دانشنامه کاشت ابرو
موضوعات داغ

هزینه کاشت ابرو در سال 1402 چقدر است ؟

()

کاشت ابرو یک راه‌حل دائمی برای افرادی است که ابروهای خود را به هر دلیلی از دست داده‌اند و با مشکل ریزش ابروها رو به رو هستند. با استفاده از این روش می‌توان حالت دلخواه را به ابروها داد و برای همیشه از مشکل کم‌پشتی ابروها یا زیبا نبودن حالت آن‌ها، نجات پیدا کرد. نتایج به‌دست‌آمده از این روش کاملا طبیعی هستند؛ به همین دلیل است که افراد زیادی برای کاشت ابرو به کلینیک‌های تخصصی مراجعه می‌کنند.

اما نکته‌ای که ممکن است در ابتدا قدری افراد را برای انجام این کار مردد کند؛ هزینه کاشت ابرو است. هرچند ممکن است هزینه انجام این کار قدری زیاد به نظر برسد. اما اگر نتایج به‌دست‌آمده از این روش و ماندگاری آن‌ها را با دیگر روش‌های مشابه مانند میکروبلیدینگ و تاتو مقایسه کنید؛ بدون شک به این نتیجه می‌رسید که این کار ارزش صرف چنین هزینه‌ای را خواهد داشت.

در این مطلب می‌خواهیم مهم‌ترین عواملی که هزینه کاشت ابرو را تحت تاثیر قرار می‌دهند؛ مورد بررسی قرار دهیم. به این ترتیب زمانی که تصمیم به انجام این کار گرفتید؛ می‌توانید با بررسی همه این عوامل، قیمت کلی انجام این کار را تخمین بزنید.

کاشت ابرو هایپر نچرال

کاشت ابرو چیست ؟

کاشت ابرو فرایندی بسیار شبیه به کاشت مو است که از آن برای رفع دائمی مشکلات ناشی از ریزش ابرو استفاده می‌شود. در تعریف علمی، کاشت ابرو به عنوان یک روش درمان قطعی، دائمی و غیرتهاجمی شناخته می‌شود که می‌تواند کم‌پشتی ابروها را برطرف کرده و از ریزش آن‌ها جلوگیری کند. به این ترتیب می‌توان ضمن افزایش دادن تراکم ابروها، حالت آن‌ها را هم بهبود بخشیده و حتی شکل کلی آن‌ها را تغییر داد.

در فرایند کاشت ابرو، گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت، با استفاده از روش‌های خاصی مانند FUE، FUT یا SFUE از ناحیه کنار گوش برداشته شده و در امتداد ابرو کاشته می‌شوند. این موها از نظر ضخامت و نرمی، شباهت زیادی به موهای ابرو دارند؛ به همین دلیل نتایجی کاملا طبیعی را برای شما به ارمغان می‌آورند.

به دلیل دقت زیادی که در زمان قرار دادن گرافت‌ها و تعیین زاویه کاشت آن‌ها نیاز است؛ حتما باید این کار را نزد یک پزشک متخصص و باتجربه انجام دهید.

عکس کاشت ابرو

عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابروی طبیعی براساس مصوبه وزارت بهداشت و البته براساس تعداد گرافت‌های کاشت شده محاسبه خواهد شد. یعنی به این شکل نیست که هر کلینیکی قیمت مخصوص به خود را داشته باشد. شما در ابتدا به یکی از مراکز کاشت ابروی معتبر مراجعه کرده، جلسه مشاوره با پزشک متخصص برگزار می کنید.

سپس روش مدنظر برای انجام کاشت ابروی طبیعی را انتخاب کرده، تعداد گرافت‌های مورد نیاز را مشخص نموده و در نهایت پزشک متخصص با توجه به تجربه، مهارت، میزان تخصص و هنری که در طراحی، تنظیم خواب ابرو و همچنین زاویه دهی دارد، عمل را انجام می‌دهد.

دقت داشته باشید که تمامی این مسائل در هزینه نهایی کاشت ابرو تاثیر دارد. معمولا هم کلینیک‌ها قبل از شروع کار شما را نسبت به هزینه نهایی عمل آگاه می‌کنند. پس از این بابت هیچ نگرانی را به خود راه ندهید.  از تاثیرگذارترین عوامل در تعیین هزینه کاشت ابرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

روش کاشت ابرو

یکی از مهم‌ترین عوامل در تعیین قیمت نهایی این عمل، روشی است که برای برداشت گرافت‌ها از بانک و کاشت آن‌ها در محل مورد نظر استفاده می‌شود. برای این کار از روش‌های مختلفی مانند FUE، FUT، SUT و SFUE استفاده می‌شود. در این میان روش FUT که قدیمی‌ترین و در عین حال تهاجمی‌ترین روش برای کاشت ابرو است؛ هزینه کمتری دارد.

اما روش‌های FUE و SFUE به دلیل استفاده از دستگاه‌های پیشرفته برای برداشت گرافت‌ها که احتمال آسیب به آن‌ها را کمتر کرده و تا حد زیادی از شدت عوارض کاشت ابرو می‌کاهد؛ قیمت بالاتری دارند.

نمونه کاشت ابرو در کلینیک خانه سفید

تراکم مورد نظر و تعداد گرافت‌های مورد نیاز

بسته به اینکه ابروهای شما چقدر نیاز به ترمیم داشته باشند و بخواهید چه مدلی را بر روی آن‌ها پیاده کنید؛ تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت ابرو متفاوت است. به طور معمول 200 تا 300 فولیکول برای ترمیم ابروها کافی است؛ مگر اینکه شخص متقاضی، ابروهای پهن‌تر و پرپشت‌تری دوست داشته باشد.

مدل ابرو

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه کاشت ابرو، مدل کاشت ابرو است. واضح است که ابروهایی که پهن‌تر هستند یا دنباله بلندتری دارند؛ نیاز به گرافت‌های بیشتری خواهند داشت. به همین دلیل فرایند برداشت در آن‌ها بیشتر طول می‌کشد و در نتیجه هزینه بیشتری برای شما به دنبال دارد. از سوی دیگر اگر بخش زیادی از گرافت‌ها در تاج یا انتهای ابرو کاشته شوند؛ هزینه انجام این کار بیشتر است. چراکه این قسمت‌ها به دلیل زاویه متفاوتی که دارند؛ زمان و دقت بیشتری را نیاز خواهند داشت.

دستمزد پزشک

بسته به اینکه تجربه و مهارت پزشک در کاشت ابرو چقدر باشد؛ دستمزد او متفاوت خواهد بود. از سوی دیگر اگر همه قسمت‌های ابروی شما دچار ریزش شده باشد؛ تیم پزشکی زحمت بیشتری پیش رو خواهد داشت. به همین دلیل هزینه بیشتری را از شما دریافت می‌کند.

کاشت ابروی طبیعی

کلینیک کاشت ابرو

کلینیک‌های مختلف با توجه به ابزارها و دستگاه‌هایی که برای کاشت ابرو استفاده می‌کنند؛ قیمت‌های مختلفی را برای انجام این عمل اعلام خواهند کرد. واضح است که کاشت ابرو در کلینیک‌هایی با ابزارهای پیشرفته‌تر، گران‌تر است. همچنین در مواردی ممکن است یک کلینیک طرح‌های تخفیفی را به مشتریان خود ارائه دهد یا برای مقرون به صرفه بودن این روش، پکیج‌هایی را برای متقاضیان تعریف کند.

برای دریافت هزینه کاشت ابرو با شماره های زیر در تماس باشید :

 • ۰۲۱-۵۴۵۰۳ (خط ویژه)
 • ۰۲۱-88870480 (خط مستقیم)
 • ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ ( مشاوره و ارسال عکس )

نکته مهم: یک توصیه بسیار مهم به متقاضیان کاشت ابرو این است که هرگز برای انجام این کار، به دنبال ارزان‌ترین کلینیک یا پزشک نباشید. حتی اگر قیمت پایینی برای کاشت ابرو به شما پیشنهاد شد؛ حتما تلاش کنید تا دلیل پایین بودن این قیمت را متوجه شوید. زیرا در بسیاری از موارد، تجربه کم پزشک، کم‌سابقه بودن کلینیک یا نداشتن تجهیزات کافی برای استفاده از روش‌های مدرن کاشت ابرو، عاملی برای کاهش هزینه انجام این عمل است.

در این موارد ممکن است نتوانید به نتیجه دلخواه خود از کاشت ابرو دست پیدا کنید. برای اطلاع از حدود قیمتی و کیفیت کار هر کلینیک، بهترین راه صحبت کردن با افرادی است که قبلا از خدمات کلینیک مورد نظر استفاده کرده‌اند.

قیمت کاشت ابرو کلینیک خانه سفید

هزینه کاشت ابرو در کلینیک خانه سفید تهران بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان می باشد. (بهار ۱۴۰۲)

مراحل کاشت ابروی طبیعی

برای کاشت ابروی طبیعی باید از سه مرحله عبور کرد! یعنی هیچ اهمیتی ندارد که از کدام روش برای کاشت ابروی طبیعی استفاده می‌کنید یا چه هزینه‌ای را پرداخت خواهید کرد، عبور از این سه مرحله الزامی‌ است.

 • مرحله اول، طراحی ابرو : در این مرحله متخصص کاشت ابرو باید نهایت مهارت و هنر خود را بکار گیرد یا حتی به سراغ ابزارهای مختلف برود تا ابرویی مطابق با سلیقه شما و البته فرم ابرویی که با چهره شما تناسب داشته باشد را طراحی کند.
 • مرحله دوم، برداشت گرافت‌ها : این مرحله یکی از مهم‌ترین مراحل کاشت ابروی طبیعی به حساب می‌آید زیرا موهای اهدا شده که از بانک موی فرد در پشت سرش برداشته می‌شود باید در زیر میکروسکوپ آماده شود.
 • مرحله سوم، کاشت ابرو : در مرحله آخر باید گرافت‌های برداشت شده در ناحیه‌ای که طراحی انجام گرفته و با توجه به خواب و زاویه مناسب ابروها، کاشت شود. بطور میانگین در این مرحله متخصص به چیزی حدود 150 الی 400 گرافت احتیاج پیدا خواهد کرد.
مراحل کاشت ابرو در کلینیک خانه سفید
مراحل کاشت ابرو در کلینیک خانه سفید

روش های کاشت ابرو را بشناسید

کاشت ابروی طبیعی فقط یک روز و چیزی حدود 4 الی 7 ساعت از زمان شما را به خود میگیرد و خوشبختانه نقاهت سختی ندارد. اگر صرفا به دلیل ذیق وقت کاشت ابرو را به تعویق انداخته‌اید، همین الان به بهترین کلینیک کاشت ابرو یعنی کلینیک خانه سفید تهران مراجعه نمائید. در این کلینیک کاشت به روش‌های مختلفی انجام میگیرد که عبارتند از:

کاشت ابرو به روش FUT

کاشت ابرو به روش FUT را باید جزء قدیمی‌ترین روش‌های کاشت ابرو بدانید که در آن برداشت فولیکول به صورت نواری انجام می گیرد. متخصص کاشت مو پس برداشت گرافت آن ها را به واحدهای فولیکولی تبدیل کرده و با دقت و مهارت خود در محل مورد نظر کاشت می‌کند. در این روش از کاشت ابرو باید از سوزن‌های مخصوصی استفاده شود که قطری تقریبا یک میلی متری دارند.

اینجاست که حساسیت و ظرافت این روش از کاشت ابرو مشخص می‌شود. نکته مثبت این روش از کاشت ابرو اینجاست گرافت‌ها با کمترین میزان صدمه انتقال پیدا می‌کنند. و از مهم‌ترین عیب این روش که همیشه از آن صحبت می‌شود ایجاد اسکار خطی بر روی سر است!

کاشت ابرو به روش FUE

این روش پس از روش FUT به جهان معرفی شد و هدف آن برطرف کردن ایرادات موجود nv روش FUT بوده است. در این روش متخصص کاشت ابرو با کمترین میزان عوارض گرافت‌ها را برداشت می‌کند و از ابزارهای دقیقی که قطر آنها به کمتر از یک میلی متر میرسد این کار را انجام می‌دهد.

مهم ترین مزیت این روش عدم نیاز به بخیه و جراحی و برجای ماندن جای اسکار بر روی سر است. البته باید دقت داشت که در این روش فولیکول‌ها در زمان طولانی‌تری از روی سر برداشت می‌شود.

کاشت ابرو به روش SFUE

این روش تقریبا مراحلی مشابهی روش FUE دارد با این تفاوت که در آن از ابزارهای پیشرفته تری استفاده می‌شود. نتیجه‌ای که این روش دارد کاملا طبیعی بوده و حتی هیچ نیازی نیست تا موهای سر خود را بتراشید. هیچگونه عوارض و مشکلاتی هم با خود به همراه ندارد.

عکس کاشت ابرو

مقایسه کاشت ابرو با دیگر روش‌های پرپشت کردن ابروها


میکروبلیدینگ

احتمالا شما هم در مسیر بررسی هزینه‌های کاشت ابرو و مقایسه آن با دیگر روش‌های پرپشت کردن ابروها، به این سوال برخورد کرده‌اید که کاشت ابرو را انجام دهید یا میکروبلیدینگ؟ زیرا میکروبلیدینگ نتایج طبیعی و بلندمدتی دارد و در عین حال هزینه کمتری را نسبت به کاشت، برای شما به دنبال خواهد داشت.

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اگر به دنبال روشی هستید که یک بار برای همیشه شما را از شر ریزش ابروها خلاص کند؛ پیشنهاد ما به شما کاشت است. اما اگر هزینه برایتان خیلی اهمیت دارد و نمی‌توانید به صورت یک جا همه هزینه‌های کاشت ابرو را پرداخت کنید؛ می‌توانید با استفاده از میکروبلیدینگ ابروهای خود را پرپشت کنید.

البته باید بدانید که در میکروبلیدینگ، برای پرپشت کردن ابرو از رنگ‌دانه استفاده می‌شود. به همین دلیل ممکن است که نتایج به‌دست‌آمده از این روش، به اندازه کاشت طبیعی نباشد. به علاوه این نتایج بعد از مدتی از بین می‌روند و برای بازگرداندن ابروها به حالت اولیه، ناچار هستید که همه مراحل قبل و بعد را انجام داده و عوارض ایجادشده در این روش را تحمل کنید.

میکروبلیدینگ ابرو
نمونه میکروبلیدینگ ابرو

تاتوی ابرو یا هاشور

یکی از رایج‌ترین روش‌ها برای حالت دادن به ابروها و پرپشت کردن آن‌ها، تتو یا هاشور است. در این دو روش هم از رنگ برای پرپشت کردن ابرو استفاده می‌شود؛ به همین دلیل پس از مدتی، ظاهر اولیه ابروها از بین می‌رود. به علاوه تتو و هاشور معمولا درد زیادی را در پی خواهند داشت؛ اما نتیجه حاصل از آن‌ها، طبیعی نیست.

همین موضوع باعث شده که حتی بسیاری از افرادی که قبلا تتو یا هاشور را انجام داده‌اند؛ به سراغ کاشت ابرو بروند. زیرا نتایج به دست آمده از طریق کاشت، بسیار طبیعی هستند و نیازی به تمدید نخواهند داشت.

اگر بخواهیم هزینه کاشت ابرو را با میکروبلیدینگ یا تتو مقایسه کنیم؛ کاشت ابرو در نهایت به‌صرفه‌تر است. هرچند ممکن است در بررسی اولیه به این نتیجه برسید که هزینه کاشت ابرو، چند برابر روش‌هایی مانند هاشور یا میکروبلیدینگ است.

اما با یک حساب سر انگشتی و محاسبه تعداد جلسه‌های مورد نیاز برای رسیدن به نتیجه در این روش‌ها، تعداد جلسه‌های مورد نیاز برای تمدید و هزینه‌های لازم برای مراقبت‌های قبل و بعد از هاشور یا میکروبلیدینگ، متوجه خواهید شد که کاشت ابرو برای شما به‌صرفه‌تر است.

نمونه تاتوی ابرو

کاشت ابرو روی تاتو امکان پذیر است؟

افرادی که قبلا از تاتو برای پزپشت کردن ابروها استفاده کرده‌اند؛ در زمان اقدام برای کاشت، با این سوال مواجه می‌شوند که آیا کاشت ابرو روی تاتو امکانپذیر است؟

بله. تاتو نه تنها هیچ مانعی برای کاشت ابرو ایجاد نمی‌کند؛ بلکه در موارد خاصی، به عنوان پیش‌زمینه لازم برای انجام این کار شناخته می‌شود. برای مثال بسیاری از پزشکان متخصص کاشت ابرو، از افراد متقاضی می‌خواهند که قبل از کاشت، از تتو یا میکروبلیدینگ برای پر کردن ابروهای خود استفاده کند. به این ترتیب هیچ فاصله خالی در میان ابروها وجود ندارد و می‌توان با دقت زیادی طرح مورد نظر را اجرایی کرد.

البته بلافاصله پس از انجام تاتو نمی‌توانید برای کاشت ابرو اقدام کنید؛ زیرا تاتو باعث ایجاد زخم در ابروها و ملتهب شدن آن‌ها خواهد شد. در نتیجه باید تا زمان کاهش التهاب و خوب شدن زخم‌ها صبر کنید. اما به طور معمول پس از گذشت دو هفته، می‌توانید برای کاشت اقدام کنید. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره کاشت ابرو روی تاتو به دست آورید؛ پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ای را که در خانه سفید برای پاسخ به سوالات شما در این زمینه آماده کرده‌ایم، مطالعه کنید.

کاشت ابروی طبیعی
کاشت ابروی هایپرنچرال

عوارض کاشت ابرو

عوارض کاشت ابرو مانند عوارض کاشت مو نیست و بسیار محدود و زود گذر هستند. این عوارض به اندازه ای ناچیز هستند که اصلا نیازی به نگرانی راجع به آن ها نیست. حتی بعد از انجام عمل شما می توانید به فعالیت های روزانه خود برسید و مطمئن باشید مشکلی را برای شما ایجاد نخواهد کرد.

پس از کاشت ابرو بهتر است که از استرس حداقل به مدت یک هفته دور بمانید زیرا استرس دشمن فولیکول های مو است.

بعد از انجام جراحی ممکن است به علت استفاده از داروهای بی حسی در قسمت پیشانی و ناحیه ابروها مقداری ورم را مشاهده کنید که به سرعت از بین خواهد رفت. همچنین به دلیل ایجاد زخم هایی در محل کاشت ممکن است کبودی هایی خفیف به وجود آید که آن هم بسیار محدود است و جای نگرانی نیست.

در قسمت ابروی کاشته شده خارشی بوجود می آید که کاملا طبیعی است و یکی از مراحل بهبودی است اما اگر این خارش ادامه پیدا کرد باید به پزشک خود مراجعه کنید تا مبادا عفونتی در ناحیه کاشت به وجود آید.

بعد از کاشت ابرو متوجه رشد نامناسب موهای آن ناحیه خواهید شد که این مسئله به علت برداشت گرافت ها از قسمت سر، طبیعی می باشد و شما می توانید با اصلاح و کوتاهی به موقع آن ها ظاهر زیبای ابروهایتان را حفظ کنید. در این مدت فاصله های بسیار کمی را داخل ابروی خود مشاهده می کنید که آن هم کاملا طبیعی بوده و به مرور و رسیدن موها به حالت طبیعی خود از بین خواهد رفت.

البته شدت و ضعف تمامی این موارد باز هم به تخصص و تجربیات شخصی برمی گردد که عمل کاشت ابرو را برای شما انجام می دهد. در کلینیک خانه سفید بهترین متخصصین کاشت ابرو با مهارت بالای خود رضایت شما را کسب خواهند کرد و شما نیز به آنچه دلخواهتان در زیبایی چهره هست می رسید.

کاشت ابروی طبیعی

 

علل ریزش ابرو

شناخت علل ریزش ابرو می‌تواند به شما کمک کند تا از این مشکل جلوگیری کرده و یا بهترین راه را برای درمان انتخاب کنید. از مهم‌ترین دلایلی که ممکن است باعث ریزش ابرو شوند؛ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بیماری‌ها و درماتیت‌های پوستی مانند پسوریازیس، سبورئیک و آتوپیک.
 • بیماری‌های داخلی مانند تغییرات هورمونی، بیماری‌های عفونی، کمبود آهن و اختلالات تیروئید.
 • داشتن رژیم غذایی فاقد اسیدهای چرب و پروتئین‌های مفید برای رشد ابرو.
 • مصرف برخی از داروها مانند داروهای روان‌پزشکی، تشنج، ضدالتهاب و کاهش وزن.
 • ابتلا به سرطان‌های پوستی مانند BCC و SCC.
 • عفونت‌های قارچی، شپش و هانسن که بر روی فولیکول و ساقه مو تاثیر می‌گذارند.
 • بیماری تریکوتیلومانیا که در آن فرد موهای ابروی خود را می‌کند.
 • ضربه‌های فیزیکی، سوختگی، تصادف، حرارت و عوامل شیمیایی.
 • برداشتن بیش از حد ابروها در طی سال‌های متوالی.
 • افزایش سن،
 • حساسیت به برخی از مواد آرایشی،
 • ابتلا به بیماری‌های خود ایمنی مانند طاسی منطقه‌ای.

هریک از این عوامل ریزش ابرو، راه‌های درمان مخصوص به خود را دارند که ما این موارد را به طور کامل در مقاله عوامل ریزش ابرو مورد بررسی قرار داده‌ایم. بنابراین اگر می‌خواهید پی به علت‌های ریشه‌ای ریزش ابروهای خود ببرید؛ پیشنهاد می‌دهیم این مقاله را در بلاگ کلینیک خانه سفید مطالعه کنید.

الناز شاکردوست در کلینیک خانه سفید

چرا برخی از پزشکان توصیه می‌کنند که قبل از کاشت ابرو، تاتو کنید؟

حدود سه تا چهار ماه پس از کاشت ابرو، ابروها دچار ریزش می‌شوند. در این صورت ممکن است حالت کم‌پشتی به خود بگیرند که از نظر زیبایی چندان مورد قبول نیست. به همین دلیل داشتن تاتو می‌تواند تا حدی این فضاهای خالی را پوشش دهد. در نهایت و پس از رشد کردن ابروها، این جاهای خالی پر شده و ابرو حالت طبیعی به خود می‌گیرد.

آیا در زمان کاشت، ابروی شخص تراشیده می‌شود؟

خیر. برای کاشت ابرو، پزشک یک طرح کلی را بر اساس حالت طبیعی ابروهای شما طراحی کرده و از گرافت‌های برداشت شده، تنها برای پر کردن این قاب استفاده خواهد کرد. در نتیجه نیازی به تراشیدن ابروها نیست.

آیا هزینه کاشت ابروی کامل با قسمت خاصی از ابرو متفاوت است؟

به طور کلی تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت ابرو و محل کاشت، هزینه این عمل را تعیین می‌کنند. به همین دلیل برای اطلاع از پاسخ دقیق این سوال باید با مشاوران ما در خانه سفید تماس بگیرید.

آیا بعد از کاشت می‌توان ابروها را رنگ کرد؟

توصیه می‌شود که تا 6 ماه پس از کاشت ابرو، به جای رنگ کردن از ریمل ابرو استفاده کنید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران / 5. تعداد رای ها

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

مشاوره فوری خدمات زیبایی

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با مشاورین خانه سفید

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

‫52 دیدگاه ها

 1. با سلام هزینه کاشت ابرو بالاترین هزینه نسبت به پری ابرو در روش sut چقدره البته تخمیننی؟؟

  1. سلام و وقت بخیر

   هزینه در سال ۱۴۰۱ بین ۷ تا ۹ میلیون هست عزیزم.

  1. سلام و وقت بخیر

   جهت دریافت هزینه در سال جدید با همکاران ما در تماس باشید :
   واتس اپ : 09122252731
   تلفن : 02154503

 2. سلام در صورت کاشت ابرو چقدر طول میکشد که در بیاید.یا آیا به صورت آبروی عادی هست.چون سر کار میروم میتوانم چند روز برای از بین رفتن زخمهایش استراحت کنم ولی آیا برای خود ابرو نیاز هست تا در بیاید یا اینکه درآمده هست

  1. سلام و وقت بخیر

   کاشت مژه در کلینیک خانه سفید انجام نمی شود.

  1. سلام و وقت بخیر

   برای کاشت موی زنان فقط از ناحیه پشت سر امکان برداشت می باشد.

 3. باسلام
  ایا روی ابروی پا ک شده کمی اسکار دارد میشه کاشت ابرو انجام میشه؟؟

  1. سلام و وقت بخیر

   از ناحیه اسکار عکس گرفته و به واتس اپ کلینیک خانه سفید (09122252731) ارسال بفرمایید تا بعد از بررسی پزشک، نظر ایشان برای شما ارسال گردد.

  1. سلام و وقت بخیر

   خیر متاسفانه بیمه پوششی برای جراحی های زیبایی ندارد.

  2. هزينه ى ترميم ابرو در صورتى كه كاشت در مركز شما انجام شده باشه، چقدره؟
   و اگه كاشت در مركز ديگه اى انجام شده باشه، چطور؟
   ابرويى كه قبلا كاشت شده، موقع ترميم تراشيده ميشه؟

 4. با سلام و خسته نباشید، فیمت تقریبی تون رو بفرمایید لطفا of هم دارید قبل از شب عید

  1. سلام و وقت بخیر

   هزینه کاشت ابرو در سال ۱۴۰۰ بین ۷ تا ۸ میلیون هست. برای دریافت تخفیف با شماره 09122252731 از طریق واتس اپ در ارتباط باشید.

 5. سلام من با داروی گیاهی گزنه ابروهای خودرا که تتو کرده بودم پاک کردم ولی حالا گوش بالا داده من امکان کاشت یا تتو مجدد دارم
  Tnx

  1. سلام و وقت بخیر

   بله امکان کاشت ابرو برای موهای فر نیز وجود دارد.

 6. سلام احترام
  اگر یک قرار ملاقات بوک کنم چقدر زمان میگیره تا نوبتم برسه؟

  1. سلام و وقت بخیر

   جهت مشاوره بین ۲ تا ۴ روز و برای کاشت ابرو بین ۱۰ تا ۱۴ روز . جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09122252731 از طریق واتس اپ در ارتباط باشید.

 7. سلام و عرض ادب
  ببخشید کاشت ابرو محدودیت سنی داره دخترم ۱۸ سالشه و ابروهاش خیلی کم پشت هست و یکی از ابروهاش دنباله نداره

  1. سلام و وقت بخیر

   در صورت تایید پزشک و بعد از معاینه میتونین برای ایشان کاشت ابرو انجام بدین.

  1. سلام و وقت بخیر

   خیر ابروی طبیعی شما تراشیده نخواهد شد.

  2. سلام خسته نباشيد ببحشيد من ابرو عام حيلي امتدادش كمه يعني طولش كمه و اينكه به ظاهرم شكل بدي داده ميخوام يكم جلوش رو بكارم تا امتداد داشته باشه أين امكانش هست؟

  3. سلام و وقت بخیر

   بله امکان کاشت ابرو در محل مورد نظر شما وجود دارد.

 8. سلام ببخشیداگربخوام که دنباله ابروهاموببرم بالاتر تقریباهزینس چقدرمیشه؟یعنی میخوام فقط دنباله ابروبکارم

  1. با سلام و وقت بخیر

   برای دریافت قیمت با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ از طریق واتس اپ در ارتباط باشید.

  1. با سلام و وقت بخیر

   بله مشکلی نیست. با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ در تماس باشید.

 9. سلام موهای ابروهام بطور موضعی کم پشت شده. مناسب کاشت ابرو هستم؟ کاشت مژه هم هست؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   بله مشکلی برای کاشت ابرو ندارید. کاشت مژه در کلینیک خانه سفید انجام نمی شود.

 10. سلام . موهای سر من سفید شده . امکانش هست پیوند ابرو داشته باشم ؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   بله امکان کاشت ابرو برای شما هم وجود دارد. منتها بلی تا ۶ ماه نباید ابروها را رنگ کنید .
   در این مدت از ریمل ابرو می توانید استفاده کنید.

 11. سلام خسته نباشید.میخواستم بدونم که چقدر زمان میبره برای کاشت ابرو…چون ابروهای من با ریزش مواجه شده و حالت نامطلوبی دارد.ممنونم

  1. با سلام و وقت بخیر

   اگر منظور شما پروسه کاشت ابرو هست، حداکثر ۴ ساعت زمانبر هست. اما اگر منظور شما تعیین وقت می باشد برای آگاهی دقیق با شماره ۵۴۵۰۳-۰۲۱ کلینیک خانه سفید تماس حاصل فرمایید.

  1. با سلام و وقت بخیر

   در حال حاضر بهترین روش کاشت مو روش FUT می باشد. هرچند به روش SUT , FIT, Micro FIT هم کاشت قابل انجام ولی به زیبایی روش FUT نخواهد بود.

 12. سلام و عرض ادب
  آیا بخشی از موی سر که به اندازه یک سکه ریخته است رو هم میتوان کاشت؟؟؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   خیر امکان کاشت مو برای ریزش موی سکه ای وجود ندارد.

  2. سلام من از اول هم ابروهای کم پشتی داشتم ولی الان تقریبا ریختن بعد ابروهامو قاب گرفتم و چند لاخ از ابروهام سفید شدن ایا امکان کاشت ابرو برام وجود دارد با تشکر

  3. با سلام و وقت بخیر

   بله عزیزم میتونی کاشت ابرو انجام بدی. برای دریافت مشاره با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ تو واتس اپ در تماس باش. یا به دایرکت صفحه اینستاگرام ما به آدرس whdc.ir پیام بده.

  4. سلام وقت بخیر برای کاشت ابرو فقط رو خط آبروی فرد میشه کاشت انجام داد یعنی بیرون یا بالا تر از خود ابرو نمیشه؟

  5. با سلام و وقت بخیر

   چرا عزیزم میشه خارج از محدوده خط ابروی خودتون کاشت داشته باشین.

 13. سلام
  ممنون از وب سایت خوبتون
  من برای دریافت هزینه کاشت ابرو باید چکار کنم ؟؟؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   جهت تعیین هزینه و مشاوره اولیه با کارشناسان کلینیک خانه سفید با شماره ۰۲۱۵۴۵۰۳ یا همراه ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ در تماس باشید.

 14. سلام
  تمامي موه هاي بدنم ريخته آيا ميتونم فقط ابرو و مژه ها خود رو كاشت كنم و يا خير ؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   اگر مویی در ناحیه بانک موی پشت سر شما موجود باشد می توان کاشت ابرو انجام داد. در مورد کاشت مژه خیر محدودیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا