کلینیک تخصصی کاشت مو خانه سفید

 • 2731 225 0912
 • 021-54503

جدیدترین روش کاشت مو Micro FIT – بدون تراشیدن سر

اندکی قبل ما جدیدترین روش کاشت مو را روش SUT می دانستیم . ما در کلینیک تخصصی کاشت مو خانه سفید با تلفیق روش های FIT و SUT و به کار بردن تجهیزات مدرن و مینیاتوری جهت برداشت مو به روشی نوین دست یافتیم. مدرن ترین روش کاشت مو در کلینیک خانه سفید را میکرو FIT نامگذاری کردیم. کاشت مو به روش MFIT یا میکرو FIT به دلیل تفاوت در برداشت موها بهترین و مناسب ترین روش برای افرادی است که امکان کاشت موی فولیکولار یونیت برای آن ها فراهم است.

عوارض کاشت مو در این روش بسیار پایین و بهبودی به سرعت انجام می شود.

جدیدترین روش کاشت مو ( Micro FIT )

تلفیق بسیاری از عوامل مختلف می­ تواند منجر به ریزش مو شود. به طور عمده، این یک مشکل ژنتیکی است که می ­تواند با استرس، برنامه ­ی غدایی نامرغوب، هورمون­ ها و یا شیوه­ ی زندگی پیشرفته ­تر شود. تنها درمان دائمی ریزش مو، کاشت مو است. ما مزایای استفاده از یک روش پیشرفته ­ی استخراج واحد فولیکولی (FIT) را شرح می­ دهیم که شامل میکرو FIT و همچنین U-FIT می ­شود. U-FIT یک نوآوری در زمینه­ ی کاشت مو به روش FIT است. زیرا در این روش، نیازی به تراشیدن موی سر متقاضی پیش از انجام عمل نیست. درنتیجه، این رویه می­ تواند به صورت کاملاً نامحسوس انجام شود.

پیامد­ها: نواحی اهداکننده­ و دریافت­ کننده کاملاً بهبود می­ یابند و در هر دو روش (میکرو FIT و U-FIT)، نتایج نهایی کاملاً طبیعی و نامحسوس است و حتی در مواردی که از روش U-FIT استفاده شده بود، حتی چند روز پس از انجام عمل، تغییر ظاهر بیماران جلب توجه نمی ­کرد.

نتیجه­ گیری: با توجه به پیامد­ها می ­توانیم مشاهده کنیم ابزار مورد استفاده در عمل کاشت مو، مهارت­ ها و روش کار جراح ترمیم مو و نحوه­ ی استخراج و کاشت، می ­توانند نتایج کاملاً متفاوتی را نه تنها در زمینه­ ی درصد رشد مو، بلکه در میزان طبیعی بودن نتایج نهایی نیز درپی داشته باشند.

علاوه بر آن، تفاوت­ هایی در بهبود یافتن نواحی اهداکننده و دریافت­ کننده، برداشت و میزان آسیب وارده به ناحیه ی اهداکننده نیز قابل مشاهده ­­اند.

عمل جراحی کاشت مو را می ­توان به دو روش عمده تقسیم کرد: استخراج واحد فولیکولی (FIT) و جراحی نواری (FUT). هردوی این روش­ ها شامل توزیع مجدد مو از یک ناحیه ­ی سر به ناحیه­ ی دیگر می­ شوند.

اگرچه، مهم­ترین تفاوت بین این دو، روش مورد استفاده برای برداشت واحد­های فولیکولی و متعاقباً میزان طبیعی بودن نتایج است. در روش معمول جراحی نواری، یک جای زخم دائمی، پشت سر بیمار به جا می­ ماند که پوشاندن آن می ­تواند دشوار باشد و اگر قابلیت ارتجاعی پوست بیمار کم باشد، منظره ­ای ناخوشایند ایجاد می­ کند. در روش FIT و مهم­تر از آن، روش میکرو FIT، پس از انجام عمل، جای زخم باقی نمی ­ماند و سریعاً بهبودی حاصل می­ شود.

کاشت مو به روش FIT
کاشت مو به روش FIT

مراحل کاشت مو به روش FIT

استخراج واحد فولیکولی (FIT) به یکی از محبوب­ ترین روش­ های درمانی زیبایی در دنیای غرب تبدیل شده است و در حال گسترش در کشورهای در حال توسعه ­ی آسیایی و کشورهای خلیجی می ­باشد.

در روش FIT، جراح از یک سوراخ­ کننده (پانچ) مخصوص به منظور استخراج فولیکول­ های مجزای مو از نواحی پشتی و کناری پوست سر (نواحی اهداکننده یا نواحی با رشد مداوم مو که هیچگاه ریزش مو به صورت ژنتیکی در آنجا رخ نمی ­دهد) استفاده می ­کند و آن­ها را به صورت مجزا در نواحی دچار مشکل می­ کارد.

از این رو، زمانی که مو از ناحیه ­ی اهداکننده برداشته شده و به نواحی بی مو یا کم مو برده می­ شود، مشخصه­ های ژنتیکی خود را حفظ کرده و به صورت طبیعی رشد می ­کند. یکی از مزایا­ی اصلی روش FIT این است که واحدهای فولیکولی به صورت مجزا از پوست سر استخراج می­ شوند، نه به صورت گروهی. همین امر، نیاز به استفاده از چاقوی جراحی و بخیه ­زنی را مرتفع می­ کند. در این روش یک دستگاه مخصوص با اندازه ­ای کوچک­تر از 1 میلی­ متر وارد محیط اطراف واحد فولیکولی شده و آن را از پوست جدا می­ سازد.

مراحل کاشت مو به روش MFIT ( میکرو FIT )

 مدرن ترین روش کاشت مو در کلینیک خانه سفید یا میکرو FIT حداقل میزان تهاجمی بودن را دارد. مزیت اصلی این عمل جراحی، قابلیت دستیابی به نتایج بسیار طبیعی و نامحسوس است. در مقایسه با روش­ های معمول قدیمی­ تر، این روش را می­ توان یک جهش بزرگ در زمینه ­ی ترمیم مو دانست.

استخراج گرافت ساده و بدون درد بوده و تنها در مدت چند روز بهبود می ­یابد. بیشتر متقاضیان روز بعد انجام عمل جراحی، به محل کارشان باز می­ گردند. مخصوصاً اگر روش U-FIT بدون نیاز به تراشیدن سر (نتراشیده) را انتخاب کنند که در این صورت، انجام شدن عمل جراحی روی­ سر آن­ ها نامحسوس خواهد بود. این یک روش بدون درد است که تحت بی­ حسی موضعی انجام می­گیرد ( شکل­های a2-c2).

یک سوراخ ­کننده­ ی مخصوص، با قطری بین 0.6 تا 0.9 میلی ­متر درون پوست و دور یک واحد فولیکولی قرار می­ گیرد تا برشی دایره ­ای ایجاد کند و آن را از بافت­ های اطرافش جدا سازد (شکل1). سپس این واحد مستقیماً از پوست سر خارج می­ شود. تجهیزات مورد استفاده بسیار کوچک هستند، بنابر این ناحیه ­ی اهداکننده، متحمل کمترین میزان آسیب می­ شود.

حتما بخوانید
PRP (پی آر پی) چیست؟
عکس شماره 3 - ناحیه بانک مو
عکس شماره 3 – ناحیه بانک مو

از این رو، پس از جراحی، نواحی اهداکننده سالم می­ مانند و نتایج نهایی بسیار طبیعی هستند. مهم­تر از آن، واحد­های فولیکولی کوچک با غدد چربی خارج می­ شوند، در نتیجه ما عناصر حیاتی مو را حفظ کرده­ ایم که به افزایش نرخ ماندگاری و پس از آن، به افزایش نرخ موفقیت در رشد کمک می­ کند.

در این روش درمانی از موی خود بیمار استفاده می­ شود که منشأ آن، پشت سر (ناحیه­ ی اهداکننده) یا موی بدن مانند موی سینه است (پیوند موی بدن یا کاشت مو به روش BHT چیست؟). همانطور که در بالا اشاره کردیم، از یک سوراخ­ کننده­ ی مخصوص کوچک­تر از 0.9 میلی­ متر برای استخراح فولیکول­ های مجزای مو استفاده می ­شود که پس از آن، به صورت مجزا و مستقیم، بدون ایجاد هیچ ­گونه شکافی در نواحی تحت درمان قرار داده می­ شوند. نرخ موفقیت این روش درمانی، 100% است (شکل 3 و 4).

عکس شماره 4 - ناحیه بانک مو
عکس شماره 4 – ناحیه بانک مو

قرار دادن واحد­های فولیکولی در نواحی گیرنده، توسط یک روش بسیار پیشرفته صورت می­ گیرد که کلینیک خانه سفید پس از وقف سال­ های بسیاری برای بی­ نظیر و پیشرفته ساختن روش FIT، آن را به وجود آورده است.

تفاوت کاشت مو به روش MFIT با سایر روش های کاشت مو

مولفه ا­ی که روش مدرن MFIT را از روش­ های دیگر پزشکان بالینی FIT مجزا می­ سازد این است که بسیاری از پزشکان بالینی FIT برای کاشت مو، برش­ هایی در پوست سر ایجاد می ­کنند اما در این روش، وارد کردن مو با استفاده از تجهیزات مخصوص، یک روش کار مشخص و میکروسکوپ­ های بسیار قوی که کاشت هر گرافت با یک حرکت را ممکن می­ سازند، صورت می­گیرد. از آنجا که برش ایجاد نمی­ شود، حداقل خون­ریزی و حداقل آسیب، متوجه نواحی اطراف می­ شود.

متعاقباً، روند بهبود و ترمیم بدون باقی­ گذاشتن جای زخم، به سرعت اتفاق می­ افتد. تلفیق کار با میکروسکوپ بسیار قوی و تجهیزات با طراحی مخصوص، به پزشکان اجازه می­ دهد که کنترل دقیقی بر زاویه­ سازی، عمق و جهت فولیکول­ های مجزا داشته باشند. همه ­ی این موارد در رشد مو به طبیعی ­ترین حالت ممکن و هم ­راستایی با الگو و جهت رویش موهای موجود، تاثیر دارند.

مهم­ترین مولفه ­ی کار با میکروسکوپ و استفاده از تجهیزات بسیار کوچک، این است که موهای موجود از قبل، در طول استخراج و کاشت آسیبی نخواهند دید و از هر تار موی موجود محافظت خواهد شد. موفقیت تنها به معنای رشد موی کاشته ­شده نیست، بلکه مهم­ترین مسئله این است که آن­ها چگونه رشد خواهند کرد.

جدیدترین روش کاشت مو - کاشت مو به روش MFIT
جدیدترین روش کاشت مو – کاشت مو به روش MFIT

این روز­ها جدیدترین روش کاشت مو میکرو FIT می­ تواند نتایج 100% طبیعی را برای هرکسی به ارمغان آورد. به این معنا که عملیاتی با جزئیات بسیار دقیق صورت می­ گیرد که همیشه متناسب با نیاز­های هر بیمار بوده و بهترین نتایج ممکن را به هرکدام از آن­ها می ­دهد. اندازه ­ی تجهیزات نیز متناسب با کیفیت موی هر شخص می ­باشد. برای مثال، موهای برخی افراد در مقایسه با دیگران نازک­ تر است. استفاده از ترکیب میکروسکوپ و ابزار دقیق، به او اجازه­ ی انجام جراحی به روشی کاملاً غیرتهاجمی را می­ دهد که نتایج استثنایی و بازه ­ی زمانی کوتاه بهبود یافتن را درپی دارد.

ما در کلینیک خانه سفید، روش­ و ابزار مربوط به عمق، ریخت­ شناسی یا ضخامت فولیکول را تغییر می­ دهیم. بیشتر پزشکان بالینی از یک اندازه ­ی استاندارد استفاده می­کنند که مناسب بیمار نیست. به زور وارد کردن موی پیوندی در محل، به گرافت آسیب میزند و احتمال ریزش یا عدم موفقیت در رشد را افزایش می­دهد.

میکرو FIT استخراج گرافت ­های باکیفیت و ایجاد آسیب­ های کمتر را ممکن می­ سازد. هر فولیکول همراه با غده­ ی چربی و عناصر حیاتی که به طور قابل­ توجهی نرخ رشد را افزایش می­ دهند، استخراج می­ شود؛ در نتیجه به این علت که طی یک جلسه، دست­یابی به حداکثر تراکم ممکن رخ می ­دهد، بسیاری از بیماران تمایل به استفاده از این روش دارند. در گذشته تصور می ­شد تراکم تنها با استفاده از گرافت ­های بزرگ­تر قابل دستیابی است، که ظاهری غیر­طبیعی و معمولاً ماندن جای زخم روی پوست سر را درپی داشت. ما برای دستیابی به تراکم چشم­گیر و ایجاد نتایج طبیعی، از گرافت ­های بسیار کوچک استفاده می­ کنیم.

با استفاده از مدرن ترین روش میکرو FIT ما توانایی اصلاح ظاهر غیر طبیعی که حاصل عمل­ های جراحی قدیمی یا عمل ­هایی با برنامه ­ریزی ضعیف هستند را داریم. بهسازی عمل­ های صورت گرفته به روش­ های قدیمی، به بخش بزرگی از کار کلینیک خانه سفید تبدیل شده ­است.

مزایای روش میکرو FIT

 • نتایج کاملاً طبیعی و نامحسوس؛
 • دستیابی به حداکثر تراکم ممکن در هر جلسه؛
 • روشی بدون درد و غیر تهاجمی است؛
 • عمل جراحی با نتایج دائمی. موی کاشته ­شده هرگز نخواهد ریخت؛
 • بدون هیچ­گونه جای زخم یا خطوط زخم دائمی؛
 • مدت کمی پس از انجام عمل، موهای ناحیه ­ی پشت سر بیمار بدون هیچ تغییر قابل ­توجهی به همان صورتی که بودند، باقی می­ مانند؛
 • بدون بخیه، بدون چاقوی جراحی؛
 • استخراج با کیفیت. عناصر حیاتی واحدهای فولیکولی مانند چربی پوستی، برجستگی­ های کوچک (پاپیلا) پوستی و غده ­ی چربی مورد حفاظت قرار می­ گیرند. حداکثر نرخ رشد و نتایج طبیعی؛
 • با استفاده از یک دستگاه کاشت مخصوص و یک میکروسکوپ بسیار قوی، می­ توان به نتایجی طبیعی با تراکم زیاد دست یافت؛
 • گرافت ­های سالم و بی ­نقص استخراج می ­شوند؛
 • بدون آسیب ­رسانی به فولیکول­ های مو یا ریزش آن ­ها و در آمدن از پوست؛
 • با استفاده از روش کاشت با «یک حرکت» و تلفیق این روش با میکروسکوپ بسیار قوی، ما بدون نیاز به ایجاد شکاف­ های جراحی پیش از کاشت، زاویه سازی، تعیین جهت و عمق صحیح را به صورت همزمان انجام می­ دهیم. بنابراین، نتایج کاملاً طبیعی می­ باشند؛
 • احتمال استفاده­ ی دوباره از یک ناحیه ­ی اهدا کننده در آینده. در نتیجه هر ریزش مو­ی احتمالی در آینده، می ­تواند با موفقیت درمان شود؛
 • ترمیم سریع نواحی اهداکننده و دریافت ­کننده؛
 • بهبود سریع؛
 • از آنجا که هیچ­گونه برشی پیش از کاشت صورت نمی­ گیرد، آسیب وارده بسیار کم بوده و خطر عفونت به طور چشم­گیری کاهش یافته است؛
 • استفاده از تجهیزات یک­­بار مصرف؛
 • می ­توان عمل­ ترمیمی انجام داد؛
 • ایده ­آل برای ابرو­ها، عمل ­های کوچک، موهای صورت؛
 • امکان برگزاری جلساتی برای موهای­ بدن
 • تشخیص بیماری و پیش ­شناخت، بخش بسیار مهمی در برنامه­ ریزی و درمان صحیح هر شخص دچار ریزش مو است؛
 • امکان استفاده از روش U-FIT نامحسوس و بدون نیاز به تراشیدن مو
حتما بخوانید
پیشرفته ترین کلینیک کاشت مو

کاشت مو بدون تراشیدن موی سر

در عمل­ های FIT، بیمار باید تمام موهای سرش را بتراشد. در بعضی موارد این کار اصلاً ساده نیست، زیرا بسیاری از افراد نگران ظاهرشان هستند. در نتیجه از ایده ­ی تراشیدن موهای شان برای عمل بیزارند. روش بدون نیاز به تراشیدن سر برای بیمارانی که می­ خواهند کاملاً محتاطانه عمل کنند، ساخته شده است.

بنابراین، راه حل این است: U-FIT نامحسوس و بدون نیاز به تراشیدن مو

این نوآوری در زمینه ­ی ترمیم مو، روش بسیار پیشرفته ­ای است که کلینیک کاشت مو خانه سفید ابداع کرده است. در نتیجه­ ی استفاده از روش U-FIT یا FIT نامحسوس، پیش از انجام عمل نیازی به تراشیدن هیچ بخشی از سر نیست. این روش بسیار نامحسوس بوده و برای افرادی که مایلند عمل شان یک مسئله­ ی خصوصی بماند، مناسب است. تعداد معدودی از جراحان در سراسر دنیا از این روش استفاده می­ کنند که از نظر مهارت ­های بالینی مورد نیاز برای استخراج گرافت­ های سالم با ایجاد جزئی ­ترین برش ­ها و توانایی کاشت گرافت­ های جدید به نحوی که گرافت­ های موجود در اطراف آن تحت تاثیر قرار نگرفته و آسیب نبینند، بسیار پیشرفته محسوب می ­شود (شکل5).

عکس شماره 5 - برداشت فولیکول های مو بدون تراشیدن سر
عکس شماره 5 – برداشت فولیکول های مو بدون تراشیدن سر

اصول کاری U-FIT، بی شباهت با میکرو FIT نیست. همچنان روند استخراج با خارج کردن تک به تک فولیکول­ ها از ناحیه­ ی اهدا کننده انجام شده و سپس در ناحیه­ ای که در معرض خطر ریزش مو بوده یا دچار کم­ پشتی شده­ باشد، کاشته می­ شوند. به علت وجود مو در هر دو ناحیه­ ی اهدا کننده و کاشت، تفاوت اصلی بین این دو روش، در نحوه­ ی استخراج و کاشتن می­ باشد. در این مواقع، مهارت دکتر نقش بسیار مهمی در دستیابی به نتایج دلخواه دارد (شکل c6 – a6).

عکس شماره 6 - نمونه کاشت مو به روش UFIT
عکس شماره 6 – نمونه کاشت مو به روش UFIT

هنگامی که فردی می­خواهد جراحی کاشت مو انجام دهد، باقی ماندن جای زخم یا ترس از این که دیگران متوجه تحت درمان بودنشان شوند، همیشه یک معضل بزرگ بوده­ است. تلفیق روش نتراشیده و ریز جراحی، پیشرفتی بزرگ در مدت زمان لازم برای ترمیم و نامحسوس بودن عمل کاشت مو است. پس از درمان یک قرمزی عمومی برای چند روز ایجاد می ­شود که البته می ­توان توسط موهای موجود، آن را پوشاند و به هیچ عنوان به اندازه­ی روش FIT استاندارد یا FUT که می­ تواند تا حدی تهاجمی باشد، نخواهد بود.

یکی از مشکلات اصلی U-FIT، محدودیت تعداد گرافت­ های استخراجی است. زیرا در مقایسه با FIT ساده، رویه ­ی زمان­بری دارد. به طور کلی، از آنجا که روش نتراشیده نسبت به روش FIT استاندارد، روشی پیشرفته ­تر است، وقت­ گیرتر نیز می­ باشد. از این رو، برای افرادی که ریزش موی گسترده داشته و به مقدار موی بیشتری نیاز دارند، پیشنهاد نمی ­شود.

در موارد تحت درمان با روش FIT استاندارد یا برای بیمارانی که روش نتراشیده برایشان مناسب نیست، به علت داشتن تراکم بالا و نتایج کاملاً طبیعی و نامحسوس که مورد استقبال بیماران قرار گرفته است، از میکرو FIT استفاده می­ کند. در آینده کاشت مو می­تواند به صورت نامحسوس ­تر نیز انجام شود.

هزینه کاشت مو به روش MFIT یا UFIT

هزینه کاشت مو به عواملی همچون تبحر پزشک، تیم پزشکی، روش کاشت مو، مدت زمان انجام کاشت مو، مقدار گرافت برداشت شده و کاشت شده بستگی مستقیم دارد. ارزان ترین روش کاشت مو در حال حاضر کاشت مو به روش FUT می باشد. کاشت مو به روش ترکیبی در رتبه بعدی و پرهزینه ترین روش کاشت موی حال حاضر ایران روش کاشت موی FIT استاندارد می باشد.

از آنجایی که کاشت مو به روش MFIT یک روش انحصاری و کاملا مدرن می باشد، تعداد معدود و اندکی جراح کاشت مو وجود دارد که می توانند این روش را با بهترین نتیجه انجام دهند. این مسئله باعث شده که هزینه انجام این روش بالاتر از سایر روش های کاشت مو باشد. همچنین تکنیک استفاده از این روش و مدت زمان صرف شده و تیم پزشکی آن نیز عامل افزایش قیمت این روش می باشد.

برای دریافت هزینه کاشت موی خود با شماره های 09122252731 یا 02154503 کلینیک خانه سفید تماس بگیرید.

یا از طریق پر کردن فرم مشاوره، درخواست مشاوره رایگان و تخصصی بدهید.

ارسال درخواست مشاوره

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
اشتراک گذاری :

دیدگاه در"جدیدترین روش کاشت مو Micro FIT – بدون تراشیدن سر"

 1. همایون حیدری

  چه جالب! یعنی واقعا میشه بدون اینکه موهارو تراشید کاشت مو انجام داد؟؟؟؟!

  • خانه سفید

   عرض ادب و احترام

   بله امکان کاشت مو بدون تراشیدن موها وجود داره. برای دریافت اطلاعات کامل در این زمینه مقاله همین صفحه رو کامل مطالعه فرمایید.

   پیروز باشید

 2. حسن

  تفاوت این روش با fit چی هست ؟

  • با سلام و احترام

   کاشت مو به روش میکرو FIT عوارض جانبی کمتری نسبت به روش کاشت موی FIT دارد. همچنین ظرافت کاشت و خط موی طبیعی تری ایجاد میکند.

   پیروز باشید.

 3. پرویز

  نسبت به سن من الان کاشت مو برای من خوب است؟اگر بانک مو قوی باشد معلوم میشود کاشت انجام شده؟

  • با سلام و احترام

   جسارتا سن خود را اعلام نکردید. اما به طور کلی بهترین سن مناسب کاشت مو بعد از ۲۷ سالگی می باشد. اما می توان با تشخیص پزشک روانشناس و متخصص پوست و مو نسبت به کاشت مو قبل از سن ۲۷ سالگی و در جوانی هم اقدام کرد. بهتر است کاشت مو بعد از توقف یا کم شدن شدت ریزش موی شما انجام شود.

   پیروز باشید

 4. طیبه

  سلاااام موهای پسرم قطرش زیاد و مشششکیه ولی خیلییییی کچل شده ارثیه ب نظرم چون باباشم همینه داداشاشم درحال ریزشن —- با این روش میشه واشسون کاری کرد ؟

  • با سلام و احترام

   درمان ریزش موی ارثی فقط کاشت مو می باشد. اما جهت تشخیص حتما باید توسط پزشک متخصص معاینه انجام شود. همچنین سن مناسب کاشت مو بالای ۲۷ سال است. برای جلوگیری از ریزش بیشتر می توانید از منوی درخواست مشاوره سایت نسبت به دریافت وقت مشاوره رایگان اقدام نموده و برای درمان و جلوگیری از ریزش مو وقت مشاوره دریافت نمایید.

   پیروز باشید.

 5. میلاد کریمی

  با سلام
  مدتی قبل من به دفتر میدان ولیعصر مراجعه کردم و با آقای صداقت مشاوره کاشت داشتم. بنا بر صلاحدید ایشان من این مدت به درمان و تقویت موهای خود پرداختم و اکنون موهایم در وضعیت نسبتا خوبی قرار گرفت. ولی هنوز بخشی از موهایم کم پشت می باشد. و تصمیم به کاشت با روش SUT دارم. لطفا راهنمائی فرمائید.

  • با سلام و احترام

   جهت رزرو وقت مشاوره رایگان کاشت مو با شماره ۰۲۱۵۴۵۰۳ یا ۰۲۱۸۸۶۵۴۳۷۰ تماس بگیرید. همچنین جهت ارسال عکس از طریق فضای مجازی با شماره ٠٩١٠٩٩٤٧٢٤٦ در تماس باشید.

   با تشکر

 6. عباس خدابنده لو

  با سلام واحترام ؛

  بنده میخواستم کاشت مو انجام بدم اگر ممکن هست چون تراکم برای خیلی مهم و نمی خوام صرفا فقط سرم پوشیده بشه لطفا بفرمائید با چه تراکمی (تعداد ) می تونم این عمل رو انجام بدم و هزینه چقدر میشه

  با تشکر

  • با سلام و احترام

   جهت رزرو وقت مشاوره رایگان کاشت مو با شماره ۰۲۱۵۴۵۰۳ یا ۰۲۱۸۸۶۵۴۳۷۰ تماس بگیرید. همچنین جهت ارسال عکس از طریق فضای مجازی با شماره ٠٩١٠٩٩٤٧٢٤٦ در تماس باشید.

   با تشکر

 7. مهری

  باسلام .

  فرزند من پسر ۲۵ ساله است . موهای کم پشتی دارد و تصمیم بر کاشت مو گرفته است. ولی از جنس موهای خودش راضی نیست آیا بعد از کاشت دوباره شاهد موهای با جنس موهای قبلی خودش هست؟ یا اگر در موقع کاشت عکس دلخواه خود را نشان دهد می توانید مانند آن کاشت را انجام دهید؟

  باتشکر

  • با سلام و احترام

   هنگام کاشت موی طبیعی جراح از موهای خود شخص جهت پیوند مو استفاده می کند. در نتیجه موی رشد کرده دقیقا همان جنس و رنگ و فرم موی خود شخص را داراست. امکان کاشت موی دلخواه با فرم و رنگ و ضخامت دلخواه وجود ندارد. کاشت موی مصنوعی هم به هیچ وجه توصیه نمی شود.

   پیروز باشید

 8. مهران

  با سلام لطف میکنید در ارتباط با روش micro fit توضیح بدید.که آیا روش مناسبی هست یا خیر؟و واقعا بدون تراشیدن موی سر امکانپذیر هست.

  • با سلام و احترام

   روش Micro FIT روش بهینه شده و پیشرفته کاشت موی FIT می باشد که عوارض کمتر و بهبودی سریعتری دارد. مناسب بودن این روش برای شما حتما باید توسط پزشک بعد از مشاوره و معاینه انجام شود. در این روش تحت شرایطی که پزشک تشخیص می دهد امکان کاشت مو بدون تراشیدن سر هم کوتاهی مو وجود دارد. همچنین امکان کاشت موی بلند نیز در این روش وجود دارد.

   پیروز باشید.

 9. عرفان

  میخاستم بدون تراشیدن سر وسط سرم رو بکارم — سه ماه و خورده ای پیش جلو موهامو به عرض دو سانتر کاشتم اما از تراشیدن موها تنفر دارم

 10. پسر دیوید بکهام

  سلام مگه دیوید بکهام هم کاشت مو انجام داده ؟

 11. شهروز

  سلام
  از ناحیه وسط سر دچار طاسی شدم و موهای جلوی سرم به شدت نازک و ضعیف شدن اما پشت و سر و بغل خوبه و رشدشون هم زیاد هست برعکس جلوی سر میخواستم بدونم بهترین روش کاشت مو برای من چی هست؟؟

  همچنین میخواستم بدونم افراد سرشناسی که کاشت مو در کلینیک شما انجام داده اند کیا بودن ؟ مثلا شهاب حسینی و سید جلال حسینی اونجا نبودن ؟

  • با سلام و احترام

   برای تعیین بهترین روش کاشت مو مناسب شما حتما باید توسط پزشک متخصص معاینه حضوری صورت گیرد. اما اگر امکان حضور ندارید می توانید از سه ناحیه روبرو ، بالا و پشت سر خود به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ عکس ارسال کنید تا هزینه تقریبی و تعیین روش کاشت موی شما انجام شود.

   پیروز باشید.

 12. کامران

  سلام
  من قسمتی از سرم از زمان تولد رویش مو نداشته میخواستم بدونم امکان کاشت مو داره؟
  با تشکر

 13. جهان

  وب سایت بسیار خوبی دارید. پاینده باشید

 14. یوسف زمانی

  باسلام آیا جهت کاشت مو جلوی سر بدون تراشیدن مو ، امکان کاشت موی بلند هم امکان پذیر است؟

  • با سلام و احترام

   کاشت موی بلند فقط در موارد خاص با تشخیص پزشک قابل انجام است. امکان کاشت مو بدون تراشیدن سر و انجام کاشت موی بلند بعد از معاینه پزشک متخصص پوست و مو و بررسی گرافت های موی شما قابل انجام است. البته در نظر داشته باشید اگر موهای کاشته شده وارد فاز شوک شوند، حتی موی بلند کاشته شده نیز دچار ریزش می شود.
   این روش کاشت مو برای افرادی است که به هردلیلی تمایل ندارند اطرافیان آن ها متوجه کاشت موی آن ها شوند.

   پیروز باشید.

 15. علی نژاد

  سلام
  من یکبار کاشت مو را انجام ولی کامل نشد هرچند در ابتدا پزشک گفت که دو مرحله باید بکاری اما با تحقیق متوجه شدم بلحاظ مالی این کار را می کنند اما تراشیدن مو برایم ساده نیست ایا امکان کاشت مرحله دوم در کلینیک شما بدون تراشیدن هست؟
  کاشت شامل بخش های کاشت نشده و ترمیم می باشد ؟

  • با سلام و احترام

   امكان كاشت مو بىون تراشيدن سر وجود حتی برای مرحله دوم کاشت مو هم وجود داره اما باید توسط پزشک متخصص گرافت ها و بانک موی شما و ناحیه ای که دچار ریزش هست و شما قصد پوشش آن را دارد بررسی شود. کاشت موی مرحله دوم اساس آن ترمیم و افزایش تراکم می باشد. در برخی موارد پوشش ناحیه هایی که کاشت انجام نشده. این بستگی به میزان بانک موی شما دارد.

   پیروز باشید

 16. تاتار

  با سلام
  آدرس کلینیکتون توی سایت نیست؟

 17. ساسان

  سلام تو تعطیلات عید هم کاشت انجام میدین ؟

 18. سامان

  سلام .کاشت برای قسمت های کم پشت اگه انجام بشه. اون قسمت های که موداره( اطراف قسمت های کاشته شده) دچار شوک و ریزش نمیشن ؟سوال بعدیم اینکه وقتی مورو از قسمت پست سر ورمیدارین دیگه اون مو پشت سر درنمیاد که بشه دوباره ازش برا کاشت استفاده کرد؟

  • با سلام و احترام

   خیر موهای اطراف موی کاشته شده دچار شوک و ریزش نمی شوند. موی ناحیه برداشت به نظر برخی از پزشکان تا ۳۰ درصد ترمیم می شود و برخی دیگر اعتقاد دارند ترمیمی صورت نمیگیرد.

   پیروز باشید

 19. akbar zadeh

  سلام خسته نباشید این روش شما واسه موهایی که ریخته شده اما سر هنوز مو داره قابل انجامه؟ یعنی مو هست اما حجمشون کمه.

 20. Bahrami

  با سلام
  موهام کم پشت شده میخام بدونم امکانش هست با تراکم بالا دوباره ترمیم شه و اینکه چه روشی بهترین جوابو میده همچنین هزینه ها و زمان انجام پروسه چقده؟
  ممنون

  • با سلام و احترام

   کاشت مو با تراکم بالا احتیاج به بانک موی قوی دارد. تشخیص بانک مو حتما باید توسط پزشک متخصص پوست و مو با تجربه کافی در زمینه کاشت مو انجام شود. در مورد هزینه و روش هم باید از وقت مشاوره رایگان کاشت مو ما استفاده فرمایید. اگر امکان مشاوره حضوری ندارید با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ در تماس باشید.

   پیروز باشید

 21. بی نام

  سلام کاش سابقه ی پرسنل و شماره ی نظام پزشکی و نام پزشک معالج رو هم درج میکردید

 22. محمد ادیب نجم الدینی

  با سلام
  آیا امکان کاشت مو وجود دارد و در صورت مثبت بودن با توجه به اینکه بیشتر موی بنده سفید است هنگام رشد رنگ موبه چه صورت وبا غالب بدون چه رنگی رشد میکند؟

  • عرض ادب و احترام

   برای تشخیص امکان کاشت مو برای شما خواهشمند است از سه ناحیه روبرو ، بالا و پشت سر خود عکس گرفته و به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ از طریق تلگرام یا واتس اپ ارسال نمایید. موهای شما بعد از کاشت به رنگ سفید رشد می کنند.

   پیروز باشید

 23. Saeed

  عرض ادب

  کاشت مو به روش سوئدی همین روش میکرو اف آی تی هست یا فرق داره میشه توضیح بدین ؟

  • با سلام و احترام

   کاشت مو به روش سوئدی یا روش هایی که با اسم های عجیب و غریب در اینترنت مشاهده میکنید زاده ذهن کاربرهاست. و متاسفانه مورد سوء استفاده برخی کلینیک های غیر معتبر کاشت مو هم قرار می گیرد.

 24. Kamran

  سلام و خسته نباشید. من ۳۴ ساله هستم و از ۲۵ سالگی موهام از طرف پیشایم خیلی ریخته نزدیک ۳ الی ۴ سانت رفته بالا .میخواستم شرایط و هزینش رو لطف کنین . ایا برای کسانی که بانگ موی ضیف ومو های ضیف دارنند میتوان کاری انجام داد .ممنون میشم سریع پاسخ بدین

  • با سلام و احترام

   برای دریافت هزینه کاشت مو از سه تاحیه روبرو، بالا و پشت سر خود به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ از طریق تلگرام یا واتس اپ عکس ارسال نمایید. در اسرع وقت و بعد از مشاهده پزشک هزینه تقریبی کاشت موی شما با نظر پزشک متخصص اعلام میگردد.

   کاشت مو برای افرادی که بانک موی ضعیفی دارند با تشخیص پزشک بوسیله برداشت از ریش یا پیوند موی از بدن انجام می شود.
   پیروز باشید
   پیروز باشید

 25. امیر

  سلام درود ایا روش sut همان mfitهست اگر نیست تفاوتشون رو محبت می کنید توضیح دهید

  • با سلام و احترام

   خیر روش SUT یا SAFER روشی است که در آن از دستگاه برای برداشت فولیکول های مو استفاده می شود و روشی قدیمی تر از روش میکرو اف آی تی است. در روش SUT بخاطر برداشت با دستگاه قدیمی تر امکان استفاده از پانچ های ظریف تر وجود ندارد در نتیجه روند بهبودی کندتر می باشد.
   اما در روش MFIT یا میکرو FIT هم می توان با دستگاه های جدیدتر برداشت گرافت های مانند نیوگرافت ۲ استفاده کرد و هم از نیروی انسانی. در این روش از جراحان با تجربه بالا که توانایی برداشت با پانچ های ظریف تر را دارند بهره برده می شود در نتیجه روند بهبودی و ظاهر موهای کاشته شده بسیار بهتر است.

   اگر احتیاج به اطلاعات بیشتری داشتید می توانید با شماره های کلینیک ۰۲۱۵۴۵۰۳ و ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ در تماس باشید.

   پیروز باشید

 26. Arman

  عذر میخوام کاشت مو به روش FUT دیگه منسوخ شده ؟

 27. داوود

  با سلام
  محل کار من متاسفانه آلوده و دارای گرد و خاک و رطوبت و مواد شیمایی است . آیا امکان کاشت مو برای من وجود دارد ؟ به دلیل شرایط کاری امکان بیش از یک هفته تا ده روز مرخصی را ندارم .

  • با سلام و احترام

   با شرایطی که اعلام کردین مشکلی نیست و شما میتونین کاشت مو داشته باشین . حداکثر ۱۰ روز مرخصی شما هم کاملا کافی است. در صورت تمایل به کاشت مو جهت دریافت مشاوره با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ تماس حاصل فرمایید.

   پیروز باشید.

 28. حمید

  سلام
  آیا بعد از کاشت مو بلافاصله میتوان کلاه گذاشت یا خیر .اگر نمیشه چند وقت بعد مقدور هست . ممنون

 29. sajjad

  سلام، لطفا بفرمایید که microFUT و microFIT چه تفاوتی با هم دارند. و روش های مختلف کاشت مو را از بهترین تا بدترین کیفیت عنوان کنید. و اینکه آیا شما شهر های دیگه هم شعبه دارید یا نه؟ خیلی ممنون

  • با سلام و احترام

   دوست عزیز روشی به نام Micro FUT وجود خارجی ندارد و اگر در صفحه ای یا جایی مشاهده کردید صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و غیر واقعی است. اطلاعات کامل در مورد روش Micro FIT در همین صفحه موجود می باشد. برای کسب اطلاعات کامل در مورد انواع روش های کاشت مو هم می توانید از منوی کاشت مو اقدام فرمایید.

   کلینیک خانه سفید در هیچ کجای ایران و تهران شعبه ای ندارد.

   پیروز باشید.

 30. Abbas

  سلام من دوهفته پیش کاشت مو به روش FIT داشتم خط تقارن خوبی نداره موهام و نیاز به ترمیم داره . آیا ترمیم دوباره اسیبی به موهای کاشته شده نمیزنه و یا باعث ریزش موهای کاشته شده نمیشه

  • با سلام و احترام

   اگر کاشت موی دوم شما با ظرافت و توسط جراح کاشت موی با تجربه انجام شود، خیر آسیبی به موهای کاشته شده قبلی شما نخواهد رسید.

   پیروز باشید

 31. ahmad

  سلام
  بنده ۲ مرحله کاشت مو انجام دادم سال ها قبل به صورت اف ای تی ..موهام بد نیست و کف سرم مشخص نیست منتها خیلی کم حجمه میشه واقعا با روش میکرو اف ای تی لابلای موهای کاشته شده مو کاشت؟ همش میترسم فضای کافی وجود نداشته باشه یا خطای انسانی زمان کاشت موجب از بین رفتن موهای کاشته شدم بشه

  • با سلام و احترام

   بله امکان کاشت مو در بین موهای شما برای افزایش تراکم وجود دارد. جهت بررسی بانک مو و نواحی که قصد کاشت مو در آن ها را دارید به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ از طریق واتس اپ و یا تلگرام پیام داده و عکس های خود را ارسال نمایید.

   پیروز باشید.

 32. شهرام

  از اینکه یک روز دو یا سه روز انجام بشه مشکلی ندارم .فقط اینکه می خوام یه کار حرفه ای واقعاً به دست بیاد به روش غیر جراحی که پوشش دهی مناسبی داشته باشه و این که دوست دارم واقعیت ها بهم گفته بشه …. دور از جون شما بعضی از کلینیک ها هستند که فقط می خوان جذب کنن، من دیدم دوستان یا کسی بوده که کاشت انجام داده و فقط خواستن طرف جذب بشه و یه کاری انجام بده و واقعیت ها رو به ایشون نگفتن و متاسفانه بعدش دلخوری های پیش آمده یا اینکه اون چیزی که گفتن نبوده یا اینکه ادب و صداقتی تو کارشون نبوده
  یکی از دوستامون برای کاشت مو به یه کلینیک تو شیراز رفته بود گفت که به ما گفتند که این کار شما بله انجام میشه و به راحتی میتونیم پوشش مناسبی رو براتون به وجود بیاریم. میگفت وقتی که رفتیم تو اتاق و عمل شروع شد بعد از گذشت یک ساعت ۲ ساعت برگشتن گفتن که متاسفانه بانک موی شما دیگه جواب نمیده و ما مجبوریم همین جا کار رو قطع کنیم، تا همین حد بیشتر نمیتونیم بکاریم و خیلی راحت از اون تعهدی که داده بودند فرار کردند
  من راسش نمیخوام همچین مسائلی برام پیش بیاد

 33. محمد رضا عمران

  سلام. ۳۳ ساله هستم. موهای بالای سرم کم پشت شده است. می خواهم از روش مایکرو استفاده کنم. هزینه آن چقدر می شود؟

  • عرض ادب و احترام

   برای دریافت هزینه کاشت مو خود از سه ناحیه روبرو ، پشت سر و بالای سر خود عکس گرفته و به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ از طریق واتس اپ و یا تلگرام ارسال نمایید.

   پیروز باشید.

 34. شایان

  سلام
  موهای کنار سرم تقریبا جلوی گوش به دلیل کندن تراکمش کم شده آیا امکان کاشت مو در این ناحیه وجود داره؟

 35. amir

  سلام خسته نباشید من ریزش موی آلوپسی دارم بهترین روش درمان چی هستش و آیا کاشت مو ممکن است

 36. نازی

  سلام کاشت مو به روش U-FIT که نیازی به کوتاهی مو نیست این روش نیازی هم به جراحی نداره؟

 37. میرحسن

  با عرض سلام برای گرفتن زمان عمل کاشت چند روز قبل باید اقدام به کرد و ظرف چند روز عمل انجام میشه.

  • عرض ادب و احترام

   حداقل ۱ ماه قبل جهت تعیین وقت تماس بگیرید. اما در موارد خاص تنظیم وقت ۱ هفته قبل از عمل هم امکان پذیر است. تعداد روز عمل جراحی حداکثر ۲ روز برای عمل های غیرجراحی و ۱ روز برای عمل ترکیبی و FUT می باشد.

   پیروز باشید.

 38. احسان

  من۲۷ سالگی کاشت کردم اما نصف بیشتر موهای کاشته شده بعد گذر ۲ سال رفته رفته ریخت؟ علت چیست؟آیا مجددا کاشت انجام بدم باز هم موها خواهند ریخت؟ اوایل موهای کاشت شده بسیار خوب رشد کردند و کاملا پرپشت بودند

 39. هادی

  سلام
  شخصی که موهاش ۳۰ سانتی متر طول داره و به هچ وجه نمیخواد کوتاه کنه آیا با روش UFIT باید کمی کوتاه کنه یا نیازی نیست؟

دیدگاه خود را بنویسید