اخبار

بهترین فوق تخصص گوارش در تهران – دکتر محمد ثقفی

()

چنانچه شما هم از مسائلی رنج می برید و جهت معالجه به دنبال یافتن بهترین فوق تخصص گوارش در تهران هستید با ما تا پایان این مطلب همراه باشید تا بتوانید مناسب ترین را برای خود برگزینید.

برخی افراد جهت مسائلی نظیر رفلاکس معده، یبوست، درد شکمی، کبد چرب، سنگ صفرا، شقاق، هپاتیت، هموروئید، زخم معده و … به متخصص رجوع می کنند. بهترین متخصص کسی است که به صورت مطلوبی بتواند بیمار را معاینه و بیماری شخص را خیلی زود تشخیص دهد. دستگاه گوارش یکی از جوارح بدن است که اغلب دستخوش مشکلات یا بیماری های حادی می شود، در این صورت ملاحظه نمایید که جهت تشخیص دقیق و درمان درست باید بهترین متخصص گوارش را انتخاب نمود. توجه نمایید جهت معالجه بیماری یک بخش از بدن بایستی به متخصص مربوطه همان بخش رجوع نمود.

بهترین فوق تخصص گوارش در تهران در آغاز بیمار را از نظر روحی و روانی جهت روال درمان آماده می سازد و پس از آن معالجه را آغاز می کند. فوق تخصص گوارش در تهران شخصی است که با مهارت و تخصصی که در حیطه علمی خود دارد به صورت مطلوبی بتواند مشکل شخص بیمار را ارزیابی نماید و همچنین تشخیص به جا و زود هنگام از موارد خیلی مهم و اساسی است.

بهتر است بدانید همکاری بیمار با فوق تخصص ضروری است چرا که سبب می شود به روال هر چه زودتر سلامتی و بهبودی کمک بسزایی نماید. فوق تخصص گوارش در تهران در طول دوره تحصیلی خود با همه اجزای سیستم گوارش به صورت مطلوبی آشنا شده و اقسام بیماری های گوارشی را تشخیص داده و و جهت معالجه آنها راهکار های متنوعی عرضه می نماید.

معرفی فوق تخصص گوارش

در هرکدام از قسمت های متنوع سیستم گوارش امکان دارد مسائل و بیماری هایی ایجاد شود، بهترین فوق تخصص گوارش در تهران با بررسی، معاینه و آزمایش سعی می کند این مشکلات و ناراحتی را برطرف نماید. رجوع به هر متخصص کبدی امکان دارد شخص بیمار را به نتیجه دلخواهی نرساند. بهترین فوق تخصص گوارش در تهران دربردارنده تخصص لازم جهت ارزیابی، معاینه و درمان بیماری های گوارشی است.

وظائف فوق تخصص کولونوسکوپی

وظائف فوق تخصص کولونوسکوپی کدام است؟ اشخاصی که دربردارنده این مدرک هستند با اشخاصی که از بیماری متنوع روده رنج می برند در تعامل هستند. بیماران با کمک تخصص و تبحر این شخص به تشخیص و درمان بیماری خود می پردازند و توسط بهترین فوق تخصص گوارش در تهران شیوه درمانی مطلوبی را برای خود در پیش می گیرند.

از وظائف فوق تخصص کولونوسکوپی تشخیص و آگاهی از همه بیماری های روده من جمله انسداد رودع، سرطان روده، التهاب روده، یبوست و … می باشد و با ساختار بدن به صورت کاملی آشنایی دارد. او به صورت مطلوبی می تواند مسایل بوجود آمده در سیستم گوارش را تشخیص دهد.

شرح وظایف فوق تخصص آندوسکوپی

بهترین فوق تخصص گوارش در تهران در دوره ای از تحصیل خود با آندوسکوپی به شیوه عملی و نظری به صورت کامل آشنا می شود و از این ابزار که برای دیدن درون بدن پی ریزی شده است جهت تشخیص مشکلات داخلی بکار برده می شود.

 بعضی از متخصصان گوارش می توانند با گذراندن دوره ای ویژه، مدرک فوق تخصص اندوسکوپی را دریافت نمایند. برخی از این فوق تخصص ها، دوره ای ویژه جهت یک بیماری یا اندام خاصی را می گذرانند که در این شرایط افزون بر مدرک فوق تخصص آندوسکوپی دربردارنده بورد تخصصی آن بیماری نیز می شوند. متخصصین این حیطه می توانند به وسیله دستگاه اندوسکوپی و از راه دهان به ارزیابی سیستم گوارش فوقانی نظیر معده، مری، حلق، دوازدهه و … بپردازند و نوع بیماری را تشخیص دهند.

اعضای داخلی شکم

بهترین دکتر گوارش کیست ؟

چنانچه در پی بهترین دکتر گوارش هستید با ما تا پایان این مقاله همراه باشید. در واقع بهترین دکتر گوارش شخصی است که در طی دوره تخصصی خود با همه بخش های سیستم گوارش آشنا شده و در خصوص تشخیص انواع مشکلات آن تبحر لازم را کسب کرده اند و می تواند مناسب ترین راه کار را جهت معالجه آن انتخاب نماید.

همانطور که می دانید پزشک گوارش در حیطه سیستم گوارش انسان در حال فعالیت است، احتمالا بعضی ها این موضوع را نداند که سیستم گوارش دارای چه بخش هایی می باشد. بهتر است بدانید که این سیستم متشکل از دهان تا مقعد می باشد و حاوی غدد و لوله گوارشی می باشد که غدد خود دربردارنده روده، کبد، پانکراس، معده و غده بزاقی می باشد و لوله گوارشی هم دربردارنده حلق، مری، روده کوچک، روده بزرگ، راست روده و معده می باشد. در این صورت چنانچه شما با تشخیص پزشک خود در بخش های اسم برده شده دستخوش مشکل شدید ضروری است به دکتر گوارش متبحری رجوع نمایید.

ویژگی های فوق تخصص آندوسکوپی در تهران

اساسا دکتر گوارش سعی در معالجه اصولی مشکلات گوارشی دارند ولی از دید بیماران، متخصصی که بتواند رابطه خوبی با شخص بیمار داشته باشد و در حداقل زمان ممکن به تشخیص درستی برسد بهترین فوق تخصص آندوسکوپی می باشد. ویژگی های فوق تخصص آندوسکوپی در تهران عبارتند از:

  • بیمار محور بودن پزشک : داشتن یک رابطه عاطفی مطلوب و احترام به شخص بیمار، صبور بودن و توجه به حرف های بیمار مستلزم هر گونه تشخیص و معالجه بیماری است.
  • تجربه و تبحر پزشک : جهت انتخاب بهترین متخصص به این خصوصیت بایستی حتما توجه نمایید چرا که تجربه و تبحر نقش زیادی در نتیجه معالجه دارد. برای اطمینان از تبحر متخصص می توانید به ارزیابی پیشینه آن و نظرات رجوع کنندگان بپردازید.
  • بررسی اولیه و برقراری ارتباط با بیمار ؛ مهمترین ویژگی فوق تخصص آندوسکوپی در تهران برقراری ارتباط درست با بیماران است. شیوه برقراری ارتباط میان شخص بیمار و متخصص من جمله عواملی است که باعث می شود تا اعتماد بیمار جلب شود.

خدمات بیوفیدبک چیست ؟

بسیاری از بیماران مختلف و حتی بیمارانی که در دستگاه گوارش و حرکات روده خود دچار مشکلاتی مانند یبوست و بی اختیاری در ادرار می باشند، می توانند از این روش درمانی استفاده کنند. بیماران مختلف در صورت نتیجه نگرفتن از روش های درمانی دارویی و علاقه نداشتن به جراحی، با این روش آشنا می شوند و برای درمان خود از آن استفاده می کنند.

این وسیله نوعی ابزار پزشکی است. برخی از افراد با طرز استفاده از این ابزار آشنایی ندارند و به روش های درمانی دیگری پناه می برند. از خدمات بیوفیدبک می توان به این مورد اشاره کرد که این روش درمانی، در درمان بسیاری از بیماری های جسمی و روانی مورد استفاده قرار می گیرد.

علم پزشکی هر روز در حال پیشرفت می باشد به طوری که امروزه با استفاده از دستگاهی خود بیمار و یا پزشک او می تواند با استفاده از سیگنال های بدن بیمار و پردازش آنها به درمان بیماری های گوارشی و …. بپردازد. این دستگاه به نام دستگاه بیوفیدبک می باشد که ما در این مقاله قصد داریم به بررسی خدمات بیوفیدبک بپردازیم.

این دستگاه توسط حسگرهایی به بدن متصل می شود و می تواند اطلاعات صوتی و تصویری را به مانیتور خود منتقل کند تا بیماری ها مشخص و روند درمان و یا کنترل آنها در پی گرفته شود. به طور کلی در این روش فرد بیمار می تواند با استفاده از این دستگاه حرکات غیر ارادي بدن مانند تنفس، ضربان قلب، فشار خون و .. را که ناگهان تغییر می کنند را کنترل و یا درمان کند.

انواع بیوفیدبک های پزشکی

بیوفیدبک مغزی یکی از انواع این بیوفیدبک ها می باشد. در این روش سنسورها بر روی پوست مغز نصب می شوند و با استفاده از دستگاهی امواج مغزی کنترل می شوند. بیوفیدبک تنفس، با استفاده از نوارهای قرار داده شده در روی قفسه سینه،  تعداد نفس های بیمار کنترل می شود تا مقدار آنها کنترل شود.

بیوفیدبک ضربان قلب، حسگر ها بر روی لاله گوش و یا انگشت ها گذاشته می شوند. همچنین دستگاهی در قفسه سینه گذاشته می شود تا تعداد ضربان قلب اندازه گیری شود. قابل ذکر است که می توان با این روش به خوبی بیماری هایی مانند آسم و اضطراب را درمان کرد. زیرا فرد سرعت ضربان قلب خود را می بیند و با تنفس عمیق و کاهش اضطراب سرعت آنها را نیز نرمال می کند.

بیوفیدبک عضلات، حسگر ها روی اسکلت های گوشتی بدن گذاشته می شوند تا فعالیت و انقباض های آنها اندازه گیری شود و در صورت ایجاد آرامش این عضلات روند بهتری پیدا می کنند. یوفیدبک غدد عرق، حسگر ها همراه با دستگاه هایی در مچ دست، کف دست و انگشتان گذاشته می شوند تا میزان عرق کردن بدن در زمان های مشخصی معلوم شود.

بیوفیدبک یبوست و خود ادراری، بیمار باید روی عضلات کف لگن تمرکز کند و بتواند کنترل مثانه خود را در دست بگیرد و در زمان های مناسب اقدام به اجابت مزاج کند.

علل انتخاب کلینیک فوق تخصص گوارش در تهران

کلینیک فوق تخصص گوارش در تهران معمولا دربردارنده اساتید متخصص در حیطه های متنوع علمی می باشد.

  • در این کلینیک ویزیت و مشاوره انجام می گیرد.
  • انجام آندوسکوپی، کولونوسکوپی با بهترین و بروزترین سیستم های روز دنیا
  • انجام اندوسونوگرافی
  • زیر نظر مجرب ترین و بهترین فوق تخصص گوارش در تهران
  • دربردارنده سیستم های تجهیز شده جهت از بین بردن پولیپ و مهار خونریزی
  • انجام کولونوسکوپی غربالگری برای افراد بالای ۵۰ سال
  • کلینیک فوق تخصص گوارش در تهران تجهیز شده به سامانه مکانیزه شستشوی سیستم های اسکوپی می باشد.

جهت دریافت مشاوره با دکتر محمد ثقفی می توانید با مراجعه به سایت https://drsaghafi.com   و یا تماس با شماره تلفن های 02122635132 و 09389792648 مشاوره را دریافت کنید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران / 5. تعداد رای ها

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

مشاوره فوری خدمات زیبایی

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با مشاورین خانه سفید

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا