جوانسازی پوست

بهترین کلینیک پوست و مو در تهران

()

انتخاب یک کلینیک مناسب و حرفه‌ای برای دریافت خدمات درمانی و زیبایی همواره از دغدغه‌های متقاضیان بوده است. امروز می‌خواهیم ببینیم که بهترین کلینیک پوست و مو چه ویژگی‌هایی دارد. مواردی و نکاتی که در این مقاله مطرح می‌کنیم، به شما کمک می‌کنند تا مرکزی مناسب برای خدمات پوست و مو انتخاب کنید و بهترین خدمات و درمان‌ها را دریافت نمایید. پس با ما همراه باشید تا ببینیم منظور از بهترین یعنی چه.

سرخط ویژگی‌هایی که امروز می‌خواهیم بررسی کنیم و تقریباً تمام جوانب کیفی یک کلینیک را پوشش می‌دهند؛ شامل موارد زیر است. در ادامه‌ی مقاله این موارد را با جزئیات بیشتر برای شما توضیح داده‌ایم.

بهترین کلینیک پوست و مو …

 • از وزارت بهداشت و سازمان‌های قانونی مجوزهای لازم را دریافت نموده است،
 • هم بهترین درمان را ارائه می‌دهد و هم حامی و پشتیبان مراجعین خود است،
 • باید مجهزترین هم باشد و از به‌روزترین تجهیزات پزشکی استفاده کند،
 • از مجرب‌ترین پزشکان بهره می‌برد که در کار خود بهترین و ماهرترین باشند،
 • کادر درمانی و اداری صبور، پرانرژی و مهربان دارد،
 • طیف وسیعی از خدمات را به شما ارائه می‌دهد.

همین ابتدای کار باید اشاره کنیم که یکی از بهترین کلینیک‌های پوست و مو در ایران، کلینیک فوق تخصصی خانه سفید است. تمام ویژگی‌هایی که ذکر کردیم، در کلینیک خانه سفید به بهترین شکل رعایت شده‌اند. می‌توانید سری به محل کلینیک بزنید تا خودتان از نزدیک شاهد کیفیت بالای خدمات، محیط و کادر حرفه‌ای ما باشید.

۶ ویژگی بهترین کلینیک پوست و مو

۱. مجوزها، شرایط و ضوابط

پایه‌ای‌ترین ویژگی بهترین کلینیک پوست و مو این است که از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجوزهای لازم را دریافت کرده باشد. تصویر این مجوز باید در محل کلینیک در معرض دید عموم قرار داشته باشد و معمولاً در وبسایت رسمی هر کلینیک هم قابل مشاهده است.

مجوز رسمی کلینیک پوست و مو از وزارت بهداشت

وزارت بهداشت قوانین و استاندارد‌هایی را برای تاسیس درمانگاه‌های تخصصی پوست و مو تدوین کرده که می‌توانید در سایت رسمی وزارت‌خانه مطالعه کنید. از جمله مهم‌ترین قوانینی که در ضوابط تاسیس کلینیک تخصصی پوست و مو ذکر شده‌اند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مسئول فنی کلینیک باید متخصص پوست و مو باشد.
 • ساختمان درمانگاه باید شرایط بسیار مطلوبی داشته باشد. به طور مثال باید حداقل ۲ اتاق معاینه، یک اتاق جراحی، یک اتاق استریلیزاسیون با رعایت تمامی استانداردها، سیستم تهویه و اطفاء حریق و اتاق انتظار مناسبی داشته باشد و بسیاری از قوانین سفت و سخت دیگر. در ضمن پیش از اعطای مجوز تاسیس کلینیک، ساختمان درمانگاه توسط کارشناسان مدیریت و بهداشت محیط بازدید می‌شود.

خلاصه که داشتن مجوز خود نشان از این است که در یک کلینیک قوانین و استانداردهای مهم رعایت شده‌اند. همانطور که در تصویر بالا مشاهده کردید، کلینیک خانه سفید دارای پروانه بهره‌برداری رسمی از وزارت بهداشت است. برای اطمینان از صحت مجوز، می‌توانید شماره کلینیک مورد نظر خود را از ۱۱۸ درخواست کنید. تنها کلینیک‌هایی می‌توانند شماره خود را در سامانه‌ی ۱۱۸ به ثبت برسانند که دارای مجوز رسمی و معتبر باشند.

 ۲. بهترین کلینیک پوست و مو پشتیبان و حامی مراجعین خود است

ارائه‌ی خدمات درمانی زمانی به بهترین شکل خود اجرا می‌شود که سیاست‌های کلینیک بر اساس حمایت و پشتیبانی از مراجعین و بیماران خود باشد. در واقع پیروی از اصول اخلاق حرفه‌ای پزشکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین کلینیک پوست و مو است.

در سوگندنامه پزشکی ایران چند جمله‌ی بسیار مهم وجود دارد که در زیر برای شما آورده‌ایم:

سوگند ياد مي كنم كه همواره حدود الهی و احكام مقدس دينی را محترم شمارم، از تضييع حقوق بيماران بپرهيزم و سلامت و بهبود آنان را بر منافع مادی و اميال نفسانی خود مقدم دارم. در امر بهداشت، اعتلاء فرهنگ و آگاهی‌های عمومی تلاش نمايم و تأمين، حفظ و ارتقا سلامت جامعه را مسؤوليت اساسی خويش بدانم.

 متن سوگندنامه پزشکی به خوبی بر اهیمت حمایت و پشتیبانی از بیمار توسط پزشک تاکید می‌کند. پزشکان قسم می‌خورند که به بیماران خود آسیبی نرسانند، کارهایی که مخل سلامتی آن‌ها است انجام ندهند و همواره خیر‌خواه بیماران خود باشند. در کلینیک خانه سفید همواره تلاش کردیم که به سوگند خود پایبند باشیم. بهترین خدمات درمانی را با استانداردترین تجهیزات ارائه دهیم و نیازهای بیماران را بر منافع مالی مقدم بشماریم.

مراجعین عزیز ما می‌توانند در ساعات اداری با کارشناسان ما در تماس باشند و تمامی سوالات خود (پزشکی و غیرپزشکی) را از آن‌ها بپرسند. همچنین می‌توانید از طریق صفحه‌ی « تماس با ما» در وبسایت رسمی کلینیک، پیام رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی با ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما در کلینیک موظف‌اند که در سریع‌ترین حالت ممکن پاسخ‌گوی شما باشند.

جمله‌ی دوم و نهایی سوگندنامه پزشکی یکی از مهم‌ترین نکاتی است که معمولاً فراموش می‌شود. در کلینیک خانه سفید از تمام توان استفاده کردیم تا «آگاهی‌بخشی و اعتلاء فرهنگ درمانی و زیبایی» را به بهترین شکل انجام دهیم. انتشار مطالب علمی و دقیق در وبسایت، استفاده از کارشناسان زبده‌ی امور پوست و مو و برگزاری کارگاه‌های آموزشی و معرفی آخرین روش‌های درمانی و زیبایی برای پزشکان از جمله فعالیت‌های ما در کلینیک خانه سفید برای عمل به سوگندمان بوده است.

 

۳. تجهیزات و امکانات

بهترین کلینیک پوست و مو باید مجهز‌ترین هم باشد. منظور از مجهز، استفاده از تجهیزات درمانی به‌روز، پیشرفته و استاندارد و نیز فراهم کردن امکانات رفاهی برای مراجعین است. در کلینیک خانه سفید از بهترین و به‌روزترین تجهیزات درمانی استفاده می‌کنیم. به طور مثال دستگاه‌های لیزر موهای زائد ما ساخت سال‌های 2019 و 2018 هستند. یا در کلینیک، خدمات هایفوتراپی و اندولیفت ارائه می‌شوند که دستگاه‌های مرتبط با هرکدام از آخرین فناوری‌های ساخته شده در علم پزشکی است.

همانطور که اشاره کردیم، راحتی، رفاه و سلامت مراجعین برای ما همیشه در اولویت بوده و هست. به همین خاطر توجه ویژه‌ای به نیازهای غیردرمانی بیماران داشته‌ایم. ساختمان استاندارد، سالن انتظار مناسب و اتاق‌های معاینه و جراحی مجهز از جمله اقدامات ما برای راحتی و آسودگی خاطر شما هستند. به طور مثال برای عزیزانی که از شهرستان و خارج از کشور برای کاشت مو به کلینیک مراجعه می‌کنند، امکان اقامت رایگان در محلی نزدیک به کلینیک فراهم کرده‌ایم تا نگرانی از بابت اقامت خود در تهران نداشته باشند.

۴. پزشکان و متخصصین

پزشکان مهم‌ترین جزء در نیروی انسانی هر مرکز درمانی هستند. اگر پزشکان حاذق، ماهر و باتجربه باشند، کیفیت و سرعت خدمات بسیار عالی خواهد بود. اگر یک کلینیک به گران‌قمیت‌ترین تجهیزات و امکانات مجهز باشد ولی پزشکان مهارت و تجربه‌ی کافی را نداشته باشند، آن مرکز را نمی‌توان بهترین کلینیک پوست و مو دانست. بازدهی تجهیزات زمانی به حداکثر خود می‌رسد که پزشک توان و مهارت لازم برای استفاده از آن‌ها را داشته باشد.

کلینیک خانه سفید یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین کلینیک‌های پوست و مو در ایران و تهران است. کادر پزشکی ما از بهترین و مجرب‌ترین پزشکان متخصص تشکیل شده است. موقعیت مناسب، تنوع تجهیزات و فناوری‌های مدرن و خدمات قابل اطمینان این مرکز توانسته متخصصین پوست و جراحان بسیاری را به خود جلب کند. امکانی که تضمین‌کننده‌ی دریافت بهترین خدمات درمانی در این مرکز است.

۵. کادر درمانی و اداری

به غیر از پزشکان، پرسنل بسیاری در کلینیک‌ها کار می‌کنند که وظایف مختلفی دارند. مدیران، پرستاران، بهیاران، تکنسین‌ها، کارشناسان پوست و مو و همچنین کادر اداری چرخ‌دنده‌های مهم سیستم اجرایی و مدیریتی کلینیک هستند. اگر یکی از اعضای کادر درمانی یا ادرای وظیفه‌ی خود را به بهترین شکل انجام ندهد، سایر بخش‌های این سیستم هم مختل می‌شود. پس بهترین کلینیک پوست و مو از بهترین پرسنل بهره می‌برد. پرسنلی که پرانرژی، صبور و مهربان هستند و تمام تلاش خود را می‌کنند که راضی از درب کلینیک بیرون بروید.

معمولاً وظایف و تلاش‌های افراد غیر پزشک در یک کلینیک نادیده گرفته می‌شود؛ ولی واقعیت این است که در پشت پرده، هر کدام از پرسنل وظایف بسیار مهمی در قبال مراجعین دارند. به طور مثال بیشتر گفتوگوهای غیردرمانی با کارشناسان کلینیک انجام می‌شود، پرسنل اداری به روند درمان و پذیرش سرعت می‌بخشند، تیم درمانی و پرستاران وظایف بسیار مهمی در امور معاینه، جراحی‌ها و خدمات درمانی دارند و پرسنل خدماتی و تاسیسات، ظاهر کلینیک را به بهترین شکل نگه می‌دارند تا از حضورتان در کلینیک لذت ببرید و آرامش داشته باشید. پس تمام پرسنل به نحوی بر فرآیند درمانی تاثیر می‌گذارند و پرسنل خوب از ویژگی‌های مهم یک کلینیک خوب‌اند.

پرسنل کلینیک خانه سفید همیشه در امر خدمتگذاری به شما حاضرند، تمامی دوره‌های لازم را دیده و همچنین ملزم به شرکت در کلاس‌های آموزشی و بازآموزی هستند. علاقه‌ی پرسنل ما به فراگیری تکنیک‌های جدید و توسعه توانمندی‌های خود، یکی از عوامل برتری این کلینیک نسبت به سایر مراکز تخصصی پوست و مو در ایران است.

بهترین کلینیک پوست در تهران

۶. گستردگی خدمات درمانی و زیبایی

کلینیک‌های پوست و مو طبق قوانین، مجاز به ارائه تمامی خدمات درمانی و زیبایی هستند. منتها مهارت‌های پزشکان یک مجموعه است که گستردگی خدمات را تعیین می‌کند. اما چرا تنوع خدمات از ویژگی‌های بهترین کلینیک پوست و مو است؟

برای رسیدن به اهداف زیبایی و درمانی، راه‌های مختلفی وجود دارد. مثلاً برای جوانسازی پوست می‌توان از اندولیفت، هایفوتراپی، تزریق بوتاکس، تزریق ژل و بسیاری از روش‌های دیگر بهره برد. هر کدام از این روش‌ها ممکن است برای فردی ایده‌آل و برای فرد دیگری نامناسب باشد. مثلاً برای شخصی که تازه خطوط ظریفی روی صورتش نمایان شده، بوتاکس مناسب است ولی برای کسی که از چین و چروک‌های عمیق رنج می‌برد، بهتر است از روش‌هایی مانند تزریق ژل، هایفوتراپی، تزریق چربی و … بهره برد. گستردگی خدمات به شما کمک می‌کند که انتخاب بهتری داشته باشید و این امکان را به کلینیک می‌دهد که تمام مراجعین خود را راضی نگه دارد.

در کلینیک خانه سفید تمامی خدمات حرفه‌ای درمان و زیبایی پوست و مو ارائه می‌شوند. برخی از خدمات کلینیک در ادامه فهرست شده‌اند. برای دریافت بهترین درمان‌ها، رفع مشکلات پوست و مو و خدمات زیبایی، می‌توانید با پزشکان ما مشورت کنید تا بتوانید بهترین روش درمانی را برای خود انتخاب نمایید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران / 5. تعداد رای ها

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

مشاوره فوری خدمات زیبایی

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با مشاورین خانه سفید

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

‫30 دیدگاه ها

 1. سلام من موهای سرم با وجود سن کم ولی سفید میباشن خواستم از خدمتتون برای رفع سفیدی یا تیره تر کردن مو هام راهکاری هست . شامپو یا تکنولوژی چیزی .البته نا گفته نماند بنده کاشت مو هم انجام دادم . روشی یا راهکاری که برای کاشت من که 3 سال پیش انجام شده ضرر نداشته باشه

  1. سلام و وقت بخیر

   خیر دارو یا شامپویی وجود ندارد. صرفا با اصلاح سبک زندگی خودتون و تغذیه مناسب می تونین به تقویت موها و رنگدانه های آن کمک کنید.

 2. با سلام . آیا شما خدمات فوتونا هم ارائه میدهید؟ با چه نوع دستگاهی؟ هزینه هرجلسه چقدر است و کلا چند جلسه؟ البته اگر پاسخ سوال اول مثبت باشد. ممنون میشوم منو راهنمایی بفرمایید.

  1. با سلام و وقت بخیر

   خیر از دستگاه فوتونا در مجموعه خانه سفید استفاده نمی شود.

 3. با سلام
  جاى زخم قديمى تا چقدر ميتونه از بين بره با ليزر
  البته سطحى هستن جاى زخم ها

 4. میخواستم موهای صورتمو لیزر کنم تو ی جلسه میتوان لیزر کرد یا باید چند جلسه لیزر کرد

  1. با سلام و وقت بخیر

   برای پاسخگویی بهتر لیزر حداقل ۶ جلسه باید انجام شود.

 5. سلام

  خواستم ازتون تشکر کنم بابت سایت خوبتون و البته پرسنل خوب کلینیک. هرچند به نظرم سایت یه سر و گردن از کلینیک بالاتر هست. ولی با این حال فکر میکنم مجموعه شما یکی از بهترین ها در ایران باشه. امیدوارم پیروز باشید.

  دوستان من این کلینیک برای کار لیزر موهای زائد و جوانسازی رفتم. هایفوتراپی خانه سفید فکر میکنم جزو بهترین های تهران باشه. از سایر خدمات خبری ندارم ولی لیزر و هایفو عالیه.

 6. سلام
  من سه جلسه برای رفع موهای زاید چانه و پشت لب الکترولیز بصورت سالنی کردم اما متاسفانه صورتم چاله چاله شد دارم از کرم بایودرم سیکابیو استفاده می کنم خواهش می کنم راهنمایی کنید چ کنم که زودتر خوب بشه

  1. با سلام و وقت بخیر

   اگر جای اسکار باقی مانده است از دستگاه لیزر فرکشنال اربیوم برای درمان استفاده کنید.

 7. با سلام و عرض ادب
  ناحیه پایین چشم روی گونه ام دچار جراحت و بخیه شده با مصرف کرم تقریبا بهتر شده از باز کردن بخیه حدود ۸ ماه میگذره و هنوز ترمیم کننده استفاده میکنم ولی میخوام از بین بره و جایی نمونه ازش البته حدود ۱۸ سالمه و پوستم حساسه خیلی زود جوش میزنه
  کمی گوشت اضافه داره که البته بیشتر به خاطر جای نخ بخیس و رنگشم یکم فرق داره اما به نسبت وضعش خوبه و فک کنم به درصد بالایی از بین بره
  در ضمن متاسفانه تو پدر و سه پسر بزرگ تر از من الگوی طاسی مثل اینکه وجود داره البته موهای من فک کنم ضعیف تر و کمی کم پشت تر از بقیس و حس میکنم به تازگی نازک تر شده و ریزشش بیشتر شده و میخواستم در رابط با اون هم کاری انجام بدم
  نسبت به کلینیکتون و تحقیقات انلاینی که انجام دادم حس خوبی دارم امیدوارم درست انتخاب کرده باشم و روش هایی که معرفی میکنید تاثیر کافی داشته باشه
  باتشکر

  1. عرض ادب و احترام

   نظر لطف شماست که کلینیک خانه سفید رو برای روند درمان خود انتخاب کردین.
   جهت دریافت وقت مشاوره و ویزیت پزشک متخصص فقط با شماره ۵۴۵۰۳-۰۲۱ در تماس باشید.

  1. با سلام و وقت بخیر

   بله کاشت ریش هم در کلینیک خانه سفید انجام می شود. با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ در تماس باشید.

  1. با سلام و وقت بخیر

   خدمات زیبایی تحت پوشش بیمه قرار نمیگیرد.

 8. سلام
  همسر من صورتش با شیشه جولو ماشین برخورد کرد و دچار جراحت شد. کرم ویا راهی برای از بین بردن جای زخم هست؟
  زخم ها مال ۸ روز پیشه.

  1. سلام و وقت بخیر

   این مورد حتما باید از نزدیک بررسی و سطح آسیب معاینه بشه. پیشنهاد ما مراجعه به پزشک متخصص هست.

  1. عرض ادب و احترام

   راهکارهای متعددی برای رفع خطوط کنار لب و چشم وجود دارد، از تزریق ژل و فیلر گرفته یا استفاده از دستگاه های مدرن جوانسازی. بهتر است با مشورت پزشک راهکار مناسب را انتخاب کنید.

 9. سلام خسته نباشید ببخشید چند وقته خواهرم بهم پیشنهاد استفاده از تونر رو داد اما من حس میکنم باعث شده پوست ایشون نازک بشه و حس میکنم خود نیست.

  1. سلام میخاستم بپرسم من موهام همش میریزه و شوره هم داره میشه درمان کرد خیلی وقته دارم عذاب میکشم موهام میریزه

 10. اگر آکواجت هم انجام می دادید خیلی عالی میشد و آیا برای افراد غیر تهرانی محلی هست که نزدیک کلینیک باشه برای اقامت یک شب یا دوشب با هزینه مناسب

  1. با سلام و احترام

   منظورتون از آکواجت چیست ؟ میکرودرم اگر منظورتون هست در کلینیک خانه سفید از برند معتبرتری استفاده می شود. برای عمل های جراحی مانند کاشت مو و جراحی پلک و کاشت ابرو و کاشت ریش در نزدیک ترین محل به کلینیک برای شما اقامت رایگان فراهم میکنیم.

   ضمن اینکه محل اقامت در نزدیکی کلینیک و با قیمت مناسب هم وجود دارد.

  2. سلام
   من خودمو ۳۰ کیلو لاغر کردم
   و پوستم مخصوصا صورتم خیلی شل شده
   چیکار میتونم کنم؟؟
   البته با یک پزشک صحبت کردم گفتش که حدود ۱ سال میکشه که خودکار کشیده میشه

  3. با سلام و وقت بخیر

   تا چهل سالگی پوست معمولا خود را جمع میکند. ولی روش هایی مثل RF فرکشنال یا هایفو یا نخ لیفت و اندولیفت نیز وجود دارد که وضعیت را بهتر میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا