کلینیک تخصصی کاشت مو خانه سفید

  • 2731 225 0912
  • 021-54503
طراحی و اصلاح خط رویش مو

اصلاح طراحی خط رویش مو با کاشت مو

برای هرکدام از افرادی که در ایران از ریزش مو رنج می برند، و ممکن است از کاشت مو به عنوان یک راه حل دائمی برای بازگرداندن موهایشان استفاده کنند، یکی از مهم ترین چیزهایی که باید در نظر گرفت، خط رویش موی آن هاست.

اصلاح و طراحی خط رویش مو

در حالی که تمرکز اصلی کاشت مو روی زیاد کردن حجم موی بیمار و یک سر پوشیده از مو به منظور بازگرداندن اعتماد به نفس است، اما واقعیت این است که انتخاب یک خط موی پیشانی نامناسب می تواند نتایج ضعیفی را برای پیوند مو بدنبال داشته باشد. خط موی پیشانی نامناسب باعث می شود که پیوند مو غیر طبیعی به نظر آید و همچنین ممکن است بعدا به درمان های بیشتری برای اصلاح نیاز پیدا کند. بنابراین برنامه ریزی برای خط مو باید اولویت اول باشد.

یک پیوند موی خوب باید نمایی طبیعی برای سر و موی بیمار ایجاد کند که هم زیبایی ظاهری و هم اعتماد به نفس فرد بهبود یابد. به همین دلیل است که انتخاب خط موی پیشانی مناسب توسط جراح و با کمک شما حیاتی است تا مطمئن شوید که پیوند مو شما نتایج خوبی به دنبال دارد.

بهترین خط رویش مو

چه شما دقت کرده باشید یا نه، موهایتان نقش مهمی در ظاهر فیزیکی شما دارند، و حالت چهره شما را تنظیم می کنند. هنگامی که خط موی پیشانی شما بدلیل ریزش عقب می رود و یا در این ناحیه مو ریزش تکه تکه داشته باشد، چهره شما ناواضح می شود و می تواند ظاهرتان را به طور چشمگیری تغییر دهد؛ شما را پیرتر و نحیف تر نشان می دهد. این موضوع اغلب باعث می شود افراد سعی بر بالا یا پایین بردن بیش از حد خط موی پیشانی خود کنند.

با این وجود پیدا کردن یک نقطه مناسب برای خط رویش موی پیشانی (چه در زنان و مردان) به شما در فرم دهی به صورتتان کمک شایانی کرده و چهره شما جوانتر به نظر می رسد.

حتما بخوانید
مزوتراپی مو : راهنمای کامل تاثیرات، عوارض و مراحل درمانی
انتخاب خط رویش موی مناسب همیشه باید در اولویت شما برای پیوند مو باشد
انتخاب خط رویش موی مناسب همیشه باید در اولویت شما برای پیوند مو باشد

پیدا کردن نقطه مناسب برای خط رویش موی پیشانی

در هنگام تصمیم گیری درمورد بهترین خط موی پیشانی، عوامل مختلفی وجود دارند که باید به آنها توجه کرد نظیر تیپ مو، انحنای طبیعی خط موی پیشانی، زاویه کاشت و تعداد فولیکول ها. برای اطمینان از پیوند موی موفق، ضروریست بین همه این عوامل تعادل برقرار شود تا نتایج عالی بدست آید.

شما نباید فقط به این نکته نگاه کنید که در همان لحظه می خواهید خط رویش موی پیشانی تان چگونه به نظر آید، بلکه باید در نظر بگیرید که در آینده شکل آن چگونه خواهد شد. یک خط پیشانی پایین در یک چهره جوان ممکن است همان موقع به نظر خوب باشد، اما باید دقت کرد که در 10-20 سال آینده هم خوب است یا خیر.

به همین ترتیب خط موی سر بالا می تواند سن فرد را بالاتر نشان دهد و آنها را برای پیوند دوباره مو ترغیب کند. در نهایت، شما باید دنبال یک راه حلی باشید که هم برای زمان حال مناسب باشد و هم برای آینده؛ یک جراح پیوند موی اخلاقی شما را در یافتن تعادل مناسب همراهی خواهد کرد.

علاوه بر این شما نیاز به یک بالانس خوب بین شکل و انحنای خط رویش موی پیشانی دارید. اگر شما یک خط مویی را انتخاب کنید که بیش از حد قرینه یا گرد باشد، چهره تان غیر طبیعی خواهد شد، به خصوص وقتی سنتان بالاتر رود.

فراتر از زیبایی نگاه کنید

در طول فرایند انتخاب خط رویش موی پیشانی، شما باید فراتر از زیبایی های پیوند مو فکر کنید. در ریزش مو با الگوی مردانه یا زنانه، احتمال بیشتری وجود دارد که ریزش مو در آینده نیز رخ دهد ، بنابراین هنگام برنامه ریزی باید به برداشت از فولیکول های سالم توجه کنید. اگر شما در حال حاضر به دلیل انتخاب یک خط موی پیشانی پایین مجبور شوید بسیاری از فولیکول های سالم و خوب خود را بردارید، شانس خود را برای اضافه کردن فولیکول در سال های بعد از دست خواهید داد.

در نهایت، انتخاب خط رویش موی مناسب همیشه باید در اولویت شما برای پیوند مو باشد. انتخاب نادرست آن نه تنها شما را از نتیجه کار ناراضی می کند، بلکه هزینه ترمیم دوباره را در پی خواهد داشت.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
حتما بخوانید
پروتز مو بهتر است یا کاشت مو ؟
اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید