هایفوتراپی

هزینه هایفوتراپی به چه عواملی بستگی دارد؟

()

هزینه‌ی هایفوتراپی بسیار کمتر از لیفت صورت است. این که دقیقاً هزینه‌ی درمان چقدر می‌شود، بسته به وضعیت پوست و تعداد جلسات درمانی دارد؛ اما به طور میانگین حدود سه میلیون تومان است. ما در کلینیک پوست و مو خانه سفید جهت رفاه حال مشتریان با تخفیف ویژه در نظر گرفته و این روش نوین را با مبلغ ۱/۷۰۰/۰۰۰ تومان انجام می دهیم.

در سمت مقابل هزینه‌های جراحی لیفتینگ از ۵ میلیون تومان شروع شده و به ۳۰ میلیون تومان می‌رسد. البته جراحی هزینه‌های جانبی دیگری هم دارد. مثل ویزیت‌های بعد از عمل، داروها و مراقبت‌های خاصی که باید انجام دهید. در مزیت اصلی هایفوتراپی نداشتن هیچگونه عارضه جدی می باشد. در واقع عوارض هایفوتراپی تقریبا صفر می باشد.

اما چه عواملی در هزینه هایفوتراپی موثر است ؟

۱. ناحیه‌ی تحت درمان

قیمت‌هایی که در مقاله هزینه هایفوتراپی اشاره کردیم، مربوط به هایفوتراپی کامل صورت بود. از هایفوتراپی می‌توان برای لیفت کامل صورت، لیفت پوست گردن، رفع چین و چروک‌های ناحیه‌ای محدود و حتی جوانسازی پوست بدن استفاده کرد. قیمت تمام شده برای هرکدام از این موارد متفاوت است به عوامل مختلفی بستگی دارد.

به طور معمول پزشکان متخصص کلینک خانه سفید با بررسی دقیق وضعیت پوست، محل‌هایی را که به درمان نیاز دارند، به شما اعلام می‌کنند. همه‌ی مراجعین به هایفوتراپی کامل صورت نیاز ندارند و گاهی فقط بخش‌های کوچکی از صورت تحت درمان قرار می‌گیرد. به همین دلیل ممکن است قیمت تمام شده تا حد چشمگیری کاهش یابد.

۲. تعداد جلسات درمانی

برای بیشتر مراجعین تنها یک جلسه درمانی کافیست و اثرات آن ممکن است تا حتی ۲ سال بعد هم پایدار باشد. به همین دلیل هزینه هایفوتراپی در مقایسه با ماندگاری اثرات، بسیار به صرفه است. بسته به شرایط پوست، سن و همچنین فرآیند پیری پوست در شما، ممکن است تعداد جلسات و برنامه‌ی درمانی تعییر کند. مثلاً تعداد کمی از مراجعین باید ۴ هفته بعد از درمان اول، جلسه‌ی درمانی دیگری داشته باشند. در برخی موارد باید دو جلسه به فاصله‌ی ۶ ماه داشته باشید یا سالی یکبار برای ترمیم نتایج هایفو مراجعه کنید. این موارد در جلسه مشاوره به شما اعلام خواهد شد.

۳. تجربه و مهارت پزشک

مهارت پزشک متخصص تاثیر بسیار زیادی بر اثرات و نتایج هایفوتراپی دارد. بدیهی است که هرچه مهارت، تجربه و دانش پزشک در این زمینه بیشتر باشد، دستمزد او و در نهایت هزینه هایفوتراپی افزایش خواهد یافت. انتخاب کلینیک معتبر و حرفه‌ای برای هایفوتراپی بسیار مهم است. چرا؟ به دلایل زیر:

۱. هایفوتراپی باید توسط پزشک انجام شود.

گاهی هزینه هایفوتراپی به این علت پایین است که تکنسین‌ها یا افراد غیرپزشک اقدام به ارائه‌ی خدمات درمانی می‌کنند.

باید توجه داشته باشید که دستگاه‌های هایفو خانگی و غیرپزشکی هم در بازار موجود است و ممکن است در سالن‌های زیبایی و کلینیک‌های غیرمعتبر مورد استفاده قرار بگیرند. استفاده از دستگاه‌های هایفوتراپی غیربالینی، توسط هرکسی ممکن است؛ اما هایفوتراپی زمانی بیشترین پاسخ را می‌دهد که از دستگاه‌های بالینی هایفو یا به بیان بهتر از دستگاه‌های Medical grade استفاده شود. به جز پزشک متخصص، هیچکس حق استفاده از دستگاه‌های بالینی هایفوتراپی را ندارد.

توصیه مهم در مورد جوانسازی با هایفو

توصیه مهم: اگر در زمان هایفوتراپی به شما گفتند که هر ماه یا هر دو هفته یکبار باید برای جلسات درمانی بعدی مراجعه کنید، بدانید که دستگاه استفاده شده، دستگاه بالینی نیست. با دستگاه‌های Medical grade تنها هر ۶ ماه یا ۱۲ ماه یکبار می‌توان هایفوتراپی کرد.

۲. پزشک ماهر می‌داند چه زمانی نباید هایفوتراپی کند.

این نکته‌ی بسیار مهمی است. یک پزشک ماهر با معاینه‌ی پوست می‌تواند تا حد خوبی نتایج هایفوتراپی را پیش‌بینی کند. شاید این روش درمانی برای شما مناسب نباشد یا تاثیرات چندانی نداشته باشد. اگر پزشک صرفاً با دید اقتصادی و غیراخلاقی به مسئله نگاه کند، دچار ضرر مالی و زمانی خواهید شد. پس شاید هزینه هایفوتراپی در یک کلینیک کم باشد، ولی در نهایت نتیجه‌ای نگیرید و هزینه‌ی شما تلف شود.

بگذارید کمی بیشتر در مورد این مسئله توضیح دهیم. هایفوتراپی برای بهبود قوام و رفع افتادگی‌های خفیف تا متوسط پوست بسیار مناسب است. البته هایفو می‌تواند افتادگی‌های شدید را هم تا حدی درمان کند؛ ولی جراحی لیفت صورت معمولاً برای افرادی که از افتادگی‌های شدید رنج می‌برند، بسیار موثرتر است.

یک پزشک خوب، می‌داند که چه زمانی یک روش درمانی موثر خواهد بود؛ اما یک پزشک عالی، می‌تواند به خوبی تشخیص دهد که چه زمانی یک روش درمانی تاثیرات مطلوبی برای مراجع نخواهد داشت. در واقع یکی از مهم‌ترین وظایف پزشک این است که کاندیدای مناسب هایفوتراپی را شناسایی کند.

۳. مهارت پزشک تاثیر زیادی بر نتایج خواهد داشت

یکی از مواردی که بر هزینه هایفوتراپی تاثیر می‌گذارد، تکنیک‌های استفاده شده توسط پزشک در روند درمان است. بسیاری از پزشکان به دلیل مهارت و تجربه‌ی بالایی که دارند، تکنیک‌های درمانی خاصی را ابداع کرده و استفاده می‌کنند. معمولاً تکنیک‌های ابداعی در انحصار پزشک قرار دارند و اثرگذاری درمان را تا حد زیادی افزایش می‌دهند.

۴. پزشک خوب، بهترین‌ها را برای شما می‌خواهد

در این که هایفوتراپی یکی از بهترین روش‌های جوانسازی پوست است، شکی نیست. ممکن است هایفو برای شما نتایج خوبی را همراه داشته باشد؛ اما نتایج یک روش درمانی دیگر، موثرتر باشد. مثلاً تزریق بوتاکس هزینه‌ی کمی دارد و ممکن است با توجه به شرایط شما، اثرات بهتری داشته باشد.

در کلینیک خانه سفید همواره تلاش کردیم که علاوه بر ارائه خدمات درمانی با کیفیت و متنوع، راهنما و حامی خوبی برای شما باشیم. انتشار مقالات جامع در وبسایت، ارائه توضیحات کامل در جلسات مشاوره و همچنین انتخاب بهترین روش‌های جوانسازی برای متقاضیان، از اقدامات ما برای کمک هرچه بهتر به مراجعین برای رسیدن به اهداف دلخواهشان است.

۴. برند دستگاه هایفو

هزینه هایفوتراپی تا حد زیادی به دستگاه استفاده شده بستگی دارد. دستگاه‌های هایفوتراپی شامل یکسری کارتریج هستند که تعداد مشخصی بار می‌تواند امواج صوتی را شلیک کند. به شلیک امواج صوتی، «شات» می‌گویند. کارتریج‌ها بعد از اتمام شات‌ها باید تعویض شوند.

برای هایفوتراپی بخش‌های مختلف بدن و صورت باید از کارتریج‌های متفاوتی استفاده کرد. دستگاه هایفوتراپی کلینیک خانه سفید از ۷ نوع کارتریج مختلف استفاده می‌کند؛ ۵ کارتریج اختصاصی برای صورت و ۲ کارتریج برای بدن. تنوع کارتریج‌ها به ما این امکان را می‌دهند تا بتوانیم از تکنولوژی هایفو حداکثر استفاده را بکنیم.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران / 5. تعداد رای ها

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

اگر مطالب ما برای شما مفید بوده است ...

در شبکه های اجتماعی زیر هم ما را دنبال کنید

از اینکه این مطلب نظر شما را جلب نکرده است، شرمساریم.

فرصت دهید مطلب را بهتر خواهیم کرد.

جهت ارتقا این مطلب پیشنهاد خود را در بخش نظرات ارسال کنید.

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا