مقالات لیزر مو

هزینه لیزر موهای زائد بدن – لیست قیمت بهار ۱۴۰۲

()

لیزر موهای زائد روشی ایمن، موثر و مقرون به صرفه برای حذف دائمی موهای زائد است. قیمت روش‌های درمانی مختلف، از جمله مواردی است که همواره برای متقاضیان اهمیت دارد. به همین جهت تصمیم گرفتیم تا مطلبی اختصاصی در مورد این موضوع بنویسیم.

در این مطلب می‌خواهیم بررسی کنیم که چه عواملی بر روی قیمت لیزر تاثیر می‌گذارند و هزینه لیزر کل بدن و بخش‌های مختلف چقدر است.

چه عواملی بر هزینه لیزر موهای زائد بدن موثرند؟

در گذشته قیمت لیزر را با توجه به تعداد شات‌های دستگاه محاسبه می‌کردند. امروزه قیمت گذاری با توجه به ناحیه‌ی تحت درمان و جنسیت تعیین می‌شود. مثلاً هزینه لیزر موهای زیر بقل خانم‌ها با هزینه لیزر موهای زیر بقل آقایان تفاوت قیمت دارد.

عوامل موثر بر هزینه لیزر امروزه به سه عامل کلی بستگی دارد: دستگاه لیزر، مهارت و تجربه‌ی کادر درمانی و همچنین ناحیه‌ی تحت درمان. دو مورد اول باعث تعیین قیمت پایه‌ای برای لیزر هر ناحیه می‌شود. در ادامه در مورد تاثیر دستگاه لیزر و مهارت کادر درمانی بر هزینه لیزر و همچنین میزان اثر گذاری آن صحبت کرده‌ایم.

دستگاه لیزر

امروزه دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های لیزر موثرتر، بهتر و پیشرفته‌تر از همیشه شده‌اند. هرچه یک کلینیک به دستگاه‌های جدیدتر و پیشرفته‌تری مجهز باشد، هزینه‌ی ابزار و محصولات مصرفی بالاتر، تاثیر لیزر بر حذف موهای زائد بیشتر و همچنین هزینه لیزر گران‌تر می‌شود.

سه تکنولوژی لیزر با اختلاف زیادی نسبت به سایرین برترند که دستگاه مرتبط با هر کدام در کلینیک خانه‌ی سفید موجود است. این تنوع باعث شده تا بتوانیم به همه‌ی مراجعین با هر رنگ پوستی، بهترین و موثرترین خدمات لیزر را ارائه دهیم. در ادامه دستگاه‌ها و فناوری‌های استفاده شده در کلینیک خانه سفید معرفی شده‌اند.

لیزر الکساندریت

لیزر الکساندریت یکی از سریع‌ترین و موثرترین تکنولوژی‌های لیزر در دنیاست. از این دستگاه می‌توان برای لیزر مناطق وسیع استفاده کرد. بیشترین تاثیر الکساندریت در مورد موهای نازک و پوست‌های روشن مشاهده می‌شود. برای افراد با پوست تیره، الکساندریت می‌تواند موجب لک‌های پوستی شود و اثر کمی بر حذف موهای زائد می‌گذارد.

دستگاه الکساندریت کلینیک خانه‌ سفید ساخت شرکت آمریکایی کندلا است. نام این دستگاه کندلا جنتل پرو است که بهترین دستگاه الکساندریت محسوب می‌شود.

دستگاه لیزر الکس کندلا

لیزر دایود

دستگاه‌های لیزر دیود، دوره‌های تابش سریع‌تری دارند و به همین دلیل جلسات لیزر درمانی نیز کوتاه‌تر می‌شوند. به طور کلی این تکنولوژی با اختلاف اندکی از دیگر تکنولوژ‌ی‌ها موثرتر است؛ اما امنیت کمتر و عوارض جانبی بیشتری دارد. این موارد و کمی درد بیشتر، به دلیل دوره‌های تابش زود به زود روش دیود است.

در کلینیک خانه سفید از دستگاه دیود وکتوز ساخت شرکت‌ معتبر ساینوژر (Cynosure) استفاده می‌کنیم که بهترین دستگاه فناوری دیود است.

لیزر ان دی یاگ

لیزر ان دی یاگ برای همه‌ی انواع رنگ پوست مناسب است؛ اما بیشتر برای کسانی استفاده می‌شود که پوست‌های تیره رنگی دارند. این فناوری لیزر طول موج بالایی داشته و تعداد تابش‌های کمتری برای حذف موهای زائد احتیاج دارد. از این لیزر می‌توان برای موزدایی مناطق وسیع بدن هم استفاده کرد.

لیزر دکا

در کلینیک خانه سفید از دستگاه لیزر دکا ساخت سال ۲۰۲۰ استفاده می‌کنیم که دارای دو طول موج ان دی یاگ و الکساندریت است. این دستگاه فوق پیشرفته جزو معدود دستگاه‌های لیزر است که می‌تواند دو طول موج متفاوت تولید کند.

دستگاه لیزر دکا

مهارت و تجربه‌ی کادر درمانی

در لیزر موهای زائد آنچه از دستگاه مورد استفاده هم مهم‌تر است، تجربه و مهارت تیم لیزر درمانی است. یادتان باشد، کسی که بدن شما را لیزر می‌کند، اپراتور لیزر درمانی است نه دستگاه لیزر. پزشک مجرب بهترین دستگاه لیزر را برای شما انتخاب می‌کند و اپراتور لیزر هم موثرترین درمان را برای شما انجام می‌دهد. هرچه اپراتور ماهرتر باشد، اثر گذاری لیزر بیشتر و عوارض آن کمتر می‌شود. منطقی است که تیم درمانی حرفه‌ای‌تر، دستمزدهای بالاتری هم بگیرند. لذا این عامل هم تاثیر زیادی بر هزینه لیزر در کلینیک‌های مختلف دارد.

علت اختلاف قیمت‌ها چیست؟

هزینه لیزر به چندین عامل مختلف بستگی دارد. به طور کلی قیمت لیزر در کلینیک‌ها و مراکز درمانی مختلف، تفاوت زیادی با هم دارند. اگر با چند مرکز مختلف صحبت کنید، می‌بینید که برخی قیمت‌های پایین‌تر و برخی قیمت‌های بسیار بالایی دارند. تکنولوژی و ابزار استفاده شده برای لیزر موهای زائد بدن، مختلف است. با این وجود قیمت بالا یا پایین، هردوی آن ها شک برانگیزند.

دستگاه لیزر دیود

مراکز ارزان، خدمات ضعیف‌تری دارند

اگر هزینه لیزر در مرکزی بیش از حد پایین باشد، یعنی یا مشکلی در خدمات وجود دارد، یا آن مرکز دارد ضرر می‌کند. قطعاً همه‌ی مراکز لیزر موهای زائد تاسیس شده‌اند تا درآمد و سود داشته باشند؛ پس نمی‌خواهند که ضرر کنند. معمولاً مراکزی که قیمت‌های بسیار پایینی دارند، از دستگاه‌ها یا اپراتورهای خوبی استفاده نمی‌کنند. حال یا دستگاهی قدیمی و فرسوده دارند، یا تجهیزات با کیفیتی استفاده نمی‌کنند یا اپراتورهای مرکز تجربه و مهارت بالایی ندارند و دستمزدهای کمی می‌گیرند.

دلیل قیمت‌های خیلی پایین هرچه که باشد، باید از این مراکز دوری کرد. لیزری که ارزان باشد ولی موثر نباشد، با دور ریختن پول فرقی ندارد. به علاوه استفاده از تجهیزات قدیمی و اپراتورهای کم‌تجربه می‌تواند باعث عوارض جانبی شدیدی مثل لک شدن یا سوختن پوست شود.

هزینه‌ی بالا تضمین تاثیر بهتر نیست

برخی از کلینیک‌ها از شما هزینه‌های بسیار بالا و بعضاً نجومی طلب می‌کنند و با تکنیک‌های تبلیغاتی و وعده‌های غیرواقعی قیمت‌های خود را بالا می‌برند. مثلاً دستگاهی را به عنوان بهترین دستگاه لیزر معرفی می‌کنند یا به شما قول می‌دهند که در ۲-۳ جلسه، روند درمانی را به اتمام برسانند.

گول این تبلیغات دورغین را نخورید. اول از همه باید بدانید که هر کدام از دستگاه‌های لیزر مزایا و معایب خود را دارند. مثلاً لیزر الکساندریت سرعت و تاثیر بالایی دارد ولی اصلاً برای پوست‌های تیره مناسب نیست. دوم این که تمامی لیزرها حداقل به ۴ تا ۶ جلسه‌ی درمانی نیاز دارند.

هزینه لیزر در کلینیک خانه سفید

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد باید خدمات عالی و قیمتی منطقی داشته باشد. به تکنولوژی‌های مختلف مجهز باشد و از تیم درمانی حرفه‌ای بهره ببرد. مرکز لیزر درمانی باید مجوز‌های لازم را داشته باشد و تمامی درمان‌ها تحت نظارت پزشک متخصص انجام شود. در کلینیک خانه سفید مفتخریم که تمامی این موارد را به بهترین شکل ممکن رعایت کرده‌ایم تا خدمتگزاری شایسته برای شما عزیزان باشیم.

# ناحیه لیزر هزینه (تومان) ناحیه لیزر هزینه (تومان)
1 لیزر دست ها ۱۷۰/۰۰۰ 6 ران پا ۲۰۰/۰۰۰
2 بازوها ۷۰/۰۰۰ 7 دور ناف و دور سینه ۵۰/۰۰۰
3 ساعد ۱۰۰/۰۰۰ 8 نیم تنه جلو / پشت بانوان ۳۵۰/۰۰۰
4 پا کامل ۳۵۰/۰۰۰ 9 نیم تنه جلو آقایان ۲۰۰/۰۰۰
5 ساق پا ۱۸۰/۰۰۰ 10 نیم تنه بالا آقایان (پشت و جلو) ۴۵۰/۰۰۰

جهت رزرو وقت لیزر موهای زائد با تخفیف ویژه و دریافت لیست قیمت های کلینیک خانه سفید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

 • خط ویژه : ۵۴۵۰۳ – ۰۲۱
 • خط مستقیم : ۸۸۸۷۰۴۸۰ – ۰۲۱
 • صفحه اینستاگرام : WHDC.IR

برای مشاهده هزینه لیزر بیکینی به صفحه لیزر بیکینی سایت و برای مشاهده هزینه لیزر موهای زائد در ناحیه صورت به صفحه لیزر موهای زائد صورت مراجعه فرمایید.

شک نکنید که لیزر ارزان‌تر از سایر روش‌ها است

در وهله‌ی اول شاید هزینه لیزر موهای زائد بالا به نظر برسد؛ اما اگر نگاهی بلند مدت به داستان حذف موهای زائد داشته باشید، می‌بینید که هزینه‌ها چندان هم بالا نیست. لیزر تنها روشی است که به صورت ایمن و بدون درد باعث حذف دائمی موهای زائد می‌شود. ۴ تا ۸ جلسه‌ی درمانی که ماهی یکبار برگزار می‌شوند، می‌تواند به شکل موثر تا ۹۰ درصد از موهای زائد شما را از بین ببرد.

سایر روش‌های حذف موهای زائد دردسرهای زیادی داشته و در بلند مدت هزینه‌ی بیشتری هم دارند. مثلاً شما نمی‌توانید با تیغ یا اپی‌لیدی به تنهایی تمام موهای زائدتان را بردارید و همیشه بخش‌هایی از بدن اصلاح نشده باقی می‌مانند. اگر هم بخواهید همیشه بدنتان را وکس کنید، در طولانی مدت باید هزینه‌های زیادی بپردازید. آسان بودن و تاثیر بالای لیزر، سبب شده که یکی از بهترین و بی‌دردسرترین روش‌های حذف موهای زائد به حساب بیاید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران / 5. تعداد رای ها

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

مشاوره فوری خدمات زیبایی

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با مشاورین خانه سفید

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

‫29 دیدگاه ها

  1. سلام و وقت بخیر

   خیر، فقط تهران در خدمت مردم عزیز ایران هستیم .

 1. سلام قیمت پا کامل ۳۵۰۰۰۰یعنی هر پا جدا گونه این قیمته یا هر دوتاش

  1. سلام و وقت بخیر

   برای تاثیر بهتر بالای ۱۸ سال انجام بشه.

  1. سلام و وقت بخیر

   خیر لیزر آقایان توسط اپراتور آقا انجام میشه.

  1. سلام و وقت بخیر

   پکیج کاربردی هست که ۶۵۰/۰۰۰ تومان برای هر جلسه هزینه داره. برای دریافت لیست قیمت کامل و مشاوره با شماره 09122252731 از طریق واتس اپ در ارتباط باشید.

  1. سلام و وقت بخیر

   خیر کلینیک خانه سفید هیچ شعبه ای در هیچ کجای کشور ندارد.

 2. سلام وقت بخیر
  برای هر ناحیه هر جلسه باید هزینه رو دوباره بدیم ؟

  1. سلام و وقت بخیر

   بله ، هزینه اعلام شده برای هر جلسه است.

 3. سلام وقتتون بخیر

  برای نوبت دهی چطور اقدام کنیم ؟ و هزینه لیزر بیکینی هم اگر امکانش هست هم آقایان هم خانم ها رو بهم بدین.

  1. سلام و عرض ادب

   برای دریافت نوبت با شماره ۰۲۱۵۴۵۰۳ در ساعات کاری کلینیک (۸ صبح تا ۸ شب) و در ساعات غیر کاری با شماره واتس اپ ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ در تماس باشید.

   هزینه لیزر بیکینی خانم ها : ۱۲۵۰۰۰ تومان (تنها) و بیکینی و خط بیکینی خانم ها : ۱۵۰/۰۰۰ تومان
   هزینه مایو آقایان : ۱۹۰/۰۰۰ تومان

  2. سلام وقته تون بخیر خوب وقتی لیزر مون انجام شد دیگه موهای زائد درنمی یان که ?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا