دانشنامه کاشت مو

معرفی بهترین کلینیک و مراکز کاشت مو در تهران

()

در سال‌های اخیر و با توسعه روش‌های نوین کاشت مو، افراد زیادی در ایران اقدام به کاشت مو کرده و متاسفانه به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در خصوص کیفیت پزشکان و کلینیک‌ها نتیجه مطلوبی نگرفته‌اند. این افراد متاسفانه فریب ظاهر یا موقعیت مکانی این مراکز را خورده و علی‌رغم پرداخت هزینه درمانی هنگفت نتیجه نامطلوبی گرفته‌اند.

ظاهر مناسب یک کلینیک درمانی، دلیل بر این نیست که یک مرکز درمانی از کیفیت بالایی برخوردار است و توجه به چند نکته مهم می‌تواند شما را در یافتن بهترین مرکز کاشت مو کمک کند. برای آگاهی از این نکات، در این صفحه سعی داریم با نگاهی بی طرف و جامع به این پرسش مهم متقاضیان کاشت مو پاسخ دهیم.

ویژگی‌های بهترین مرکز کاشت مو

یکی از مهمترین مسائلی که در خصوص خدمات درمانی باید به آن توجه کرد، کیفیت یک مرکز درمانی است. اما کیفیت یک ویژگی کلی است که خود از آیتم‌های مختلفی تشکیل شده است. بهتر است قبل از انتخاب یک مرکز بهداشتی و درمانی باید به چند نکته مهم درباره نحوه عملکرد مرکز مورد نظر توجه کرد. آیا تاکنون به این مسئله فکر کرده‌اید که یک مرکز درمانی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

1- داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت

مهمترین و ساده‌ترین ویژگی یک مرکز درمانی، داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت می‌باشد. این مجوز باید به شکلی در مرکز درمانی نصب شود که در معرض دید همگان باشد. همانگونه که تمامی مراکز تجاری، جواز کسب و مجوز رسمی خود را در محل کسب خود نصب می‌کنند، تمامی کلینیک‌های درمانی نیز موظف به انجام این کار هستند. وزارت بهداشت به منظور حمایت از سلامت بیماران، قوانین سفت و سختی را وضع کرده که رعایت آن برای تمامی کلینیک‌های پوست و مو لازم است. برای مثال:

 • تمامی کادر پزشکی مراکز پوست و مو باید دارای مجوز و مدرک تخصصی پوست و مو باشند.
 • مرکز درمانی باید دارای تمامی استانداردهای تعیین‌شده از سوی وزارت بهداشت باشد. این استانداردها شامل سیستم تهویه و ایمنی درمانگاه، اتاق جراحی و اتاق معاینه مجهز، سالن انتظار مناسب و مواردی از این دست می‌باشد.

مجوز کلینیک کاشت مو خانه سفید از وزارت بهداشت و درمان

بسیاری از مراکز درمانی مانند کلینیک خانه سفید همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، تصویر تاییدیه وزارت بهداشت را علاوه بر مرکز درمانی، در وبسایت خود نیز قرار می‌دهند.

2- تجهیزات مدرن و امکانات مناسب

یک مرکز مجاز بدون داشتن تجهیزات تخصصی و به روز، کاری از پیش نمی‌برد. اگر یک کلینیک ادعای این را دارید که بهترین مرکز کاشت مو است، باید از امکانات و تجهیزات مدرن نیز بهره‌مند باشد. در اینجای مطلب ذکر این نکته خالی از لطف نیست که منظور از تجهیزات مدرن، شکل ظاهری شیک و زیبای دستگاه‌ها نیست، بلکه اثربخشی بالا و کیفیت آن‌ها است. متاسفانه بسیاری از بیماران آگاهی چندانی از کیفیت تجهیزات پزشکی ندارند و این روزها برخی از کلینیک‌ها با تهیه دستگاه‌های شیک اما بی‌کیفیت، مشغول ارائه خدمات پزشکی هستند.

کاشت مو به روش FUE

3- پشتیبانی و حمایت از مراجعین

احترام به مراجعین و توجه به خواسته‌های آن‌ها نیز یکی از اساسی‌ترین ویژگی‌های بهترین مرکز کاشت مو است. احترام نه به معنای لغوی، بلکه ارائه خدمات با کیفیت و تخصصی، مهمترین نوع احترامی است که یک مرکز ایده‌آل درمانی برای بیماران و مراجعین قائل است. یکی دیگر از جنبه‌های احترام به بیماران، داشتن گوش شنوا است تا خواسته‌های بیماران به دقت شنیده و اجرا شود.

یکی از مهمترین سیاست‌های کلینیک خانه سفید حمایت و پشتیبانی از مراجعین خود است و با ارائه‌ی بهترین خدمات درمانی توانسته است به وظیفه خود به نحو احسنت عمل کند. حمایت از بیماران امری مهم بوده که حدود الهی و احکام مقدس دینی همواره به آن تاکید داشته است. تمامی پزشکان قبل از آغاز فعالیت خود با سوگند یاد کردن این وظیفه خطیر را در قبال تمامی بیماران انجام می‌دهند.

4- پزشکان و متخصصین زبردست

پزشکان که رکن اصلی هر مراکز درمانی هستند باید از تجربه و مهارت بالایی در کار خود برخوردار باشند. تخصص و دانش لازمه‌ی پزشک‌بودن است، اما داشتن تجربه از آن مهمتر است و فقدان آن می‌تواند نتایج جبران‌ناپذیری را در بر داشته باشد. بنابراین مجهز بودن کلینیک و استفاده از پزشکان متخصصی به تنهایی کافی نیست و تجربه و مهارت حرف اول را در علم پزشکی می‌زند.

استفاده از تجهیزات مدرن پزشکی به دلیل ویژگی‌های خاص این دستگاه‌ها نیاز به استفاده از پزشکان ماهر داشته تا با تجربه خود بتوانند اثربخش‌ترین نتایج را رقم بزنند. کلینیک خانه سفید در این راستا نیز توانسته است با بهره‌مندی از مجرب‌ترین پزشکان حرف اول را در سطح کشور بزند.

تاثیر پزشک با تجربه در کلینیک معتبر کاشت مو

5- تنوع خدمات درمانی

یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین مرکز کاشت مو تنوع در ارائه خدمات است. امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی در عرصه پزشکی، روش‌های گوناگونی برای درمان ابداع شده است. برای نمونه، کاشت مو به روش SUT جدیدترین متد کاشت مو در ایران است که نسبت به سایر روش‌های قبلی نظیر FUT از اثربخشی فوق‌العاده‌ای برخوردار است. این روش به دلیل اینکه پس از جراحی نیازی به بخیه و پانسمان ندارد با متدهای روز پزشکی انجام می‌شود.

از این رو، مهارت پزشکان و وجود تجهیزات و امکانات لازم، مهمترین عامل برای تحقق این روش در یک کلینیک حرفه‌ای به شمار می‌رود. روش‌های دیگری نیز وجود دارند که انجام آن‌های نیازمند استفاده از تجهیزات مدرن و حرفه‌ای است. روش‌هایی نظیر کاشت مو با متد FIT و BHT از جمله این روش‌ها هستند که همگی آن‌ها در کلینیک خانه سفید با بهترین کیفیت ممکن انجام می‌شوند.

6- کادر اداری و خدماتی مناسب

یک مرکز درمانی علاوه بر پزشک باید دارای مدیران، پرستاران، کارشناسان پوست و مو و کادر اداری مجرب باشد تا بتوانند بهترین خدمات را به مراجعین و بیماران ارائه دهند. کادر خدماتی و اداری در یک مرکز درمانی مانند یک زنجیره عمل می‌کنند، به گونه‌ای که اگر شخصی وظیفه خود را به خوبی انجام ندهد، تمام زنجیره دچاره اختلال می‌شود.

برای مثال، اگر کادر اداری و پاسخگویی، مراجعین را به خوبی سازمان‌دهی نکنند، نظم کلینیک برهم خورده و این امر باعث می‌شود تا روند درمانی سایر بیماران به خوبی پیش نرود. نوبت‌دهی یکی از دغدغه‎‌های اصلی مراجعین بوده که کلینیک خانه سفید با اتخاذ بهترین روش‌های نوبت‌دهی توانسته مراجعین را به خوبی سازمان‌دهی کند.

رفتار پرسنل و پراستاران نیز همواره مورد نقد عموم مراجعین و مردم قرار دارد. در کلینیک خانه سفید، پرستاران با رفتار مودبانه خود بهترین برخورد را با مراجعین داشته و احترام زیادی برای بیماران قائل هستند.

همچنین وجود کارشناسان و مشاوران با تجربه می‌تواند یک مرکز درمانی را تبدیل به بهترین مرکز کاشت مو کند. چراکه افراد معمولا از نحوه و شرایط کاشت مو آگاه نبوده و تنها اطلاعات محدودی در اینترنت کسب کرده‌اند که هیچکدام برای انتخاب بهترین روش درمانی کفایت نمی‌کند. از این رو، مشاوران و کارشناسان با بررسی‌های فنی خود از شرایط شما بهترین روش را معرفی می‌کنند.

کاشت موی طبیعی

چگونه بهترین مرکز کاشت مو را انتخاب کنیم ؟

بعد از آنکه با ویژگی‌های بهترین مرکز کاشت مو آشنا شدیم، مهمترین مسئله، نحوه بررسی این ویژگی‌ها در یک مرکز درمانی و انتخاب مناسب‌ترین مرکز کاشت و مو است. معمولا حتی اگر با ویژگی‌های یک کلینیک خوب هم آشنایی داشته باشیم، نمی‌توانیم مرکز درست و مناسب را انتخاب کنیم، زیرا با انبوهی از تبلیغات و وبسایت‌های مختلف مواجه هستیم که همگی خود را برترین مرکز درمانی می‌دانند. این امر باعث ایجاد سردرگمی در بیشتر افراد می‌شود. پس برای اینکه با نحوه انتخاب یک کلینیک خوب آشنا شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

1- بررسی سوابق کاری

بهترین کار برای انتخاب یک مرکز مناسب بررسی سوابق آن است. برای مثال بسیاری از مراکز درمانی تصاویری از بیماران خود منتشر می‌کنند که نتایج قبل و بعد از درمان و جراحی را نشان می‌دهد. شما می‌توانید برای آگاهی از کیفیت و توانایی پزشکان مربوط تصاویر منتشر شده از بیماران آن‌ها را در وبسایت‌ها یا کاتالوگ آن‌ها مشاهده کنید. همچنین می‌توانید از زمان تأسیس یک کلینیک مطلع شوید که خود نشانگر تجربه یک مرکز درمانی است.

جهت مشاهده نمونه کارهای کلینیک پوست ومو خانه سفید به صفحه اینستاگرام ما به آدرس https://instagram.com/whdc.ir مراجعه فرمایید.

نمونه کاشت مو در کلینیک خانه سفید تهران
نمونه کاشت مو در کلینیک خانه سفید تهران

2- پرس و جو از سایر مراجعین

یکی دیگر از کارهایی که می‌توان برای انتخاب یک کلینیک خوب درمانی انجام داد، پرس و جو از افرادی است که از خدمات درمانی مرکز مورد نظر استفاده کرده‌اند. به طور کلی افرادی که سابقه حضور در کلینیک مربوطه را دارند، به خوبی می‌توانند شما را در انتخاب بهترین مرکز کاشت مو کمک کنند.

3- بررسی دیدگاه‌های بیماران

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توان از آن بهره برد، بررسی دیدگاه‌های بیماران در دنیای مجازی و وبسایت‌های مراکز درمانی می‌باشد. این روزها به دلیل پیشرفت فناوری اطلاعات، افراد می‌توانند با مراجعه به چنل‌ها و سایت‌های اینترنتی از دیدگاه‌ها و نظرات کاربران مختلف آگاه شوند و با استفاده از این دیدگاه‌ها، بهترین انتخاب را انجام دهند.

نمونه کاشت مو در کلینیک خانه سفید تهران

انتخاب یک مرکز کاشت موی مناسب یکی از دغدغه‌های اصلی مراجعین به این مراکز است. کسب آگاهی از ویژگی‌های یک مرکز درمانی با کیفیت، می‌تواند باعث نتیجه‌گیری بهتر شما شود و ارزشمندترین دارایی یعنی سلامتی شما را حفظ کند.

ما در این مطلب به برخی از ویژگی‌های بهترین مرکز کاشت مو اشاره کردیم و شرایط کلینیک خانه سفید را ارزیابی کردیم. این کلینیک با داشتن مجهزترین تجهیزات روز پزشکی و کادر پزشکی متخصص، در سال‌های متمادی رضایت مشتریان زیادی را جلب کرده است. کاشت مو یکی از حساس‌ترین جراحی‌های زیبایی به شمار می‌رود و از طرف دیگر تعداد مراکز تازه‌کار و غیرحرفه‌ای که با تبلیغات گسترده سعی در جذب مشتریان دارند، افزایش یافته است. بنابراین، شما باید در انتخاب یک کلینیک درمانی مناسب، دقت زیادی داشته باشید تا دچار مشکلات بعدی نشوید.

Document

مشاوره فوری کاشت مو و ابرو

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با مشاورین خانه سفید

ما به شما این اطمینان را می دهیم با انتخاب کلینیک کاشت مو خانه سفید به عنوان میزبان بازگشت زیبایی شما نه تنها در اسرع وقت زیبایی از دست رفته شما را باز می گردانیم بلکه با دریافت کارت VIP کلینیک کلینیک پوست و مو می توانید از سایر خدمات نوین کلینیک با تخفیف ویژه بهره مند گردید.

جهت دریافت وقت مشاوره و کاشت مو با شماره های ۰۲۱۵۴۵۰۳ – ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ کلینیک تخصصی خانه سفید تماس حاصل فرمایید.

نمونه کاشت مو کلینیک خانه سفید تهران

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران / 5. تعداد رای ها

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

مشاوره فوری خدمات زیبایی

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با مشاورین خانه سفید

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

‫35 دیدگاه ها

 1. سلام روزتون بخیر
  میتونم بپرسم پزشک معالجتون خانم هستند یا آقا؟
  برای ویزیت حضوری میپرسم

  1. سلام و وقت بخیر

   در کلینیک خانه سفید هم پزشک خانم هست هم آقا.

  1. سلام و وقت بخیر

   کاشت موی سلول های بنیادی وجود خارجی ندارد و آخرین موجود آزمایشگاهی تحت این عمل متاسفانه عمرش به این دنیا نبود. گول تبلیغات پر رنگ و لعاب و دروغین مراکز کاشت موی سودجو را نخورید.

  1. با سلام و وقت بخیر

   با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ در ارتباط باشید.

 2. سلام وقت بخیر.در کلینیک شما کاشت به روش super fue انجام می پذیرد؟ و تفاوت ان با روش sut چیست.متشکرم

 3. سلام سوالم این بود که آیا بعد از عمل ریزش موهایی که از قبل روی سرم داشتم متوقف میشن یا باز هم ریزش را خواهم داشت چون ریزش مو دارم خیلی ممنون میشم جوابمو بدین.

  1. سلام و وقت بخیر

   پرداخت اقساطی خیر اما بخشی از مبلغ را می توانید بصورت چک معتبر پرداخت کنید. با شماره ۰۲۱۵۴۵۰۳ در تماس باشید.

 4. باعرض سلام تفاوت قیمتهابابت چیه ونوع تراکم همه میکن تراکم بالاست ولی

 5. سلام میخواستم بدونم futبا fit چه فرقی میکنه و اینکه نتیجه کارو تضمین میکنین چون من چن جا رفتم گفتن ۵۰ ۵۰ ریزش بعد کاشت نداشته باشی

 6. سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم روشی وجود داره که بعد از برداشت مو از پشت سر برای کاشت اون خطی که میوفته پشت سر وجود نداشته باشه یا از بین بره؟؟

  1. عرض ادب و احترام

   خط اسکار پشت سر فقط در روش ترکیبی و FUT ایجاد می شود. در سایر روش های غیرجراحی کاشت مو مانند SUT,FIT,SUPER FUE,MICRO FIT اسکار ایجاد نمی شود.

   پیروز باشید

 7. با سلام و عرض ادب
  با توجه به مطالب ضد و نقیضی که در سایت ها مشاهده میشه ، آیا میشه در خصوص اینکه روش sut را انجمن متخصصان پوست تهران با توجه به دستگاهی که استفاده میشود طی نامه شماره پ/۷۵۱۴۸۵ مورخه ۸۱/۱۲/۱۸ ممنوع اعلام کرده ، توضیحاتی بفرمایید.
  و همچنین در خصوص این ایراداتی که به روش sut وارد شده است منجمله :
  – احتمال انتقال بیماری به دلیل عدم امکان استریل نمودن کلیه قسمت های دستگاه به خصوص تیوب های انتقال دهنده ی گرافت.
  – ایجاد تخریب در نواحی گیرنده و دهنده.
  – استفاده از مکانیزم قدیمی و طرد شده ی پانچ گرافت.
  – بیش از ۵۰ درصد گرافت های برداشت شده به وسیله دستگاه از بین رفته اند و کیفیت خود را از دست داده اند.
  ممنون از بذل توجهتان و عنایتی که در پاسخ دادن به اینجانب و سایر دوستانی که در سرچ اینترنتی با دنیایی از اطلاعات ضد و نقیض برخورد کرده و تصمیم گیری را برایشان مشکل کرده. سپاس

  1. عرض ادب و احترام

   به نظرتون اگر اینقدر مشکل و ایراد داشت این روش به خودی خود منسوخ نمیشد ؟ برخی دوستان به دلیل عدم تسلط روی روش های نوین با ایجاد جو منفی علیه این روش های نوظهور سعی در جذب مخاطب دارند.

   پیروز باشید.

 8. سلام روز بخیر
  من چند وقته دنبال بهترین روش کاشت مو و بهترین مرکزی که این کار رو انجام بده هستم.تو اینترنت و فضای مجازی خیلی زیاد در مورد این مراکز نوشته ولی نمیدونم به کدوم باید اعتماد کرد‌.همه میگن روش کاشت ما و مرکز بهترین مرکز برای این کار هستش ولی زیادی مراکز ادم رو گیج میکنه درخواست راهنمایی داشتم

  1. با سلام و احترام

   جهت کسب آگاهی کامل در مورد بهترین کلینیک کاشت مو موارد ذکر شده در همین صفحه را کامل مطالعه کنید، همچین برای کسب اطلاعات کامل در مورد بهترین روش کاشت مو می توانید صفحه اختصاصی همین مطلب را کامل مطالعه کنید. در صورتی که هنوز احتیاج به مشاوره داشتید با شماره 09122252731 از طریق تلگرام یا واتس اپ در ارتباط باشید.

   پیروز باشید.

  1. با سلام و خسته نباشید.آیا تکنسین کاشت موی شما قبول می کنه که به یک کار آموز کاشت مو یاد بده؟دانشجوی اتاق عمل؟

  2. با سلام و وقت بخیر

   با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ در ارتباط باشید.

 9. سلام و وقت بخیر به نظر من بهترین جا برای کاشت مو اونیه که دکترهای خوبی داشته باشه . باید قبل و بعد از کاشت مو برای متقاضی ها امکانات فراهم کنه . حالا سوال من از کلینیک خانه سفید این هست که آیا شما قبل از کاشت آزمایش های لازم رو انجام میدین ؟ آیا بعد از کاشت خوابگاه برای استراحت دارین ؟ تو کلینیک های شیراز خوابگاه برای استراحت وجود نداشت و برادر من بعد از کاشت خیلی اذیت شد

  1. با سلام و احترام.

   بله نظر شما کاملا درست است. قبل از کاشت مو حتما باید آزمایشات لازم انجام بشه و شما مختار هستین که در کلینیک و با آزمایشگاه طرف قرارداد ما انجام آزمایش بدین یا آزمایشگاه مورد اعتماد خودتون. همچنین ما در محل کلینیک برای روز قبل و بعد از کاشت مو برای شما استراحتگاه مدرن و رایگان فراهم کرده ایم.

   پیروز باشید

 10. لطفا در مورد نحوه ویزیت و مرحله بعد از ویزیت ( در چند جلسه و چند ساعت) این کار انجام می شود؟ آیا روز بعد از کاشت مو می بایست مجددا به کلینیک مراجعه کنیم؟ آیا در کلینیک شما انجام کلیه مراحل کاشت توسط پزشک متخصص انجام می شود ؟ لطفا نام پزشک یا پزشکان کلینیک خود را معرفی نمایید . با تشکر

  1. با سلام و احترام

   برای دریافت وقت مشاوره تخصصی با شماره 02154503 تماس بگیرید. سپس کارشناس از شما درخواست ارسال عکس از نواحی بانک مو و بالا و روبروی سر شما می کند. به شماره خواسته شده عکس ها را ارسال کرده و منتظر پاسخ بمانید. روز مشاوره همه موارد به شما توضیح داده خواهد شد.
   بهتر است برای باز کردن پانسمان روز بعد از کاشت به کلینیک خانه سفید مراجعه کنید اما اجباری نیست و می توانید نحوه باز کردن پانسمان را همان رو آموزش ببینید.
   برای دریافت اسامی پزشکان کلینیک خانه سفید با شماره های کلینیک تماس بگیرید.

   پیروز باشید

 11. سلام وقت بخیر
  میخواستم نمونه کاراتونو ببینم و اگر کانال دارید ادرشو و زمان کاشت مو و هزینه اشو
  ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا