کلینیک تخصصی کاشت مو خانه سفید

 • 2731 225 0912
 • 021-54503
بهترین روش کاشت مو

بهترین روش کاشت مو چیست ؟

بهترین روش کاشت مو چیست یکی از مهمترین سوالات متقاضیان کاشت مو از متخصصین پوست و موی کلینیک خانه سفید است. به همین دلیل در این صفحه سعی در پاسخ کامل و دقیق این سوال مهم را داریم.

کاشت مو در حال حاضر به دو روش اصلی FUT، FIT انجام می شود. سایر روش های کاشت مو در واقع زیر مجموعه ای از این دو روش اصلی کاشت مو می باشد. به طور مثال روش کاشت موی SUT در واقع زیر مجموعه ای از روش کاشت موی FIT می باشد.

اگر تصمیم قطعی برای انجام کاشت مو گرفته اید این نکته را مد نظر قرار دهید که روش مناسب کاشت مو برای شما باید توسط مشاور و متخصص پوست و مو مشخص شود. اما این نکته باعث نمی شود که حق طبیعی شما در انتخاب نوع روش کاشت مو را از شما سلب کند.

جهت دریافت وقت مشاوره تخصصی با پزشک متخصص پوست و مو خانه سفید می توانید با شماره خط ویژه کلینیک 02154503 یا شماره همراه 09122252731 در تماس باشید. همچنین می توانید با شماره همراه 09122252731 از طریق واتس اپ یا تلگرام ارتباط برقرار کنید.

روش های مختلف کاشت مو توسط  عامل نحوه برداشت گرافت های مو از یکدیگر متمایز شده اند. به طور مثال در روش FUT نحوه برداشت با روش FIT متفاوت است و برداشت موها در روش FUT بصورت یکجا و نواری می باشد در حالی که در روش FIT گرافت های مو بصورت تک واحدی جدا می شوند. بعد از پیدایش روش FIT روش های زیر مجموعه این روش مانند روش SUT در نحوه برداشت گرافت های مو پیشرفت کردند. هرچه برداشت بهتری انجام شود می توان نتیجه بهتری از کاشت مو انتظار داشت.

بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست ؟

انتخاب یک روش صرف اینکه جدیدترین روش کاشت موی دنیا یا بومی شده در ایران باشد کاملا اشتباه هست. شاید با جستجوی زیاد در اینترنت به روش کاشت موی FUE به عنوان بهترین روش کاشت مو در جهان برسید، اما آیا واقعا این روش بهترین روش کاشت مو است؟ اگر شرایط برای انجام این روش مهیا نباشد یا متقاضی کاشت مو فرصت انجام کار برای دو روز کامل را نداشته باشد باز هم می توان از این روش به عنوان بهترین روش کاشت مو نام برد ؟

با کمی جستجو شاید تصمیم بگیرید کاشت مو به روش SUT یا FIT را به عنوان بهترین روش کاشت مو در ایران انتخاب کنید. بازم هم باید از خود سوالات قبلی را بپرسید. حتی در مورد روش SUT اگر تبحر کافی در کار با دستگاهی که وظیفه برداشت فولیکول های مو را دارد نباشد بیشترین میزان آسیب به گرافت های مو توسط این روش انجام می شود.

ما برای اینکه تصمیم درست و انتخاب کاملی برای کاشت موی خود داشته باشید همه روش های استاندارد حال حاضر دنیا را جهت انتخاب بهترین روش کاشت مو بررسی کرده ایم.

آیا کاشت مو به روش FUT می تواند کاندید بهترین روش کاشت مو باشد ؟

روش FUT بخاطر جراحی و خونریزی شدید در بین متقاضیان کاشت مو طرفدار کمتری دارد. ولی در بین جراحان و متخصصین کاشت مو کاملا برعکس می باشد. برداشتن نوار یک یا دو سانتی متری حاوی گرافت های مو از پشت سر این امکان را به جراحان کاشت مو می دهد که مهمترین عامل کاشت موی موفق یعنی برداشت خوب را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

بعد از جدا کردن نواری بانک مو می توان توسط میکروسکوپ های بسیار پیشرفته کلینیک خانه سفید با دقت بسیار بالا گرافت های مو را بدون آسیب رسیدن به آن ها جدا نمود. در مرحله بعد کار جراح و پزشک پیوند مو برای کاشت آن ها بسیار راحت تر از روش های زیر مجموعه روش FIT می باشد.

حتما بخوانید
مراحل کاشت مو چیست ؟
 اینفوگرافی کاشت مو به روش FUT
اینفوگرافی کاشت مو به روش FUT

مزایای روش FUT نسبت به سایر روش ها :

 • سرعت برداشت و کاشت گرافت ها بسیار بالاتر از روش های دیگر است و این امر با عث می شود گرافت ها کمتر با خشکی مواجه شوند؛
 • واحد های فولیکولی کاملا توسط میکروسکوپ قابل شناسایی هستند و جدا می شوند؛
 • آسیب به گرافت ها بسیار پایین تر است؛
 • کیفیت واحدهای فولیکولی بالاتر است؛
 • کل مراحل برداشت و کاشت در یک روز انجام می شود؛
 • هزینه انجام این عمل کمتر است؛
 • جهت برداشت نواری می توان پشت سر را کوتاه نکرد, البته بهتر است این کار انجام شود.

معایب روش FUT در باقی ماندن جای اسکار و خونریزی بیشتر نسبت به سایر روش ها خلاصه می شود. البته بخاطر وجود جای اسکار باید موهای پشت سر را برای پنهان کردن آن همیشه بلند نگه داشت.

انتخاب بین جراحی و عدم جراحی در کاشت مو کاملا به خودتان بستگی دارد و زمانی که شما امکان کاشت مو به روش FIT را داشته باشید، جراح شما را اجبار به انجام روش FUT نمی کند. اما در نظر داشته باشید کاشت مو در حالت برابر و تجربه و مهارت یکسان جراح با روش FUT بهتر انجام می شود.

کلیک کنید برای مطالعه دقیق و کامل در مورد کاشت مو به روش FUT

آیا کاشت مو به روش FIT می تواند کاندید بهترین روش کاشت مو باشد ؟

کاشت مو به روش FIT نسبت به روش FUT مزایایی دارد که در بین متقاضیان کاشت مو بسیار محبوب شده است. در این روش جراحی انجام نمی شود. یعنی برش نواری از پشت سر (بانک مو) نداریم. برداشت در این روش کاشت مو بصورت تک تک انجام می شود و این امر زمان انجام برداشت را خیلی طولانی تر می کند.

در این روش ابتدا فولیکول های مو بصورت جداگانه از پشت سر جدا می شوند و در مرحله بعد در قسمت بدون مو کاشته می شوند. به دلیل کندی در برداشت گرافت ها ممکن است اگر به تعداد زیادی گرافت مو جهت پوشش منطقه بدون مو داشته باشیم کار دو روزه انجام شود.

مهمترین مزایای کاشت مو به روش FIT :

 • در کاشت مو به روش FIT برای برداشت گرافت های مو جراحی انجام نمی شود؛
 • درد و خونریزی بسیار کمتری نسبت به روش FUT دارد؛
 • عدم وجود جای اسکار در نتیجه امکان کوتاه کردن موهای پشت سر (محل بانک مو)
اینفوگرافی کاشت مو به روش FIT
اینفوگرافی کاشت مو به روش FIT

مهمترین معایب کاشت مو به روش FIT :

 • به دلیل برداشت نقطه ای امکان آسیب رسیدن به گرافت های مو بیشتر است؛
 • تخریب بانک مو در این روش نسبت به روش FUT بیشتر است؛
 • مدت زمان انجام کار بیشتر از روش FUT است؛
 • هزینه انجام روش FIT بیشتر از روش FUT است؛
 • حتما باید موی سر را کوتاه کرد.

در صورتی که متقاضی کاشت مو بانک موی قوی و مناسبی داشته باشد و پوست سر او کشش لازم برای FUT را نداشته باشد، جراح برای متقاضی کاشت مو به روش FIT را انتخاب می کند، اما در کل تصمیم نهایی با اوست که روش کاشت موی خود را انتخاب کند.

آیا کاشت مو به روش SUT بهترین روش کاشت مو است ؟

کاشت مو به روش SUT روشی جدیدتر از روش FIT می باشد که فقط در نحوه برداشت فولیکول های مو متفاوت می باشد. در کاشت مو به روش SUT برداشت توسط دستگاه انجام می شود. این امر باعث می شود سرعت برداشت بالاتر رود، اما در عین حال درصد آسیب رسیدن به گرافت های مو افزایش می یابد.

یکی دیگر از مهمترین معایبی که به این روش وارد شد، غیر بهداشتی بودن لوله های انتقال فولیکول های مو بود که این مسئله را می توان با استفاده از لوله های یکبار مصرف جبران کرد.

هرچه میزان دقت در برداشت فولیکول های مو افزایش یابد لذا می توان کاشت موی بهتری را توقع داشت. در روش FIT اگر بتوان دقت در برداشت فولیکول های مو را افزایش داد معایب این روش به حداقل می رسد. همین مسئله در روش SUT هم صادق است. اگر بتوان فولیکول های مو را با دقت بالا برداشت کرد، با توجه به اینکه سرعت برداشت هم افزایش یافته است پس روش کاشت موی SUT می تواند کاندید بهترین روش کاشت مو باشد. اما این مسئله کامل در گرو برداشت با دقت بالا و استفاده از لوله های یکبار مصرف جهت انتقال فولیکول های مو به دستگاه SAFER می باشد.

حتما بخوانید
تاریخچه کاشت مو

کاشت مو به روش ترکیبی در بوته آزمایش بهترین روش کاشت مو

در کاشت مو به روش ترکیبی برداشت مو به دو روش FUT و FIT انجام می شود. به این صورت که ابتدا بوسیله برداشت نواری و روش FUT بیشترین حجم قسمت بدون مو کاشته می شود و سپس برای ایجاد تراکم بالاتر بوسیله برداشت فولیکولی و روش FIT بین موهای کاشته شده گرافت های بیشتری اضافه می گردد.

این روش فقط برای افرادی انتخاب می شود که احتیاج به تعداد گرافت بسیار زیادی برای پوشش منطقه بدون موی خود دارند. با توجه به اینکه این روش ترکیبی از دو روش FIT و FUT می باشد، لذا همه مزایا و معایب این دو روش را همزمان شامل می شود.

کاشت مو به روش BHT  برای چه کسانی انجام می شود ؟ آیا این روش بهترین روش کاشت مو است ؟

کاشت مو به روش BHT همانطور که در مقاله مربوط به خود کامل توضیح داده شد همان روش FIT است، با این تفاوت که برداشت فولیکول های مو از سایر قسمت های بدن نیز انجام می شود. این روش برای کسانی انتخاب می شود که بانک موی مناسبی در پشت سر خود ندارند و برداشت گرافت های مو از سایر قسمت های بدن برای ایجاد تراکم بالاتر استفاده می شود. لذا اگر متقاضی کاشت مو بانک موی مناسبی داشته باشد انجام این روش به هیچ وجه توصیه نمی شود.

جهت برداشت مو می توان از موهای سینه، ران و پشت کمر استفاده کرد و به تراکم موها افزود، اما این مقدار مو بسیار محدود است و نمیتوان فقط با برداشت فولیکول های مو از بدن کاشت موی موفقی داشت.

با اینکه بهترین موی سازگار با پوست سر خصوصا از نظر رشد مو، موهای ریش می باشد اما به دلیل ایجاد اسکار و جای زخم هنگام برداشت در ناحیه ای که به زیبایی انسان مربوط است، از این قسمت برداشت انجام نمی شود.

همانطور که قبلا گفته شد این روش فقط برای افرادی مناسب است که اولا موی مناسب و قابل برداشت در ناحیه بانک موی بدن خود داشته باشند، دوما بانک موی پشت سر آن برای پوشش کامل منطقه بدون مو کامل نباشد. پس اصرار بر انجام این روش کاملا غیر علمی و ناعاقلانه خواهد بود.

کاشت مو به روش میکرو اف آی تی (MFIT) آیا بهترین و جدیدترین روش کاشت مو است ؟

جراح کاشت مو در پیوند مو به روش میکرو اف آی تی (MFIT) جدیدترین تکنولوژی برداشت مو را به روش FIT استفاده می کند. در روش میکرو FIT جراح از ابزارهای بسیار دقیق تر و ظریف تر برای برداشت مو استفاده می کند و همین امر سبب ظاهر بسیار عالی و عوارض کمتری نسبت به روش FIT می شود.

در کاشت مو به روش MFIT همه مزایای روش FIT وجود دارد اما معایب آن کمتر شده است. شاید عیب بزرگ روش MFIT هزینه بالای انجام این روش می باشد. به طور کلی روش  MICRO FIT نسبت به روش های FIT و SUT برتری بسیار زیادی دارد. حتی امکان کاشت مو بدون تراشیدن سر هم در این روش وجود دارد.

این روش تقریبا برای افرادی مناسب است که بانک موی بسیار قوی و امکان برداشت ظریف فولیکول های مو برای آن وجود داشته باشد. پس انتخاب این روش هم برای کاشت مو مستقیما توسط پزشک متخصص انجام خواهد شد.

نتیجه گیری :

با توضیحاتی که داده شد احتمالا به این نتیجه رسیده اید که هیچ روش کاشت مویی را نمی توان به طور قطع به عنوان بهترین روش کاشت مو انتخاب کرد. متخصص کاشت مو با معاینه و مشاوره اولیه نهایت تلاش خود را می کند که تمامی موارد جهت انتخاب روش مناسب کاشت موی شما انتخاب کند.

اگر به توصیه های مشاور خود کاملا اعتماد کنید نتیجه بهتری از کاشت موی خود خواهید گرفت. فقط زمانی که همه موارد برای انجام کاشت مو به هر روشی فراهم است شما می توانید با سلیقه خودتان روش کاشت مو را انتخاب کنید. در صورتی که پزشک معالج و متخصص شما روشی را با دلیل و منطق به شما پیشنهاد داد و مناسب شما دانست بهتر است به توصیه او عمل کنید. اما در کل انسان آزاد آفریده شده و حق انتخاب کامل با شماست، فقط شاید با انتخاب نادرست نتیجه کاشت مو خلاف تصور شما باشد.

اشتراک گذاری :

دیدگاه در"بهترین روش کاشت مو چیست ؟"

 1. حیدر امامیان

  برای من بسیار مهمه که دقیقا چه کسی کاشت رو انجام میده خیلی جاها ادعا داشتند ک توسط پزشک انجام میشود ک در واقع به این شکل نبود و من منصرف شدم به طور مثال دکتر رضایی.

 2. D.A.N.E.L

  با درود

  شماره ای که در کامنت ها برای مشاوره قرار داده اید ، در تلگرام نیست.

 3. سامان

  سلام
  چند وقت پیش یه مقاله خوندم در مورد اینکه کاشت مو به هر روشی که انجام بشه دائمی نیست و بعد از چند سال موهای کاشته شده مجددا میریزه
  می خواستم ببینم درسته یا نه
  ممنون

  • عرض ادب و احترام

   خیر به هیچ وجه اینطور نیست. کاشت مو دائمی هست. اکثر وب سایت ها و مقالات علیه کاشت مو توسط افرادی که در زمینه پروتز مو فعالیت دارند نگاشته شده است. سود این دوستان در دروغ پراکنی علیه کاشت مو طبیعی است.

   موفق باشید.

 4. محمدی

  سلام…خسته نباشید….یکی از همکاران بنده دو سال پیش کاشت مو به روش fit انجام دادن و مدتی قبل برای زیارت موهاشون رو کامل تراشیدن و اطراف سرشون جای برداشت موها به صورت سوراخ های خیلی ریز مشخص بود…سوالم این بود خدمت شما من خودم هم کم مو هستم و می خوام مو بکارم و اگه از روش fit یا میکرو fit استفاده کنم این جای سوراخ ها باقی می مونه یا به مرور زمان بعد از چند سال کامل از بین می ره؟ ممنون می شم از راهنماییتون

  • عرض ادب و احترام

   در روش میکرو اف آی تی بعد از مدتی جای سوراخ ها از بین میرود اما در روش FIT ممکن است جای برداشت بصورت سوراخ های خیلی ریز باقی بماند. که البته فقط در موارد نادر این اتفاق می افتد.

   پیروز باشید.

 5. اصغر محمودی

  حدود ۴ سال پیش به دکتر متخصص در اردبیل مراجعه کردم و بانک موی نسبتا ضعیفی دارم. علت پر کردن این فرم مقاله ای هست که درباره کاشت مو به روش سلولهای بنیادین در وبسایت شما خواندم. راستش من ترجیحم اینه که طاس بمونم تا در نتیجه کاشت مو از طریق بانک موی ضعیف موهای کم پشت و مسخره ای داشته باشم.
  آیا واقعا کاشت مو به روش سلولهای های بنیادین علمی و عملی هست؟
  ممنونم

  • با سلام و احترام

   این روش فعلا در بخش آزمایشگاهی است و هنوز بصورت کامل روی انسان آزمایش نشده است.اما امیدواری فراوانی به این روش هست.

   پیروز باشید

 6. امید ابراهیمی

  سلام،من دچار بیماری سبوره هستم،که باعث شده موهای وسط سرم کاهش شدیدی داشته باشه،اولا آیا راهی برای درمان دائم این موضوع هستش؟ و ثانیا الان میشه جای خالی رو مو کاشت؟ یا اینکه قارچ مالاسزیا به فولیکول های موی من نفوذه کرده و ممکن است بعد از کاشت دوباره بریزد؟

 7. مجید

  ۲۶ سال سن دارم و موهای پرپشتی داشتم تا اینکه استرس و اظطراب شدیدی ک داشتم و ریزش موی شدیدی رو تجربه کردم، البته به صورت نعل اسبی در جلوی سر ک معموله
  الان نمیدونم برا کاشت اقدام کنم یا نه و اینکه بهترین روش برا من جوان ۲۶ ساله چیه
  راستش دکتر رفتم یک بار ماینوکسیدیل و فینستراید مصرف کردم همونطور ک میدونین اثرش موقته از طرفی قرص های افسردگی رو هم مصرف میکنم و موهام قارچ زده
  خیلی از دکتر ها میگن اول باید از حالت افسردگی خارج بشم ولی نبود مو خودش باعث افت روحیه و افسردگی میشه 🙂
  خسته شدم میخام یه روش قطعی پیدا کنم هر چقدرم هزینش میخواد بشه

  • عرض ادب و احترام

   شما حتما باید توسط پزشک متخصص پوست و مو مورد معاینه قرار بگیرید و در صورت تایید و عدم ریزش مو اقدام به کاشت مو کنید.

   پیروز باشید.

 8. رحیمی

  سلام….وقتتون بخیر…من ورزشکارم و قسمت کمی از موهام ریخته و به خاطر ورزشم مجبورم از روش FIT استفاده کنم و در مورد معایب تکنیک های کاشت مو تحقیق کردم و بعضی از کلینیک های کاشت مو مدعی هستند که کاشت مو با روش FIT باعث می شه حتی درصورتی که مو رشدش کامل بشه، بعد از یک سال ریزش پیدا کنه و موفقیت آمیز نباشه برای همین روش FIT اصلا برای کاشت مو مناسب نیست…آیا این درست هستش؟…ممنون می شم راهنماییم کنید.

  • با سلام و احترام

   خیر چنین چیزی نیست. کاشت مو شما اگر بصورت درست و با دقت بالا انجام بشه هیچ مشکلی در آینده برای شما بوجود نخواهد آورد.

   پیروز باشید

 9. ناشناس

  Visitor Rating: 5 Stars

 10. مبین

  كاشت با خط رويش خيلي طبيعي و تراكم بالا و البته جسارتا تا جايي كه ميشه ارزون🙈 موهام چرب و فر هست.

 11. نظری

  خیلی خیلی از نحوه پاسخدهیتون خوشحال شدم همچنین با حوصله جواب دادن خانم دکتر🙏از شهرستان خیلی تعریف کار شما رو شنیده بودیم پاینده باشید.روز خوش

 12. مهران

  اولا قیمت کاشت مو چنده؟ دوما چند مدت طول میکشه که تکمیل کاشت مو انجام و ترمیم بشه چون من کارمندم نمیتونم به مدت زیاد در دوره نقاهت باشم؟

 13. اردکانی

  هزینه کاشت مو چقدر می باشد؟
  ایا امکان مشاوره حضوری و مشخص نمودن میزان کاشت مو امکان پذیر می باشد؟
  مانند عمل بینی ایا در مشاوره کاشت مو امکان مشخص کردن وضعیت پس از کاشت مقدور است یا خیر؟؟

  • با سلام و احترام

   هزینه کاشت مو بین ۵ تا ۷ میلیون برای روش های SUT، FIT و ترکیبی می باشد. هزینه کاشت مو برای روش MICRO FIT بین ۷ تا ۹ میلیون هست. برای دریافت وقت مشاوره حضوری با شماره های ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ و ۰۲۱۵۴۵۰۳ تماس حاصل فرمایید.

   پیروز باشید.

 14. Kiarash

  سلام وقتتون بخیر. میبخشید بابک نهرین کلینیک شما کاشت مو داشته ؟ چرا عکس های بعد از کاشت مراجعه کنندگان رو تو سایت نذاشتین ؟

 15. سرتببی

  موهای من خیلی وقته داره میریزه و رشدشون در مرکز سرم خیلی کمه و نازک شدن ولی پشت سرم و اطراف گوشام موهاش رشدش طبیعی هست پدم ریزش مو نداره ولی دایی هام کلا کچل هستن. هزینه کاشت مو من چقدر میشه ؟

  • با سلام و احترام

   برای دریافت هزینه کاشت مو از سه تاحیه روبرو، بالا و پشت سر خود به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ از طریق تلگرام یا واتس اپ عکس ارسال نمایید. در اسرع وقت و بعد از مشاهده پزشک هزینه تقریبی کاشت موی شما با نظر پزشک متخصص اعلام میگردد.

   پیروز باشید

 16. amanzadeh

  سلام.
  من می‌خواستم پیشانی خودمو یک سانت بیارم پایین . میشه عرض یک سانت و طولش ده سانتیمتر یعنی ده سانت مربع بکارم در هر سانت مربع هم ۶۰ تار بکارم چقدر میشه. و بالای سرم را هم هر سانت مربع ۵۰ تار درکل ۶۰۰۰ تار بکارم چقدره؟
  درکل موهام کم پشته ۲۰هزار بکارم چقدر میشه متشکرم.موهام نسبت به قبل نصف شده

  • با سلام و احترام

   برای تعیین هزینه کاشت مو و میزان دقیق گرافت برای کاشت حتما باید توسط پزشک متخصص معاینه شوید. برای این امر می توانید از سه ناحیه روبرو بالا و پشت سر خودتون به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ از طریق تلگرام یا واتس اپ عکس ارسال کنید و بعد از مشاهده پزشک هزینه تقریبی کاشت مو و میزان گرافت قابل کاشت اعلام می گردد.

   پیروز باشید

 17. عامری

  سلام .
  موقتتون بخیر خیلی وقته که دنبال یه کلینیک و روش خوب میگردم ولی متاسفانه اینترنت بیشتر گمراه میکنه.
  موهای من از وسط کم پشت شده ولی دور سرم مو دارم خودمو اول به خدا بعد به متخصصین شما میسپارم .

  • با سلام و احترام

   نظر لطف شماست که کلینیک مارو به عنوان میزبان خود انتخاب کردید. مطمئن باشید در نهایت از انتخاب خود خشنود و راضی خواهید بود.

   پیروز باشید

 18. پژمان عسگرآبادی

  سلام و عرض ادب
  شما با جدیدترین روش کاشت مو SUT هم کاشت مو انجا میدید ؟ آیا این روش بهترین روش هست ؟

 19. نیما امیری

  سلام. من پزشک هستم. قسمت جلوی موهایم هست ولی یک خط به عرض ۲-۳ سانت بعد از آن ریخته یا کم پشت شده است. با توجه به شغلم توانایی بسیار کوتاه کردن مو ندارم.با این شرایط بازم میتوانم کاشت انجام دهم؟ به چه روش؟

 20. ناصر ترابی

  برای کاشتن موهای سرم و بدونم آیا بعد از کاشت امکان ریزش موهای قبلی هم وجود داره؟ ..چون عجله برای کاشت مو دارم اگه میشه زودتر جوابتونو بدید.

  • با سلام و احترام

   ابتدا قبل از اقدام به کاشت مو شما باید توسط پزشک متخصص پوست و مو معاینه شده و علت ریزش موی شما مشخص شود. زمان مناسب برای اقدام به کاشت مو بعد از مشخص شدن علت ریزش مو و کند شدن روند ریزش است. بهتر است بعد از سن ۲۷ سالگی و بعد از متوقف شدن ریزش شدید مو اقدام به کاشت مو نمایید.

   پیروز باشید.

 21. رضا مدیری

  سلام ۴ سالم بود به قارچ سر مبتلا شدم. الان ۱۸ سالمه جای قارچ موهاش سبز شده اما کم پشت است آیا می توانم آن را کاشت کنم ?

  • با سلام و احترام

   بله امکان کاشت در نواحی که در گذشته بر اثر هر نوع بیماری دچار ریزش مو شده اند وجود دارد.

   جهت رزرو وقت مشاوره رایگان کاشت مو با شماره ۰۲۱۵۴۵۰۳ یا ۰۲۱۸۸۶۵۴۳۷۰ تماس بگیرید. همچنین جهت ارسال عکس از طریق فضای مجازی با شماره ٠٩١٠٩٩٤٧٢٤٦ در تماس باشید.

   با تشکر

 22. شادی عراقیان

  سلام موی اینجانب تار نازک دارد و ارثی است و خیلی نرم است. بیشتر در قسمت جلوی مو کم پشت میباشد تا فرق سر. لطفا بهترین روش را برای کاشت مو بفرمایید و اگر برای مشاوره حضوری وقت بدهید ممنون میشوم.

  • با سلام و احترام

   متاسفانه از راه دور و بدون معاینه نمی توان روشی مناسب برای کاشت مو شما در نظر گرفت. لذا جهت تعیین بهترین روش کاشت مو از منوی دریافت وقت مشاوره نسبت به تعیین وقت اقدام نمایید.

   پیروز باشید.

 23. سلیمی

  با سلام و خسته نباشید ؛ موهای سر اینجانب از سن بیست سالگی شروع به ریزش کرد طی چند سال استفاده از داروهای مختلف اثری پایدار نگرفتم با توجه به اینکه بانک موی ضعیفی دارم و بالای سرم خالی شده پیوند مو می تواند اثری دلخواه داشته باشد ؟ ضمنا در روش fit از موهای بدن نیز می توان استفاده کرد . با تشکر

  • با سلام و احترام

   جهت تشخیص مناسب بودن بانک مو و امکان کاشت شما باید از سه ناحیه روبرو ، بالا و پشت سر خود به شماره های کلینیک ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ و ۰۹۱۰۹۹۴۷۲۴۶ از طریق تلگرام ، واتس اپ یا وایبر عکس خود را ارسال کنید. سپس از طریق کلینیک جهت مشاوره تلفنی و در صورت تمایل مشاوره حضوری رایگان برای شما رزرو وقت انجام خواهد شد.

   پیروز باشید

 24. ماهان

  سلام وقتتون بخیر ، با همه توضیحاتی که دادین هیچ کدوم از این روش هارو نمیشه به عنوان کاملترین و بی نقص ترین روش کاشت مو معرفی کرد ؟

  • با سلام و احترام

   بله دقیقا حرف شما درست می باشد. هیچ روش کاشت مویی را نمیتوان بدون بررسی بانک مو و شرایط متقاضی به عنوان بهترین روش کاشت مو معرفی کرد.

 25. محمدعلي ابوالحسنی

  با عرض سلام و وقت بخیر
  بنده سال ۸۴ تصادف کردم و پس از جراحی پا، موهای سرم و قسمتی از شکمم شروع به ریزش شدید کرد.حدود ۵ سال پیش کاشت مو به روش fut داشتم و از کاشت تا حدودی راضی بودم تا اینکه مو های باقی مانده ام هر شروع به ریزش کرد و الان سرم اصلا نمای جالب ندارد. لازم به ذکر هست که عموها و پدرم نیز طاس هستند. میخواستم ببینم از چه روشی میتونم استفاده کنم که طاسی سرم از بین بره و موهای سرم پر تر بشه چون از تراکم فعلی اصلا راضی نیستم و در نگاه اول مشخصه که کاشت داشتم. با تشکر

  • خانه سفید

   سلام و وقت بخیر خدمت شما
   برای تعیین روش مناسب کاشت مو خود حتما باید مشاوره حضوری بگیرید تا با بررسی دقیق گرافت های مو شما بهترین روش کاشت مو برای شما تعیین شود. ما برای طبیعی بودن خط موی شما نهایت دقت را به عمل می آوریم. از این لحاظ خیالتون راحت باشه.

   جهت دریافت وقت مشاوره حضوری از سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود به شماره ۰۹۳۵۶۶۶۵۲۱۳ ارسال کنین و منتظر پاسخ کارشناسان ما بمانیدو همچنین هزینه تقریبی کاشت موی شما نیز تعیین خواهد شد.

   موفق باشید و پیروز

دیدگاه خود را بنویسید