مقالات لیزر مو

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران

()

لیزر موهای زائد یکی از موثرترین و ایمن‌ترین راه‌های حذف دائمی موهای زائد بدن به حساب می‌آید. تحقیقات و پژوهش‌های بسیاری بر این روش حذف موهای زائد انجام شده و امروز با قطعیت می‌توان در مورد تاثیر آن نظر داد. میزان رضایت از لیزر در بین متقاضیان بسیار بالا است ولی در عین حال تعداد کثیری از افراد، نتایج رضایت بخشی از آن دریافت نمی‌کنند.

تجربه ما نشان داده که این عدم رضایت، معمولاً ناشی از مراجعه به کلینیک‌هایی است که کیفیت کار بالایی ندارند. امروز قصد داریم به معرفی بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران بپردازیم. ببینیم که چه عواملی بر موفقیت لیزر تاثیر می‌گذارند و یک کلینیک خوب چه ویژگی‌هایی دارد.

کلینیک خانه سفید؛ بهترین مرکز لیزر موهای زائد

در کلینیک خانه سفید تمام عوامل موثر بر لیزر درمانی به بهترین شکل ممکن برای شما عزیزان فراهم شده‌اند. استفاده از به‌روزترین و بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد، تدوین دستورالعمل‌های دقیق و سختگیرانه برای افزایش سطح ایمنی و اثربخشی لیزر و همچنین برخوداری از تیم درمانی بزرگ و مجرب، از جمله مواردی هستند که در کلینیک خانه سفید محقق شده‌اند. به همین جهت به جرات می‌توانیم بگوییم که مرکز لیزر خانه سفید، بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران و ایران است.

چه عواملی بر اثربخشی لیزر موهای زائد موثرند؟

عوامل بسیاری بر میزان تاثیر لیزر بر از بین بردن موهای زائد موثرند. در این مقاله به بررسی مواردی پرداخته‌ایم که متوجه کلینیک یا مرکز لیزر موهای زائد است. اما به طور کلی عوامل موثر بر اثربخشی را می‌توان به چهار گروه تقسیم کرد:

 • ابزار و وسایل لیزر موهای زائد شامل دستگاه لیزر، وسایل یک بار مصرف و …
 • پروتکل یا دستورالعمل‌های اجرایی شامل قوانینی برای اجرای لیزر درمانی به جهت افزایش ایمنی و اثربخشی
 • اعتبار مرکز لیزر درمانی و دانش و تجربه‌ی تیم درمانی شامل بهره‌گیری از بهترین پزشکان و اپراتورهای لیزر درمانی
 • ویژگی‌های شخصی متقاضی لیزر موهای زائد شامل رنگ پوست، رنگ مو، جنس موها و …

در مقاله «راهنمای قبل از لیزر موهای زائد» در مورد تمامی چیزهایی که باید پیش از لیزر درمانی بدانید، صحبت کرده‌ایم. در بخش بعد هم ویژگی‌های بهترین کلینیک لیزر موهای زائد بررسی شده است.

ویژگی‌های بهترین کلینیک لیزر موهای زائد

۱. یک کلینیک خوب مجوزهای لازم را دارد

استفاده از دستگاه‌های لیزر موهای زائد نیاز به تخصص و تبحر بالایی دارد. به همین جهت مجوز ارائه این دست خدمات تنها به پزشکان متخصص داده می‌شود که دوره‌های لازم را سپری و گواهی‌نامه‌ی لیزر درمانی را دریافت کرده باشند.

در نظر داشته باشید که اگر اپراتور یا مجری لیزر درمانی پزشک نباشد، مشکلی نیست. اپراتورها آموزش‌ها و دوره‌های لازم را دریافت کرده و به خوبی با نحوه‌ی کار آشنایی دارند. پزشک متخصص وظیفه دارد که پوست شما را معاینه کرده، بهترین دستگاه لیزر را برای شما انتخاب و راهنمایی‌های لازم را به اپراتور لیزر درمانی ارائه کند.

آیا کلینیک خانه سفید مجوزهای لازم را دارد؟

بله؛ کلینیک خانه سفید برای تمامی روش‌های درمانی از جمله کاشت مو، روش‌های جوانسازی پوست و همچنین لیزر موهای زائد تمامی مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت دریافت کرده و دارای پروانه اشتغال مراکز کار با لیزر است.

۲. جلسه مشاوره باید با پزشک متخصص باشد

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تیم درمانی خود از پزشک متخصص بهره می‌برد. در جلسه‌ی مشاوره پیش از لیزر درمانی، پزشک متخصص باید حضور داشته باشد و در ادامه، جلسات لیزر تحت نظارت او انجام شود. لیزر مانند تمامی روش‌های درمانی، با تمام کم تهاجمی بودنش، عوارضی دارد. پزشک متخصص به خوبی می‌تواند احتمال این عوارض جانبی را پیش‌بینی کرده و برای جلوگیری از آن‌ها اقدامات لازم را انجام دهد. همچنین اگر دچار عوارض جانبی غیر منتظره شدید، پزشک می‌تواند نقش موثری در درمان و جلوگیری از وخامت آن‌ها داشته باشد.

در جلسه مشاوره پیش از لیزر درمانی، پزشک متخصص باید به سوالات زیر پاسخ بدهد. تنها پزشک متخصص می‌تواند پاسخ‌های درستی به سوالات زیر بدهد.

 • آیا دستگاه مناسب برای رنگ پوست شما در کلینیک موجود هست؟
 • آیا لیزر درمانی برای رنگ پوست شما موثر است؟
 • چند جلسه‌ی درمانی برای حذف موهای زائد نیاز خواهید داشت؟
 • نتایج لیزر موهای زائد در شما چگونه خواهد بود؟
 • چه مواردی را باید قبل از جلسه‌ی لیزر موهای زائد رعایت کنید؟
 • عوارض جانبی محتمل این روش درمانی چیست؟
 • خطر و احتمال کدام عوارض جانبی برای شما بیشتر است؟
 • هزینه‌ی لیزر موهای زائد چقدر است؟
جلسه مشاوره در کلینیک خانه سفید چگونه برگزار می‌شود؟

شما می‌توانید از طریق پیامرسان‌ها، تماس تلفنی یا صفحه‌ی «تماس با ما» در وبسایت کلینیک، با کارشناسان ما تماس گرفته و برای دریافت مشاوره با پزشک متخصص وقت بگیرید. پزشک در جلسه مشاوره به تمامی سوالات ذکر شده و سایر سوالات شما پاسخ می‌دهد. تمامی پزشکان کلینیک خانه سفید، دوره‌های لیزر درمانی را در ایران یا کشورهای خارجی گذرانده و سابقه‌ی زیادی در این امر دارند.

شماره های رزرو وقت لیزر : ۰۲۱۵۴۵۰۳ و ۰۲۱88870480

۳. بهترین کلینیک لیزر موهای زائد از بهترین دستگاه‌ها استفاده می‌کند

امروزه تکنولوژی‌ها و دستگاه‌های بسیاری برای لیزر موهای زائد ساخته می‌شوند. از دستگاه‌های آرایشگاهی و خانگی گرفته که با تکنولوژی IPL کار می‌کنند تا دستگاه‌های حرفه‌ای و Medical Grade (سطح بالینی) که تنها در مراکز درمانی تخصصی اجازه‌ی استفاده از آن‌ها وجود دارد. قاعدتاً دستگاه‌های حرفه‌ای لیزر موهای زائد اثر بیشتر و دائمی‌تری دارند.

دستگاه‌های حرفه‌ای لیزر هم تنوع بالایی دارند. برندها و شرکت‌های بسیاری اقدام به ساخت این دستگاه‌ها کرده‌اند که کیفیت ساخت متفاوتی دارند. برندهای دستگاه لیزر فراوان‌اند؛ اما تکنولوژی استفاده شده در آن‌ها در چند مورد خلاصه می‌شود که شامل موارد زیر است:

 • لیزر الکساندریت
 • لیزر دیود
 • لیزر ان دی یاگ (Nd: Yag)
 • لیزر روبی (که امروزه استفاده‌های بسیار کمی داشته و تقریباً از رده خارج شده است)

هر کدام از تکنولوژی‌های نام برده، مزایا و معایبی دارند و اصولاً نمی‌توان یکی را به عنوان بهترین تکنولوژی معرفی کرد. مثلاً لیزر معروف الکساندریت برای پوست‌های روشن بسیار موثر است؛ اما بر پوست‌های تیره تاثیر چندانی ندارد و لیزر ان دی یاگ برای پوست‌های تیره مناسب‌تر است. یا مثلاً لیزر دیود قدرت بالایی داشته و درد کمتری نسبت به الکساندریت دارد. این که کدام دستگاه لیزر برای شما مناسب است، در جلسه مشاوره و توسط پزشک متخصص با همفکری شما، تعیین می‌شود. در مورد دستگاه‌های لیزر موهای زائد در مقاله‌ی «لیزر موهای زائد چیست؟» مفصل صحبت کرده‌ایم.

اما بهترین کلینیک لیزر موهای زائد باید مجهز به چه دستگاهی باشد؟

 • یک کلینیک خوب به چندین تکنولوژی لیزر مجهز است.
 • یک کلینیک خوب از دستگاه‌های ساخته شده توسط بهترین شرکت‌ها استفاده می‌کند.
چه دستگاه‌هایی در کلینیک خانه سفید موجود است؟

هر سه تکنولوژی اصلی دستگاه‌های لیزر در کلینیک خانه سفید موجود است. این تنوع به ما اجازه می‌دهد که بتوانیم به تمامی افرادی که کاندیدای مناسبی برای لیزر موهای زائد هستند، این درمان موثر را ارائه دهیم. به علاوه دستگاه‌های کلینیک‌ خانه‌ی سفید از معتبرترین شرکت‌های دنیا خریداری شده‌اند. مثلاً لیزر الکساندریت ما، کندلا جنتل پرو (Gentle Pro) ساخت سال ۲۰۱۸ بوده که بهترین و معتبرترین دستگاه الکساندریت موجود در دنیا است. بهترین کلینیک‌های لیزر موهای زائد در دنیا هم از این دستگاه استفاده می‌کنند.

سایر دستگاه‌های لیزر کلینیک خانه سفید:

 • لیزر دکا با دو طول موج منحصر به فرد ساخت سال ۲۰۱۹
 • لیزر دیود مدل وکتوز ساخت شرکت معتبر Cynosure

۴. یک کلینیک خوب، قیمت‌های منطقی دارد

با وجود این که بیشتر مراکز لیزر موهای زائد از تکنولوژی‌های مشابهی استفاده می‌کنند، قیمت خدمات لیزر در کلینیک‌های مختلف، تفاوت‌های زیادی دارد. در نظر داشته باشید که اگر قیمت لیزر درمانی بسیار پایین باشد، یعنی احتمالاً مرکز مورد نظر، یکی از ویژگی‌هایی که در بالا ذکر کردیم را ندارد. به علاوه موارد زیر در قیمت لیزر درمانی موثرند:

بسیاری از لوازم مصرفی لیزر درمانی باید تعویض شوند.

مثلاً تمامی دستگاه‌های لیزر کارتریج‌هایی با شات‌های محدود دارند. یعنی بعد از شلیک تعداد مشخصی پرتوی لیزری، عمر کارتریج به پایان می‌رسد و باید تعویض شود. کاتریج‌ها فقط یکی از لوازم یکبار مصرف لیزر موهای زائد است و تعداد زیادی از لوازم مصرفی باید مدام تعویض شوند.

دستگاه‌های لیزر نیاز به تعمیرات و بازبینی دوره‌ای دارند.

دستگاه لیزر موهای زائد باید به صورت منظم توسط نمایندگی تعمیر و بازبینی شود تا به درستی کار کند و ایمن باشد. بهترین کلینیک لیزر موهای زائد به خوبی به این مسئله واقف است و همواره از صحت عملکرد دستگاه‌های خود اطمینان حاصل می‌کند.

اپرتورها و پزشکان ماهرتر، دستمزد بالاتری دارند.

توجه داشته باشید؛ این اپراتور است که موهای شما را لیزر می‌کند، نه دستگاه لیزر! هرچه تبحر و تجربه‌ی اپراتور و پزشک متخصص بیشتر باشد، لیزر درمانی موثرتر است. بدیهی است که افراد مجرب و ماهرتر، دستمزدهای بالاتری دارند.

اپراتور لیزر مهمتر از دستگاه لیزر است
اپراتور لیزر مهمتر از دستگاه لیزر است

از قیمت‌های پایین برحذر باشید.

بدانید که هیچ ارزانی بی‌علت نیست. اگر قیمت خدمات لیزر درمانی از حد معقول پایین‌تر است، مطمئن باشید که اثربخشی آن کمتر و گاهی خطراتش هم بیشتر است. پس سعی کنید از مراکزی که قیمت پایینی دارند دوری کنید. شاید بتوانید با یک سوم قیمت استاندارد موهای زائد خود را لیزر کنید؛ اما اگر این درمان تاثیر کمی بر حذف موهای زائد داشته باشد، متحمل اتلاف وقت و هزینه می‌شوید.

هزینه لیزر در کلینیک خانه سفید

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد باید خدمات عالی و قیمتی منطقی داشته باشد. به تکنولوژی‌های مختلف مجهز باشد و از تیم درمانی حرفه‌ای بهره ببرد. مرکز لیزر درمانی باید مجوز‌های لازم را داشته باشد و تمامی درمان‌ها تحت نظارت پزشک متخصص انجام شود. در کلینیک خانه سفید مفتخریم که تمامی این موارد را به بهترین شکل ممکن رعایت کرده‌ایم تا خدمتگزاری شایسته برای شما عزیزان باشیم.

# ناحیه لیزر هزینه (تومان) ناحیه لیزر هزینه (تومان)
1 دست ها ۱۵۰/۰۰۰ 6 ران پا ۲۰۰/۰۰۰
2 بازوها ۵۰/۰۰۰ 7 دور ناف و دور سینه ۴۰/۰۰۰
3 ساعد ۱۰۰/۰۰۰ 8 نیم تنه جلو / پشت بانوان ۳۵۰/۰۰۰
4 پا کامل ۳۸۰/۰۰۰ 9 نیم تنه جلو آقایان ۲۰۰/۰۰۰
5 ساق پا ۱۸۰/۰۰۰ 10 نیم تنه پشت آقایان ۴۵۰/۰۰۰

جهت رزرو وقت لیزر موهای زائد با تخفیف ویژه و دریافت لیست قیمت های کلینیک خانه سفید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

 • خط ویژه : ۵۴۵۰۳ – ۰۲۱
 • خط مستقیم : ۸۸۸۷۰۴۸۰ – ۰۲۱
 • صفحه اینستاگرام : WHDC.IR

برای مشاهده هزینه لیزر بیکینی به صفحه لیزر بیکینی سایت و برای مشاهده هزینه لیزر موهای زائد در ناحیه صورت به صفحه لیزر موهای زائد صورت مراجعه فرمایید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران / 5. تعداد رای ها

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

مشاوره فوری خدمات زیبایی

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با مشاورین خانه سفید

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا