دانشنامه جراحی بینی

لیفت بینی بدون جراحی | روش ها، مزایا، عوارض و هزینه

()

بسیاری از افراد دوست دارند حالت بینی خود را کمی تغییر داده و ایراد و مشکلات ظاهری آن را برطرف کنند. اما مسئله اینجا است که جراحی همواره راه‌حلی استرس‌آور و گران‌قیمت بوده و هرکسی حاضر نیست آن را امتحان کند.

خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی روش‌های مختلفی را برای زیباتر کردن بینی شما بدون نیاز به جراحی معرفی کرده است. یکی از بهترین و موثرترین این روش‌ها لیفت بینی است. روشی که بدون نیاز به جراحی و حتی بیهوشی با کمترین عوارض شما را به نتیجه دلخواهتان خواهد رساند.

روش لیفت بینی روشی موثر با اثراتی ماندگار است. اما هنوز افراد زیادی هستند که نمی‌دانند این عمل چگونه انجام‌شده و تا چه حد ماندگار است. علاوه بر این‌ها سوالات متعدد دیگری درباره نحوه انجام عمل، هزینه آن و عوارض پس از لیفت وجود دارد. در این مطلب قصد داریم به همه سوالات موجود درباره لیفت بینی پاسخ داده و شما را با یکی از سریع‌ترین و جذاب‌ترین روش‌های زیبایی بینی آشنا کنیم.

لیفت بینی چیست ؟

لیفت بینی روشی است که برای برطرف کردن ایرادهای ظاهری بینی یا برخی مشکلات پزشکی نظیر انحراف و مشکلات تنفسی استفاده می‌شود. با استفاده از این روش می‌توان در بخش‌های مختلف بینی تغییر ایجاد کرده و تناسب میان بینی و دیگر اجزای صورت را بیشتر کرد. نکته مهم این است که این روش برای رفع برخی مشکلات مادرزادی یا آسیب‌های ورزشی نیز قابل‌استفاده است. این عمل با روش‌های مختلفی انجام می‌شود که بیشتر آن‌ها نیاز به جراحی ندارند. اما ممکن است با توجه به شرایط شما پزشک در برخی موارد لیفت با جراحی را به شما توصیه کند. در ادامه مطلب درباره هریک از این روش‌ها بیشتر توضیح خواهیم داد.

لیفت بینی چیست ؟

کاندید مناسب برای لیفت بینی

معمولا انجام لیفت بینی محدودیت خاصی نداشته و هرکسی که احساس می‌کند که بینی او نیاز به اصلاح دارد می‌تواند از نتایج لذت‌بخش این روش استفاده کند. توجه کنید که عمل لیفت بینی بر روی نقاط مختلف بینی نظیر تیغه، نوک، قوز، پره و پوست آن انجام می‌شود. همچنین از روش‌های مختلف لیفت بینی می‌توان برای ترمیم یا بهبود نتایج جراحی نیز استفاده کرد. اما در برخی موارد ممکن است پزشک به شما جراحی بینی را توصیه کند. این موضوع معمولا در مواردی که انحراف یا مشکلات بینی شدیدتر است به شما توصیه می‌شود.

بر اساس توضیحات داده‌شده می‌توان گفت که تصمیم‌گیری درباره اینکه شما کاندید خوبی برای لیفت بینی هستید یا نه، بر عهده پزشک است. او با توجه به موارد مطرح‌شده در جلسات مشاوره تعیین می‌کند که کدام روش برای شما بهتر بوده و کدام روش برای شما مناسب نیست. پس شرکت در جلسات مشاوره پیش از انجام عمل را جدی بگیرید.

روش‌های مختلف برای لیفت بینی

به‌طورکلی روش‌های لیفت بینی به دو دسته با جراحی و بدون جراحی تقسیم می‌شوند. در شیوه‌های بدون جراحی بیمار بی‌هوش نشده و عمل در زمان خیلی کوتاهی انجام می‌شود. در این شیوه جای زخم بر روی بینی دیده نخواهد شد و ماندگاری آن از روش‌های با جراحی کمتر است. اما می‌توان آن‌ها را روشی مناسب برای کسانی دانست که از جراحی می‌ترسند. در ادامه درباره روش‌های مختلف لیفت بینی بیشتر توضیح می‌دهیم.

لیفت بینی با نخ

نتایج این شیوه که یکی از روش‌های بدون جراحی برای لیفت بینی است، معمولا یک تا دو سال ماندگار بوده و پس ‌از آن نیاز به ترمیم دارد. در این روش پزشک با استفاده از قرار دادن نخ‌های کوچک در داخل بینی آن را به حالت دلخواه شما درمی‌آورد. درواقع پزشک با توجه به اشکال موجود در بینی و محل درمان، نخ‌ها را در محل مناسب قرار داده و با کشیدن و ثابت کردن آن‌ها فرم بینی را اصلاح می‌کند. نخ‌های مورداستفاده در این روش از انواع نخ بخیه بوده و ضخامت آن‌ها 0.12 میلی‌متر است. این نخ‌ها پس از مدتی جذب بدن شده و درست به همین دلیل نتایج این روش دائمی نخواهند بود.

پزشکان در این روش از نخ‌های پیدواو، گاگ، پلیکولید یا هوریکان استفاده می‌کنند. در این میان لیفت بینی با نخ پیدواو جدیدترین روش بوده و در بعضی موارد نتایج آن با جراحی تفاوت چندانی ندارد. استفاده از دیگر نخ‌ها کاملا به تشخیص پزشک و محل درمان بستگی دارد. توجه کنید که لیفت بینی با نخ عملی بدون درد است. چراکه پزشک با استفاده از بی‌حسی موضعی آن را انجام می‌دهد. زمان انجام عمل با این روش حدود 15 دقیقه است و نیاز به بستری شدن در بیمارستان یا خانه ندارد. شما می‌توانید بلافاصله پس از لیفت بینی با نخ فعالیت‌های روزانه خود را از سر بگیرید. تنها باید توجه داشته باشید که تا چند روز از انجام فعالیت‌های سنگین و ماساژ محکم بینی خودداری کنید.

لیفت بینی با نخ معمولا برای برطرف کردن انواع اشکالات بینی استفاده‌شده و تاثیرگذار است. بنابراین می‌توان درصد موفقیت آن را بالا دانست. البته در برخی موارد که آسیب ایجادشده مربوط به شکستگی یا انحراف استخوان بینی است نمی‌توان از این روش استفاده کرد. بدون شک نتایج این روش خیلی زودتر از جراحی نشان داده می‌شوند و دوره نقاهت به‌مراتب کوتاه‌تری دارد. ضمن اینکه هزینه‌های آن نیز نسبت به جراحی بسیار کمتر است.

توضیح روش لیفت بینی با نخ

لیفت بینی با تزریق ژل

استفاده از این روش برای کسانی مناسب است که قصد دارند افتادگی بینی خود را برطرف کرده یا بر روی بینی خود زخم دارند. همچنین اگر غضروف‌های بینی شما کمی بیرون زده است می‌توانید از این روش برای برطرف کردن بیرون‌زدگی‌ها و یکدست کردن بینی استفاده کنید. همان‌طور که از نامش مشخص است، لیفت بینی با ژل به کمک تزریق ژل یا فیلرهای پوستی به نواحی مختلف بینی انجام می‌شود. بسته به نوع ژل به‌کاررفته، سن بیمار و بافت پوست او نتایج این روش بین یک تا یک و نیم سال ماندگار است.

توجه کنید که تزریق ژل بینی برای برطرف کردن اشکالات اساسی بینی استفاده نمی‌شود. درواقع با این روش تنها می‌توانید برخی انحرافات یا قوزهای ظاهری بینی را برطرف کرد. نکته دیگر اینکه ژل‌های مورد استفاده در این روش حاوی هیالورونیک اسید هستند که می‌تواند باعث افزایش خاصیت ارتجاعی پوست بینی و جوانی و شادابی آن شود. قیمت لیفت بینی با ژل نیز بر اساس نوع و مقدار ژل مورد استفاده تعیین می‌شود.

لیفت بینی با تزریق ژل

مخاطبین عزیز توجه داشته باشید که جهت انجام لیفت بینی اولویت تشخیص روش با پزشک متخصص هست، لذا با تکمیل و ارسال فرم زیر جهت مشاوره اولیه و رایگان کلینیک خانه سفید اقدام نمایید.

فرم مشاوره لیفت

مشاورین کلینیک پوست و موی خانه سفید اطلاعاتی کامل و دوستانه در اختیار شما قرار می‌دهند. ما در کلینیک پوست و مو خانه سفید ابتدا وضعیت بانک موی شما را ارزیابی می‌کنیم، سپس درباره تاریخچه پزشکی شما گفتگو می‌کنیم تا اطمینان حاصل شود که شما برای درمان مناسب هستید و به هر سوالی که ممکن است در مورد درمان داشته باشید پاسخ می‌دهیم. سپس ما جلسات خود را با توجه به زمان آزاد شما تنظیم می‌کنیم، تا بهترین نتایج ممکن را دست آوریم.

لیفت بینی با جراحی

زمانی که حرف از جراحی می‌زنیم، ممکن است تصوری شبیه به عمل جراحی بینی در ذهن شما ایجاد شود. اما باید بگوییم که جراحی لیفت بینی معمولا نیازی به بستری یا مراقبت‌های طولانی‌مدت پس از عمل نداشته و بعضا با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. در برخی موارد ممکن است بسته به شرایط بیمار از بیهوشی عمومی نیز استفاده شود. نکته مهم این است که در هر دو صورت شما در حین عمل هیچ دردی احساس نخواهید کرد. مدت‌زمان انجام این عمل بین 2 تا 4 ساعت بوده و پس از 1 تا 2 ساعت ریکاوری می‌توانید به خانه خود برگردید.

برای انجام عمل لیفت بینی برش کوچکی در ناحیه بین دو سوراخ بینی زده می‌شود تا پوست بینی به‌راحتی بلند شود. پس‌ازآن پزشک با توجه به اشکال بینی و صحبت‌هایی که در جلسات مشاوره با بیمار داشته است، ایرادها را برطرف کرده و پس‌ از انجام عمل محل برش را بخیه می‌کند. در برخی موارد که آسیب شدیدتر است، ممکن است نیاز به ایجاد برش در پایه‌های بینی نیز وجود داشته باشد. درهرحال پس از انجام عمل برای ثابت نگه داشتن بینی از اسپلینت استفاده می‌شود. لیفت بینی با جراحی دارای انواع مختلفی است که همه آن ها را برای شما شرح داده ایم :

 1. لیفت بینی کاهشی : اولین نوع این روش لیفت بینی کاهشی است که به ‌منظور کوچک کردن بینی انجام می‌شود. در این روش پس از انجام برش استخوان‌ها یا غضروف‌های نوک یا کناره‌های بینی برداشته می‌شود.
 2. لیفت بینی افزایشی : با استفاده از این نوع لیفت می‌توانید بینی خود را بزرگ‌تر کنید. این کار با برداشتن بافت از یک بخش و پیوند آن به بخش دیگر انجام می‌شود. در بعضی موارد نیز می‌توان از ایمپلنت‌های مصنوعی یا طبیعی استفاده کرد.
 3. لیفت بینی آسیب‌دیده : اگر بینی شما در حین ورزش یا به هر دلیل دیگری آسیب دیده و بدشکل شده است، می‌توانید از لیفت بینی آسیب‌دیده استفاده کنید. در این روش می‌توان با برطرف کردن شکستگی‌ها و انحراف‌های ایجادشده در بینی، فرم آن را اصلاح کرده و تنفس را برای شما راحت‌تر کرد.
 4. لیفت بینی ترمیمی : در این روش با پیوند بافت از بخش‌های دیگر بافت ازدست‌رفته بینی ترمیم‌شده و فرم آن اصلاح می‌شود. در مورد آسیب‌های شدیدتر ممکن است نیاز به چندین عمل جراحی پشت سر هم وجود داشته باشد.
 5. لیفت بینی اصلاحی : به‌ طور خاص اگر از فرم نوک بینی خود ناراضی هستید، می‌توانید این روش لیفت بینی را امتحان کنید. در این روش ممکن است با استفاده از ایمپلنت‌ها، برداشتن چربی‌ها یا پیوند بافت ترمیم نوک بینی را انجام داده و فرم آن را به حالت دلخواه شما درآورد.
 6. لیفت بینی نژادی : در این روش فرم طبیعی بینی کاملا حفظ ‌شده و اصلاحات بسته به مشخصات چهره بیمار و ویژگی‌های ظاهری او انجام می‌شود.
 7. لیفت بینی بازبینی : با استفاده از نوع آخر لیفت بینی با جراحی که به لیفت بینی بازبینی شناخته می‌شود، می‌توان مشکلات ایجادشده پس از جراحی بینی را برطرف کرد. این مشکلات شامل عدم تقارن در شکل ظاهری بینی، نارضایتی از شکل بینی پس از عمل و حتی برخی مشکلات تنفسی نیز می‌شود.

نمونه لیفت بینی با جراحی

مزایای لیفت بینی چیست ؟

 • قیمت مناسب : بسیاری از افراد صرفا به دلیل هزینه‌های بالای جراحی برای این کار اقدام نمی‌کنند. لیفت بینی راه‌حلی به‌صرفه همراه با نتایج طولانی برای آن‌ها است.
 • بدون نیاز به جراحی و بیهوشی : اگر از جراحی یا بیهوشی می‌ترسید، توصیه می‌کنیم روش‌های لیفت بینی بدون جراحی را امتحان کنید. این روش‌ها معمولا درد بسیار کمی داشته و دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارند.
 • بدون محدودیت سنی : برای روش‌های مختلف لیفت بینی از نظر سنی محدودیتی وجود ندارد. بنابراین شما با هر سن و سالی می‌توانید از این روش استفاده کرده و از نتایج آن لذت ببرید. البته پیش از انجام عمل حتما با پزشک متخصص و باتجربه مشورت کنید تا نتیجه مناسبی از لیفت بگیرید.
 • عوارض جانبی کم : معمولا جراحی بینی و استفاده از داروهای بیهوشی عوارض زیادی دارد. درحالی‌که روش‌های بدون جراحی لیفت بینی عارضه‌ای به‌جز تورم یا التهاب چندروزه برای شما ایجاد نخواهد کرد. در بعضی موارد ممکن است جای زخم کوچکی نیز ایجاد شود. حتی عوارض جانبی لیفت بینی با جراحی نیز بسیار کمتر از جراحی معمول بینی است. چراکه این روش معمولا با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود.

لیفت بینی با تزریق ژل برای خانم ها

معایب و عوارض لیفت بینی

عوارض روش‌های مختلف لیفت بینی کمی متفاوت است. در لیفت بینی با جراحی معمولا پس از عمل در صورت شما به‌خصوص در ناحیه اطراف چشمان کمی تورم و کبودی دیده می‌شود که پس از یکی دو روز کم‌کم بهبود پیدا می‌کنند. همچنین پس از برطرف شدن اثرات داروهای بی‌حسی ممکن است احساس درد یا فشار در بینی خود داشته باشید. این موضوع کاملا طبیعی است و مدت کوتاهی پس از انجام عمل برطرف می‌شود. ممکن است بینی شما تا چند ماه پس از عمل هنوز تورم جزئی داشته باشد. این تورم چندان ملموس نبوده و حداکثر شش ماه پس از انجام عمل برطرف می‌شود.

در برخی موارد ممکن است نتایج عمل لیفت بینی چندان رضایت‌بخش نبوده یا بینی شما را نامتقارن کند. این مورد معمولا در صورت انجام لیفت بینی در مراکز نامعتبر رخ می‌دهد. اما نگران نباشید! حتی اگر این موضوع برای شما پیش آید می‌توان با استفاده از برخی جراحی‌های اصلاحی سبک آن را برطرف کرد. به‌جز این مورد دیگر عوارض لیفت بینی عمومی بوده و پس از مدتی بدون نیاز به اقدام خاصی برطرف می‌شوند. رایج‌ترین عوارض این عمل احساس درد، بی‌حسی، کبودی، تورم و جای زخم بر روی بینی است.

توصیه‌های قبل از انجام لیفت بینی

شما باید پیش از انجام لیفت بینی برخی نکات را رعایت کنید. رعایت این موارد علاوه بر ایجاد آمادگی برای عمل باعث می‌شود که عوارض پس‌ازآن کمتر شده و نتایج آن نیز ماندگارتر شود. توجه کنید که این موارد کاملا عمومی است. بنابراین دانستن این موارد نیاز به شرکت در جلسات مشاوره قبل از انجام لیفت را از بین نمی‌برد. چراکه در این جلسات توصیه‌های پزشک با توجه به شرایط شخصی شما خواهد بود. ضمن اینکه شما می‌توانید همه سوالات خود را با پزشک مطرح کرده و همه ترس‌ها و ابهامات خود را برطرف کنید.

 • حداقل از دو هفته قبل از لیفت مصرف سیگار و قلیان را متوقف کنید. استفاده از دخانیات باعث اختلال در فرایند اکسیژن‌رسانی شده و می‌تواند دوره درمان و نقاهت شما را طولانی‌تر کند.
 • اگر داروی خاصی مصرف کرده یا به بیماری خاصی مبتلا هستید، حتما به پزشک خود اطلاع دهید.
 • مصرف مواد غذایی و داروهای رقیق‌کننده خون را متوقف کنید. اگر امکان قطع داروها وجود ندارد، حتما آن را با پزشک خود در میان بگذارید تا دستورالعمل‌های موردنیاز را به شما بدهد.
 • اگر در جلسات مشاوره دارویی دریافت کرده‌اید، آن را به‌طور منظم مصرف کنید.

مراقبت های پس از انجام لیفت بینی

 • اگر لیفت بینی را با جراحی انجام داده‌اید، باید در حدود یک هفته اسپلینت را روی بینی خود نگه دارید.
 • از کمپرس سرد بر روی بینی خود استفاده کنید. این کار را 6 تا 8 بار در طول روز و هر بار به مدت 15 دقیقه انجام دهید.
 • تا چند روز پس از لیفت در زمان خوابیدن سر خود را بالاتر از حد معمول قرار دهید.
 • از خوردن داروهای رقیق‌کننده خون نظیر آسپیرین خودداری کنید. البته در بعضی موارد ممکن است خود پزشک این کار را به شما توصیه کند.
 • تا مدتی فعالیت‌های سنگین ورزشی و شنا را متوقف کنید.
 • حتی‌الامکان از انجام ورزش‌هایی نظیر فوتبال، والیبال و بسکتبال که احتمال برخورد توپ به صورت و آسیب به بینی در آن‌ها زیاد است خودداری کنید.
 • با توجه به توصیه‌های پزشک رژیم غذایی خود را متعادل کنید تا روند بهبود سریع‌تر شود.
 • تا چند روز زیر نور مستقیم خورشید قرار نگرفته و از محیط‌های پر گردوغبار دوری کنید.
 • مصرف سیگار و قلیان را متوقف کرده و از دود آن‌ها نیز دوری کنید.
 • حتما پس از انجام عمل برای بررسی نتیجه و وضعیت خود به پزشک مراجعه کنید.

لیفت بینی با نخ خانم ها

هزینه لیفت بینی

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در تعیین هزینه‌های عمل لیفت بینی، کلینیکی است که در آن عمل را انجام می‌دهید. کلینیک‌های معتبر معمولا قیمت مناسبی داشته و هزینه کمتری برای جلسات مشاوره دریافت می‌کنند. بررسی لیست قیمت لیفت بینی نشان می‌دهد که هزینه‌های روش‌های بدون جراحی بسیار کمتر از جراحی است. البته باید هزینه‌های پیش از انجام عمل شامل آزمایش‌ها، عکس‌ها و… را نیز در نظر بگیرید.

در برخی موارد نیز پزشک ممکن است از چسب برای تثبیت نتایج استفاده کند. بنابراین شما باید قیمت چسب لیفت بینی را نیز به این لیست اضافه کنید. چیزی که در خصوص لیفت بینی واضح است این است که هزینه‌های این عمل به‌مراتب کمتر از جراحی بینی (رینوپلاستی) بوده و به همین دلیل می‌تواند گزینه مناسبی برای بسیاری از افراد باشد. در روش‌های بدون جراحی نیز عواملی نظیر نوع ژل یا نخ مورداستفاده، تبحر و مهارت پزشک، شهر محل زندگی شما و… در تعیین قیمت اهمیت دارد. به‌عنوان‌مثال قیمت لیفت بینی در تهران با دیگر استان‌های کشور کمی متفاوت است.

جهت دریافت هزینه و وقت مشاوره لیفت بینی به روش های ذکر شده در این مطلب از طریق راه های زیر با ما ارتباط برقرار کنید:

 • خط ویژه : 54503 – 021
 • مشاوره واتس اپ : ۰۹۰۱۶۵۹۰۱۱۹
 • صفحه اینستاگرام :  WHDC.IR

پرسش و پاسخ با پزشک متخصص

در این بخش از نوشتار پاسخ پرسش های پر تکرار شما بصورت کامل توسط پزشک متخصص پوست و موی کلینیک خانه سفید داده شده است. خواهشمند است ضمن مطالعه دقیق پرسش و پاسخ های این بخش و مطالعه بخش نظرات اگر باز مسئله مبهمی در مورد انواع روش های لیفت بینی و لیفت صورت داشتید در بخش نظرات سایت پرسیده تا به تکمیل این بخش و  این نوشتار کمک کرده باشید. همچنین پرسش شما ممکن است سوال بقیه هموطنان عزیز باشد و با دریافت پاسخ در این صفحه هم در وقت شما عزیزان صرفه جویی می شود هم ما توانسته ایم کمکی هرچند اندک به هموطنان عزیز خود کرده باشیم.

چه زمانی پس از انجام لیفت نتایج ظاهر خواهند شد؟

در روش لیفت با ژل بلافاصله بعد از تزریق شما نتایج را مشاهده می کنید. اما در روش های دیگر شما نباید انتظار داشته باشید که نتایج لیفت بینی را بلافاصله پس از خروج از کلینیک مشاهده کنید. چراکه پس ‌از انجام عمل معمولا آثار کبودی و کمی تورم بر روی صورت شما وجود داشته و ممکن است جای زخم نیز مشاهده شود. بنابراین بهتر است کمی صبور بوده و حدود دو تا سه هفته تا از بین رفتن کامل اثرات زخم و تورم منتظر بمانید. پس‌ازآن می‌توانید نتایج واقعی لیفت بینی را مشاهده کنید.

در جلسات مشاوره چه مواردی مطرح می‌شود؟

جلسات مشاوره جای رودربایستی یا خجالت نیست. شما باید همه سوالات، ترس‌ها و مشکلات خود را با پزشک مطرح کنید تا او بهترین تصمیم را بگیرد. به‌علاوه در این جلسات پزشک شما را معاینه کرده و درباره نتایج عمل و انتظاری که باید از آن داشته باشید صحبت خواهد کرد. ضمن اینکه می‌توانید نتایج لیفت دیگران را بررسی کرده و تصمیمی قطعی بگیرید.

آیا نتایج لیفت بینی دائمی است؟

اگر قصد دارید از روش‌های بدون جراحی لیفت بینی استفاده کنید، پاسخ این سوال خیر است. نخ‌های مورداستفاده در لیفت بینی با نخ پس از مدتی جذب بافت‌های بینی شده و اثر خود را از دست می‌دهند. بنابراین بعد از حدود 2 سال باید لیفت بینی با نخ را مجددا انجام دهید. البته پس از چند بار ترمیم ماندگاری نتایج بیشتر خواهد شد. در روش لیفت بینی با ژل نیز اثرات ژل نهایتا تا 1.5 سال بعد باقی خواهند ماند. اما در روش‌های لیفت بینی با جراحی نتایج طولانی‌مدت بوده و نیازی به ترمیم دوره‌ای وجود ندارد.

آیا جراحی بینی با لیفت بینی با استفاده از جراحی متفاوت است؟

بله. در لیفت بینی با استفاده از جراحی نیازی به بستری نبوده و عوارض عمل کمتر است. همچنین دوره نقاهت پس از عمل کوتاه‌تر بوده و نتایج زودتر ظاهر می‌شوند. البته توجه کنید که تصمیم‌گیری برای انتخاب روش بهتر بر عهده پزشک متخصص است. او با بررسی شرایط جسمی شما و انتظارات شما روش مناسب را به شما نشان خواهد داد.

بهترین مرکز برای انجام عمل لیفت بینی کجا است؟

منظور از بهترین محل کلینیکی معتبر است که قیمت لیفت بینی در آن مناسب بوده و قابل‌اعتماد باشد. ضمن اینکه پزشک متخصص این کلینیک باید تخصص و مهارت کافی برای انجام این عمل با یا بدون جراحی را داشته باشد. یکی از مراکز مطمئن برای انجام عمل لیفت بینی، کلینیک خانه سفید است و شما می‌توانید از خدمات حرفه‌ای و باکیفیت این مجموعه استفاده کنید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران / 5. تعداد رای ها

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

مشاوره فوری خدمات زیبایی

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با مشاورین خانه سفید

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

‫9 دیدگاه ها

 1. با عرض سلام خدمت شما
  من بینی گوشتی دارم و افتادگی نوک هم دارم رفتم برای پلاسما که گفتن به خاطر رنگ پوست احتمالا رد لکه ها رو پوستت بمونه لطفاً یه راهنمایی کنین برای کمی کوچک شدن و رفع افتادگی نوک بینی???

  1. سلام و وقت بخیر

   دوست عزیز از سه زاویه بینی خود عکس گرفته و به شماره 09122252731 ارسال فرمایید تا مشاورین ما راهنمایی کنن شما رو.

 2. سلام من 2بار عمل جراحی کردم ولی موفق نبوده میشه با لیفت درست بشه

  1. سلام و وقت بخیر

   با شماره 09016590119 در تماس باشید. بعد از ارسال عکس پاسخ پزشک برای شما ارسال میگردد.

 3. ممنون از این همه اطلاعات جامع و کاملتون
  واقعا راهنمایی بزرگی کردید بهم

  1. سلام و وقت بخیر

   مشاوره کلیه خدمات در کلینیک خانه سفید رایگان هست.

 4. سلام خانمی هستم از امل میخام لیفت بینی انجام بدم بینی من گوشتی ک زیاد هم بزرگ نیست اول میخام داخل آمل انجام بشه و اینکه از هزینه ها خبر ندارم میشه راهنماییم کنید در شهرستان آمل کجا انجام میدهند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا