هایفوتراپی

هزینه هایفوتراپی در سال ۱۴۰۲ چقدر است ؟

()

هزینه‌ی هایفوتراپی بسیار کمتر از لیفت صورت است. این که دقیقاً هزینه‌ی درمان چقدر می‌شود، بسته به وضعیت پوست و تعداد جلسات درمانی دارد؛ اما به طور میانگین حدود سه میلیون تومان است. ما در کلینیک پوست و مو خانه سفید جهت رفاه حال مشتریان با تخفیف ویژه در نظر گرفته و این روش نوین را با مبلغ ۲/۴۰۰/۰۰۰ تومان انجام می دهیم.

در سمت مقابل هزینه‌های جراحی لیفتینگ از ۵ میلیون تومان شروع شده و به ۳۰ میلیون تومان می‌رسد. البته جراحی هزینه‌های جانبی دیگری هم دارد. مثل ویزیت‌های بعد از عمل، داروها و مراقبت‌های خاصی که باید انجام دهید. در مزیت اصلی هایفوتراپی نداشتن هیچگونه عارضه جدی می باشد. در واقع عوارض هایفوتراپی تقریبا صفر می باشد.

عوامل موثر بر هزینه هایفوتراپی

هایفوتراپی روشی درمانی برای جوانسازی پوست است که از امواج فراصوت استفاده می‌کند. از این روش غیرتهاجمی می‌توان برای سفت کردن پوست، لیفت صورت، شکستن چربی‌های بدن و رفع چین و چروک پوست استفاده کرد. ایمنی بالا، عوارض کم، سرعت زیاد و هزینه‌های مناسب هایفوتراپی سبب شده که به یکی از پرصرفدارترین روش‌های جوانسازی پوست تبدیل شود.

یکی از همیشگی‌ترین سوال‌ها در مورد روش‌های درمانی زیباسازی، هزینه‌های آن‌ها است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در مورد هزینه هایفوتراپی و عوامل موثر بر آن برای شما بنویسیم.

هایفوتراپی صورت

۱. ناحیه‌ی تحت درمان

از هایفوتراپی می‌توان برای لیفت کامل صورت، لیفت پوست گردن، رفع چین و چروک‌های ناحیه‌ای محدود و حتی جوانسازی پوست بدن استفاده کرد. قیمت تمام شده برای هرکدام از این موارد متفاوت است به عوامل مختلفی بستگی دارد.

در کلینیک کلینک خانه سفید با بررسی دقیق وضعیت پوست و محلی را که به درمان نیاز دارد تعداد جلسات مورد نیاز و هزینه را به شما اعلام می‌کنیم. همه‌ی مراجعین به هایفوتراپی کامل صورت نیاز ندارند و گاهی فقط بخش‌های کوچکی از صورت تحت درمان قرار می‌گیرد. به همین دلیل ممکن است قیمت تمام شده تا حدی کاهش یابد.

۲. تعداد جلسات درمانی

برای بیشتر مراجعین تنها یک جلسه درمانی کافیست و اثرات آن ممکن است تا حتی ۲ سال بعد هم پایدار باشد. به همین دلیل هزینه هایفوتراپی در مقایسه با ماندگاری اثرات، بسیار به صرفه است. بسته به شرایط پوست، سن و همچنین فرآیند پیری پوست در شما، ممکن است تعداد جلسات و برنامه‌ی درمانی تعییر کند.

مثلاً تعداد کمی از مراجعین باید ۴ هفته بعد از درمان اول، جلسه‌ی درمانی دیگری داشته باشند. در برخی موارد باید دو جلسه به فاصله‌ی ۶ ماه داشته باشید یا سالی یکبار برای ترمیم نتایج هایفو مراجعه کنید. این موارد در جلسه مشاوره به شما اعلام خواهد شد.

۳. تجربه و مهارت پزشک

مهارت پزشک متخصص تاثیر بسیار زیادی بر اثرات و نتایج هایفوتراپی دارد. بدیهی است که هرچه مهارت، تجربه و دانش پزشک در این زمینه بیشتر باشد، دستمزد او و در نهایت هزینه هایفوتراپی افزایش خواهد یافت. انتخاب کلینیک معتبر و حرفه‌ای برای هایفوتراپی بسیار مهم است.

۴. برند دستگاه هایفو

هزینه هایفوتراپی تا حد زیادی به دستگاه استفاده شده بستگی دارد. دستگاه‌های هایفوتراپی شامل یکسری کارتریج هستند که تعداد مشخصی بار می‌تواند امواج صوتی را شلیک کند. به شلیک امواج صوتی، «شات» می‌گویند. کارتریج‌ها بعد از اتمام شات‌ها باید تعویض شوند.

برای هایفوتراپی بخش‌های مختلف بدن و صورت باید از کارتریج‌های متفاوتی استفاده کرد. دستگاه هایفوتراپی کلینیک خانه سفید از ۷ نوع کارتریج مختلف استفاده می‌کند؛ ۵ کارتریج اختصاصی برای صورت و ۲ کارتریج برای بدن. تنوع کارتریج‌ها به ما این امکان را می‌دهند تا بتوانیم از تکنولوژی هایفو حداکثر استفاده را بکنیم.

برند دستگاه هایفوتراپی

چرا انتخاب مرکز و پزشک برای هایفو مهم است ؟

گاهی هزینه هایفوتراپی به این علت پایین است که تکنسین‌ها یا افراد غیرپزشک اقدام به ارائه‌ی خدمات درمانی می‌کنند. باید توجه داشته باشید که دستگاه‌های هایفو خانگی و غیرپزشکی هم در بازار موجود است و ممکن است در سالن‌های زیبایی و مراکز غیرمعتبر مورد استفاده قرار بگیرند.

استفاده از دستگاه‌های هایفوتراپی غیربالینی، توسط هرکسی ممکن است؛ اما هایفوتراپی زمانی بیشترین پاسخ را می‌دهد که از دستگاه‌های بالینی هایفو یا به بیان بهتر از دستگاه‌های Medical Grade استفاده شود. به جز پزشک متخصص، هیچکس حق استفاده از دستگاه‌های بالینی هایفوتراپی را ندارد.

اگر در زمان هایفوتراپی به شما گفتند که هر ماه یا هر دو هفته یکبار باید برای جلسات درمانی بعدی مراجعه کنید، بدانید که دستگاه استفاده شده، دستگاه بالینی نیست. با دستگاه‌های Medical Grade تنها هر ۶ ماه یا ۱۲ ماه یکبار می‌توان هایفوتراپی کرد.

پزشک ماهر می‌داند چه زمانی نباید هایفوتراپی کند.

این نکته‌ی بسیار مهمی است. یک پزشک ماهر با معاینه‌ی پوست می‌تواند تا حد خوبی نتایج هایفوتراپی را پیش‌بینی کند. شاید این روش درمانی برای شما مناسب نباشد یا تاثیرات چندانی نداشته باشد. اگر پزشک صرفاً با دید اقتصادی و غیراخلاقی به مسئله نگاه کند، دچار ضرر مالی و زمانی خواهید شد. پس شاید هزینه هایفوتراپی در یک کلینیک کم باشد، ولی در نهایت نتیجه‌ای نگیرید و هزینه‌ی شما تلف شود.

بگذارید کمی بیشتر در مورد این مسئله توضیح دهیم. هایفوتراپی برای بهبود قوام و رفع افتادگی‌های خفیف تا متوسط پوست بسیار مناسب است. البته هایفو می‌تواند افتادگی‌های شدید را هم تا حدی درمان کند؛ ولی جراحی لیفت صورت معمولاً برای افرادی که از افتادگی‌های شدید رنج می‌برند، بسیار موثرتر است.

یک پزشک خوب، می‌داند که چه زمانی یک روش درمانی موثر خواهد بود؛ اما یک پزشک عالی، می‌تواند به خوبی تشخیص دهد که چه زمانی یک روش درمانی تاثیرات مطلوبی برای مراجع نخواهد داشت. در واقع یکی از مهم‌ترین وظایف پزشک این است که کاندیدای مناسب هایفوتراپی را شناسایی کند.

مهارت پزشک تاثیر زیادی بر نتایج خواهد داشت

یکی از مواردی که بر هزینه هایفوتراپی تاثیر می‌گذارد، تکنیک‌های استفاده شده توسط پزشک در روند درمان است. بسیاری از پزشکان به دلیل مهارت و تجربه‌ی بالایی که دارند، تکنیک‌های درمانی خاصی را ابداع کرده و استفاده می‌کنند. معمولاً تکنیک‌های ابداعی در انحصار پزشک قرار دارند و اثرگذاری درمان را تا حد زیادی افزایش می‌دهند.

پزشک خوب، بهترین‌ها را برای شما می‌خواهد

در این که هایفوتراپی یکی از بهترین روش‌های جوانسازی پوست است، شکی نیست. ممکن است هایفو برای شما نتایج خوبی را همراه داشته باشد؛ اما نتایج یک روش درمانی دیگر، موثرتر باشد. مثلاً تزریق بوتاکس هزینه‌ی کمی دارد و ممکن است با توجه به شرایط شما، اثرات بهتری داشته باشد.

در کلینیک خانه سفید همواره تلاش کردیم که علاوه بر ارائه خدمات درمانی با کیفیت و متنوع، راهنما و حامی خوبی برای شما باشیم. انتشار مقالات جامع در وبسایت، ارائه توضیحات کامل در جلسات مشاوره و همچنین انتخاب بهترین روش‌های جوانسازی برای متقاضیان، از اقدامات ما برای کمک هرچه بهتر به مراجعین برای رسیدن به اهداف دلخواهشان است.

پزشک هایفوتراپی

هزینه هایفوتراپی کامل صورت در کشورهای مختلف

 • سنگاپور: ۱۸۰۰ دلار
 • آمریکا: ۱۸۰۰ تا ۷۰۰۰ دلار
 • استرالیا: ۲۰۰۰ دلار
 • ترکیه: ۱۰۰۰ دلار
 • کشورهای اروپایی: ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ هزار دلار

هزینه هایفوتراپی در ایران، استاندارد تعیین شده یا محدوده‌ی مشخصی ندارد. در شهر تهران، هزینه‌ی لیفت کامل صورت بوسیله هایفو در کلینیک‌های معتبر، بین ۴ میلیون تا ۵ میلیون تومان است.

در شهرستان‌ها هزینه‌ی درمانی پایین‌تر است؛ چون به دلیل تعداد کم مراجعین، دستگاه‌های استفاده شده قدیمی‌تر و همچنین تجربه‌ و مهارت پزشک کمتر است. این دو موضوع سبب می‌شود که هایفوتراپی در شهرستان‌ها معمولاً کیفیت بالایی نداشته باشند.

تاثیر هایفوتراپی بعد از ماه سوم
تاثیر هایفوتراپی بعد از ماه سوم

هزینه هایفوتراپی در کلینیک خانه سفید

هزینه هایفوتراپی در کلینیک خانه سفید با احتساب تخفیف ویژه فصل تابستان ۲/۴۰۰/۰۰۰ تومان است. البته هزینه‌ی دقیق در جلسه‌ی مشاوره و بعد از انجام معاینات لازم به شما اعلام می‌شود. توجه داشته باشید که در کلینیک خانه سفید از بهترین دستگاه هایفوتراپی و همچنین مجرب‌ترین تیم درمان استفاده می‌کنیم. با این حال همواره تلاش کردیم که از تعیین قیمت‌های نجومی پرهیز کنیم و هزینه‌ای استاندارد و معقول برای مراجعین در نظر بگیریم.

برخی از کلینیک‌ها با گذاشتن نام‌های خاص بر روش هایفوتراپی سعی در متفاوت جلوه دادن آن و افزایش قیمت‌ها دارند. نام‌هایی مانند اولترا پلاس، هایفو پلاس، هایفو لیفت، یو لیفت، هایفودبلیو و غیره همگی همان هایفوتراپی هستند و از یک تکنولوژی و تکنیک درمانی استفاده می‌کنند. مراقب فریب‌های تبلیغاتی باشید.

جهت دریافت مشاوره بیشتر یا رزرو وقت درمان هایفوتراپی با مشاورین ما در تماس باشید :

 • ۰۲۱-۵۴۵۰۳ (خط ویژه)
 • ۰۲۱-۸۸۸۷۰۴۸۰ (خط مستقیم)
 • ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ (مشاوره و ارسال عکس)

هایفوتراپی پیشانی

مراقب قیمت‌های پایین باشید

با افزایش طرفداران یک روش درمانی تخصصی، نگرانی ما پزشکان هم افزایش می‌یابد. چرا که صرفه‌ی اقتصادی معمولاً سبب می‌شود که افراد غیرمتخصص یا کلینیک‌های نامعتبر، اقدام به ارائه خدمات این چنینی کنند. در سال‌های گذشته در مورد لیزر درمانی، بوتاکس، تزریق ژل و سایر روش‌های جوانسازی به وفور شاهد ارائه خدمات در سالن‌های زیبایی، آرایشگاه‌ها و کلینیک‌های بدون مجوز بوده‌ایم که گاهی منجر به عوارض جبران ناپذیری شده‌اند.

همه‌ی ما دوست داریم که در زمان هزینه کردن، حداقل قیمت ممکن را بپردازیم؛ اما باید بدانیم که هیچ ارزانی بی علت و هیچ گرانی بی حکمت نیست. در گزارشات و شکایات پزشکی، بارها مشاهده کرده‌ایم که مراجعین کلینیک‌های زیبایی که مجوزها و تخصص لازم را ندارند، دچار عوارض حادی مانند سوختگی‌های شدید شده‌اند. این دست عوارض همواره ناشی از عدم تسلط درمانگر یا استفاده از دستگاه‌های فرسوده و غیراستاندارد است.

عوامل موثر بر هزینه هایفوتراپی بسیار زیاد می باشند. برندها و شرکت‌های زیادی اقدام به ساخت دستگاه‌های هایفوتراپی کرده‌اند، کلینیک‌های زیبایی بسیاری این خدمت را ارائه می‌دهند و پزشکان با تخصص‌های مختلف بدون گذراندن آموزش‌های لازم، دست به انجام هایفوتراپی می‌زنند. به همین علت ممکن است هزینه هایفوتراپی در جاهای مختلف، تفاوت زیادی داشته باشد.

یکی از اصلی‌ترین دلایل نوشتن این مقاله، آگاهی بخشی در مورد هزینه‌های کم و غیرمعقول است. هزینه‌ی مواد مصرفی، نوع دستگاه هایفوتراپی، کارتریج‌های مورد استفاده، محل تحت درمان، وضعیت پوست، سابقه‌ی درمانگر و موارد این چنینی، تعیین کننده‌ی هزینه هایفوتراپی هستند. به همین علت قیمت تمام شده نمی‌تواند از یک حداقل کم‌تر باشد. در این صورت مرکز مربوطه دارد ضرر می‌کند، که بعید است اینطور باشد. در این مقاله تلاش کردیم که علت تفاوت قیمت‌ها و تاثیر آن بر نتایج هایفوتراپی و عوارض آن را بررسی کنیم.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران / 5. تعداد رای ها

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

مشاوره فوری خدمات زیبایی

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با مشاورین خانه سفید

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

‫27 دیدگاه ها

 1. راستش من امروز تو همین شهرستانی که می‌فرمائید هزینه‌اش کمتره، پنج میلیون دادم?‍♀️۱۳/۶/۱۴۰۰

  1. تهرا از۱۵۰۰ تا ۴۰۰۰۰۰۰ ملیون هست ازشما بیشتر گرفتند

 2. راستش من امروز تو همین شهرستانی که می‌فرمائید هزینه‌اش کمتره، پنج میلیون دادم?‍♀️۱۳/۶/۱۴۰۰

  1. هایفو با دستگاه وی مکس سالنی چطوره ؟ آیا جواب میگیریم برای لیفت صورت و چین و چروک؟ بهترین مارک دستگاه هایفو کدومه و قیمتش ؟

 3. سلام وقتتون بخیر هزینه ی فقد هایفو غبغب هم ۱۷۰۰ هست؟

  برای کل صورت شامل زیر پلک و زاویه فک هم میشه؟

  1. سلام و وقت بخیر

   هزینه هایفو در سه ماهه نخست سال ۱۴۰۰ بین ۱/۷۰۰/۰۰۰ تا ۲ میلیون تومان می باشد.
   دستگاه مداریا و سکرک فرانسه.

 4. میتونم بدونم هایفو که شما میگید ۹۰۰ هزینشه کدوم دستگاه هستش
  مثلا 4D هایفو ۱۱لاین

  1. سلام وقت بخیر

   هایفو در سال ۹۸ هزینه اش ۹۰۰ بود عزیز. الان هزینه هایفو ۱۷۰۰۰۰۰ (زمستان ۹۹) هست.

 5. با سلام و احترام

  آیا هایفو برای آقایان هم انجام پذیره و شما انجام میدین؟ باعث ریزش ریش نمیشه؟
  آیا برای رفع غبغب هم نتیجه مناسبی می دهد؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   بله هایفو برای آقایان هم انجام می شود.
   برای رفع غبغب بهترین راه همین هایفوتراپی می باشد.

 6. با درود و وقت بخیر خدمت شما
  گردن رو هم میشه هایفو کرد؟ هزینه اش چقدره؟ اگر هایفو گردن هم هست آیا غبغب رو از بین میبره؟ برای صورتهای لاغر هایفو مناسبه یا روش بهتری هم هست؟
  با سپاس

  1. با سلام و وقت بخیر

   بله میشه هایفو کرد. حدود هزینه ۱۷۰۰ تا ۲ میلیون هست. رفع غبغب از مهمترین کاربردهای هایفو می باشد.
   برای صورت های لاغر جواب نمی‌دهد.
   میزان جوابدهی بستگی به قابلیت های بدن و سن و… دارد که در حقیقت نمی شود از قبل و بدون ویزیت حضوری تعیین کرد چقدر پاسخ دهی دارد.

 7. هایفو تراپی برای افتادگی پلک چشم هم انجام میشه ؟ هزینه اش ؟ چقدر طول می کشه اثرش رو نشون بده ؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   خیر، استفاده از هایفوتراپی اطراف چشم مجاز نمی باشد.

  2. سلام هایفو برای چین وچروک پیشانی انجام میشه یعنی برطرف میکنه طوری که محسوس باشه مثل بوتاکس

  3. صورت و غبغب میخوام امجام بدم۵۶ ساله از تهران
   لطفا هزینه حدودی

 8. با سلام، قيمت هايفو براى كل صورت 900,0000 تومان ميشود يا هر بخش؟ آيا هايفو برروى خطوط پيشانى هم انجام ميشود؟

  با سپاس

  1. عرض ادب و احترام

   ۹۰۰ هزار تومان هزینه دو سال پیش بود. الان هزینه هایفوتراپی در کلینیک خانه سفید مبلغ ۱.۷۰۰.۰۰۰ تومان می باشد.

  1. با سلام و وقت بخیر

   افتادگی شکم اگر ناشی از چربی داخل شکم باشد با هایفو حل نمی شود.
   اگر چربی زیر پوستی باشد بستگی به مقدار چربی تعداد جلسات بیشتر می شود.

  1. عرض ادب و احترام

   تهران، جردن، دستگردی غربی، پلاک ۳۲۱
   تلفن : ۰۲۱۵۴۵۰۳ – ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱

 9. سلام
  قیمت هایفوتراپی در تهران با سایر شهر ها متفاوته؟ یعنی در تهران ارزان تر انجام میشه یا شهرهای دیگه ای مثل شیراز یا اصفهان؟

  1. سلام و احترام

   در مورد هزینه هایفوتراپی در سایر مراکز و شهرستان ها اطلاعی نداریم اما هایفوتراپی در کلینیک خانه سفید با قیمت بسیار مناسب ۹۰۰ هزار تومان انجام می شود.

   پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا