کلینیک خانه سفید تهران

بهترین مرکز درمان ریزش مو کجاست ؟

پزشک : دکتر حسام نهاوندی متخصص پوست و مو دسته بندی : دانشنامه ریزش مو

یکی از مهمترین دغدغه های انسان در عصر کنونی زیبایی ظاهر اوست. افرادی که دچار ریزش مو می شوند و ناحیه وسیعی از موهای خود را از دست می دهند، همیشه به دنبال راهی برای برطرف کردن این مشکل بوجود آمده می باشند. یکی از بهترین راه های درمان ریزش مو، انجام عمل کاشت مو می باشد. اما قبل از اقدام برای کاشت مو باید با ریزش مو مقابله کرد و برای بازگشت موهای از دست رفته اقدام کرد. بعد از جستجوهای فراوان در مورد راه های درمان ریزش مو دغدغه اصلی پیدا کردن بهترین مرکز درمان ریزش مو می باشد.

برای ارزیابی یک کلینیک پوست و مو معتبر و با تجربه ویژگی هایی وجود دارد که در این صفحه به تفصیل به تشریح همه این موارد می پردازیم. قبل از انتخاب یک روش درمانی، فکر و سنجش بسیار زیادی مورد نیاز است. گام بعدی، انتخاب محل انجام درمان است که آن هم بسیار مشکل است، اما ما برای کمک به شما اینجا هستیم تا به شما بگوییم چه کلینیک پوست و مو می تواند بهترین باشد.

چگونه یک کلینیک خوب برای درمان ریزش مو را انتخاب کنم؟

انتخاب یک مرکز درمان ریزش مو مطلوب می‌تواند بسیار دشوار باشد؛ اطلاعاتی گمراه کننده در اینترنت وجود دارد که کلینیک‌ها ادعا می‌کنند بهترین کلینیک در کشور هستند. هنگامی که سخن از انتخاب کلینیک پوست و مو به میان می‌آید، یکی از راهنمایی‌های ما این است که از مراکز معتبر پوست و مو در تهران بازدید کنید، حتی اگر مجبور شوید لیست مراکز معتبر درمان ریزش مو را از منطقه یا حتی کشور تهیه کنید.

بازدید از چند کلینیک به شما نشان می‌دهد که عملکرد آن‌ها چگونه است، کارکنان تا چه حد صمیمی و کمک کننده هستند، چه امکاناتی دارد، مانند دسترسی آسان و مناطق اطراف، مانند یک هتل، در صورتی که نیاز داشته باشید. ایده‌ی خوبی است که کلینیک را با یک مشاوره‌ی خوب انتخاب کنید. ما در طی مشاوره‌، ریزش موی فعلی بیمار را بررسی می‌کنیم، در مورد گزینه‌های مختلف درمان صحبت می‌کنیم و به طور مستقیم با بیمار همکاری می‌کنیم تا بهترین درمان مناسب خود را انتخاب کند.

ما همچنین ریزش موی آینده را بررسی میکنیم تا انتظارات واقعی شما را نسبت به آنچه که موهای شما در سال‌های آینده به نظر خواهد رسید، نشان دهیم. اکثر کلینیک‌ها هیچ مشاوره‌ای ندارند و رزرو چند جلسه مشاوره‌ می‌تواند به شما کمک کند تا احساسی نسبت به هر کلینیک پیدا کنید.

در نهایت، مهم است که مطمئن شوید، کلینیک، درمان مناسب را به شما ارائه می‌دهد. اگر به دنبال مزوتراپی مو هستید، اطمینان حاصل کنید که کلینیک انتخابی شما این روش را ارائه می‌دهد و تنها روش های جراحی ارائه نمی‌دهد. انتخاب یک کلینیکِ متخصص در درمان شما نیز یک جنبه‌ی مثبت است. ما در همه روش های کاشت مو تخصص داریم و تکنولوژی حیرت انگیز و پزشکان با تجربه‌ی ما، در جهت انجام کاشت موی واقعی و طبیعی عمل می کنند.

مجوز رسمی کلینیک پوست و مو از وزارت بهداشت

مهمترین ویژگی یک کلینیک کاشت موی خوب داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی می باشد. در همه کلینیک های معتبر ایران معمولا این مجوز در وب سایت رسمی قابل مشاهده می باشد. همچنین اصل یا تصویر این مجوز در کلینیک نیز باید در معرض دید همه مراجعین قرار گرفته باشد. نصب این مجوز در کلینیک به مراجعین محترم اطمینان خاطر می دهد که فعالیت های این کلینیک تحت نظارت وزارت بهداشت می باشد. همچنین مسئول فنی کلینیک پوست و مو دارای مجوز باید پزشک متخصص پوست و مو باشد. نام مسئول فنی باید در وب سایت انجمن متخصصین پوست ایران درج شده باشد.

مجوز کلینیک خانه سفید

پزشک متخصص پوست و مو با تجربه بالا در درمان ریزش مو

یکی دیگر از ویژگی های یک کلینیک معتبر برای درمان ریزش مو وجود پزشک متخصص پوست و مو با تجربه کافی در این زمینه می باشد. بعد از پیدا کردن یک کلینیک دارای مجوز و معتبر، وظیفه بعدی شما یافتن پزشک متخصص و با تجربه است. یک پزشک متخصص می تواند علت اصلی ریزش مو را پیدا کرده ایجاد کند و بهترین روش درمان ریزش مو را به راحتی تشخیص دهد.

صرف کمی وقت و حوصله برای یافتن یک پزشک خوب بسیار مهم و ارزشمند خواهد بود چرا که کلیه موارد بعدی و ویژگی های یک کلینیک خوب برای درمان را تحت تاثیر قرار می دهد. در صورتی که پزشک متخصص تجربه کافی در زمینه ریزش مو نداشته باشد، با انتخاب راه درمان نامناسب وقت و هزینه شما را هدر خواهد داد.

تیم پزشکی با تجربه در کلینیک

تصور عادی متقاضیان درمان ریزش مو این است که خود پزشک متخصص پوست و مو اقدام به درمان قطعی و یا کاشت مو می کند و به تنهایی این جراحی انجام می شود. اما در واقع برای انجام یک جراحی و یا درمان موفق یک تیم کامل پزشکی شامل پزشک متخصص پوست و مو، جراحان کاشت، پرستار، متخصص بیهوشی نیاز است. جراح متخصص و با تجربه کاشت مو با صبر و حوصله گرافت های مو را از پشت سر به ناحیه بدون مو انتقال می دهد. در واقع اصل کار توسط جراح کاشت مو انجام می شود. تیم جراحی ممکن است شامل ۱ یا دو نفر باشد که همزمان هم گرافت های مو را جدا می کنند و هم گرافت ها را در نواحی تعیین شده توسط پزشک کاشت می کنند.

تیم پیوندی مورد نظر شما بایستی مجموعه ای از افراد با تجربه و با اطلاع باشند تا عوارض بسیار نادر این جراحی گریبان گیر شما نشود و با رعایت نکات و تکنیک های جدید موهای کاشته شده با درصد بالایی بتوانند رشد کنند.

هرچه میزان تجربه و تبحر پزشک شما بیشتر باشد نتیجه نهایی درمان بهتر و موفق تر خواهد بود.

هزینه درمان

یکی دیگر از مواردی که شاید مورد توجه اکثر متقاضیان درمان ریزش مو باشد، هزینه تقریبی درمان است. هرچه هزینه درمانکمتر باشد وسوسه ای بیشتر ایجاد می کند که انتخاب اول ما باشد. هرچند قیمت بالا نشان کیفیت نیست اما به جرات می توان گفت قیمت پایین جراحی زیبایی می تواند نشانه ای از کیفیت پایین آن باشد. یک پزشک متبحر و تیم پزشکی کامل و با تجربه به طور معمول حقوق و مزایای بالایی دارد. برای یک درمان موفق باید یک کادر پزشکی با تجربه اقدام به جراحی کند در نتیجه هزینه های درمان با مقادیر پایین معقول به نظر نمی رسد.

مدیریت کلینیک

برخی کلینیک های پوست و مو شخصی به جز پزشک مسئول کلینیک و مدیر اصلی آن جاست. در نتیجه تامین هزینه های کلینیک برای آن ها بیشتر خواهد بود. حقوق پزشکان و کادر پزشکی باعث می شود هزینه نهاییدرمان برای شما بیشتر شود. در کلینیک خانه سفید جراح کاشت مو، همان مدیریت کلینیک می باشد در نتیجه هزینه نهایی کاهش یافته و ما می‌توانیم با هزینه کمتری کیفیت بالاتری ارائه کنیم.

کاشت مو به بهترین روش ها

کلینیک خانه سفید

ما در کلینیک خانه سفید سعی کرده ایم همه موارد ممکن برای رفاه و آسایش شما را فراهم آوریم. کلینیک خانه سفید با ۱۵ سال سابقه با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و برخورداری از تیم پزشکی کامل و متشکل از ۳۵ پزشک متخصص و متبحر توانسته در چند سال اخیر مورد توجه بسیاری از متقاضیان درمان ریزش مو و کاشت مو قرار بگیرد.

از خصوصیات کلینیک کاشت مو خانه سفید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پزشک متخصص پوست و مو با تجربه بالا و فارغ التحصیل اروپا،
 • جراحان باتجربه و متخصص،
 • کادر پزشکی متخصص و با تجربه،
 • محیط بهداشتی و استریل شده اتاق های کلینیک،
 • لوازم مدرن و کاملا بهداشتی و استریل شده،
 • هزینه های معقول،
 • پرسنل دلسوز و متعهد،
 • واحد مشتری مداری و روابط عمومی.
تاریخ انتشار : 1398-11-04
نویسنده: دکتر قاسم اصلانی
سوالات متداول
 • بهترین کلینیک کاشت مو کجاست ؟

  یک پاسخ ساده‌ برای “بهترین کلینیک” وجود ندارد، اما پیدا کردن بهترین کلینیک برای شما قابل انجام است. شما حقیقتا نیاز به پیدا کردن کلینیک معتبر با کیفیت بالا دارید که در آن احساس راحتی کنید و درمانی را که می‌خواهید دریافت کنید. به این ترتیب به نتایج دلخواهتان خواهید رسید.

مطالب پیشنهادی

لیستی از مطالب که شاید شما بپسندید

دیدگاه ها
نام و نام خانوداگی
متن پیام
 • سارینا
  1398-11-27

  سلام و سپاس از اطلاعات مفید شما
  من دختر پانزده ساله ام بعد از شیمی درمانی پیوند مغز و استخوان شده
  رشد موها کاملا ضعیف و تعدادشون بسیار بسیار کمتر از سابق هست
  در حال حاضر از دو امپول تقویت مو و ماینوکسیدیل ۵درصد استفاده میکنه که حدود سه ماه هست که شروع مصرف داروها میگذره
  ولی رشد چشم گیری نداشته
  کاش بتونید ما رو هم راهنمایی کنید
  سپاس گذارم.

  • خانه سفید
   1398-11-28

   عرض ادب و احترام

   این دو را کماکان مصرف کنید وصبر داشته باشید زمان به نفع شما کار می‌کند حداقل سه ماه باید فرصت دهید.

+مشاهده بیشتر