کلینیک تخصصی کاشت مو خانه سفید

 • 2731 225 0912
 • 021-54503
بهترین کلینیک کاشت مو

بهترین مرکز (کلینیک) و پزشک کاشت مو

بهترین مرکز کاشت مو تهران کجاست ؟ بهترین کلینیک کاشت مو در ایران کجاست ؟ بهترین کلینیک کاشت مو چه خصوصیات و ویژگی هایی دارد ؟ در این صفحه سعی داریم با نگاهی بی طرف و جامع به این پرسش مهم متقاضیان کاشت مو پاسخ دهیم.

بهترین مرکز کاشت مو چه ویژگی هایی دارد ؟

یکی از مهمترین دغدغه های انسان در عصر کنونی زیبایی ظاهر اوست. افرادی که دچار ریزش مو می شوند و ناحیه وسیعی از موهای خود را از دست می دهند، همیشه به دنبال راهی برای برطرف کردن این مشکل بوجود آمده می باشند.

یکی از بهترین راه های درمان ریزش مو، انجام عمل کاشت مو می باشد. متقاضیان این جراحی زیبایی بعد از جستجوهای فراوان در مورد بهترین روش کاشت مو دغدغه بعدی آن ها بهترین کلینیک کاشت مو می باشد. برای ارزیابی یک کلینیک کاشت مو معتبر و با تجربه ویژگی هایی وجود دارد که در این صفحه به تفصیل به تشریح همه این موارد می پردازیم. تصمیم‌گیری برای پیش رفتن با یک روش ترمیم مو تصمیمی بسیار بزرگ است. قبل از انتخاب یک روش، فکر و سنجش بسیار زیادی مورد نیاز است. گام بعدی، انتخاب محل انجام درمان است که آن هم بسیار مشکل است، اما ما برای کمک به شما اینجا هستیم تا به شما بگوییم چه کلینیک کاشت مویی بهترین است.

چگونه یک کلینیک کاشت مو را انتخاب کنم؟

انتخاب کلینیک کاشت موی مطلوب می‌تواند بسیار دشوار باشد؛ اطلاعاتی گمراه کننده در اینترنت وجود دارد که کلینیک‌ها ادعا می‌کنند بهترین کلینیک در کشور هستند.
هنگامی که سخن از انتخاب کلینیک کاشت مو به میان می‌آید، یکی از راهنمایی‌های ما این است که از مراکز معتبر کاشت مو در تهران بازدید کنید، حتی اگر مجبور شوید لیست مراکز معتبر کاشت مو را از منطقه یا حتی کشور تهیه کنید. بازدید از چند کلینیک به شما نشان می‌دهد که عملکرد آن‌ها چگونه است، کارکنان تا چه حد صمیمی و کمک کننده هستند، چه امکاناتی دارد، مانند دسترسی آسان و مناطق اطراف، مانند یک هتل، در صورتی که نیاز داشته باشید.

ایده‌ی خوبی است که کلینیک را با یک مشاوره‌ی خوب انتخاب کنید. ما در طی مشاوره‌، ریزش موی فعلی بیمار را بررسی می‌کنیم، در مورد گزینه‌های مختلف درمان صحبت می‌کنیم و به طور مستقیم با بیمار همکاری می‌کنیم تا بهترین درمان مناسب خود را انتخاب کند. ما همچنین ریزش موی آینده را بررسی میکنیم تا انتظارات واقعی شما را نسبت به آنچه که موهای شما در سال‌های آینده به نظر خواهد رسید، نشان دهیم. اکثر کلینیک‌ها هیچ مشاوره‌ای ندارند و رزرو چند جلسه مشاوره‌ می‌تواند به شما کمک کند تا احساسی نسبت به هر کلینیک پیدا کنید.

ما معتقدیم، بسیار مهم است که نگاهی به کارهایی که قبلا در کلینیک انجام شده، بیندازید. اکثر وب سایت‌ها دارای یک بخش نتایج هستند که نتایج انواع کاشت مو و سایر روش‌های ترمیم مو را به شما نشان می‌دهد. این به شما این امکان را می‌دهد تا ببینید چه نوع نتایجی را می‌توانید از کلینیک انتخاب شده، انتظار داشته باشید. اگر نتوانید مطالعات موردی کلینیک خود را به صورت آنلاین پیدا کنید، همواره می‌توانید در طول مشاوره خود درخواست کنید.

حتما بخوانید
کاشت مو به روش FIT

در نهایت، مهم است که مطمئن شوید، کلینیک، درمان مناسب را به شما ارائه می‌دهد. اگر به دنبال کاشت موی FIT هستید، اطمینان حاصل کنید که کلینیک انتخابی شما این روش را ارائه می‌دهد و تنها کاشت FUT ارائه نمی‌دهد. انتخاب یک کلینیکِ متخصص در درمان شما نیز یک جنبه‌ی مثبت است. ما در کاشت مو به روش میکرو FIT تخصص داریم و تکنولوژی حیرت انگیز و پزشکان با تجربه‌ی ما، در جهت انجام کاشت موی واقعی و طبیعی عمل می کنند.

مجوز رسمی کلینیک پوست و مو از وزارت بهداشت

مهمترین ویژگی یک کلینیک کاشت موی خوب داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی می باشد. در همه کلینیک های معتبر ایران معمولا این مجوز در وب سایت رسمی قابل مشاهده می باشد. همچنین اصل یا تصویر این مجوز در کلینیک نیز باید در معرض دید همه مراجعین قرار گرفته باشد.

مجوز کلینیک کاشت مو خانه سفید از وزارت بهداشت و درمان
مجوز کلینیک کاشت مو خانه سفید از وزارت بهداشت و درمان

نصب این مجوز در کلینیک به مراجعین محترم اطمینان خاطر می دهد که فعالیت های این کلینیک تحت نظارت وزارت بهداشت می باشد. همچنین مسئول فنی کلینیک پوست و مو دارای مجوز باید پزشک متخصص پوست و مو باشد. نام مسئول فنی باید در وب سایت انجمن متخصصین پوست ایران درج شده باشد.

شركت مخابرات در بانك اطلاعات 118 فقط كلينيك هاي مجاز را ثبت مي نمايد لذا تلفن مركز داراي مجوز رسمي از 118 قابل دريافت است.

پزشک متخصص پوست و مو با تجربه بالا در کاشت مو

یکی دیگر از ویژگی های یک کلینیک معتبر کاشت مو وجود پزشک متخصص پوست و مو با تجربه کافی در زمینه کاشت مو می باشد.

بعد از پیدا کردن یک کلینیک دارای مجوز و معتبر، وظیفه بعدی شما یافتن پزشک متخصص و با تجربه است. یک پزشک متخصص می تواند خط موی طبیعی ایجاد کند و بهترین روش کاشت موی مناسب شما را به راحتی تشخیص بدهد.

تاثیر پزشک با تجربه در کلینیک معتبر کاشت مو
تاثیر پزشک با تجربه در کلینیک معتبر کاشت مو

صرف کمی وقت و حوصله برای یافتن یک پزشک خوب بسیار مهم و ارزشمند خواهد بود چرا که کلیه موارد بعدی و ویژگی های یک کلینیک خوب برای کاشت را تحت تاثیر قرار می دهد. در صورتی که پزشک متخصص تجربه کافی در زمینه پیوند مو نداشته باشد، با ایجاد خط موی غیر طبیعی می تواند ظاهری عروسکی و بسیار زشت برای شما ایجاد کند، هرچند کلینیک معتبر باشد و جراح کاشت مو با تجربه.

جراحان با تجربه در کلینیک خانه سفید

تصور عادی متقاضیان کاشت مو این است که خود پزشک متخصص پوست و مو اقدام به جراحی کاشت مو می کند و به تنهایی این جراحی انجام می شود. اما در واقع برای انجام یک جراحی موفق کاشت مو یک تیم کامل پزشکی شامل پزشک متخصص پوست و مو، جراحان کاشت، پرستار، متخصص بیهوشی نیاز است.

جراح متخصص و با تجربه کاشت مو با صبر و حوصله گرافت های مو را از پشت سر به ناحیه بدون مو انتقال می دهد. در واقع اصل کار توسط جراح کاشت مو انجام می شود. تیم جراحی ممکن است شامل 1 یا دو نفر باشد که همزمان هم گرافت های مو را جدا می کنند و هم گرافت ها را در نواحی تعیین شده توسط پزشک کاشت می کنند.

هرچه میزان تجربه و تبحر پزشک شما بیشتر باشد نتیجه نهایی کاشت مو بهتر و موفق تر خواهد بود.

کادر پزشکی کاشت مو

تیم پیوندی مورد نظر شما بایستی مجموعه ای از افراد با تجربه و با اطلاع باشند تا عوارض بسیار نادر این جراحی گریبان گیر شما نشود و با رعایت نکات و تکنیک های جدید موهای کاشته شده با درصد بالایی بتوانند رشد کنند.

هزینه کاشت مو

یکی دیگر از مواردی که شاید مورد توجه اکثر متقاضیان کاشت مو باشد، هزینه تقریبی کاشت مو است. هرچه هزینه کاشت مو کمتر باشد وسوسه ای بیشتر ایجاد می کند که ما در آن کلینیک کاشت انجام دهیم. هرچند قیمت بالا نشان کیفیت نیست اما به جرات می توان گفت قیمت پایین جراحی زیبایی می تواند نشانه ای از کیفیت پایین آن باشد.

حتما بخوانید
کاشت مو به روش SUT (اس یو تی)

یک پزشک متبحر و تیم پزشکی کامل و با تجربه به طور معمول حقوق و مزایای بالایی دارد. برای کاشت موی موفق باید یک کادر پزشکی با تجربه اقدام به جراحی کند در نتیجه هزینه کاشت مو با مقادیر پایین معقول به نظر نمی رسد.

اما در کل نه هزینه بالای کاشت مو معقول است و نه هزینه پایین . هزینه تقریبی کاشت مو بین 4 تا 6 میلیون تومان است و هرچه کمتر از این قیمت نامعقول و هرچه بالاتر از این قیمت غیرمنصفانه است.

مدیریت کلینیک کاشت مو

برخی کلینیک های کاشت مو شخصی به جز پزشک مسئول کلینیک و مدیر اصلی آن جاست. در نتیجه تامین هزینه های کلینیک برای آن ها بیشتر خواهد بود. حقوق پزشکان و کادر پزشکی باعث می شود هزینه نهایی کاشت مو برای شما بیشتر شود. در کلینیک کاشت مو خانه سفید جراح کاشت مو همان مدیریت کلینیک می باشد در نتیجه هزینه نهایی کاهش یافته و ما میتوانیم با هزینه کمتری کیفیت بالاتری ارائه کنیم.

کلینیک کاشت مو خانه سفید

ما در کلینیک کاشت مو خانه سفید سعی کرده ایم همه موارد ممکن برای رفاه و آسایش شما را فراهم آوریم. کلینیک کاشت مو خانه سفید با 15 سال سابقه با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و برخورداری از تیم پزشکی کامل و متشکل از 35 پزشک متخصص و متبحر توانسته در چند سال اخیر مورد توجه بسیاری از متقاضیان کاشت مو قرار بگیرد.

از خصوصیات کلینیک کاشت مو خانه سفید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پزشک متخصص پوست و مو با تجربه بالا در زمینه کاشت مو
 • جراحان باتجربه و متخصص در انواع روش های کاشت مو (FUT،SUT،FIT)
 • کادر پزشکی متخصص و با تجربه
 • محیط بهداشتی و استریل شده اتاق های کاشت مو کلینیک
 • لوازم مدرن و کاملا بهداشتی و استریل شده
 • مدیریت کلینیک که خود شخص ایشان پزشک جراح هستند
 • هزینه های معقول
 • پرسنل دلسوز و متعهد
 • واحد مشتری مداری و روابط عمومی

آیا کلینیک‌های کاشت موی ایران بهترین هستند؟

هنگامی که سخن از پیشرفته ترین کلینیک کاشت مو به میان می‌آید، یکی از بزرگترین بحث‌ها این است که آیا باید به یک کلینیک کاشت مو در ایران مراجعه کنید یا برای کاشت موی بهتر به خارج از کشور بروید.

ما شخصا معتقدیم که کاشت مو در ایران بسیار امن‌تر است. اکثر افرادی که برای کاشت مو در خارج از کشور تصمیم می‌گیرند، معتقدند که این گزینه بسیار با کیفیت تر است (اگرچه همیشه این‌طور نیست)، اما هزینه و کیفیت نباید تنها موردی باشد که در نظر دارید.

مهم است به یاد داشته باشید که ایران مرکز بهترین کلینیک‌های کاشت مو در جهان است و در بیشتر موارد می‌دانید که خود را به دستان مطلوبی می‌سپارید. استانداردهای مراقبت‌های بهداشتی در سراسر جهان متفاوت است، در ایران وزارت بهداشت و درمان تمام کلینیک‌های معتبر را سامان‌دهی می‌کند و می‌دانید که استانداردها بالا خواهد بود.

کدام کلینیک کاشت مو برای من بهترین است؟

یک پاسخ ساده‌ برای “بهترین کلینیک” وجود ندارد، اما پیدا کردن بهترین کلینیک برای شما قابل انجام است. شما حقیقتا نیاز به پیدا کردن کلینیک معتیر با کیفیت بالا دارید که در آن احساس راحتی کنید و درمانی را که می‌خواهید دریافت کنید. به این ترتیب به نتایج دلخواهتان خواهید رسید.

بهترین مرکز (کلینیک) و پزشک کاشت مو
Best Score 5 Avg 5 (99.63%) Votes 270

اشتراک گذاری :

11
دیدگاه بگذارید

6 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
علیرضا فلاح

سلام وقت بخیر
میخواستم نمونه کاراتونو ببینم و اگر کانال دارید ادرشو و زمان کاشت مو و هزینه اشو
ممنون

احسان غلامی

لطفا در مورد نحوه ویزیت و مرحله بعد از ویزیت ( در چند جلسه و چند ساعت) این کار انجام می شود؟ آیا روز بعد از کاشت مو می بایست مجددا به کلینیک مراجعه کنیم؟ آیا در کلینیک شما انجام کلیه مراحل کاشت توسط پزشک متخصص انجام می شود ؟ لطفا نام پزشک یا پزشکان کلینیک خود را معرفی نمایید . با تشکر

محمودرضا

سلام و وقت بخیر به نظر من بهترین جا برای کاشت مو اونیه که دکترهای خوبی داشته باشه . باید قبل و بعد از کاشت مو برای متقاضی ها امکانات فراهم کنه . حالا سوال من از کلینیک خانه سفید این هست که آیا شما قبل از کاشت آزمایش های لازم رو انجام میدین ؟ آیا بعد از کاشت خوابگاه برای استراحت دارین ؟ تو کلینیک های شیراز خوابگاه برای استراحت وجود نداشت و برادر من بعد از کاشت خیلی اذیت شد

Anonymous

Visitor Rating: 5 Stars

علیرضا دوزنده

سلام روز بخیر
من چند وقته دنبال بهترین روش کاشت مو و بهترین مرکزی که این کار رو انجام بده هستم.تو اینترنت و فضای مجازی خیلی زیاد در مورد این مراکز نوشته ولی نمیدونم به کدوم باید اعتماد کرد‌.همه میگن روش کاشت ما و مرکز بهترین مرکز برای این کار هستش ولی زیادی مراکز ادم رو گیج میکنه درخواست راهنمایی داشتم

مسعود

چرا fut کار نمیکنید؟! دلیل خاصی دارید