اخبار

معرفی پیشرفته ترین مرکز لیزر کرج

()

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد کلینیک پیشرفته دکتر شقایق انوشه به عنوان بهترین مرکز لیزر کرج ویژه لیزر خانم ها و لیزر آقایان در کرج به زیباجویان عزیز خدمات می دهد. موارد بسیاری باعث انتخاب مرکز تخصصی لیزر کرج کلینیک دکتر انوشه به عنوان بهترین مرکز لیزر در کرج شده است که از آن جمله می توان به داشتن انواع دستگاه های لیزر پیشرفته و جدید ، کادر متخصص و اپراتورهای با تجربه ، لیزر موهای زائد مستقیم زیر نظر پزشک و مشاوره قبل لیزر موهای زائد، داشتن اپراتور های آقا و خانم، داشتن فضای بزرگ و تخصصی با محیط امن و مستقل ، اختصاص پک بهداشتی مستقل برای زیباجویان اشاره کرد که از مزیت های شاخص این مرکز لیزر در مهرشهر کرج می باشد که مطمئناً یکی از مجهزترین مرکز تخصصی لیزر در ایران نیز هست.

به دلیل استفاده از دستگاه هی به روز و برند، بسیاری از مراجعان مرکز لیزر کرج کلینیک دکتر شقایق انوشه از کشورهای همسایه مثل ترکیه و عراق و امارات متحده عربی و کشورهای اروپایی مثل نروژ ، سوئد و آلمان و آمریکا تشکیل شده است به همین دلیل در زمان تعطیلات کریسمس و تابستانی در سایر کشورها زمان لیزر موهای زائد این کلینیک تکمیل می باشد و وقت های کلینیک از هفته ها قبل رزرو شده است به همین علت حتما باید حداقل یکماه قبل نسبت به رزرو وقت لیزر اقدام نمایید. شاخصه های انتخاب بهترین مرکز لیزر کرج در زیر شرح داده شده است.

استفاده از بهترین دستگاه‌ های لیزر در کرج

دستگاه لیزر پیشرفته الکساندرایت موتوس دکا ایتالیا  2020 DEKA’s Motus AX Alexandrite laser   به عنوان جدیدترین و بهترین دستگاه لیزر در کرج مشکل شما را برای انتخاب دستگاه لیزر موهای زائد حل میکند و همچنین جدیدا در این مرکز لیزر دستگاه لیزر آر اف فرکشنال اکسپلور کره DANA EXPLORE FRACTIONAL RF اضافه شده که برای کلاژن سازی جوانسازی و بسته شدن منافذ و بهبود جای جوش و آکنه و اسکار مورد استفاده قرار میگیرد و دستگاه لیزر الکساندرایت again  دکا ایتالیا 2021 هم به زودی با دو طول موج به مرکز لیزر کرج کلینیک دکتر انوشه اضافه خواهد شد که در ایران بی نظیر است و به عنوان یکی از مجهزترین مرکز لیزر موهای زائد در کرج به فعالیت می پردازد.

دقت کنید که بسیاری از دستگاه های لیزر خانگی و آرایشگاهی عملکرد بسیار ضعیفتری از دستگاه های حرفه ای دارند و در زمان انتخاب دستگاه لیزر و هزینه پرداختی به این موضوع توجه کنید.

یکی از اتاق های مرکز لیزر کرج کلینیک پیشرفته دکتر انوشه
یکی از اتاق های مرکز لیزر کرج کلینیک پیشرفته دکتر انوشه

استفاده از دستگاه های لیزر برند معتبر

گاها برخی از مراکز لیزر از دستگاه های لیزر قدیمی یا با عملکرد ضعیف استفاده می کنند یا دستگاه های فیک که در بازار به فروش می رسد و در نتیجه در مدت لیزر شما ، موهای زائد فقط به خواب رفته و از بین نمیروند و شما فقط هزینه پرداخت می کنید بدون اینکه نتیجه ای بگیرید ، پس حتما از نام ، برند و زمان تولید دستگاه لیزر و کارکرد آن را قبل از انجام لیزر مطمئن شوید تا پول خود را هدر ندهید.

چرا دستگاه لیزر خوب مهم است

پوست یکی از مهمترین اعضای بدن شماست که وظایف مهم محافظت و تنظیم درجه حرارت بدن،افزایش ایمنی، دفع مواد زائد، تولید ویتامین، ایجاد حس و جلوگیری از دست دادن مواد مغذی و معدنی بدن را بر عهده دارد، پس در مراقبت از پوست دقت کنید. انتخاب دستگاه لیزر با تکنولوژی جدید و به روز بسیار مهم می باشد.

عمر دستگاه لیزر و سال ساخت آن

یک نکته طلایی وجود دارد و آن این است که زمانی که شما با یک دستگاه که کارکرد زیادی دارد لیزر موهای زائد انجام می دهید گاها کمتر از 50 درصد نتیجه مطلوب را به دست می آوردید برای همین انتخاب یک مرکز لیزر در کرج که دستگاه های جدید داشته باشد مهمترین قدم برای شروع لیزر موهای زائد می باشد.

حتما قبل از مراجعه و انجام لیزر در مراکز لیزر در کرج ، مدل و سال ساخت دستگاه لیزر را سوال کنید و بر این اساس اقدام به لیزر بدن نمایید.

کادر متخصص و اپراتورهای با تجربه

کادر متخصص لیزر در کلینیک دکتر انوشه دارای مدرک اپراتوری لیزر از بهترین مرکز صادر کننده این مدارک سازمان انرژی اتمی ایران هستند و شما میتوانید با خیال راحت برای انجام لیزر به این مرکز لیزر کرج مراجعه کنید. نداشتن دانش فنی و پزشکی اپراتور ها در بسیاری از موارد باعث ایجاد صدمات جبران ناپذیر پوستی و طول درمان های زیاد برای بهبود لطمات ناشی از لیزر موهای زائد اشتباه شده است که شامل قرمزی و التهاب پوست و درد ، پوسته پوسته شدن پوست ، تغییر در رنگ پوست ، هایپرپیگمنتیشن ، آسیب به چشم بیمار،  خطر عفونت‌های پوستی ، سوختگی و تاول پوست ، اسکار و زخم پوست می باشد، برای همین موضوع داشتن تجربه کافی و گذراندن دوره های تخصصی اپراتوری لیزر موهای زائد برای کادر لیزر بسیار ضروری و مهم می باشد که خوشبختانه در مرکز لیزر موهای زائد مهرشهر کلینیک دکتر انوشه همه اپراتورهای آقا و خانم دارای مدارک اپراتوری حرفه ای هستند.

دکتر شقایق انوشه

دکتر سیده شقایق انوشه ، کلینیک زیبایی پوست ، مو و لیزر مهرشهر

لیزر موهای زائد مستقیم زیر نظر پزشک

یکی از مشکلات متداول و بسیار مهم در لیزر موهای زائد نگرفتن نتیجه پس از هزینه های بسیار برای لیزر موهای زائد و یا لیزر در زمان نامناسب مخصوصا برای خانم ها که نوسان هورمونی زیادی دارند؛ می باشد لذا انجام لیزر زیر نظر مستقیم پزشک میتواند از بسیاری از مشکلات و هدر رفت هزینه های لیزر جلوگیری کند. معاینه قبل از انجام لیزر و بررسی روند نتیجه در طول زمان لیزر از مهمترین موارد می باشد که در صورت نیاز ، قبل از ادامه روند لیزر با انجام آزمایش و درمان مشکلات مختلف بدن مانند مشکلات هورمونی سرعت انجام لیرز و گرفتن نتیجه به نسبت هزینه انجام شده افزایش می یابد. پس فاکتور لیزر زیر نظر پزشک در کرج و مشاوره پزشکی قبل از انجام لیزر موهای زائد بسیار ضروری می باشد.

 دارای اپراتور های آقا و خانم لیزر

مرکز لیزر کرج دکتر انوشه برای رفاه حال زیباجویان و ارائه خدمات به همه زیباجویان از اپراتور آقا و اپراتور خانم برای لیزر موهای زائد استفاده میکند برای همین هم لیزر آقایان در کرج و لیزر خانم های در کرج در این کلینیک انجام می شود که از بارزترین ویژگی‌های منحصر به فرد این کلینیک می باشد.

 اختصاص پک بهداشتی مستقل برای زیباجویان

با توجه شرایط کرونا و اهمیت رعایت بهداشت شخصی و عمومی مخصوصا در فضا های درمانی ، مرکز لیزر مهرشهر کلینیک دکتر شقایق انوشه پک های اختصاصی بهداشتی ویژه ای را برای هر زیباجو در نظر گرفته است که لیزر موهای زائد در مهرشهر با رعایت تمام اصول بهداشتی انجام شود و از انتقال بیماری های مختلف جلوگیری شود.

سَری اختصاصی برای لیرز

دستگاه لیرز موتوس نیز دارای سَر اختصاصی ویژه هر فرد می باشد که گزینه ای عالی برای سخت گیر ها می باشد.

مرکز لیزر مهرشهر
کلینیک زیبایی پوست ، مو و لیزر کرج دکتر شقایق انوشه

دارای فضای بزرگ و تخصصی و بهداشتی با محیطی امن و مستقل

مرکز لیزر مهرشهر در فضای هزار متری و یک فضای باز سرسبز و محیط بهداشتی ویژه دارای اسپری ویژه ضد عفونی دست و پاپوش های پلاستیکی در بدو ورود می باشد که یک فضای مطمئن و آرامش بخش برای زیباجویان فراهم آورده است.

خدمات لیزر تا 8 شب و در روزهای تعطیل

شما هر روز هفته می توانید از 10 صبح تا 8 شب با وقت قبلی برای انجام لیزر موهای زائد مراجعه کنید، حتی برای افراد شاغل و آقایان امکان لیزر در روز جمعه نیز فراهم شده است.

– اطلاعات در مورد هزینه ، فاصله و تعداد جلسات لازم لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد در کرج چقدر است ؟

هزینه لیزر موهای زائد در کرج برای خانم ها و آقایان در سایت کلینیک دکتر انوشه به آدرس dranoosheclinic.com درج شده است. هزینه‌ی کلی لیزر به تعداد جلسات و نواحی که می‌خواهید لیزر کنید بستگی دارد. البته با تخفیف های اعمال شده هزینه‌ی لیزر موهای زائد فول بادی در کرج از هزینه‌ی لیزر جمع نواحی بدن کمتر است.

دقت کنید که نوع دستگاه در قیمت لیزر موهای زائد موثر است. دستگاه‌های جدیدتر با قیمت لیزر بالاتر از سیستم‌های خنک کننده و تابشی پیشرفته‌تر استفاده می کنند که هم موثرتر هستند و هم ایمنی بیشتری دارند. البته هنوز می توان با قبول ریسک، با دستگاه های با تکنولوژی قدیمی تر و همراه با درد و اثر پذیری پایین در طول زمان و با قیمت لیزر ارزان در کرج استفاده کرد ولی قطعا از حصول نتیجه را ملاک بگیریم لیزر با دستگاه های پیشرفته در نهایت ارزانتر تمام می شوند و ایمنی بالاتری نیز دارند. برای دریافت مشاوره و قیمت‌ لیزر موهای زائد در کرج با شماره  02691300898 تماس بگیرید.

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

فاصله زمانی مراجعه به مرکز لیزر مهرشهر برای هر فرد متفاوت است و باید با تشخیص پزشک انجام شود تا خطری برای پوست زیباجو نداشته باشد ولی به طور معمولا هر 4 تا 6 هفته یکبار می توان مجدد جهت لیزر موهای زائد کرج مراجعه نمود.

چند جلسه برای لیزر موهای زائد لازم است

تعداد جلسات لیزر موهای زائد بین 6 تا 8 جلسه متغیر است و به عوامل مختلفی از جمله ناحیه لیزر، پوست فرد، سن فرد، جنس و میزان تراکم مو و واکنش بدن فرد به لیزر  بستگی دارد. در مرکز لیزر کرج کلینیک دکتر انوشه شما مستقیم با پزشک در این خصوص مشورت می کنید. اطلاعات تکمیلی در سایت کلینیک دکتر انوشه موجود می باشد.

مرکز لیزر کرج
دستگاه الکساندرایت کرج 2020 ، موتوس ساخت کمپانی دکا ایتالیا

مرکز لیزر کرج کلینیک دکتر شقایق انوشه

استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز دنیا در اثر گذاری، ماندگاری و راحتی زیباجو تاثیر زیادی دارد. کلینیک دکتر شقایق انوشه با یک فضای امن و مستقل و اپراتور های متخصص آقا و خانم با بکارگیری انواع دستگاه های پیشرفته لیزر موهای زائد زیبایی را به شما هدیه می دهد. پرسنل مجرب و کارآزموده در کلینیک دکتر انوشه با بهره مندی از آخرین تکنولوژی و جدیدترین تکنیک های درمانی ، تحت نظارت دکتر انوشه کاملترین خدمات را با هدف زیبایی مطلوب شما و رسیدن به بالاترین سطح رضایتمندی زیباجویان ارائه می دهند .

توجه داشته باشید مرکز لیزر کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر دکتر انوشه با تمرکز تخصص و ارائه روش های منحصر به فرد خدمات لیزر در مهرشهر کرج را ارائه می دهد و هیچ شعبه ای در شهر تهران ندارد. در کلینیک زیبایی دکتر انوشه  نهایت همکاری را به لحاظ اولویت زمانی و نوبت دهی و حتی پذیرش در روزهای تعطیل و هم چنین به لحاظ مالی با مراجعه کنندگان انجام می شود.

مدیریت مرکز لیزر کرج کلینیک با خانم دکتر سیده شقایق انوشه می باشد. دکتر انوشه در سال ۱۳۹۰ با معدل الف از دانشگاه شهید بهشتی تهران رشته پزشکی فارق التحصیل شدند و در بیمارستان حضرت علی کرج دوران طرح طبابت خود را گذراندند و دوره های تخصصی زیبایی و مراقبت از پوست را در دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه علم و فرهنگ طی نمودند.

خانم دکتر شقایق انوشه پس از اخذ مدارک زیبایی از کشورهای فرانسه و کره و ترکیه به عنوان اولین پزشک مربی سازمان فنی و حرفه ای استان البرز و  مدرس آموزشگاه های مراقبت و زیبایی و میگرو پیگمنتیشن ادامه فعالیت دادند و با نه سال سابقه اعمال زیبایی در شهر تهران و کرج ، یکی از متبحرترین پزشکان استان و مدرس دوره های زیبایی در شرکت آمیا آلمان و سازمان فنی و حرفه ای و نظام پزشکی شدند.

شما در کنار تخصص و تجربه کادر مرکز لیزر کلینیک دکتر انوشه، زیبایی به همراه آرامش خاطر با لبخند رضایت را تجربه خواهید کرد، شما می توانید برای ویزیت و مشاوره مرکز لیزر مهای زائد مهرشهر در کلینیک دکتر انوشه ، با شماره ویژه 02691300898 تماس حاصل فرمایید.

 

نکته : مطلب درج شده صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و پیشنهاد مجله خانه سفید نمی باشد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران / 5. تعداد رای ها

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

مشاوره فوری خدمات زیبایی

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با مشاورین خانه سفید

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

‫4 دیدگاه ها

  1. قبلا که گوهردشت بودین میومدم کلینیک شما ..بعد رفتین جهانشهر یکدفعه غیب شدین…الان فهمیدم رفتین مهرشهر حیف که خیلی دوره

  2. هزینه ها همه در وب سایتشون هست خوبیه اینجا اینه که دستگاهشون جدید و مدرن هست و اثردهی بالایی داره و پولتو دور نمیریزی جاهای دیگه ارزونتر هست ولی یا دستگاه قدیمی هست و دیگه کارایی نداره چون عمر این دستگاه ها حداکثر 5 ساله یا اصلا دستگاه بدرد نخور یا تقلبی هست فقط باعث خواب مو میشه، الان دوستای من از آمریکا می یان اینجا میرن لیزر

  3. من در مرکز لیزر کرج دکتر انوشه لیزر کردم باید بگم بهترین مرکز لیزر کرج هست بدون تردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا