هایفوتراپی

بهترین مرکز (کلینیک) هایفوتراپی در تهران کجاست ؟

()

هایفوتراپی یکی از ایمن‌ترین و موثرترین روش‌ها برای جوانسازی پوست بدن و صورت است. از این روش می‌توان برای لیفت صورت، سفت کردن پوست، رفع چین و چروک‌ها و حتی شکستن چربی‌های بدن استفاده کرد. چون هایفوتراپی یک روش غیرتهاجمی برای جوانسازی پوست است و نیازی به اتاق عمل و مراقبت‌های بالینی سفت و سخت ندارد، در کلینیک‌های بسیاری انجام می‌شود. در این مقاله می‌خواهیم بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران را معرفی کنیم و ببینیم که یک کلینیک خوب چه ویژگی‌هایی دارد و از چه دستگاهی استفاده می‌کند.

قبل از این که در مورد بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران صحبت کنیم، باید بدانیم که چه عواملی بر میزان اثربخشی این روش درمانی موثرند. عواملی زیادی هستند که می‌توان از آن‌ها یاد کرد و تقریباً همه‌شان در یکی از ۴ گروه زیر قرار می‌گیرند:

  • ابزار و وسایل هایفوتراپی شامل دستگاه هایفو، وسایل یک بار مصرف و …
  • پروتکل یا دستورالعمل‌های اجرایی شامل قوانینی برای اجرای هایفوتراپی به جهت ارتقای ایمنی و اثربخشی درمان
  • اعتبار مرکز هایفوتراپی و دانش و تجربه‌ی تیم درمانی شامل بهره‌گیری از بهترین پزشکان و تیم درمانی
  • ویژگی‌های شخصی متقاضی هایفوتراپی شامل میزان افتادگی پوست، سن متقاضی و عوامل دیگر

این موارد را در مقاله‌ی «هایفوتراپی چیست؟» با جزئیات و دقت بیشتری بررسی کرده‌ایم. همچنین در مقاله‌ی «عوارض، اثرات و ماندگاری هایفوتراپی» به متداول‌ترین سوالات متقاضیان و مراجعین هایفوتراپی پاسخ داده‌ایم که پیشنهاد می‌کنیم مطالعه‌ی این مقالات را از دست ندهید. در بخش بعد هم در مورد بهترین کلینیک هایفوتراپی صحبت کرده‌ایم.

ویژگی‌های بهترین مرکز هایفوتراپی

۱. یک کلینیک خوب مجوزهای لازم را دارد.

درست است که هایفوتراپی روشی غیرتهاجمی است؛ اما نیاز به تخصص و تبحر بالایی دارد. هایفوتراپی یک روش درمانی پزشکی است و باید توسط پزشک متخصصی انجام شود که دوره‌های آموزشی استفاده از دستگاه هایفوتراپی را گذرانده باشد.

آیا کلینیک خانه سفید مجوزهای لازم را دارد؟

بله؛ کلینیک خانه سفید برای تمامی روش‌های درمانی از جمله کاشت مو، روش‌های جوانسازی پوست و همچنین هایفوتراپی، تمامی مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت دریافت کرده است و کلیه‌ی اعضای تیم درمانی، برای اجرای هایفوتراپی صلاحیت کامل دارند.

۲. پزشک متخصص باید در تمامی مراحل هایفوتراپی حضور داشته باشد

در بهترین کلینیک هایفوتراپی کلیه مراحل این روش درمانی توسط پزشک متخصص و تحت نظارت مستقیم او انجام می‌شود. مراحل هایفوتراپی شامل مشاوره، معاینه و اجرای هایفو است. هیچکس به جز پزشک متخصص، نمی‌تواند مشاوره‌ی صحیحی به شما بدهد و به شکلی دقیق پوست شما را معاینه کند.

هایفوتراپی نیاز به شناخت و تسلط بالا نسبت به آناتومی منطقه‌ی تحت درمان دارد. به همین جهت اپراتور دستگاه هایفوتراپی باید پزشک متخصص باشد و تکنسین‌ها و سایر افراد تیم درمانی، نمی‌توانند در این روش درمانی نقش مجری یا اپراتور داشته باشند.

نتیحه و اثر هایفوتراپی بعد از ماه سوم
نتیحه و اثر هایفوتراپی بعد از ماه سوم

گاهی شاهد این هستیم که هایفوتراپی توسط افراد غیرپزشک در آرایشگاه‌ها، کلینیک‌های غیرمعتبر و سالن‌های زیبایی انجام می‌شود. در مورد این موضوع باید نکته‌ای مهم را به شما بگوییم. دستگاه‌های هایفوتراپی انواع مختلفی دارند که به دو دسته‌ی کلی تقسیم می‌شوند: یکی دستگاه‌های خانگی یا غیرپزشکی و یکی دستگاه‌های بالینی یا Medical Grade. از دستگاه‌های خانگی می‌توان در خانه، سالن‌های زیبایی و مراکز دیگر استفاده کرد، اما اجازه‌ی استفاده از دستگاه‌های سطح بالینی، فقط به کلینیک‌های مجاز داده می‌شود.

توجه داشته باشید که هایفوتراپی زمانی به بهترین نتایج ختم می‌شود که از دستگاه‌های بالینی استفاده شود. برای این که مطمئن شوید که هایفوتراپی به وسیله‌ی دستگاه‌های سطح بالینی انجام می‌شود؛ باید دو نکته را مد نظر داشته باشید:

  • برای دریافت درمان به بهترین کلینیک هایفوتراپی مراجعه کنید.
  • تعداد جلسات درمانی هایفوتراپی حداکثر ۱ بار در هر ۶ ماه است. اگر در مرکزی به شما گفته شد که باید هر ماه یا هر دو هفته یکبار باید برای جلسات درمانی بعدی مراجعه کنید، بدانید که دستگاه استفاده شده، دستگاه بالینی نیست.

نقش پزشک متخصص در کلینیک خانه سفید چیست؟

در کلینیک خانه سفید، تمامی مراحل هایفوتراپی توسط پزشک متخصص انجام می‌شود. در اولین قدم می‌توانید از طریق‌ راه‌های ارتباطی مختلف (تماس تلفنی، پیامرسان‌ها یا سایت کلینیک) با ما تماس گرفته و برای دریافت مشاوره تخصصی وقت بگیرید. در جلسه‌ی مشاوره، پزشک با بررسی دقیق شرایط شما، در وهله‌ی اول تعیین می‌کند که آیا کاندیدای مناسبی برای این روش هستید یا خیر. اگر باشید که به سراغ مراحل بعدی می‌رویم. اگر هم کاندیدای مناسبی نباشید، روش‌های جوانسازی که تاثیر بیشتری روی پوست شما دارند، به شما معرفی می‌شوند.

۳. در بهترین کلینیک هایفوتراپی ، بهترین پزشکان حاضر هستند

مهارت و تجربه‌ی پزشک متخصص تاثیر چشمگیری بر میزان اثربخشی هایفوتراپی دارد. این موضوع چند دلیل دارد که در ادامه بررسی کرده‌ایم:

۱. پزشک ماهر می‌داند که چه زمانی نباید هایفوتراپی کند

ضرب‌المثلی در علم پزشکی وجود دارد که می‌گوید:«یک پزشک خوب می‌داند چه زمانی از یک روش درمانی استفاده کند. اما یک پزشک عالی می‌داند که چه زمانی یک روش درمانی مناسب فرد نیست.»

یکی از مهم‌ترین وظایف پزشک متخصص این است که کاندیدای مناسب برای هایفوتراپی را شناسایی کند. او باید شرایط سلامت عمومی، افتادگی پوست و عوامل دیگری که بر میزان اثربخشی این روش درمانی موثرند را بررسی و نتایج را پیش‌بینی کند.

تاثیر هایفوتراپی بعد از ماه سوم
تاثیر هایفوتراپی بعد از ماه سوم

۲. پزشک خوب، بهترین‌ها را برای شما می‌خواهد

هایفوتراپی یکی از روش‌های درمانی نسبتاً گران‌قیمت در حیطه‌ی جوانسازی پوست است. علت قیمت‌های بالا این است که هایفوتراپی می‌تواند به اندازه‌ی جراحی لیفت صورت موثر باشد. این روش ماندگاری زیادی داشته و خطرات و عوارض بسیار محدودی دارد. البته این مزایا به این معنی نیستند که هایفو برای همه‌ی افراد مناسب است.

در کلینیک خانه سفید همواره تلاش کردیم که علاوه بر ارائه خدمات درمانی با کیفیت و متنوع، راهنما و حامی خوبی برای شما باشیم. به همین جهت پزشکان ما تلاش می‌کنند که بدون توجه به صرفه‌ی اقتصادی، بهترین و موثرترین روش‌های جوانسازی پوست را به شما پیشنهاد کنند.

۳. مهارت پزشک تاثیر زیادی بر نتایج خواهد داشت

پزشکانی که در بهترین کلینیک هایفوتراپی کار می‌کنند، برای درمان از تکنیک‌هایی استفاده می‌کنند که خودشان ابداع کرده‌اند. این تکنیک‌ها منحصر به آن پزشک بوده و حاصل سال‌ها تحقیق و تجربه‌ی استفاده از روش هایفوتراپی هستند.

۴. بهترین کلینیک هایفوتراپی از بهترین دستگاه استفاده می‌کند

دستگاه‌های متنوعی برای هایفوتراپی در بازار وجود دارند که قابلیت‌های مختلفی دارند. این که یک دستگاه چه قابلیت‌هایی داشته باشد، تا حد زیادی وابسته به کارتریج‌های استفاده شده در آن است. به طور کلی ۳ نوع کارتریج برای صورت و ۲ نوع کارتریج برای بدن استفاده می‌شوند که شامل موارد زیر است:

  • کاتریج DS-1.5: فرکانس تولیدی این کارتریج، ۱۰ مگاهرتز است و تا ۱.۵ میلی‌متر به زیر پوست نفوذ می‌کند. این کارتریج روی لایه‌ی اپی‌درم یا روپوست اثر گذاشته و برای درمان خطوط و چین و چروک‌های ظریف استفاده می‌شود.
  • کارتریج DS-3.0: فرکانس تولیدی این کارتریج ۸ مگاهرتز بوده و تا ۳ میلی‌متر به زیر پوست نفوذ می‌کند. این کارتریج روی لایه میانی پوست یا همان درم اثر می‌گذارد و باعث تحریک تولید و بازآرایی رشته‌های کلاژن می‌شود. این کارتریج برای سفت کردن سطحی پوست، لیفت و همچنین کاهش چین و چروک‌ها موثر است.
  • کارتریج DS-4.5: فرکانس تولیدی این کارتریج ۴ مگاهرتز بوده و تا ۴.۵ میلی‌متر به زیر پوست نفوذ می‌کند. این کارتریج بر روی لایه‌ی SMAS تاثیر می‌گذارد؛ یعنی همان لایه‌ای که در جراحی‌های لیفتیگ اصلاح می‌شود. از این کارتریج برای سفت کردن عمقی پوست و لیفت صورت استفاده می‌شود.
  • کاتریج‌های DS-8.0 و DS-13.0 هردو فرکانسی برابر ۲ مگاهرتز دارند و برای شکستن بافت‌های چربی بدن استفاده می‌شوند که در عمق ۸ و ۱۳ میلی‌متری زیر پوست قرار دارند. این کارتریج‌ها باعث تحریک کلاژن سازی شده و برای سفت کردن پوست اضافی استفاده می‌شوند.

در کلینیک خانه سفید از چه دستگاهی استفاده می‌شود؟

کلینیک خانه سفید به یکی از بهترین دستگاه‌های هایفوتراپی مجهز است. این دستگاه تمامی کارتریج‌های نامبرده را دارد و از آن می‌توان برای جوانسازی بخش‌های مختلف بدن، صورت و گردن استفاده کرد.

۴. یک کلینیک خوب، قیمت‌های منطقی دارد

بهترین کلینیک هایفوتراپی باید قیمت‌های استاندارد و معقولی برای این روش درمانی تعیین کند. این که چه عواملی بر قیمت این روش درمانی موثرند، به طور دقیق در مقاله عوامل موثر بر هزینه هایفوتراپی بررسی شده است. در ادامه خلاصه‌وار به مهم‌ترین‌شان اشاره کرده‌ایم:

بسیاری از لوازم مصرفی هایفوتراپی باید تعویض شوند

همانطور که گفتیم، تمامی دستگاه‌های هایفوتراپی دارای کارتریج‌هایی با تعداد شات‌های محدود هستند. یعنی بعد از شلیک تعداد مشخصی پرتوی صوتی، عمر کارتریج به پایان می‌رسد و باید تعویض شود. کاتریج‌ها فقط یکی از لوازم یکبار مصرف هایفوتراپی هستند و تعداد زیادی از لوازم مصرفی باید مدام تعویض شوند.

نتیحه و اثر هایفوتراپی بعد از ماه سوم
نتیحه و اثر هایفوتراپی بعد از ماه سوم

دستگاه‌های هایفوتراپی نیاز به تعمیرات و بازبینی دوره‌ای دارند

دستگاه هایفوتراپی باید به صورت منظم توسط نمایندگی تعمیر و بازبینی شود تا به درستی کار کند و ایمن باشد. بهترین کلینیک هایفوتراپی به خوبی به این مسئله واقف است و همواره از صحت عملکرد دستگاه‌های خود اطمینان حاصل می‌کند.

اپرتورها و پزشکان ماهرتر، دستمزد بالاتری دارند

کمی قبل‌تر در مورد نقش پزشک در هایفوتراپی صحبت کردیم و فهمیدیم که هر چه مهارت پزشک بیشتر باشد، اثربخشی هایفوتراپی نیز بیشتر است. بدیهی‌ است که پزشکان مجرب و ماهر، دستمزدهای بالاتری هم می‌گیرند.

هزینه هایفوتراپی در کلینیک خانه سفید چقدر است؟

با وجود استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه هایفوتراپی و بهره‌گیری از بهترین تیم درمانی، هزینه‌ی هایفوتراپی در کلینیک خانه‌ی سفید، استاندارد و معقول است. هزینه‌ی این روش درمانی به وسعت منطقه‌ی تحت درمان، تعداد جلسات و همچنین استفاده‌ی درمانی بستگی دارد. قطعاً هزینه‌ی لیفت کامل صورت با رفع چین و چروک‌های اطراف لب یکسان نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله «هزینه هایفوتراپی» مراجعه کنید.

هزینه هایفو در کلینیک خانه سفید ۲/۴۰۰/۰۰۰ تومان می باشد. که بستگی به سطح مورد درمان و اینکه آیا پزشک متخصص هایفو انجام دهد یا اپراتور هایفو بستگی دارد.

بهترین کلینیک و دستگاه هایفوتراپی در مرکز تخصصی خانه سفید

در مرکز تخصصی پوست و موی خانه سفید تمام عوامل موثر بر هایفوتراپی به بهترین شکل رعایت شده‌اند. بهترین کلینیک و دستگاه هایفوتراپی را می‌توانید در مرکز تخصصی خانه سفید پیدا کنید. استفاده از بهترین دستگاه‌های موجود در ایران، پیروی از دستورالعمل‌های دقیق و سختگیرانه درمانی برای افزایش سطح ایمنی و اثربخشی هایفوتراپی، برخورداری از مجوزهای لازم و همچنین بهره‌گیری از بهترین تیم درمانی، از جمله افتخارات کلینیک هایفوتراپی مرکز خانه سفید هستند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران / 5. تعداد رای ها

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

مشاوره فوری خدمات زیبایی

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با مشاورین خانه سفید

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا