اخبار

بهترین راه مهاجرت به کانادا چیست ؟

()

با اختلاف زیادی می‌توان کانادا را یکی از بهترین کشورهای مهاجرپذیر دانست. به عبارت دیگر کانادا یکی از محبوب‌ترین کشورهای جهان برای مهاجرت است. براساس گزارشات به دست آمده از اداره مهاجرت این کشور، حدود 341180 نفر برای اقامت دائم دست به کار شده‌اند و حدود 74589 نفر نیز برای اقامت موقت به کشور کانادا، مدارک خود را جمع‌آوری کرده‌اند.

روش‌های متفاوتی برای مهاجرت به کانادا وجود دارند که طی هر یک از این روش‌ها شما به عنوان یک فرد ایرانی، نیاز به ویزا خواهید داشت. قبل از تکمیل مراحل مربوط به دریافت ویزا، باید روش مهاجرتی خود را انتخاب کنید. برای مثال قصد دارید از طریق کدام روش‌های تحصیلی، کاری، و سرمایه‌گذاری به کانادا بروید؟

شرایط مهاجرت به کانادا

یکی از شرایط اصلی و مهم مهاجرت به کانادا، داشتن ویزا و اجازه ورود به این کشور است. بنابراین شما باید برای مجوز ورود به این کشور اقدام کنید. قبل از اینکه برای روند دریافت ویزا دست به کار شوید باید بدانید به چه نوع ویزایی نیاز خواهید داشت.

از این‌رو بهتر است ابتدا در وب‌سایت مهاجرت به کانادا یک حساب کاربری ایجاد کنید. به منظور درک درست از شرایط مهاجرت به کانادا و تکمیل روند مراحل دریافت ویزای خود، می‌توانید از خدمات و اطلاعات کامل مهاجران عضو در اپلای‌مورنینگ کمک بگیرید.

 ما در اپلای‌مورنینگ تنها با پرسیدن چند سوال متوجه می‌شویم که آیا شما واجد شرایط برای مهاجرت به کانادا هستید یا باید تغییراتی در مدارک خود ایجاد کنید. در نظر داشته باشید بحث مهاجرت پیچیدگی‌های زیادی دارد.

 از جمله باید قوانین مربوطه را بخوانید، مدارک لازم، و اطلاعات کافی در این مورد را به دست آورید در غیر اینصورت به نتیجه‌ای که می‌خواهید، نمی‌رسید. از این‌رو بهتر است قبل از هر چیزی روش مهاجرتی خود را انتخاب کنید و سپس برای مهاجرت خود دست به کار شوید.

روش‌های مختلف مهاجرت به کانادا

اگر به فکر مهاجرت به کانادا هستید، باید در این مورد تحقیقات زیادی انجام دهید تا بهترین روش مهاجرتی را برای خود انتخاب کنید یا اینکه از پشتیبانان اپلای‌مورنینگ راهنمایی بگیرید تا ما بهترین روش مهاجرتی را برای شما تعیین کنیم. به هر حال هدف و وضعیت شما در انتخاب یکی از روش‌های مهاجرت به کانادا تاثیرگذار خواهد بود. چند مورد از محبوب‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا را برای شما توضیح می‌دهیم:

  • برنامه اکسپرس اینتری (Express Entry Program): این روش سریع‌ترین راه برای دریافت اقامت دائم کانادا است. با این حال به منظور شرکت در این برنامه باید مهارت داشته باشید زیرا این روش مهاجرتی براساس امتیازهایی ممکن است که شما آنها را جمع‌آوری می‌کنید. این امتیازات براساس تجربه، مدارک، تحصیلات، و مهارت‌های شخصی شما کسب می‌شود.
  • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری یا کارآفرینی: هزینه‌های پایین و سوددهی بالا یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که افراد به سرمایه‌گذاری در کانادا فکر می‌کنند. کارآفرینی در کانادا این دو مورد مهم را برای شما مهیا می‌کند. در ضمن ریسک پایین نیز یکی از سیاست‌های خوب اقتصاد کانادا به حساب می‌آید.
  • مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ ویزا: استارتاپ ویزا به منظور راه‌اندازی کسب و کار نوظهوری تعبیه می‌شود که بر پایه تکنولوژی به وجود می‌آید. به طور کلی هر کسی که ایده و طرح نوینی در زمینه فناوری دیجیتالی دارد می‌تواند به منظور اخذ این ویزا اقدام کند.
  • مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت یا Owner Operator: در صورتی که بتوانید کسب و کاری در کشور کانادا راه‌اندازی کنید و کسب و کار خود را به ثبت برسانید، با پشت سر گذاشتن چند مرحله می‌توانید ویزای مهاجرتی این کشور را دریافت کنید. برای مثال در کانادا نانوایی تاسیس کنید یا یک واحد تجاری داشته باشید.
  • مهاجرت به کانادا از طریق جاب آفر یا پیشنهاد شغلی: اگر کارفرمایی ساکن در کشور کانادا به اداره مهاجرت اعلام کند که شما را به عنوان نیروی کار خود نیاز دارد و نامه رسمی در اختیار مامور ویزا بگذارد، شما می‌توانید به خاطر شغلی که پیدا کرده‌اید به کانادا مهاجرت کنید.
  •  مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل: مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل نیز رایج‌ترین روش مهاجرتی است که هزینه کمتری نسبت به سایر مهاجرت‌ها خواهد داشت. کافی است در یکی از دانشگاه‌های کانادا پذیرفته شوید و ویزای تحصیلی بگیرید. البته این نوع مهاجرت نیز خالی از پیچیدگی نخواهد بود.

بهترین روش مهاجرت به کانادا

افرادی که به فکر مهاجرت به کانادا هستند، اغلب نمی‌دانند از چه طریقی باید به هدف خود نزدیک شوند یا کدام روش بهترین راه برای مهاجرت به کانادا خواهد بود. به طور معمول روشی بهترین راه به حساب می‌آید که هم ساده باشد و هم هزینه زیادی لازم نداشته باشد.

 به نظر شما کدام روش می‌تواند مناسب‌ترین راه برای مهاجرت به کانادا محسوب شود؟ براساس تحقیقات به عمل آمده، مهاجرت تحصیلی در بیشتر مواقع بهترین روش مهاجرتی است زیرا هم هزینه کمتری لازم دارد و هم امن‌ترین روش برای ترک کشور است.

بدون‌شک می‌دانید کشور کانادا دارای برترین و ارزان‌ترین دانشگاه‌ها و کالج‌ها در سطح جهان است و همچنین سطح کیفی تحصیلات این کشور مثال‌زدنی خواهد بود. ناگفته نماند دانشجویان بین‌المللی می‌توانند در دوران تحصیل خود در کشور کانادا مشغول به کار شوند.

همین موضوع نشان می‌دهد دانشجویان بین‌المللی شرایط اقتصادی خوبی در این کشور دارند. از این‌رو با توجه به شرایط تحصیلی خوب کانادا یا امکان دریافت بورسیه تحصیلی این کشور ، می‌توان گفت مهاجرت تحصیلی جزء بهترین روش‌های مهاجرتی محسوب می‌شود.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا دارای پیچیدگی‌هایی است که نیاز به تحقیق و تفکر زیادی دارد هرچند به نظر می‌رسد تنها باید یک برنامه تحصیلی را در یکی از دانشگاه‌های کانادا برای خود انتخاب کنید و مراحل پذیرش در آن دانشگاه و اخذ ویزای تحصیلی را پشت سر بگذارید. برای طی کردن این روند می‌توانید از پشتیبانان اپلای‌مورنینگ کمک بگیرید.

پس از فارغ‌التحصیلی موفقیت‌آمیز و کسب تجربه زندگی در کانادا، حتی می‌توانید برای اقامت دائم بدون خروج از این کشور نیز اقدام کنید. هزینه‌های زندگی کانادا را می‌توانید با کار کردن در حین دوران تحصیل خود مدیریت کنید.

همان‌طور که گفتیم در عین تحصیل در کانادا می‌توانید کار کنید. به عنوان یک دانشجوی بین‌المللی شما برای کار در خارج از دانشگاه واجد شرایط خواهید بود. فراموش نکنید تنها 20 ساعت در هر موقعیت شغلی اجازه کار خواهید داشت اما در طول تعطیلات دانشگاهی و تحصیلی شما می‌توانید به صورت تمام وقت مشغول به کار شوید.

برای ویزای تحصیلی کانادا چقدر باید هزینه کرد ؟

دانشجویانی که قصد دارند به صورت تحصیلی به کانادا مهاجرت کنند باید برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنند و درخواست بفرستند. در واقع دانشجویان بین‌المللی باید توسط یک موسسه آموزشی پذیرفته شوند و با پرداخت هزینه‌ای معادل 150 دلار کانادا در راستای اخذ ویزای تحصیلی خود اقدام کنند.

با کمک این ویزا شما نه تنها اجازه ورود به کانادا را دارید بلکه می‌توانید از تحصیلات با کیفیت این کشور نهایت بهره را ببرید. در ضمن طی دوران تحصیل خود اجازه دارید 20 ساعت در هفته نیز کار کنید. به منظور برآورد سایر هزینه‌های جانبی ویزای تحصیلی کانادا، از کارشناسان اپلای‌مورنینگ کمک بگیرید. اما با هدف بهبود روند مهاجرت تحصیلی شما گرد هم آمده‌ایم.

مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا

قبل از اینکه برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا درخواستی ارسال کنید، بهتر است مدارک خواسته‌شده را آماده کنید. یکی از عوامل مهم در تصمیم‌گیری در مورد اعطای ویزای تحصیلی، وضعیت مالی شما خواهد بود. بنابراین باید مدرکی ارائه دهید تا دولت کانادا مطمئن شود شما در طول دوره تحصیل خود از حمایت مالی خوبی برخوردار هستید.

این مدارک مالی  اطلاعات حساب بانکی شما به عنوان پس‌انداز یا حساب بانکی والدین شما به عنوان حامی مالی خواهد بود. علاوه بر مدارک مالی، اسناد دیگری نیز برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا ضروری هستند که در ادامه 3 مورد از آنها را نام می‌بریم:

  •       نامه پذیرش توسط یکی از موسسات آموزشی کانادا
  •       نتیجه معاینه پزشکی و بررسی‌های پلیس
  •       2 قطعه عکس به اندازه عکس پاسپورت

در ضمن گواهی بیومتریک نیز شاید نیاز شود. برای اخذ این گواهی باید به مرکز درخواست ویزا مراجعه کنید. به طور کلی مدارک مالی که توانایی شما را از لحاظ مالی تایید کند یکی از مهم‌ترین مدارک ضروری طی اخذ ویزای تحصیلی کانادا است.

شرایط لازم برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا

شرایط لازم برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا

قدم اول قبل از ثبت درخواست ویزای تحصیلی کانادا، ارسال درخواست تحصیل به یکی از دانشگاه‌های این کشور است. در مرحله بعدی با دریافت پذیرش دانشگاه مورد نظر کمی به هدف خود نزدیک می‌شوید. به طور کلی قبل از شروع روند درخواست ویزای دانشجویی باید تصمیم بگیرید کدام دانشگاه را در نظر دارید.

نامه پذیرش در یکی از دانشگاه‌های کانادا برای ثبت درخواست ویزا الزامی است. شما می‌توانید به صورت آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا دست به کار شوید. در صورتی که اینترنت محدودی دارید و نمی‌توانید مدارک خود را در اختیار اداره مهاجرت کشور کانادا بگذارید، از پشتیبانان اپلای‌مورنینگ کمک بگیرید. هدف اصلی روی کار آمدن اپلای‌مورنینگ تسریع و تسهیل روند اخذ ویزای تحصیلی کانادا است.

پشتیبانان اپلای‌مورنینگ می‌توانند در طی دوران اخذ ویزا، ترک کشور، و مستقر شدن در کانادا همراه شما باشند. بنابراین خیلی سریع و بدون هیچ خطایی ویزای تحصیلی کانادا خود را دریافت کنید.

مهاجرت تحصیلی به کانادا با کمک پشتیبانان اپلای‌مورنینگ

اپلای‌مورنینگ اولین و تنها پلتفرم تخصصی مشاوره و خدمات آمادگی برای مهاجرته که در اون میتونین هم مشاوره مهاجرت بدین و هم مشاوره بگیرین!

اپلای‌مورنینگ تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یک جلسه مشاوره آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده.

علاوه بر اون؛ شما می‌تونین خدمات مورد نیاز خودتون برای مهاجرت رو از مشاورین درخواست کنید.

پشتیبانان اپلای‌مورنینگ می‌تونن چالش‌های مربوط به مهاجرت تحصیلی به کانادا را براتون کم بکنن. متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا می‌توانند از مشاوران و پشتیبانان اپلای‌مورنینگ کمک بگیرند تا در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنند.

ما با چندین سال تجربه تخصص و دید مناسبی در مورد مهاجرت کسب کرده‌ایم  بنابراین با بهترین اطلاعات در مسیر اخذ ویزای مهاجرت تحصیلی در کنار شما خواهیم بود. بسیاری از افراد متقاضی مهاجرت تحصیلی درگیر مسائل ریز و درشتی هستند که پاسخ آنها داخل مقالات وجود ندارد و برای رسیدن به پاسخ این سوالات به تجربه واقعی مهاجرت نیاز خواهید داشت.

 از این‌رو اپلای‌مورنینگ بستری از خدمات ویژه‌  فراهم کرده  تا طی روند اخذ ویزای تحصیلی مهاجرین واقعی در کنار این افراد حضور داشته باشه. حتی بعد از کسب پذیرش دانشگاهی و ویزای تحصیلی، پشتیبانان اپلای‌مورنینگ می‌تونن برای شروع زندگی در کشور جدید به شما کمک کنند و با قوانین و شرایط زندگی بهتر، شما را آشنا کنند.

پشتیبانان عضو اپلای‌مورنینگ میتونن برای چالش های پس از مهاجرت تحصیلی به کانادا هم همراه شما باشند. در نظر داشته باشید هزینه مهاجرت تحصیلی به کانادا با کمک پشتیبانان اپلای‌مورنینگ، به خدمات مورد نیاز شما بستگی دارد. در ضمن هزینه پرداختی شما در پلتفرم اپلای‌مورنینگ تا زمان اتمام خدمت مسدود بوده و پس از اعلام رضایت به پشتیبان پرداخت می‌شود.

اگر به فکر مهاجرت هستید و مهاجرت تحصیلی را بهترین روش مهاجرتی می‌دانید، پشتیبانان اپلای‌مورنینگ می‌تونن در این مسیر همراهتون باشن و تجربه‌شون رو در اختیارتون بزارن ٬ خوشحال میشیم به سایت https://applymorning.com  سر بزنید تا با ما و پشتیبانان مون بیشتر آشنا بشید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران / 5. تعداد رای ها

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

مشاوره فوری خدمات زیبایی

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با مشاورین خانه سفید

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا