درخواست مشاوره تخصصی

مشاوره با یک پزشک متخصص پوست و مو  همیشه یک پیشنهاد جذاب و مورد قبول مراجعین کلینیک پوست و مو خانه سفید می باشد. پیدا کردن راه حلی مناسب برای از بین بردن نگرانی شما همراه با انتخاب بهترین روش درمان از مواردی است که در جلسه مشاوره تخصصی در مورد آن صحبت می شود.

متخصصین و پزشکان کلینیک تخصصی پوست و مو خانه سفید در طول هفته و در ساعات کاری آماده ویزیت رایگان مراجعین محترم می باشند. همچنین شما می توانید سوالات ابتدایی و حتی تخصصی خود را با ارسال درخواست مشاوره بصورت آنلاین بپرسید و بهترین پاسخ را دریافت نمایید.

به دلیل انبوه سوالات و درخواست های شما عزیزان و جهت احترام به حقوق شما و رعایت عدالت قوانینی درج شده که خواهشمندیم قبل از ارسال فرم مشاوره کاشت مو و جوانسازی به آن ها دقت فرمایید :

  • قبل از ارسال سوال و درخواست مشاوره از صفحه پرسش و پاسخ و سوالات متداول سایت دیدن فرمایید. شاید پاسخ سوال شما در آن صفحه موجود باشد.
  • خواهشمندیم موارد ستاره دار فرم را جهت انجام مشاوره دقیق و موثر پر کنید.
  • به دلیل درخواست های بسیار زیاد شما عزیزان مشاوره جوانسازی و کاشت مو در نوبت اول به صورت تلفنی است. سپس در صورت امکان وقت مشاوره حضوری با متخصص پوست و مو ارایه خواهد شد.
  • در صورتی که بعد از گذشت حداکثر ۴۸ ساعت ( بدون احتساب ایام تعطیل ) تماسی از طرف مشاورین ما دریافت نکردید با شماره 02154503 تماس بگیرید.
[contact-form-7 id=”6561″ title=”مشاوره آنلاین”]
دکمه بازگشت به بالا