حالت عادی برمیگرده؟ یا چند مرحله کاشت لازمه؟
  3-هزینه کاشت مو؟ و اینکه امکان کاشت موی اقساطی وجود داره یا نه؟اگه آره شرایطش چیه؟

  1. عرض ادب و احترام

   موهای شما بعد از کاشت به مرور مانند موهای قبلی شما خواهند شد. اگر فقط ناحیه شقیقه باشد و سایر قسمت ها احتیاج به ایجاد تراکم نباشد طی یکروز و یک مرحله غیرجراحی تکمیل می شود.
   برای دریافت هزینه و شرایط با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ در تماس باشید.

   پیروز باشید

 36. سلام عذر میخوام کمترین هزینه کاشت مو در کلینیک خانه سفید چقدر است ؟ اگر میشه مبلغ رو به ایمیل بنده ارسال کنین.

 37. وقتتون بخیر

  برای اینکه بدونیم هزینه کاشت مو به روش sut چقدر میشه باید عکس بفرستیم ؟ میشه شماره ارسال عکس داخل تلگرام بزارید.
  ممنون

  1. با سلام و احترام

   بله. برای دریافت هزینه تقریبی خود با از سه ناحیه روبرو ، بالا و پشت سرتون به شماره 09122252731 از طریق تلگرام یا واتس اپ عکس ارسال نمایید.
   هزینه تقریبی کاشت مو SUT با توجه به تعداد گرافت مورد نیاز شما بین 4.5 تا 6 میلیون متفاوت هست.
   با تشکر

 38. با سلام
  من تا حالا مشاوره کاشت مو نداشتم و بعد از یک دوره شدید استرس با ریزش شدید مو روبرو شدم و بعد از گذشت حدود 10 سال مقدار زیادی از موی سرم رو از دست دادم
  البته پزشک عمومی گفت باید آزمایش هورمونی بدم و امکان داره علت ریزش موی من مشکلات هورمونی باشه
  دیابت کاملا کنترل شده دارم و انسولین استفاده نمیکنم
  میخواستم بدونم چطور میتونم مشاوره بگیرم و از هزینه کاشت مو با خبر بشم؟
  ضمنا شرایط پرداخت اقساط وجود داره یا خیر؟
  باتشکر

  1. عرض ادب و احترام

   برای دریافت وقت مشاوره کاشت مو لطف کنید از سه ناحیه روبرو ، بالا و پشت سرتون به شماره واتس اپ و یا تلگرامی 09122252731 عکس بفرستید. در اسرع وقت بعد از مشاهده پزشک کلینیک هزینه تقریبی و روش کاشت برای شما تعیین می گردد. متاسفانه شرایط پرداخت اقساط در حال حاضر امکانش نیست.

   پیروز باشید

 39. با درود فراوان
  یکسال از کاشت مو بروش اف یو تی میگذره و احساس میشه با مقایسه عکس ها تراکم موهای کاشته شده ۴۰ درصد کاسته شده و بسیاری از فولیکول های کاشته شده غیر فعال شده اند.
  البته با شروع مصرف قرص فنستراید و پی ار پی موها ضخیم تر شده و بعضا موهایی هم مجدد در جلو سر رشد کرده اند.اما همچنان از اون تراکم قبلی خبری نیست و منو ازار میده.ایا مقدور هست بین موهای کاشته شده برای افزایش تراکم اقدام کرد؟ایا با روش پی ار پی و مزو میتوان فولیکول هایی که غیر فعال شده را دوباره احیا کرد؟منظورم موارد ک کاشته شده بودند است.

 40. من در تبریز زندگی می کنم مو های سر من بسیار ریخته از جلو ولی از پشت نریخته و حاضر هستم هر چقدر پول خواستین بدهم تا موهای جلوی من هم باشند راستش موهای برادر و پدر و متاسفانه موهای مادرم هم ریخته از جلو من هم مثل اونها کجل هستم . لطفا در اولین فرصت با من تماس بگیرید اگه می توانید کچلی من را درمان کنید.

 41. سلام خسته نباشین
  خاستم بگم تو کودکی وقتی ۵سالم بوده سرم با روغن سرخ کردنی سوخته و الان دوتیکه به اندازه ۲ در۲ سانت یکی جلو پیشانی و یکی دیگه بغل جای گیج گاه موهام رشد نکردن و خالیه حالام الانم فقط برام مهم هزینشه بدون بالاپایین کردن یه قیمتی لطف کنین بدین ک تصمیمو بگیرم بیام یا نه ممنون

  1. عرض ادب و احترام

   دوست عزیز امکان کاشت مو در ناحیه سوختگی وجود دارد. برای تعیین هزینه با شماره 09122252731 از طریق تلگرام یا واتس اپ در تماس باشید.

   پیروز باشید

 42. سلام خسته نباشید می خواستم آدرس تلگرامی برام بفرستین تا از سرم عکس بگیرم و بگویید از چه روشی باید استفاده کنم و چقدر باید هزینه کنم؟

 43. سلام هزینه کاشت خوب که بعدا نریزه چقدر میشه تا چند وقت کاملا پر میشه و اینکه بصورت اقساطی هم کار میکنید ؟

  1. با سلام و احترام

   دوست عزیز موهای کاشته شده اگر به درستی و طبق اصول کاشته شوند هیچوقت دچار ریزش نمی شوند. هزینه کاشت مو بین 4 تا 7 میلیون تومان می باشد. کاشت مو به صورت اقساط در حال حاضر انجام نمی شود.

   پیروز باشید

 44. سلام. کمترین هزینه کاشت مو چقدره ؟
  میخام هر سانت مربع 50 تار مو بکارم چنده؟
  میشه موها را نتراشید و ماشین زد مثلا 2سانت باشد من 2ماه دیگه عروسی دارم آخه.

  1. با سلام و احترام

   برای تعیین هزینه کاشت مو و میزان دقیق گرافت برای کاشت حتما باید توسط پزشک متخصص معاینه شوید. برای این امر می توانید از سه ناحیه روبرو بالا و پشت سر خودتون به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ از طریق تلگرام یا واتس اپ عکس ارسال کنید و بعد از مشاهده پزشک هزینه تقریبی کاشت مو و میزان گرافت قابل کاشت اعلام می گردد.

   پیروز باشید

 45. سلام وعرض ادب
  میخوام واسه کاشت مو اقدام کنم. من اونقدر ثروتمند نیستم که هر روز بتونم کاشت مو کنم من کارگرم و یک میلیون تومان با یک میلیون جون کندن واسم پیدا میشه..
  تاحالا بخاطر مشکلات نتونستم ازدواج کنم.
  تصمیم گرفتم منتظر تموم شدن مشکلات نمونم و خودم ناخوشی ها و ناراحتی ها رو از سر راهم وردارم.
  میخوام کاشت مو کنم و قدم پیش بدارم واسه ازدواج.
  همانطور که هزاران بار واسه کار رو به شهرستان ها کردم و دنبال کارگشتم.
  مانند با پا گشتن دنبال کار تمام خیابان دو طرف سعادت آباد و تجریش و امام زاده قاسم و شاه عبدالعظیم و سمنان و زنجان و دامغان و فولادشهر و خرم آباد و سیاه سنگ….
  میخوام یکبار کاشت مو کنم واسه تمام عمرم من قدرت خرید هر روز رو ندارم..ممنون میشم اگر یه کلینیکی که هدفش کار باشه و هم تخفیف و ارزون حساب کنه رو به بنده بدین.
  من پول زیادی ندارم که زیادی خرج کنم.
  باتوکل به خدا میخوام کاشت مو واقدام واسه ازدواج کنم…البته اگه میان این همه دختر روی زمین اگه یکی قسمت ما بشه.

 46. با سلام و وقت بخیر خدمت تیم محترم خانه سفید
  لطفا در خصوص مراحل درمان و کاشت و …. برای بنده که ساکن ارومیه هستم توضیح بفرمایید که به چه شکل و در چه بازه های زمانی نیاز به حضور هست و بعد از کاشت مراحل به چه شکل هست و در کل آیا امکان کاشت مو برای فردی از شهرستان هم هست یا نه؟
  با تشکر

  1. با سلام و احترام

   دوست عزیز شما ابتدا باید از طریق واتس اپ یا تلگرام به شماره 09122252731 پیام داده و از سه ناحیه روبرو ، بالا و پشت سر خود عکس ارسال کنید. سپس بعد از بررسی پزشک کلینیک وقت مشاوره قبل از کاشت مو به شما داده خواهد شد.
   در زمان مشاوره هزینه کاشت مو و بهترین روش کاشت مو مناسب شما اعلام می شود. همان روز زمان دقیق و توصیه های قبل و بعد از کاشت مو به شما اعلام خواهد شد. هیچ محدودیتی برای عزیزانی که از شهرستان برای کاشت مو تشریف میارن نیست. ما حتی در نزدیک محل برای شما شرایط اقامت رایگان فراهم کرده ایم.

   پیروز باشید

 47. سلام و خسته نباشید
  برا کاشت مو از پند وقت قبل باید وقت بگیریم مثلا برا ایام عید میشه؟
  بعد چند روز عمل کاشت و چند روز استراحت لازمه، و هزینه تقریبا برای کاشت جلو سر چقدر میشه ؟

  1. با سلام و احترام

   برای کاشت مو در ایام عید باید قبل از 15 اسفند سال قبل وقت رزرو کنید. شما 2 روز بعد از کاشت مو می توانید به فعالیت های عادی روزمره خود بپردازید.

   پیروز باشید

 48. با سلام
  من چند یکی از دوستام تو تبریز کاشته مو داشته و عالی دراومده البته عکساشم دارم
  خواستم بدونم شماهم طبق دیدن عکس های دوستم میتونید برای من هم چنین مویی دربیارین

  1. عرض ادب و احترام

   بله امکانش هست. لطفا عکس از سر خود و دوستتون از طریق تلگرام یا واتس اپ به شماره 09122252731 ارسال نمایید . در اسرع وقت به شما پاسخ داده خواهد شد.

   پیروز باشید

 49. سلام خسته نباشی
  قسمت مثلثی جلوی سرم خیلی خالی از مو شده میخواستم ببینم هزینه کاشت چقدر میشه و آیا به صورت قسطی هم می شود پرداخت کرد یا نه؟

  1. با سلام و احترام

   هزینه کاشت مو به میزان وسعت ریزش موی شما بستگی دارد. برای تعیین هزینه دقیق کاشت مو باید از سه ناحیه روبرو ، بالا و پشت سر خود عکس بگیرید و از طریق تلگرام یا واتس آپ برای ما ارسال کنین. سپس بعد از بررسی پزشک هزینه کاشت مو به شما اطلاع داده می شود.

   شماره جهت ارسال عکس : 09122252731

   پیروز باشید

 50. با توضیحاتی که شما دادین باید هزینه کاشتمو همه جای ایران یکسان باشه – تو اراک انگار میخان پول خون باباشون رو بگیرن

 51. با سلام
  تا سال 90 که حدوداً 23 سالم بود موهای خیلی خوب و پر پشتی داشتم. از اون سال به بعد و بعد از فوت برادرم، موهای من شروع به ریزش کرد.تا حدی که الان تقریبا وسط سرم خیلی خیلی کم پشت شده. البته در خانوادهء مادری سابقهء ریزش مو و حتی طاسی سر وجود داره
  سوال اولم اینه که آیا مواردی مشابه بنده که کاشت مو انجام میدن، آیا ممکنه طاسی برگشت پذیر باشه یا خیر؟
  سوال دوم اینکه، آیا پرداخت وجه بصورت اقساطی وجود داره یا خیر؟
  و سوال آخر؛ کاشت مو چه مدت زمانی نیاز داره؟
  با سپاس از شما

  1. عرض ادب و احترام

   در مورد سوال اول شما : موهای کاشته شده به هیچ وجه دچار ریزش نمیشن اما امکان ریزش موهای اطراف کاشته شده ها وجود دارد. کاشت مو اقساطی نداریم خیر. حداکثر مدت کاشت مو 2 روز میباشد.

   پیروز باشید

 52. سلام میخواستم کاشت مو انجام بدم و میخواستم ببینم چه روش کاشتی واس حجم موی من مناسبه و هزینه و مدت زمان انجام کار به چه شکله

  1. با سلام و احترام

   جهت تعیین روش کاشت مو و هزینه از 3 ناحیه روبرو ، بالا و پشت سر خود عکس گرفته و به شماره 09122252731 از طریق تلگرام ، واتس آپ یا وایبر ارسال نمایید. بعد از بررسی پزشک هزینه و نوع روش برای شما ارسال خواهد شد.

   پیروز باشید

 53. سلام من حدود يك سال و سه ماه پيش كاشت مو انجام دادم اصلا راضي نيستم يك بار براي مشاوره اومدم كلينيك شما اما نميدونم چرا جاي ديگه انجام دادم،خواستم بدونم قيمت الانتون چقدره براي هر گرافت ؟

  1. با سلام و احترام

   برای دریافت هزینه کاشت مو خواهشمندیم با شماره های 02154503 یا شماره 09122252731 تماس حاصل فرمایید.

   پیروز باشید

  2. با عرض سلام
   حتما باید سن بالا تر از ۲۷ باشه؟؟؟
   سن ۱۷ سال نمیتونع کاشت مو داشته باشه؟؟؟

 54. سلام

  عذر میخوام هزینه کاشت مو در اراک با هزینه کاشت موی شما در خانه سفید فرق داره ؟ اگر فرق داره دلیلش چیه ؟ مگه قیمت ثابت و یکسانی وجود نداره ؟

  ممنون میشم پاسخ بدین

 55. با سلام و آرزوی روزی خوش
  لطفا هزینه های کاشت در قسمت پیشانی و وسط سر جداگانه اعلام می فرمائید.
  با تشکر

  1. با سلام و احترام

   هزینه کاشت مو به میزان وسعت ریزش موی شما بستگی دارد. برای تعیین هزینه دقیق کاشت مو باید از سه ناحیه روبرو ، بالا و پشت سر خود عکس بگیرید و از طریق تلگرام یا واتس آپ برای ما ارسال کنین. سپس بعد از بررسی پزشک هزینه کاشت مو به شما اطلاع داده می شود.

   شماره جهت ارسال عکس : ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱

   پیروز باشید

 56. یکی از دوستان من در ترکیه کاشت مو داشته و راضی هم هست و چیزی حدود سه هزار دلار هزینه براش داشته – از یه طرف من شنیدم کاشت مو در ترکیه خیلی ارزونه …. حالا چجوریه که شما مدعی هستین با 5 تومن کاشتمو انجام میدین ؟

 57. وقتتون بخیر ، هزینه کاشت مو برای خانم ها با آقایون متفاوت هست ؟

  1. با سلام و احترام

   تقریبا هزینه کاشت مو خانم ها به دلیل پیچیدگی و سختی بیشتر کار کمی بیشتر است.

   پیروز باشید

 58. اینکه داخل متن نوشتید روش fut ارزان تر از سایر روش هاست یعنی روش های دیگ بهتر هستند ؟
  کدوم روش بهترین نتیجه رو میده ؟؟

  1. عرض ادب و احترام

   تشخیص بهترین روش کاشت مو به پزشک معالج شما بستگی دارد. اما در کل روش FUT چون برداشت به صورت نواری هست و تخصص کمتری نسبت به روش های میکرو FIT و FIT نیاز دارد، ارزان تر هست. اما دلیل بدتر بودن این روش یا عدم حصول نتیجه نیست.
   اگر شما از جراحی و بخیه و اسکار در پشت سر خود هراس دارید بهتر است سایر روش های کاشت مو را انتخاب کنید.

   پیروز باشید

  1. سلام و وقت بخیر

   خیر هزینه در ناحیه گیجگاهی با سایر نواحی فرق نمیکنه . اگر قصد تعیین هزینه تقریبی کاشت موی خود را دارید از طریق تلگرام یا واتس اپ به شماره 09356665213 پیام ارسال کنید و از سه طرف روبرو ، بالا ، و پشت سر خود عکس گرفته و ارسال کنید. سپس در اسرع وقت هزینه تقریبی کاشت موی شما اعلام خواهد شد.

   با تشکر

  1. عرض ادب و احترام

   هزینه کاشت مو در کلینیک های معتبر صد در صد بالاتر از سایر کلینیک ها خواهد بود. اما بین شهرهای مختلف هزینه باید یکسان باشد. هزینه کاشت مو به روش و تبحر جراح کاشت مو شما بستگی دارد. هرچه مهارت جراح کاشت موی شما بالاتر باشد هزینه نیز بالاتر خواهد بود.

   با تشکر

  1. عرض ادب و احترام

   خیر در حال حاضر امکان کاشت موی اقساطی فراهم نیست. اما در جشنواره ها امکان انجام کاشت مو اقساطی برای تعداد محدودی فراهم می شود.

   پیروز باشید.

  1. با سلام و احترام

   جهت دریافت وقت مشاوره حضوری از سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود به شماره ۰۹۳۵۶۶۶۵۲۱۳ ارسال کنین و منتظر پاسخ کارشناسان ما بمانید و همچنین هزینه تقریبی کاشت موی شما نیز تعیین خواهد شد.

   موفق باشید و پیروز

 59. با سلام و احترام
  ضمن تشكر پيشاپيش در خصوص نحوه كاشت موي سر آيا امكان استفاده از موي كتف و سينه هم انجام ميشود؟ اگر انجام ميشود ماندگاري و ضمانت آن تا چه ميزان ميباشد؟
  آيا شما بين كاشت موي سر و پروتز موي سر كداميك را پيشنهاد مي كنيد؟
  حدوداً قيمت كاشت موي سر چقدر ميباشد؟

  1. عرض ادب و احترام

   بله امکان برداشت گرافت مو از نواحی کتف و سینه جهت کاشت در ناحیه سر وجود دارد. جهت اطلاعات تکمیلی در این مورد به مقاله کاشت مو به روش BHT از طریق منوی کاشت مو مراجعه فرمایید.
   صد در صد بین پروتز و کاشت مو ما به شما کاشت مو را پیشنهاد می دهیم. پروتز پر هزینه تر در طولانی مدت ، غیر طبیعی و بدون رشد است. که حتی دچار قارچ و عفونت در ناحیه سر هم می شود. کاشت موی طبیعی اصلا قابل مقایسه با پروتز مو نیست.

   برای تعیین هزینه تقریبی و جهت رزرو وقت مشاوره رایگان کاشت مو با شماره ۰۲۱۵۴۵۰۳ یا 02188870480 تماس بگیرید. همچنین جهت ارسال عکس از طریق فضای مجازی با شماره ٠٩١٠٩٩٤٧٢٤٦ در تماس باشید.

   با تشکر

 60. سلام وقت شما بخیر ، من فقط جلوی سرم خالیه میخاستم ببینم هزینه تقریبی کاشت مو چقدر میشه

  1. با سلام و احترام

   جهت رزرو وقت مشاوره رایگان کاشت مو و تعیین هزینه تقریبی کاشت مو با شماره ۰۲۱۵۴۵۰۳ یا 02188870480 تماس بگیرید. همچنین جهت ارسال عکس از طریق فضای مجازی با شماره ٠٩١٠٩٩٤٧٢٤٦ در تماس باشید.

   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا