دانشنامه ریزش مو

بهترین مرکز درمان ریزش مو کجاست ؟

()

یکی از مهمترین دغدغه های انسان در عصر کنونی زیبایی ظاهر اوست. افرادی که دچار ریزش مو می شوند و ناحیه وسیعی از موهای خود را از دست می دهند، همیشه به دنبال راهی برای برطرف کردن این مشکل بوجود آمده می باشند.

یکی از بهترین راه های درمان ریزش مو، انجام عمل کاشت مو می باشد. اما قبل از اقدام برای کاشت مو باید با ریزش مو مقابله کرد و برای بازگشت موهای از دست رفته اقدام کرد. بعد از جستجوهای فراوان در مورد راه های درمان ریزش مو دغدغه اصلی پیدا کردن بهترین مرکز درمان ریزش مو می باشد.

برای ارزیابی یک کلینیک پوست و مو معتبر و با تجربه ویژگی هایی وجود دارد که در این صفحه به تفصیل به تشریح همه این موارد می پردازیم. قبل از انتخاب یک روش درمانی، فکر و سنجش بسیار زیادی مورد نیاز است. گام بعدی، انتخاب محل انجام درمان است که آن هم بسیار مشکل است، اما ما برای کمک به شما اینجا هستیم تا به شما بگوییم چه کلینیک پوست و مو می تواند بهترین باشد.

چگونه یک کلینیک خوب برای درمان ریزش مو را انتخاب کنم؟

انتخاب یک مرکز درمان ریزش مو مطلوب می‌تواند بسیار دشوار باشد؛ اطلاعاتی گمراه کننده در اینترنت وجود دارد که کلینیک‌ها ادعا می‌کنند بهترین کلینیک در کشور هستند. هنگامی که سخن از انتخاب کلینیک پوست و مو به میان می‌آید، یکی از راهنمایی‌های ما این است که از مراکز معتبر پوست و مو در تهران بازدید کنید، حتی اگر مجبور شوید لیست مراکز معتبر درمان ریزش مو را از منطقه یا حتی کشور تهیه کنید.

بازدید از چند کلینیک به شما نشان می‌دهد که عملکرد آن‌ها چگونه است، کارکنان تا چه حد صمیمی و کمک کننده هستند، چه امکاناتی دارد، مانند دسترسی آسان و مناطق اطراف، مانند یک هتل، در صورتی که نیاز داشته باشید.

ایده‌ی خوبی است که کلینیک را با یک مشاوره‌ی خوب انتخاب کنید. ما در طی مشاوره‌، ریزش موی فعلی بیمار را بررسی می‌کنیم، در مورد گزینه‌های مختلف درمان صحبت می‌کنیم و به طور مستقیم با بیمار همکاری می‌کنیم تا بهترین درمان مناسب خود را انتخاب کند.

ما همچنین ریزش موی آینده را بررسی میکنیم تا انتظارات واقعی شما را نسبت به آنچه که موهای شما در سال‌های آینده به نظر خواهد رسید، نشان دهیم. اکثر کلینیک‌ها هیچ مشاوره‌ای ندارند و رزرو چند جلسه مشاوره‌ می‌تواند به شما کمک کند تا احساسی نسبت به هر کلینیک پیدا کنید.

در نهایت، مهم است که مطمئن شوید، کلینیک، درمان مناسب را به شما ارائه می‌دهد. اگر به دنبال مزوتراپی مو هستید، اطمینان حاصل کنید که کلینیک انتخابی شما این روش را ارائه می‌دهد و تنها روش های جراحی ارائه نمی‌دهد. انتخاب یک کلینیکِ متخصص در درمان شما نیز یک جنبه‌ی مثبت است. ما در کاشت مو به روش میکرو FIT تخصص داریم و تکنولوژی حیرت انگیز و پزشکان با تجربه‌ی ما، در جهت انجام کاشت موی واقعی و طبیعی عمل می کنند.

مجوز رسمی کلینیک پوست و مو از وزارت بهداشت

مهمترین ویژگی یک کلینیک کاشت موی خوب داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی می باشد. در همه کلینیک های معتبر ایران معمولا این مجوز در وب سایت رسمی قابل مشاهده می باشد. همچنین اصل یا تصویر این مجوز در کلینیک نیز باید در معرض دید همه مراجعین قرار گرفته باشد.

نصب این مجوز در کلینیک به مراجعین محترم اطمینان خاطر می دهد که فعالیت های این کلینیک تحت نظارت وزارت بهداشت می باشد. همچنین مسئول فنی کلینیک پوست و مو دارای مجوز باید پزشک متخصص پوست و مو باشد. نام مسئول فنی باید در وب سایت انجمن متخصصین پوست ایران درج شده باشد.

شرکت مخابرات در بانک اطلاعات ۱۱۸ فقط کلینیک های مجاز را ثبت می نماید لذا تلفن مرکز دارای مجوز رسمی از ۱۱۸ قابل دریافت است.

مجوز کلینیک خانه سفید

پزشک متخصص پوست و مو با تجربه بالا در درمان ریزش مو

یکی دیگر از ویژگی های یک کلینیک معتبر برای درمان ریزش مو وجود پزشک متخصص پوست و مو با تجربه کافی در این زمینه می باشد.

بعد از پیدا کردن یک کلینیک دارای مجوز و معتبر، وظیفه بعدی شما یافتن پزشک متخصص و با تجربه است. یک پزشک متخصص می تواند علت اصلی ریزش مو را پیدا کرده ایجاد کند و بهترین روش درمان ریزش مو را به راحتی تشخیص دهد.

صرف کمی وقت و حوصله برای یافتن یک پزشک خوب بسیار مهم و ارزشمند خواهد بود چرا که کلیه موارد بعدی و ویژگی های یک کلینیک خوب برای درمان را تحت تاثیر قرار می دهد. در صورتی که پزشک متخصص تجربه کافی در زمینه ریزش مو نداشته باشد، با انتخاب راه درمان نامناسب وقت و هزینه شما را هدر خواهد داد.

کمی در مورد درمان توسط کاشت مو

جراحان با تجربه در کلینیک خانه سفید

تصور عادی متقاضیان کاشت مو این است که خود پزشک متخصص پوست و مو اقدام به جراحی کاشت مو می کند و به تنهایی این جراحی انجام می شود. اما در واقع برای انجام یک جراحی موفق کاشت مو یک تیم کامل پزشکی شامل پزشک متخصص پوست و مو، جراحان کاشت، پرستار، متخصص بیهوشی نیاز است.

جراح متخصص و با تجربه کاشت مو با صبر و حوصله گرافت های مو را از پشت سر به ناحیه بدون مو انتقال می دهد. در واقع اصل کار توسط جراح کاشت مو انجام می شود. تیم جراحی ممکن است شامل ۱ یا دو نفر باشد که همزمان هم گرافت های مو را جدا می کنند و هم گرافت ها را در نواحی تعیین شده توسط پزشک کاشت می کنند.

هرچه میزان تجربه و تبحر پزشک شما بیشتر باشد نتیجه نهایی کاشت مو بهتر و موفق تر خواهد بود.

کادر پزشکی کاشت مو

تیم پیوندی مورد نظر شما بایستی مجموعه ای از افراد با تجربه و با اطلاع باشند تا عوارض بسیار نادر این جراحی گریبان گیر شما نشود و با رعایت نکات و تکنیک های جدید موهای کاشته شده با درصد بالایی بتوانند رشد کنند.

هزینه کاشت مو

یکی دیگر از مواردی که شاید مورد توجه اکثر متقاضیان کاشت مو باشد، هزینه تقریبی کاشت مو است. هرچه هزینه کاشت مو کمتر باشد وسوسه ای بیشتر ایجاد می کند که ما در آن کلینیک کاشت انجام دهیم. هرچند قیمت بالا نشان کیفیت نیست اما به جرات می توان گفت قیمت پایین جراحی زیبایی می تواند نشانه ای از کیفیت پایین آن باشد.

یک پزشک متبحر و تیم پزشکی کامل و با تجربه به طور معمول حقوق و مزایای بالایی دارد. برای کاشت موی موفق باید یک کادر پزشکی با تجربه اقدام به جراحی کند در نتیجه هزینه کاشت مو با مقادیر پایین معقول به نظر نمی رسد.

اما در کل نه هزینه بالای کاشت مو معقول است و نه هزینه پایین . هزینه تقریبی کاشت مو بین ۱۲ تا ۲۰ میلیون تومان است و هرچه کمتر از این قیمت نامعقول و هرچه بالاتر از این قیمت غیرمنصفانه است.

نمونه عمل کاشت مو

مدیریت کلینیک کاشت مو

برخی کلینیک های کاشت مو شخصی به جز پزشک مسئول کلینیک و مدیر اصلی آن جاست. در نتیجه تامین هزینه های کلینیک برای آن ها بیشتر خواهد بود. حقوق پزشکان و کادر پزشکی باعث می شود هزینه نهایی کاشت مو برای شما بیشتر شود. در کلینیک کاشت مو خانه سفید جراح کاشت مو همان مدیریت کلینیک می باشد در نتیجه هزینه نهایی کاهش یافته و ما میتوانیم با هزینه کمتری کیفیت بالاتری ارائه کنیم.

کلینیک کاشت مو خانه سفید

ما در کلینیک کاشت مو خانه سفید سعی کرده ایم همه موارد ممکن برای رفاه و آسایش شما را فراهم آوریم. کلینیک کاشت مو خانه سفید با ۱۵ سال سابقه با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و برخورداری از تیم پزشکی کامل و متشکل از ۳۵ پزشک متخصص و متبحر توانسته در چند سال اخیر مورد توجه بسیاری از متقاضیان کاشت مو قرار بگیرد.

از خصوصیات کلینیک کاشت مو خانه سفید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پزشک متخصص پوست و مو با تجربه بالا در زمینه کاشت مو؛
 • جراحان باتجربه و متخصص در انواع روش های کاشت مو (FUT،SUT،FIT)؛
 • کادر پزشکی متخصص و با تجربه؛
 • محیط بهداشتی و استریل شده اتاق های کاشت مو کلینیک؛
 • لوازم مدرن و کاملا بهداشتی و استریل شده؛
 • مدیریت کلینیک که خود شخص ایشان پزشک جراح هستند؛
 • هزینه های معقول؛
 • پرسنل دلسوز و متعهد؛
 • واحد مشتری مداری و روابط عمومی.

آیا کلینیک‌های کاشت موی ایران بهترین هستند؟

هنگامی که سخن از پیشرفته ترین کلینیک کاشت مو به میان می‌آید، یکی از بزرگترین بحث‌ها این است که آیا باید به یک کلینیک کاشت مو در ایران مراجعه کنید یا برای کاشت موی بهتر به خارج از کشور بروید.

ما شخصا معتقدیم که کاشت مو در ایران بسیار امن‌تر است. اکثر افرادی که برای کاشت مو در خارج از کشور تصمیم می‌گیرند، معتقدند که این گزینه بسیار با کیفیت تر است (اگرچه همیشه این‌طور نیست)، اما هزینه و کیفیت نباید تنها موردی باشد که در نظر دارید.

مهم است به یاد داشته باشید که ایران مرکز بهترین کلینیک‌های کاشت مو در جهان است و در بیشتر موارد می‌دانید که خود را به دستان مطلوبی می‌سپارید. استانداردهای مراقبت‌های بهداشتی در سراسر جهان متفاوت است، در ایران وزارت بهداشت و درمان تمام کلینیک‌های معتبر را سامان‌دهی می‌کند و می‌دانید که استانداردها بالا خواهد بود.

نمونه کاشت موی طبیعی

کدام کلینیک کاشت مو برای من بهترین است؟

یک پاسخ ساده‌ برای “بهترین کلینیک” وجود ندارد، اما پیدا کردن بهترین کلینیک برای شما قابل انجام است. شما حقیقتا نیاز به پیدا کردن کلینیک معتبر با کیفیت بالا دارید که در آن احساس راحتی کنید و درمانی را که می‌خواهید دریافت کنید. به این ترتیب به نتایج دلخواهتان خواهید رسید.

ما به شما این اطمینان را می دهیم با انتخاب کلینیک کاشت مو خانه سفید به عنوان میزبان بازگشت زیبایی شما نه تنها در اسرع وقت زیبایی از دست رفته شما را باز می گردانیم بلکه با دریافت کارت VIP کلینیک کلینیک پوست و مو می توانید از سایر خدمات نوین کلینیک با تخفیف ویژه بهره مند گردید.

جهت دریافت وقت مشاوره و کاشت مو با شماره های ۰۲۱۵۴۵۰۳ – ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ کلینیک تخصصی خانه سفید تماس حاصل فرمایید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران / 5. تعداد رای ها

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

مشاوره فوری خدمات زیبایی

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با مشاورین خانه سفید

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

‫2 دیدگاه ها

 1. سلام و سپاس از اطلاعات مفید شما
  من دختر پانزده ساله ام بعد از شیمی درمانی پیوند مغز و استخوان شده
  رشد موها کاملا ضعیف و تعدادشون بسیار بسیار کمتر از سابق هست
  در حال حاضر از دو امپول تقویت مو و ماینوکسیدیل ۵درصد استفاده میکنه که حدود سه ماه هست که شروع مصرف داروها میگذره
  ولی رشد چشم گیری نداشته
  کاش بتونید ما رو هم راهنمایی کنید
  سپاس گذارم.

  1. عرض ادب و احترام

   این دو را کماکان مصرف کنید وصبر داشته باشید زمان به نفع شما کار می‌کند حداقل سه ماه باید فرصت دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا