کاشت مو

بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست ؟

منظور روشی است که بیشترین سازگاری را با نیازها و شرایط شما داشته باشد.

4.9
(679)

ریزش مو مشکلی فراگیر و استرس‌زا بوده که ممکن است هر کسی را درگیر کند. البته این استرس تنها به خود مسئله ریزش مو محدود نمی‌شود. از همان ابتدا که برای درمان اقدام کنید، متوجه می‌شوید انتخاب یک شیوه‌ی درمانی برای خودش ماجراها دارد. انواع روش‌های خانگی، قرص‌ها، محلول‌ها و شامپوها را می‌بینید که به شما قول می‌دهند ریزش موهایتان را متوقف کنند. در این بین برخی افراد متوجه می‌شوند که کاندیدای خوبی برای کاشت مو هستند و این روش تنها درمان دائمی ریزش مو است. با خوشحالی به جست‌وجوی خود ادامه می‌دهند و تازه با ماجرایی جدید روبه‌رو می‌شوند به نام : انتخاب بهترین روش کاشت مو.

منظور از بهترین روش کاشت مو چیست؟

شاید استفاده از واژه‌ی بهترین چندان مناسب نباشد و بهتر است بگوییم «مناسب‌ترین» روش کاشت مو. مناسب‌ترین روش کاشت مو روشی است که بهترین نتایج را برای شما به ارمغان بیاورد و کمترین میزان استرس را به شما وارد کند. البته این معادله برای تمامی انتخاب‌های زندگی هم صادق است؛ یک طرف دست‌آورد و یک طرف هزینه.

دست‌آورد کاشت مو مشخص است، پر کردن نواحی بدون موی سر به شکلی که زیبایی و جوانی شما را بازیابی کند. در بخش هزینه عوامل زیادی وجود دارند، از استرس‌ها و صدمات روش‌های کاشت مو گرفته تا هزینه‌های مالی و زمانی. روش‌های کاشت مو در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته‌اند. تقریباً تمامی آن‌ها کم‌تهاجمی یا با حداقل تهاجم هستند، نتایج بسیار خوبی دارند و عوارض جانبی کمی را شامل می‌شوند. برای همین هر کدام در جای خودشان می‌توانند عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته باشند.

 در ابتدای این بخش روی این عبارت تاکید کردیم: «مناسب‌ترین برای شما»

دلیل این تاکید این است که بهترین روش کاشت مو با توجه به شرایط شما تعیین می‌شود. هدف ما در کلینیک خانه سفید رسیدن به بهترین نتایج کاشت مو با کمترین میزان آسیب، هزینه و استرس برای متقاضیان‌ عزیز است. برخی از عواملی که در انتخاب یک روش کاشت مو موثرند، عبارت‌اند از:

 • میزان طاسی شما چقدر است؟
 • وضعیت بانک مویتان چگونه است؟
 • وضعیت خوب شدن زخم‌هایتان چطور است؟
 • آیا از بیماری خاصی رنج می‌برید؟
 • به چه تراکمی می‌خواهید برسید؟
 • پوست سر شما چقدر انعطاف‌پذیری دارد؟
 • چند روز برای کاشت مو زمان دارید؟

چه روش‌هایی برای کاشت مو وجود دارد؟

خوشبختانه روش‌های کاشت مو تنوع بالایی دارند و این باعث شده که تعداد بیشتری از متقاضایان کاشت مو بتوانند کاشت موی موثر و با تراکم عالی دریافت کنند. تفاوت اصلی روش‌های مختلف کاشت مو در شیوه‌ و تکنیک برداشت گرافت‌ها است. مثلاً در روش FUT برداشت به شکل نواری انجام می‌شود و در روش FIT فولیکول‌ها را به شکل واحدی استخراج می‌کنیم.

یادتان باشد که در مورد کاشت مو یک قانون کلی وجود دارد: هرچه برداشت گرافت‌ها بهتر انجام شود، نتیجه‌ی کاشت مو بهتر می‌شود.

در بین روش‌های مدرن و استاندارد کاشت مو، روش FUT باسابقه‌ترین و روش میکروگرافت جدیدترین روش در ایران است. در ادامه می‌خواهیم توضیحی مختصری راجع به هر کدام از روش‌های کاشت مو بدهیم و مزایا و معایبشان را بررسی کنیم. به این ترتیب می‌توانید با سنجیدن این نکات بهترین روش کاشت مو برای خودتان را انتخاب کنید.

در مورد روش‌های FUT و FIT بیشتر توضیح داده‌ایم چون این دو روش پایه‌ی سایر روش‌های کاشت مو هستند.

بررسی روش کاشت موی FUT

در گذشته وقتی از کاشت مو حرف می‌زدیم، همه بلافاصله به یاد زخم‌های نواری پشت سر می‌افتادند. زخم نواری نشانه‌ی اصلی کاشت مو به روش FUT است. در این روش پزشک از پوست پشت سر یا بالای گوش شما نواری از پوست را برداشت می‌کند. سپس در زیر میکروسکوپ فولیکول‌های موجود در نوار پوستی را استخراج کرده و دانه به دانه در محل‌های خالی پوست سر می‌کارد.

زمانی که روش FUT ابداع شد به شکلی بدون رقیب بهترین روش کاشت مو به حساب می‌آمد. با ابداع روش FIT و روش‌های جدیدتر مثل SUT و Micro FIT طرفداران این روش کمتر شدند ولی هنوز هم به عنوان یکی از موثرترین روش‌های کاشت مو در دنیا شناخته می‌شود.

 اینفوگرافی کاشت مو به روش FUT
اینفوگرافی کاشت مو به روش FUT

مزایا و برتری‌های روش FUT

 • روش FUT (به علت دشواری کمتر و سرعت بیشتر) هزینه‌های کمتری نسبت به سایر روش‌ها دارد.
 • کل مراحل کاشت مو به روش FUT در یک روز انجام می‌شود.
 • برای کاشت مو به روش FUT نیازی به تراشیدن موها نیست.
 • چون FUT سریع‌تر است، فولیکول‌ها مدت کمتری خارج از بدن هستند و احتمال آسیب دیدنشان کمتر می‌شود.
 • فرآیند استخراج فولیکول‌ها در روش FUT در زیر میکروسکوپ انجام می‌شود. برای همین تعداد فولیکول‌های سالم استخراج شده در واحد زمان بیشتر است. همچنین درصد خطای ناشی از ابزار جراحی کمتر می‌شود.
 • فولیکول‌های استخراج شده در روش FUT دائمی‌ترین موها را دارند. قوی‌ترین فولیکول‌های سر به شکلی متراکم در محلی قرار گرفته‌اند که برداشت نواری پوست از آن منطقه انجام می‌شود.

معایب و محدودیت‌های روش FUT

 • بزرگ‌ترین عیب روش FUT جای زخم نواری در محل بانک مو است. برش نواری پوست عملی تهاجمی است و با خونریزی همراه است.
 • زخم‌های بزرگ‌تر سخت‌تر خوب می‌شوند. زخم‌های سایر روش‌های کاشت مو مثل FIT، SUT یا MicroFIT به شکل سوراخ‌هایی با قطر کمتر از یک میلی‌متر هستند. اما زخم روش FUT بزرگ است. به همین جهت هم مدت بیشتری طول می‌کشد که خوب شود و هم ممکن است مدت بیشتری باعث ناراحتی و درد شما شود.
 • بعد از کاشت مو به روش FUT نباید ورزش‌های سنگین انجام دهید زیرا خطر بزرگ شدن جای زخم و گوشتی شدن آن وجود دارد.
 • کسانی که پوست سر سفتی دارند یا پوست‌شان انعطاف‌پذیری مناسبی ندارد نمی‌توانند با روش FUT مو بکارند. همچنین در متقاضیان جوان، افراد ورزشکار و افراد با سابقه‌ی ایجاد زخم‌ها گوشتی بهتر است از روش FUT استفاده نشود.
 • با استفاده از روش FUT نمی‌توان موهای ظریف پایین گردن، موهای صورت و موهای بدن را برداشت کرد.

آیا کاشت مو به روش FIT بهترین روش کاشت مو است ؟

اول از همه باید بدانید که کاشت مو به روش FIT در دنیا با نام FUE شناخته می‌شود و بهترین روش کاشت مو در جهان معرفی شده است. نام صحیح‌تر FUE مخفف عبارت «استخراج واحدهای فولیکولی» است. اگر یادتان باشد گفتیم که فولیکول‌ها در روش FUT به شکل نواری برداشت و به شکل دانه دانه کاشته می‌شوند. در روش FIT، هم برداشت و هم کاشت فولیکول‌ها به شکل واحدی یا همان دانه دانه انجام می‌شود.

چه شد که روش FIT ابداع شد؟

روش قدیمی‌تر FUT در زمان ابداع شدنش بهترین روش کاشت مو به حساب می‌آمد. تا پیش از ابداع این روش، کاشت مو به شکل دسته‌ای صورت می‌گرفت. یعنی مثلاً یک دسته‌ی ۱۰-۱۲ تایی از مو را در محل‌های دچار طاسی می‌کاشتند. درست مثل موی سر عروسک‌های قدیمی. روش FUT اولین روشی بود که از واحدهای فولیکولی استفاده می‌کرد. هر واحد فولیکولی شامل یک فولیکول و ۱ تا ۳ تار مو است. برای همین مشکل غیرطبیعی شدن کاشت مو برطرف شد.

یک از مشکلات اساسی روش FUT این بود که برای تعداد بسیاری از متقاضیان قابل انجام نبود یا به زحمتش نمی‌ارزید. مثلاً کسانی که سابقه‌ی ایجاد زخم‌های گوشتی داشتند، نمی‌توانستند با روش FUT مو بکارند. چون زخم نواریشان بدشکل شده و شکل سرشان را بدریخت می‌کرد. یا مثلاً کسانی که طاسی‌های کوچک و محدودی داشتند، باید درد و زحمت بسیاری را تحمل می‌کردند تا مو بکارند.

مشکل دیگر FUT برداشت نواری پوست بود. برای برداشت این نوار باید برشی با عمق متوسط در پوست ایجاد شود؛ زیرا فولیکول‌های مو در لایه‌های میانی پوست قرار دارند. بعد از جدا کردن نوار پوستی، جراح پوست بخش‌های بالا و پایین نوار را به هم بخیه می‌زند. پس برداشت نواری با خونریزی، بخیه و نهایتاً دشواری‌های بعد از عمل همراه است.

اینفوگرافی کاشت مو به روش FIT

روش FIT چگونه مشکل را برطرف کرد؟

در روش FIT و سایر روش‌های برپایه‌ی آن مثل روش SUT و MicroFIT جراح از ابزار خاصی استفاده می‌کند که با ایجاد سوراخ‌هایی به قطر ۱ میلی‌متر و کمتر، تنها یک واحد فولیکولی را از سر خارج می‌کند. این ابزار در روش‌های مختف به شکل‌ها متفاوتی است ولی در روش FIT «پانچ میلیمتری» نام دارد.

به کمک ابزارهای دقیق برداشت و روش FIT دیگر نیازی به ایجاد برش بر روی سر نیست. پس خبری از خونریزی و بخیه هم نیست. ابزار برداشت سوراخ‌هایی میکروسکوپی روی سر ایجاد می‌کند، خونریزی آن یک قطره هم نمی‌شود و بدون نیاز به بخیه التیام می‌یابد. برای همین روش FIT به کاشت موی بدون جراحی معروف شد. البته این روش هنوز هم یک عمل جراحی محسوب می‌شود چون نیاز به اتاق جراحی، پزشکان ماهر، تیم درمانی و وسایل دیگر دارد. با این وجود روش FIT آن‌قدر کم‌تهاجمی است که با لقب «بدون جراحی» یا «غیر جراحی» شناخته می‌شود.

مزایا و برتری‌های روش FIT

 • مهم‌ترین مزیت روش FIT کم‌تهاجمی بودن آن است. در این روش دیگر از زخم نواری خبری نیست. زخم‌های بسیار کوچک ایجاد شده به سرعت خوب می‌شوند و معمولاً درد و ناراحتی نیز ندارند.
 • انعطاف‌پذیری کم پوست سر یا سابقه‌ی ایجاد زخم‌های گوشتی برای متقاضیان کاشت مو به روش FIT محدودیتی ایجاد نمی‌کنند و بهترین روش کاشت مو برای این افراد روش FIT یا سایر روش‌های برپایه‌ی آن (مثل SUT یا MFIT) است.
 • در روش FIT می‌توان از موهای نازک‌تر را برداشت کرد که برای طبیعی‌سازی کاشت مو کاربرد دارند. همچنین می‌توان از فولیکول‌هایی از ناحیه ریش یا بدن استخراج کرد که به روش BHT معروف است.
 • بعد از کاشت مو محدودیتی برای ورزش و فعالیت‌های بدنی وجود ندارد.

معایب و محدودیت‌های روش FIT

همانطور که گفتیم در روش FIT برداشت و استخراج فولیکول‌ها به شکل واحدی انجام می‌شود. یعنی جراح برای استخراج مثلاً ۱۰۰۰ فولیکول باید ۱۰۰۰ سوراخ کوچک روی پوست شما ایجاد کند و هربار فولیکول‌ها را با دقت بالایی بیرون بکشد. این کار در روش FUT ساده‌تر است چون زیر میکروسکوپ و در خارج از بدن انجام می‌شود. اما در FIT جراح مستقیم روی پوست سر شما کار می‌کند.

اجرای روش FIT نیاز به مهارت و تجربه‌ی بالای جراح دارد. هرچه جراح ماهرتر باشد، محدودیت‌های روش کمتر می‌شوند.

با توجه به توضیحاتی که دادیم، اولین گروه از معایب و محدودیت‌های روش FIT چنین می‌شود:

 • مراحل ایجاد سوراخ‌های ریز و استخراج فولیکول‌ها با ابزارهای دستی (پانج و پنس) بسیار زمان‌بر است.
 • به طور کلی درصد فولیکول‌های سالم استخراج شده کمی کمتر از روش FUT است. البته مهارت جراح در این مورد تعیین کننده است و می تواند آن را به زیر ۵ درصد برساند.
 • فولیکول‌ها زمان بیشتری را در خارج از بدن سپری می‌کنند و احتمال آسیب دیدنشان بیشتر است.

نمونه کاشت مو کلینیک خانه سفید تهران

جدا از محدودیت‌های مربوط به سرعت، روش FIT مشکل دیگری هم دارد. به طور کلی کیفیت فولیکول‌های برداشت شده در این روش مقداری کمتر از روش FUT است. کمی پیش‌تر اشاره کردیم که دائمی‌ترین موهای سر به صورت متراکم در ناحیه‌ای قرار گرفته‌اند که برداشت نواری پوست در روش FUT از آنجا صورت می‌گیرد. در روش FIT باید سوراخ‌های برداشت فولیکول‌ مو را با فواصل مشخصی ایجاد کنیم. اگر سوراخ‌ها خیلی به هم نزدیک باشند، خطر ایجاد اسکار وجود دارد.

در روش FIT فولیکول‌ها را باید از ناحیه‌ای با وسعت ۵ برابر بیشتر از آن نوار پوستی در روش FUT برداشت کنیم. به این ترتیب خواه‌ناخواه مجبور به استخراج تعدادی فولیکول کم‌کیفیت می‌شویم که احتمالاً در آینده دچار ریزش می‌شوند. به همین علت برای کسانی که تراکم کمی در بانک مو دارند، احتمالاً روش FUT بهترین روش کاشت مو است.

پس محدودیت بعدی چنین می‌شود:

 • در روش FIT احتمال برداشت فولیکول‌های کم کیفیتی که ممکن است در آینده دچار ریزش بشوند، بیشتر است.

سایر محدودیت‌های روش FIT شامل موارد زیر هستند:

 • روش FIT زمان‌بر است و معمولاً برای رسیدن به تراکم‌های بالا به دو روز کار نیاز دارد.
 • این روش به علت زمان‌بری و دشواری گران‌تر است.
 • موهای سر حتماً باید تراشیده شوند.

یک نکته‌ی مهم : در نظر داشته باشید در حالتی که جراح در مورد هر دو روش کاشت مو تجربه و مهارت یکسانی داشته باشد، نتایج روش FUT بهتر و مطلوب‌تر است.

روش‌های جدیدتر کاشت مو چیست ؟

گفتیم علت ابداع روش FIT، تهاجمی‌ بودن روش FUT بود. روش FIT کم‌تهاجمی بود ولی همانطور که اشاره کردیم، محدودیت‌ها و معایبی داشت. به مرور زمان تکنیک‌های جدیدی بر پایه‌ی روش FIT ابداع شدند که مشکلات این روش را برطرف و محدودیت‌هایش را بهبود بخشیدند. روش‌های جدیدتر بهتر، سریع‌تر و موثرترند ولی بازهم نمی‌توان یکی‌شان را به عنوان بهترین روش کاشت مو معرفی کرد.

نمونه کاشت مو در کلینیک خانه سفید تهران
نمونه کاشت مو در کلینیک خانه سفید تهران

کاشت مو به روش SUT

در کاشت مو SUT برای استخراج گرافت‌ها از دستگاهی خودکار استفاده می‌شود. روش SUT از همان قوانینی تبعیت می‌کند که در روش FIT وجود دارد. ولی استفاده از دستگاه اتوماتیک سرعت کار را بالا می‌برد.

مزایا و معایب روش SUT

تمامی مزایا و معایب روش FIT برای روش SUT نیز صادق است؛ اما برخی از معایب روش FIT برطرف شده‌اند:

 • سرعت بالاتر و امکان کاشت مو کامل در یک جلسه
 • اگر جراح تبحر کافی در کار با دستگاه را داشته باشد، خطر آسیب به گرافت‌ها کمتر و دقت برداشت بیشتر از روش FIT است. ولی اگر جراح مهارت کافی را نداشته باشد، خطر صدمه‌ دیدن گرافت‌ها بیشتر از روش FIT می‌شود.
 • همچنان کیفیت گرافت‌ها کمتر و خطر آسیب دیدن آن‌ها بیشتر از روش FUT است.
 • هزینه روش SUT بیشتر از روش‌های FIT و FUT است.

کاشت مو به روش Micro FIT

کاشت مو به روش Micro FIT یا MFIT جدیدترین تکنولوژی برداشت مو است. این روش همانند روش FIT فولیکول‌ها را به شکل واحدی استخراج می‌کند. تفاوت میکرو اف آی تی با سایر روش‌های کاشت مو استفاده از ابزارهای بسیار دقیق‌تر و ظریف‌تر برای برداشت موها است. به طور کلی در بین روش‌های زیر مجموعه روش FIT، می‌توان از Micro FIT به عنوان بهترین روش کاشت مو نام برد.

مزایا و معایب روش Micro FIT

تمامی مزایا و معایب روش FIT برای روش Micro FIT نیز صادق است؛ اما برخی از معایب روش FIT برطرف شده‌اند:

 • استفاده از ابزار دقیق‌تر باعث بهبود کیفیت گرافت‌ها و زیباتر شدن نتایج کاشت مو می‌شود.
 • امکان کاشت مو بدون تراشیدن سر وجود دارد.
 • هزینه بالاتر نسبت به سایر روش‌های کاشت مو
 • نیاز به بانک موی قوی با امکان برداشت ظریف فولیکول‌های مو

نمونه کاشت مو در کلینیک خانه سفید تهران

کاشت مو به روش ترکیبی

در روش ترکیبی همانطور که از نامش پیدا است از روش‌های FUT و FIT به طور همزمان استفاده می‌شود. این روش برای کسانی مناسب است که بانک موی قوی دارند و می‌خواهند به تراکم بالا برسند. در روش ترکیبی اکثر فولیکول‌ها به کمک روش FUT برداشت می‌شود و از روش FIT برای بهبود نتایج و افزایش تراکم استفاده می‌شود.

مزایا و معایب روش ترکیبی

 • گرافت‌ها کیفیت بالایی دارند، دائمی‌تر هستند و احتمال آسیب دیدنشان کمتر است.
 • رسیدن به تراکم‌های بالا در یک جلسه ممکن است.
 • نیاز به بانک موی قوی دارد.
 • به علت برداشت نواری پوست تهاجمی است، خونریزی داشته و نیاز به بخیه زدن دارد.

کاشت مو به روش BHT

در روش BHT از موهای بدن (ریش، سینه و پشت) استفاده می‌شود. این روش نیز بر پایه FIT است و می‌توان در آن از تکنیک‌های SUT و MFIT نیز بهره برد. روش BHT برای افزایش تراکم و بهبود نتایج کاشت مو استفاده می‌شود چون تعداد گرافت‌های قابل برداشت از بدن بسیار محدود هستند. پس انتخاب این روش به عنوان روش اصلی کاشت مو مناسب نیست و توصیه نمی‌شود.

فرم مشاوره کاشت مو

مشاورین کلینیک پوست و موی خانه سفید اطلاعاتی کامل و دوستانه در اختیار شما قرار می‌دهند. ما در کلینیک پوست و مو خانه سفید ابتدا وضعیت بانک موی شما را ارزیابی می‌کنیم، سپس درباره تاریخچه پزشکی شما گفتگو می‌کنیم تا اطمینان حاصل شود که شما برای درمان مناسب هستید و به هر سوالی که ممکن است در مورد درمان داشته باشید پاسخ می‌دهیم. سپس ما جلسات خود را با توجه به زمان آزاد شما تنظیم می‌کنیم، تا بهترین نتایج ممکن را دست آوریم.

چرا کلینیک کاشت مو خانه سفید ؟

آنها همه جا در تهران هستند. منظورمان مردانی است که پانسمان سفید رنگی روی سرشان است ، به این معنی که آنها فقط جراحی کاشت مو انجام داده اند. آن ها در تهران بعد از کاشت مو در حال خرید و گشت گذار هستند.

طبق گزارش انجمن بین المللی جراحی ترمیم مو در سال ۲۰۲۰ ، نزدیک ۱ میلیون بار ترمیم مو در سطح جهان انجام شده است که منجر به یک بازار ۲ میلیارد دلاری می شود. این شکی نیست که تهران یکی از قوی ترین بازیکنان این صنعت است. خوب پس، دلیل افزایش غیرقابل وصف تعداد مراجعین کلینیک خانه سفید در صنعت کاشت مو تهران و ایران چیست؟

در اینجا ۷ دلیل برای انتخاب کلینیک خانه سفید برای انجام کاشت مو آورده شده است.

 • همه چیز مربوط به پول است!

قیمت ها از نظر منطقی خیلی منطقی تر از سایر کلینیک های ایران هستند. در اروپا و ایالات متحده، روش بین استخراج واحد فولیکولار (SUT-MFIT-Super FUE) بین 7,000 تا 25,000 دلار است. در کشور عزیز ما ایران هم قیمت های نامعقول زیاد مشاهده می شود. اما در خانه سفید، کل مراحل، از جمله هزینه اقامت، بسته به متغیرهای مختلفی از جمله تعداد پیوند مورد نیاز، روش انتخابی، کلینیک و جراح کاشت موی حرفه ای فقط بین ۶ میلیون تا ۸ میلیون تومان هزینه دارد.

 • تکنیک های پیشرفته تر

در خانه سفید ، جراحان ترجیح می دهند از تکنیک های مدرن روز مانند Micro Graft و Micro FIT استفاده کنند که در طی دوره نقاهت درد کمتری دارند، هیچ زخم قابل مشاهده ای وجود ندارند و روند بهبودی در آن ها سریعتر است. همچنین در این روش برداشت نواری انجام نمی شود و در نتیجه خبری از درد شید، خونریزی زیاد و منگنه و بخیه نیست. در حالی که روش FUT نیاز به برداشت نواری است، در تکنیک Micro FIT و Micro Graft ، واحدهای فولیکول به صورت جداگانه از ناحیه اهدا کننده بیمار خارج می شوند و یک به یک به منطقه نازک پیوند می شوند.

 • کیفیت بالا از هر نظر

به دلیل رقابت شدید در بین جراحان کلینیک خانه سفید و شهر تهران ، متخصصین ما بطور مداوم روش ها ، شرایط و امکانات خود را بهبود می بخشند تا بهترین خدمات را به بیماران خود ارائه دهند.

 • کلیه بسته های فراگیر

درمورد تسهیلات ارائه شده توسط کلینیک های شهر تهران به لطف رقابت بین آن ها ، بالاترین خدمات را ارائه می دهیم. آنها به بیماران خود اسکان رایگان در نزدیک ترین محل به کلینیک، نهار رایگان و موارد دیگر ارائه می دهیم.

 • ما بهترین جراحان را داریم!

در خانه سفید، کاشت مو همیشه روند جالبی داشته است. بنابراین تعداد زیادی جراح با سالها تجربه در زمینه های خود وجود دارند و به پیشرفته ترین فن آوری ها و تکنیک های درمانی دسترسی دارند.

 • لیست انتظار ؟

برخلاف سایر مراکز کاشت مو، لازم نیست ماه ها صبر کنید تا نوبت شما شود، به دلیل تعدد جراحان با تجربه در کلینیک خانه سفید و تعداد بالای اتاق های عمل در سریع ترین زمان ممکن پذیرش می شوید.

 • موقعیت و مکان مناسب کلینیک

نزدیکی کلینیک خانه سفید به ایستگاه های حمل و نقل عمومی و خیابان های اصلی پایتخت و وجود تعداد بالای هتل و پارکینگ اختصاصی و مراکز تفریحی و خرید، یکی از مزایای. جذاب کلینیک خانه سفید می باشد.

نمونه کاشت مو به روش SUT کلینیک خانه سفید
نمونه کاشت مو به روش SUT کلینیک خانه سفید

نتیجه گیری :

با توضیحاتی که داده شد احتمالا به این نتیجه رسیده اید که هیچ روش کاشت مویی را نمی توان به طور قطع به عنوان بهترین روش کاشت مو انتخاب کرد. متخصص کاشت مو با معاینه و مشاوره اولیه نهایت تلاش خود را می کند که تمامی موارد جهت انتخاب روش مناسب کاشت موی شما انتخاب کند.

اگر به توصیه های مشاور خود کاملا اعتماد کنید نتیجه بهتری از کاشت موی خود خواهید گرفت. فقط زمانی که همه موارد برای انجام کاشت مو به هر روشی فراهم است شما می توانید با سلیقه خودتان روش کاشت مو را انتخاب کنید. در صورتی که پزشک معالج و متخصص شما روشی را با دلیل و منطق به شما پیشنهاد داد و مناسب شما دانست بهتر است به توصیه او عمل کنید. اما در کل انسان آزاد آفریده شده و حق انتخاب کامل با شماست، فقط شاید با انتخاب نادرست نتیجه کاشت مو خلاف تصور شما باشد.

Document

مشاوره فوری کاشت مو و ابرو

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با مشاورین خانه سفید

پرسش و پاسخ با پزشک متخصص


 • آیا شما می‌توانید روش کاشت موی خود را انتخاب کنید؟

بله می‌توانید. شما می‌توانید برخلاف نظر مشاور کاشت مو روش دیگری را انتخاب کنید. اما انتخاب نادرست می‌تواند به نتایج ناامیدکننده‌ای منجر شود. به همین خاطر توصیه می‌کنیم که به صحبت‌های پزشک و مشاور خود اعتماد کنید.

 • آیا می توان یک روش را به عنوان بهترین معرفی کرد؟

خیر. نمی‌توانیم بگوییم که یکی از روش‌های کاشت مو نسبت به سایرین برتری دارد. هرکدام از این روش‌ها مزایا و معایبی دارند. وقتی این مزایا و معایب را با نیازها و شرایط شما می‌سنجیم، می‌توانیم بهترین روش کاشت مو را برای شما انتخاب کنیم.

 • بهترین روش کاشت مو چگونه تعیین می‌شود؟

زمانی که تصمیم قطعی برای کاشت مو گرفتید، در مورد روش‌های مختلف کاشت به خوبی مطالعه کنید تا اطلاعات لازم را داشته باشید. در جلسه‌ی مشاوره با متخصصان پوست و موی کلینیک، وضعیت طاسی و بانک مو شما به شکل تخصصی بررسی می‌شود و مشاور بهترین روش کاشت مو را به شما پیشنهاد می‌کند.

البته انتخاب بهترین روش با همفکری شما صورت می‌گیرد و این حق شماست که روش کاشت موی خود را انتخاب کنید.

 • برای دریافت هزینه کاشت موی خود چه کنیم ؟

جهت دریافت هزینه تقریبی کاشت مو ابتدا از سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود عکس گرفته و از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ کلینیک خانه سفید ارسال کنید. در اسرع وقت بعد از بررسی پزشک متخصص در اسرع وقت هزینه کاشت موی شما ارسال خواهد شد.

کاشت مو به روش میکروگرافت

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران 4.9 / 5. تعداد رای ها 679

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

اگر مطالب ما برای شما مفید بوده است ...

در شبکه های اجتماعی زیر هم ما را دنبال کنید

از اینکه این مطلب نظر شما را جلب نکرده است، شرمساریم.

فرصت دهید مطلب را بهتر خواهیم کرد.

جهت ارتقا این مطلب پیشنهاد خود را در بخش نظرات ارسال کنید.

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

‫164 دیدگاه ها

  1. سلام وقتتون بخیر

   بستگی به آستانه تحمل درد شما داره. بیشترین درد کاشت مو هنگام تزریق بی حسی موضعی است. مانند درد تزریق سرنگ.

 1. سلام تو اون روشی که نیاز به جراحی نداره دقیقا چطور مو کاشته میشه چون من از جراحی و خون خون ریزی دل خوشی ندارم خیلی دوست دارم روشی باشه که بدون آسیب به پوست سر ادم مو دربیاره از اینایی که تا چند ماه سرشون مثل منطقه جنگ زده میمونه خوشم نمیاد
  این هم اضافه کنم که سر من کاملا طاسه )البته موهای دور سرمو دارم( و موهای کمی به صورت پرزی روی سرم هست سنم ۳۵ از ۲۰ سالگی شروع به کچل شدن کرد موهام ولی دوست دارم اگه رفتم به سمت کاشت کمترین دردسر داشته باشه و بیشترین حجم مو و البته زیبا و طبیعی
  ممنون از راهنماییتون

  1. سلام و عرض ادب

   جهت دریافت توضیح کامل روش های غیر جراحی با شماره 09122252731 از طریق واتس اپ در تماس باشید.

 2. سلام خسته نباشید سپاس از توضیحات و پاسخ های صبورانه شما.بنده ۲۷ سالمه موهای وسط سرم بسیار کم پشت و نازک شدن البته بانک موی خوبی دارم میخواستم اگ امکان داره هزینه حداکثری کاشت مو رو بفرمایین و اینکه آیا این موهای نازکی ک الان هستن بعد کاشت میریزن یا میمونن؟لطف بزرگی میکنین اگ جواب بدین

  1. سلام و عرض ادب

   هزینه کاشت مو بین ۷ تا ۱۰ میلیون تومان متفاوت هست.
   کاشت مو موجب ریزش موهای دیگر شما نمی شود.
   بله موهای کاشته شده دائمی هستند.

 3. باسلام بانک مو خیلی ضعیفی دارم در واقع ندارم خلی علاقه دارم مو بکارم پروتز گزاشتم ولی مصیبته تور خدا کاری کنید مو بکارم هزینه اش موردی نداره البته مو ریش و بدن بسیار عالی دارم راهنماییم کنید از شر پروتز که همون کلاه کیس مسخره ست رهایی پیدا کنم

 4. سلام من 28سالمه ریزش مو دارم و وسط سرم کامل خالی شده جلو سر هم کم پشت و چند وقتی میبینم وسط سرم جوش در میاد میشه تا توضیح بدین ممنون

  1. سلام و وقت بخیر

   این مورد رو حتما باید بصورت حضوری توسط پزشک متخصص پوست و مو در میان گذاشته تا علت جوش ها مشخص شده و بعد از درمان برای کاشت مو اقدام بفرمایید.

 5. سلام هزینه ی کاشت موی شما چقدره من رفتم **** خیلی گرون گفت
  شما هم با دستگاه میکارید مثل اونا
  لیست قیمت ندارید

  1. سلام و عرض ادب

   بله کاشت مو در کلینیک خانه سفید هم با دستگاه انجام میشه.
   هزینه به تعداد گرافت و نوع روش بستگی داره و برای استعلام قیمت با شماره ۰۲۱۵۴۵۰۳ در ارتباط باشید یا به شماره واتس اپی ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ پیام ارسال بفرمایید.

 6. ممنون از سایت و مقاله خوبتون. خیلی استفاده کردم.
  من مدتهاست که می خوام کاشت مو انجام بدم، اما اطلاعاتم در مورد کاشت مو خیلی کم بود. توی سایت تخفیفی یک پیشنهاد تخفیف برای کاشت مو دیدم و تصمیم گرفتم که از این فرصت تخفیف استفاده کنم. اما چون در مورد کاشت مو اطلاعاتی نداشتم با سرچ با سایت شما آشنا شدم و واقعا ممنونم از اطلاعات کاملی که در این خصوص به من دادید.

 7. من پیش مصیب زاده مو کاشتم ولی وقتی موهام درومد اصلا با عکس هایی که قبل کاشت بهم به عنوان نمونه نشون دادن شبیه نشد. بعدم گفتن موهات ضعیف بوده و بعد عمل رعایت نکردی و از این حرفا . یک چیزی هم بدهکار شدیم.

 8. سلام خسته نباشید ممنون بابت راهنمایی هاتون
  ببخشید من 7 ماه میشه کاشت مو انجام دادم تا الان از شامپو سنستیو السینا استفاده می‌کردم آیا میشه دائم از این شامپو استفاده کرد؟ و اینکه دکتر کاشت خودم ازم خواست ایج ویتال السینا استفاده کنم اما موجود نیست در بازار ایران گفت به جاش از ژاک آندرل هم میتونی استفاده کنی

  1. با سلام و وقت بخیر

   متاسفانه به دلیل اینکه این دو مدل شامپو جزو تجویز پزشکان خانه سفید نیست نمی توانیم نظری قطعی در مورد آن ها بدهیم.

 9. سلام و عرض ادب
  من 46 سال سن دارم و پنج سال قبل کاشت مو به روش fit انجام دادم ، بعد از چند ماه موهای کاشته شده رشد کردند و نتایج کاشت مطلوب بود و پزشک داروی ماینوکسیدیل ( خارجی ) را توصیه نمودند . به مدت چهار سال ماینوکسیدیل را استفاده کردم ولی حدوداً از یک سال پیش و به دلیل بالا رفتن بسیار زیاد قیمت آن دیگر استفاده نمی کنم . موهای کاشته شده در ابتدا بسیار خوب و نسبتا پر پشت بودند ولی متاسفانه بعد از گذشت یک سال و علیرغم مصرف ماینوکسیدیل با سرعت آرام دچار ریزش گردیدند و در حال حاضر بسیار کم پشت شده اند ، دلیل ریزش را از پزشک سوال کردم در جواب گفتند ریزش مقداری از موهای کاشته شده تا سه سال بعد از کاشت طبیعی می باشد . ولی متاسفانه با گذشت پنج سال از کاشت هنوز هم ریزش خفیف موهای کاشته شده ادامه دارد . ممنون خواهم شد در این خصوص توضیح و راهنمایی فرمایید . توضیح اینکه هیچ بیماری خاصی ندارم و هیچ دارویی هم مصرف نمی کنم . سپاسگزارم

 10. سلام و خسته نباشید
  من ۲۴ سالمه از ۲۰ سالگی ریزش مو دارم پدرم اصلا موهاش نریخته
  مادرم هم سنش بالاس موهای بالا سرش کم پشت شده دایی ها موهاشون ریخته الان موهام خیلی کم پشت شدن قسمت بالای سر و جلو
  تو این سن کاشت مو مناسب میباشد !!
  برای کاشت باید کاملا موها بریزه یا سرت کم پشت باشه بازم امکانش هست !!
  ما ساکن مشهد هستیم

  1. عرض ادب و احترام

   شرط اصلی کاشت مو توقف ریزش مو هست. به دلیل اینکه اکثر افراد در سن بالای ۲۷ سال ریزش موی آن ها متوقف می شود به طور معمول سن کاشت مو بالای ۲۷ سال و ۳۰ سال اعلام می شود.

 11. من رفتم موسسه کاشت مو ملیسا توی رسالت کاشتم گند زد به موهام از روز اولش هم بدتر شده تورو خدا هر جایی نرید مو بکارید

  1. همسر منم میخواست اونجا بکاره ولی وقتی دید مجوز نداره بیخیال شد. یدونه صفحه توی اینستا درست کردن مشتری جذب میکنن. هر جایی نرید مو بکارید. اینا دکتر نیستن فقط تجربی یاد گرفتن وقتی هم که خراب میکنن دیگه پاسخگو نیستن.

 12. با عرض سلام وقت بخیر
  بنده حدود ۲ ماه پیش پیوند کاشت مو به صورت fit رو انجام دادم
  اما امروز که چند مقاله رو خوندم نوشته بودن که کاشت به صورت fit به جهت تراکم بالاتر و اینکه امکان برداشت زیاد میسر نیست، می بایست در طول ۲ و یا ۳ روز انجام بشه

  اما کاشت بنده فقط در ۱ روز انجام شد

  در صورتی که یکی از دوستانم هم کاشت fit رو انجام دادن اما در ۳ رو متوالی

  با توجه به اینکه کار بنده ۱ روز انجام شده مشکل خاصی نداره؟
  متشکرم

  1. با سلام و وقت بخیر

   بستگی به تعداد ساعت انجام عمل شما نیز دارد. اما در کل قطعا جراحی که ۳ روز طول کشیده کامل تر و با برداشت بیشتری همراه بوده است.

 13. با سلام بنده در شیراز کاشت مو انجام دادم و سی روز از کاشت مو گذشته است کف سرم ک کاشت کردم قرمز هستش و جوش چرکی روزانه سه چهارتا در جایه کاشتو برداشت مشاهده میکنم موهایه کاشته شده تقریبا ریزش کرده و موهایه ک داشتم در محل کاشت اصلا رویش نکرده
  بنظرتون قرمزی کف سرم بخاطر این بوده ک در معرض افتاب بودم و اینکه خطری برا رشد مو داره هر چند افتاب پاییز سوزان نیست؟
  دوم اینکه موهایه قبلیم چرا اصلا در نیومده با اینکه دوست بنده با هم مو کاشتیم موهایه قبلی ک در محل کاشت داشته در اونده
  کاشت مو به اندازه چهار انگشت از پیشانی تا فرق سر میباشد و تعدادش هم ۱۳ هزارتا بوده

  1. با سلام و وقت بخیر

   در مورد سوال اول پاسخ منفی است و قرمزی مربوط به نور آفتاب نمی باشد.
   در مورد سوال دوم هم توصیه ما به شما صبر و رعایت مراقبت های بعد از کاشت مو است.

 14. سلام.بعد از کاشت چند روز باید حمام رفت.من بعد از پانزده ذوز رفتم حمام..البته زخم و کبره نداشتم.و اقعا وضعیت سرم خیلی بددد بود.

 15. باسلام ازتوضیحات توی سایتتون خیلی ممنونم من به جز‌این روش‌هایی که توضیح دادین روش های دیگه ایم شنیده بودم مثل میکروگرافت و سلول های بنیادی میخاستم راجب اوناهم توضیح مختصری بدین واینکه ایا شما ازین روش ها استفاده میکنید یاخیر درضم من ۲۷ سالمه، بالا ومخصوصا جلوی سرم خالی شده وموهامم به شدت نازک شده ولی الان فک میکنم ریزش موهام کم شده وعکس پارسالم باالان خیلی تفاوت نداره یه بار دکتر رفتم وگفت ریزش شما الگوی مردانس ولی خودم فک میکنم به خاطر کمبود ویتامین باشه چون خودم خیلی لاغرم وبدنم جذبش ضعیفه با این تفاسیر ایا استفاده از روش مزوتراپی برای من بهتره یاهمون کاشت؟ اگه نظرم رو توی سایت نزاشتید لطفا جواب رو در ایمیلم ارسال کنید ممنون از توجهتون.

  1. با سلام و وقت بخیر

   جهت مطالعه روش های میکروگرافت و سلول های بنیادی با صفحات مربوط به همین روش ها در وب سایت مراجعه فرمایید که از منوی خدمات مو قابل دسترسی می باشند.

 16. با سلام
  برادرمه روز پیش عمل کاشت مو انجام داده ولی در این سه روز موهای کاشته شده رو آب پاشی نکرده یعنی حدود ۶۰ ساعت بعد کاشت آبپاشی کرده چند درصد احتمال داره موهای کاشته شده آسیب نبینه؟
  ممنون میشم بهمون خبر بدین

 17. سلام بنده 20 سالمه چند سال پیش جراحی مغز استخوان انجام دادم و در ناحیه عمل به اندازه یه نوار نازک مو در نیاورد میخواستم بدونم امکان کاشت واسه من وجود داره و چه روشی مناسبه ضمن اینکه من قصد ندارم موهامو بتراشم

 18. سلام وقت شما بخیر
  آیا میشه جای بخیه ای که رو سر بر اثر شکستگی ایجاد شده مو کاشته بشه (قسمت جلوی سر)

  1. با سلام و وقت بخیر

   بله امکان کاشت مو وجود دارد. برای تشخیص بهتر با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ از طریق واتس اپ در تماس باشید.

 19. با سلام واحترام
  در ارتباط روش کاشت موی sapphire معلومات می خواستم و اینکه میگن نمیدونم توسط یاقوت، تو این روش مو کاشته میشه و صددرصد تضمین میکنن که تا آخر عمر مو ریزش نمیکنه

  1. عرض ادب و احترام

   دوست عزیز روش کاشت موی Sapphire FUE در واقع روش جدیدی نیست. همان روش FUE یا FIT است فقط ابزار استفاده شده برای ایجاد شکاف برای وارد کردن گرافت های آماده شده متفاوت است.

 20. سلام الان یکماه است کاشت مو داشتم بعداز چهارده روز تعداد زیادی از موهای کاشته را بادستم باارامی ازجلوی سرم جداکردم الان پوست سرم یکم قرمزه وپوست سرم صاف صاف هست ایا احمال داره ریشه ازبین رفته باشه ورشدی بوجودنیاد. باتشکر..البته موهای کنده شده بادست بنظر ازریشه نبوده

  1. با سلام و وقت بخیر

   خیر مشکلی نیست نگران نباشید.

  1. با سلام و وقت بخیر

   خیر در سن ۱۷ سالگی به هیچ وجه کاشت مو انجام نمی شود.

 21. باسلام من ۳۳ سال سن دارم فرق سرم کاملا خالی شده و موهای جلوی سرم خیلی کم پشت و نازک شده ولی موهای دور سرم ضخیم و پرپشت می باشد اما هنوز هم احساس میکنم باز هم ریزش موی زیاد دارم برای من چی پیشنهادی دارین.
  سپاس

  1. با سلام و وقت بخیر

   مراجعه به پزشک متخصص برای کنترل ریزش مو.

  1. عرض ادب و احترام

   هزینه کاشت مو در هر فرد متفاوت است و بعد از مشخص شدن روش کاشت مو رابطه مستقیمی با میزان ریزش موی شما دارد. به طور کلی بین ۶ تا ۹ میلیون هزینه این روش می باشد اما برای تعیین دقیق قیمت کاشت مو با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ در تماس باشید.

 22. با سلام
  بنده قصد کاشت مو دارم ولی شغلم ایجاب میکنه از کلاه کاسکت موتور استفاده کنم در طول روز شاید2الی4 ساعت استفاده کنم. ایا بعد از کاشت مو استفاده از کلاه کاسکت باعث ریزش مجدد یا رشد نکردن مو میشه؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   بهتر است دو ماه اول از گذاشتن کلاه اجتناب کنید اما اگر باید استفاده کنید ابتدا یا دستمال یا کلاه نخی ریز بافت بگذارید و سپس کلاه. البته استفاده بعد از یک ماه بعد از کاشت مانعی ندارد.
   ماه اول به هیچ وجه نباید به موها فشاری وارد شود.

 23. سلام ، خسته نباشید
  من ۳۵ روز که کاشت انجام دادم ، بیشتر از دو سوم موهای کاشته شده ریزش کرده ، اول میخواستم بدونم این ریزش طبیعیه،جای نگرانی نداره ، دوم اینکه بعضی اوقات سرم خیلی خارش داره ، آروم رو قسمت کاشت دست می کشم که خارش بیفته ، ممکنه مشکلی پیش بیاد
  ممنون میشم جواب بدین

  1. با سلام و وقت بخیر

   ریزش مو طبیعی است. برای کم شدن خارش سر میتونین در صورت صلاحدید پزشک خود از قرص سیتریزین استفاده کنین.

 24. سلام خانم هستم 32 سال، الگوی ریزش موی آندروژنیک ارثی، بانک موی ضعیف آیا میتوانید کمکم کنید؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   هیچ وقت امیدتون رو از دست ندین. با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ در تماس باشید.

  1. سلام تقریبا دو سه ساله که ریزش مو دارم اما بیشتر از یک ماه میشه که ریزش موام شدید شده

 25. سلام. خسته نباشید
  من 28 سالمه، موهام یه دوره شدید ریزش مو رو از سن 22 تا 27 سالگی طی کرد که موهای وسط سرم تقریبا خالی شد و موهای جلو هم کم پشت شده. الانم بصورت خفیف ریزش دارهو خواستم سوال کنم میتونم اول برای کاشت موهای وسط سرم که تقریبا همش ریخته شده اقدام کنم و کاشت موهای کم پشت جلویی رو به بعد موکول کنم؟
  ممنون از شما

  1. با سلام و وقت بخیر

   اگر روند ریزش مو کند شده و خیلی زیاد نیست مشکلی برای کاشت مو ندارید. جهت راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ در تماس باشید.

 26. با سلام
  من28سال سن دارم و از 18 سالگی ریزش مو داشتم تو این سالا لم موهام اومده دستم ومیتونم از ریزش موهام جلوگیری کنم ولی با این حال موهام کم پشت شده وطوریه که اصن کسی فکر نمیکنه که موهام کم پشته ولی وقتی موهامو خیلی کوتاه میکنم کم پشتیش معلوم میشه وزمانی که موهام خیسه تا زمانی که خدمت نرم مشکلی ندارم ولی الان که می خوام برم خدمت مجبورم کچل کنم می خواستم ببینم تو دوره خدمتمم می تونم مو بکارم اگه جای خدمتم مناسب باشه(مثلا اگه مرز یا جاهای مناسب نباشم)
  ممنون از لطفتون

  1. با سلام و وقت بخیر

   اگر در دوره خدمت کار سنگین نداشته باشید بله امکان کاشت مو می باشد. سن شما تقریبا مناسب است. اگر روند ریزش مو متوقف شده است برای کاشت مو اقدام کنید.

 27. سلام.ایا موهای کاشته شده امکان ریزش مجدد وجود دارد؟چون من جایی خوندم نوشته بودن احتمال ریزش مجدد در افرادی که اقدام به کاشت موکرده اند دور از انتظار نیست چون قبلا سابقه ریزش داشته اند؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   ریزش موی کاشته شده خیر ولی ریزش مو در موهای اطراف موهای کاشته شده بله امکان دارد. به همین دلیل توصیه می شود بعد از توقف ریزش مو اقدام به کاشت مو کنید.

 28. سلام.ایا موهای کاشته شده دربرابر ریزش مقاومند
  چون من یه جایی خوندم نوشته بود افرادی که قبلا ریزش مو داشتن احتمال اینکه بعداز کاشت مجددموهاشون بریزه زیاده.ممنون.

  1. با سلام و وقت بخیر

   بله موهای کاشته شده در مقابل ریزش موی ارثی مقاوم هستند. بعد از کاشت مو ممکن است موی اطراف موهای کاشته شده دچار ریزش شود، که افراد تصور می کنند موهای کاشته شده ریزش کرده اند.

 29. سلام وقت بخیر من 27سالمه و تقریبا تمام درمان های ریزش مو رو امتحان کردم اما دچار الگوی ریزش مردانه هستم،، و خب مقداری کمی از جلوی سرم دچار تاسی شده و همه کاشت مو رو پیشنهاد میدن ،، ولی الگوی ریزش قطع نشده و طبق تجربه اعظای خانواده تا سیو پنج شیش قطع نمیشه،، خواستم بدونم امکانش هست الان با روش bhi کاشت رو انجام بدم یعنی از مو های بدن استفاده کنم و ناحیه کم تراکم جلوی سر رو پوشش بدم فعلا تا بانک مو دست نخورده باقی بمونه برای سن سیو پنج سالگی به بعد تا اونموقع که میزان تاسی و الگوی ریزش کامل قطع و مشخص شد از بانک موم روش مناسب کاشت رو انتخاب کنم؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   خیر امکان برداشت مو فقط از ناحیه بانک موی بدن نیست. ضمنا بهتر است تا توقف کامل ریزش مو از کاشت مو منصرف شوید.

 30. سلام

  میخواستم بگم سایت شما واقعا عالی هست. بدون اغراق میگم این چند وقت تو کرونا من تمام سایت های کلینیک های کاشت مو رو زیر و رو کردم شما بهترین سایت و کاملترین سایت رو دارید.
  همین که پاسخ مردم رو میدین واقعا عالی هست. امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشین.

 31. سلام وعرض ادب
  متولد 55 هستم .از سال حدود 91 به بیماری رماتیسم کرون دچار شده ودر طول درمان داروهای مختلف با تعداد زیاد استفاده میکردم چه تزریقی وچه خوراکی.تا 2 سال پیش دز داروها زیاد بود اما به لطف خدا در طول این دوسال به مرور کم شده تا الان که روزی تقریبا 13 عدد فقط قرص مصرف میکنم که اسامی کورتون دار آنها پردینزولون 5 mil وایندومتاسین 25 صبح و75 شب هست.موهام قبل از بیماری تقریبا از جلو قسمتهای بالای گیج گاه و وسط کم پشت بوده ولی اخیرا کمتر شده. نا گفته نمایند ارثی پدرو تقریبا طاس و3 تا از برادرام هم مثل پدر وسه تا دیگر تقریبا از من بهترند ولی هیچکدام موهایشان پرپشت نیست.
  سوال:
  1- آیا با توجه به سن 43 که ان شاالله درخردادما به44 میروم و نوع بیماری و مصرف داروهای کورتون دار، احتمال ریزش بیشتر وجود دارد؟
  2- آیا با کاشت مو که بالاخره ضعیفتر از موهای معمولی خواهند بود مقاومت واستقامت پس از کاشت خواهند داشت؟
  3- آیا هزینه کاشت برای تهرانیها که هزینه اقامت وبقیه موارد رو ندارند کمتر خواهد بود؟
  4-چقدر دقت وکارشناسی روی افراد صورت میگیرد؟آیا برای همه اشخاص این عمل( کاشت مو) صورت میگیرد؟
  5- ودر آخر ، با توجه به معاینه پزشک وتوضیحات کاملی که از طرف درخواست کنندگان بیان میشود ودقت ونظری که در مطالب ارائه شده توسط پرسنل شما صورت میگیرد، آیا تضمینی بابت این عمل داده میشود؟(بالاخره همه قشر به خانه سفید مراجعه میکنند،خب قشر کارگر با این حقوقها امکان پرداخت سخت واز طرفی بهترین ومعتبر ترین را انتخاب میکند.اینکه پس از پرداخت در یک یا دوسال بعد زحمت شما هدر رود،ناخوشایند برای شما وبیشتر برای مراجعه کنندگان خواهد بود.از این لحاظ عرض میکنم که خبر بد با توجه به رسانه های مجازی بسیارر سریع پخش میشود)
  ممنون از پاسخگویی شما
  ارادتمند
  کاظمی

  1. با سلام و وقت بخیر

   1.قاعدتا مرزهای ریزش مو مشخص شده است و عقب روی کمتر اتفاق می افتد ولی ریزش موی شما صد در صد قطع نشده است.
   2.از لحاظ ضخامت و سفتی مثل همین موهایی است که شما دارید و الزاما ضعیف تر نیست.
   3. خیر فرقی نمیکند تهرانی و شهرستانی و مقیم خارج به یک میزان میپردازند.
   4.کاملا دقیق افراد چک میشوند سپس بهترین کار و روش را سعی میکنیم انجام دهیم.
   5. بله به شما ضمانت نامه داده می شود و در صورت عدم پاسخگویی کاشت مو قطعا ترمیم خواهد شد.

  1. با سلام و احترام

   با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ مشاوره کاشت مو کلینیک خانه سفید تماس بگیرید.

 32. سلام
  من ۴۳ سال سن دارم قصد دارم برای کاشت مو اقدام کنم ولی یه مشکلی وجود داره که پوست سرم چرب است ( خیلی چرب ) آیا این مشکل در کاشت مو اشکال ایجاد می کند ؟ اصلا این مشکل قابل درمان است ؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   خیر برای کاشت مو مشکلی وجود ندارد. این مشکل تا حدودی قابل درمان می باشد. جلسه مشاوره کاشت مو حتما با پزشک در میان گذاشته و نسبت به کنترل چربی سر خود اقدام کنید.

 33. سلام
  وقتتون بخیر
  ۴۲ سالمه و تراکم موهام نسبتا خوبه. البته تراکم موهای جلوی سرم مقداری کم شده. سوالم اینه، با توجه به این که بخش زیادی از موهای سرم سفید شده، اگر بخوام تراکم موهای جلوی سرم زیاد بشه، امکانش هست که فقط موهای سیاه پشت سرم برداشته و در جلوی سرم کاشته بشه. تا با این کار موهای جلوی سرم پرپشت و مشکی‌تر بشه؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   در موقع برداشت، گرافت ها گلچین نمی شوند. مضاف بر این موهای مشکی کاشته شده نیز به مرور زمان مانند سایر موهای سر شما بطور طبیعی سفید خواهند شد.

 34. باسلام. اگه باهرروشی مو کاشته شه تکلیف بقیه موهای سر که ریزش دارن هنوز چیه وآیا برای کاشت حتما باید ریزش متوقف شده باشه

  1. عرض ادب و احترام

   اصولا بعد از توقف ریزش مو باید برای کاشت مو اقدام کرد. اگر ریزش موی شدید داشته باشید پزشک متخصص کلینیک از کاشت موی شما جلوگیری خواهد کرد.

 35. با سلام و خسته نباشید.ببخشید ایا در کاشت مو جهت کاشت مو دست خود متقاضی هست؟ اینکه موهایی رو که میکاربم به چه جهت رشد کنه و نمو پیدا کنه.؟ یا اینکه این به دستگاه ساختمان مو هر شخصی ربط داره؟

 36. سلام ۲۴ سالمه حدود چهار سال پیش از محلول لخت کننده مو استفاده کردم که نباید به ریشه مو می‌رسد ولی متاسفانه رسید و باعث نازک شدن و کم پشت شدن جلوی سرم شد آیا امکان کاشت مو وجود دارد والان ریزش مو احساس نمیکنم

  1. با سلام و احترام

   کاشت مو به روش FCI یا ( Follicular Cell Implantation ) در واقع کشت مو می باشد، بدین معنا که از بانک موی شما نمونه برداری شده و پزشک متخصص در محیط آزمایشگاهی با تکثیر آن اقدام به کاشت مو می کند. البته این روش فقط در مرحله آزمایشگاهی قرار دارد و هنوز وارد فاز انسانی و عملی نشده است.

 37. سلام وقت بخیر…
  ۱ سالی هست که از محلول ماینوکسیدان و قرص فاینوسدرید استفاده میکنم ولی ریزش موهام کم نشده و هنوز موهام در ناحیه پیشونی کم پشت میشه.۲۲ سالمه میخوام بدونم وقت مناسبی هست برای کاشت مو یا باید صبر کنم؟؟محلول یا قرصی غیر از این دوتا هست ک با مصرفش جلوی ریزش مو ارثی رو بگیره؟؟

  1. عرض ادب و احترام

   خیر تا سن ۲۷ سالگی و توقف و کند شدن ریزش مو جهت کاشت مو اقدام نکنید. برای جلوگیری از ریزش مو بهتر است با مراجعه به پزشک متخصص پوست و مو راهکار درمانی مناسب خود را پیگیری کنید.

 38. سلام…وقتتون بخیر… ببخشید من یه کلینیک دیگه کاشت مو انجام دادم و الان خط موهام پایینه…می خواستم سی چهل تا گرفت رو روی خط رویش مو می خوام رو دوباره بردارم..آیا امکانش هست که با دستگاه سیفر این موها رو بکنید و حداقل جای ممکن بمونه؟

  1. با سلام و احترام

   معمولا 9 تا12 ماه بعد از کاشت مو می توان آن را ترمیم کرد.
   دستگاه سیفر مجوز ندارد و استفاده از آن غیرقانونی است.

 39. سلام من 26 سالمه ولی موهام ریخته و فقط در جلو سر کمی مو و وسط سر مو هستش ولی پرزای زیادی هست …سوالم اینه که ایا میشه اون پرزارو تقویت کرد که به رشد کنن؟

 40. سلام خسته نباشید.من 23 سال سن دارم.حدود 4 سال هست که دچار ریزش مو هستم و خب تو این مدت دکتر هم مراجعه کردم و از داروهایی مثل فینوسکار و finpecia و فولیکوژن و چندین محلول و اسپری استفاده کردم. به صورت مقطعی خوب بود و تا حدودی هم باعث رویش شد اما به صورت قطعی منجر به درمان نشد.حالا سوال بنده اینه که آیا برای کاشت تایم مناسبیه؟هر چند خوندم تو سایتتون که از 27 سالگی به بعد بهتره اما من نمیتونم تا اونموقه صبر کنم. سوال بعدیم اینه آیا اصلا نیازی به کاشت دارم یا ممکنه با یسری محلول و قرص یا تزریق به ایده ال خودم برسم؟ یه مورد دیگه هم اینه که بنده یسری دوسا در ترکیه دارم که اونا به روش fue پیوند و به روش Dhi کاشت انجام دادن و راضی هم هستن و پیشنهاد دادن به بنده که در ترکیه اینکارو انجام بدم.آیا اصلا شما از همچین تکنیکی استفاده میکنید؟ آیا در صورت بله برای من این روش جوابگو خواهد بود؟ممنون از حوصله ای که به خرج میدین برای پاسخ به سوالات…

  1. عرض ادب و احترام

   قرار نیست که این داروها ریزش موی ارثی را درمان کند، بلکه فقط ریزش مو را تا زمانی که این داروها را مصرف می‌کنید به تعویق می اندازد.
   اندیکاسیون کاشت مو را پزشک متخصص در ویزیت حضورا باید تعیین کند.
   FUE را انجام میدهیم و مطابق مستندات بین‌المللی ایران در مسائل پزشکی از ترکیه بسیار بالاتر و با کیفیت تر است.

   پیروز باشید

  1. سلام
   من 15روز کاشت انجام دادم
   وبعد از هفته اول از روغن کتان و کرچک بصورت قطره ای روی محل برداشت و بعد از ده روز روی محل کاشت بدون ماساژ استفاده کردم اکنون کمی از موهای کاشته شد ریزش پیدا کرده

 41. من ۲۴سالمه موهام خیلی کم پشت شده بهم ترمیم موروپیشنهادکردن میخاستم بدونم ترمیم موبه چه صورته چقدرهزینه برمیداره

  1. عرض ادب و احترام

   منظور شما از ترمیم مو همان پروتز مو می باشد یا کاشت مو ؟ اگر منظور پروتز مو هست به شما پیشنهاد میکنیم مقاله پروتز مو و بخش نظرات آن را سایت را مطالعه کنید.
   اگر منظور شما کاشت موی طبیعی است جهت دریافت هزینه با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ در تماس باشید.

 42. ۱۸ سالمه و موهام ریخته.به طوری که دور سرم خالی شده.از فامیل های نزدیک کسی دچار ریزش مو نیست.میخواستم بدونم چه ازمایشی باید انجام بدم که دلیل اصلی ریزش موم معلوم شه

  1. عرض ادب و احترام

   آزمایش خاصی در این موضوع وجود ندارد تشخیص بالینی است و پزشک تشخیص می دهد.

   پیروز باشید

 43. سلام و خسته نباشید میگم خدمت تمامی پرسنل خانه سفید.بخصوص خانم مالکی و دکتر نهاوندی عزیز برای تمام زحماتی که برای من کشیدن و من را راهنمایی کردند وتا انتهای کاشت و بعداز کاشت با من بودند و هستند.ممنونم

 44. سلام خسته نباشید
  من موهای کم پشتی دارم ولی خیلی از کاشتن مو میترسم.آیا کاشت مو درد دارد؟
  و لطفا بگویید بهترین روش کاشت مو چیست؟
  ممنون

  1. عرض ادب و احترام

   کاشت مو یک الزام نیست. در واقع هیچکس به کاشت مو احتیاج ندارد مگر اینکه تصمیم به بازگرداندن زیبایی خود بگیرد. اگر ریزش مو باعث نگرانی‌تان شده، با یک کلینیک کاشت مو و کاشت ابرو با تجربه مشورت کنید. آن‌ها گزینه‌های درمان را به شما می‌گویند. اما در مورد درد کاشت مو بستگی به تعریف شما از شدت درد دارد، اگر از تزریق سرنگ و همچین دردی ترس دارید شاید برای شما کاشت مو دردناک باشد.

   پیروز باشید

 45. سلام. آیا واقعا در کاشت مو به روش sut از دستگاه خاصی استفاده میشود یا همون روش fit هستش؟؟ چون جایی خوندم که گفته بود روش sut اصلا وجود نداره و فقط جهت تبلیغاته. آیا این حرف درسته؟

  1. عرض ادب و احترام

   خیر، اینطور نیست که فقط جنبه تبلیغاتی داشته باشد. در روش FIT از هولدرهای دستی استفاده می شود اما در روش SUT به جای هولدرهای دستی کار برداشت مو به عهده دستگاه می باشد.

   پیروز باشید

 46. سلام.من تو کاشت موسپیدیار خوندم که اگر موهای بدن کم پشت هستن از موهای شخص دیگه هم میشه استفاده کرد.شما این کار رو انجام میدین؟

  1. عرض ادب و احترام

   به هیج وجه و تحت هیچ شرایطی امکان استفاده از موی شخص دیگر و کاشت آن در سر شخص وجود ندارد. به احتمال زیاد یا تبلیغات دروغین صورت گرفته یا منظورشون کاشت موی مصنوعی بوده است.

   پیروز باشید

 47. سلام
  میخواستم از مشاورین و پزشک محترم کلینیک خانه سفید آقای دکتر اصلانی تشکر کنم. و بگم با اینکه من خانه سفید کاشت انجام نداده بودم اما پرسنل کلینیک و دکتر نهاوندی با صبوری همه مشکلات و سوالات منو جواب دادن.
  نمیخوام اسم بیارم شاید کامنت رو تایید نکنین اما واقعا فقط هزینه مهم نیست هرچند فکر میکنم هزینه کلینیک خانه سفید بالا نیست اما من اشتباه کردم و بخاطر مبلغی کمتر به جای دیگه اعتماد کردم که بعد از اتمام کار فهمیدم که نه تنها با روشی که گفته بودن انجام ندادن حتی بعدش یکی از سوالات منو جواب ندادن. اما خانه سفید با صبوری همه مشکلات منو حل کردن

  واقعا تو انتخاب خودتون دقت کنین.

  بازم از آقای دکتر اصلانی تشکر ویژه دارم.

 48. بنده درماتیت سبئوریک دارم که اگه مرتب با شامپوو ضد شوره حمام نکنم سرم به شدت چرب و پوسته پوسته میشه.جوری که بعضی اوقات تکه های شوره و چربی مثل لایه روی برخی قسمتهای سرم رو میگیره.
  خواستم بدونم با این‌وضعیت و اینکه باید نزدیک به دو سه هفته فقط با شامپو بچه سرم رو بشورم.مشکلی در مورد بعد از کاشت و کیفیت رویش موهای جدید ایجاد نمیشه؟؟

  1. عرض ادب و احترام

   در پروسه کاشت داروهایی داده می‌شود که تقریبا یک ماه درماتیت سبوروییک را مهار می‌کند. بعد از آن اگر شامپو بچه افاقه نکرد می‌توان شامپو را عوض کرد.

   پیروز باشید

 49. سلام سوالی داشتم اگر کسی موکاشت میکنه وبعداز یکسال نیاز ب ترمیم داشته باشد باید موقع ترمیم موها کوتاه شود واینکه بعداز اینکه ترمیم میکنیم مثل مرحله اول کاشت دوباره بعداز یک ماه فاز استراحت شروع میشودو بعداز چند ماه رشد میکند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سوال دیگر اگر کسی موکاشت میکند خوشش نیاد دوباره را برگشت ب حالت قبل است؟؟؟قبل از کاشت؟؟؟؟؟؟؟ وچه مدت طول میکشد بعداز کاشت حالت طبیعی قیافه برمیگرددددد؟حتی بعد ازترمیم منظور مرحله دوم کاشت؟؟

  1. عرض ادب و احترام

   سئوال شما واضح نیست ولی اجمالا در دفعه دوم یا سوم مراحل کاشت همانند بار اول است. اگر کسی خوشش نیاید باید موها را تحمل کند حتی با لیزر موهای زائد نیز نمی توان موها را از بین برد. معمولا دو هفته بعد از کاشت قیافه دوباره تقریبا به حالت عادی برمیگردد. پیشنهاد ما به شما کاشت مو در مرکزی است که با طراحی خط موی طبیعی حالت طبیعی به موهای شما بدهد که بعد از کاشت دچار پشیمانی نشوید.

   پیروز باشید

 50. سلام
  میخواستم سوال کنم کسی که موکاشت میکنه اگر در ماه هفتم موها براثر سوختگی با اتو و کندن با موچین بریزد چندماه طول میکشد در بیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟
  و سوال بعدی ام اینکه میان ناحیه های بعضی از موها که تیغ نخورده و مو کاشت نشده راسته که بعد از مدتی ب اثر این ریشه اون قسمت های تیغ نخورده دارای مو میشوند؟؟؟؟؟
  سوال بدی ام چه مدت طول میکشد که موهای کاشت شده ریشه هاش مثل بقیه ی مو ها شود و ریشه موترمیم شود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. عرض ادب و احترام

   سئوال اصلی این است که آیا بعد از این کارها که باهاش کردید دوباره در میآید؟
   خیر فقط جایی که مو کاشته شده مو در میآید.

   پیروز باشید

 51. با عرض سلام.
  ببخشید منم موهای پرپشتی داشتم اما متاسفانه موهای وسط سرم رو از دست دادم و ساکن شیراز هستم اما کلینیک خوب ومورد اطمینان برا کاشت اینجا سراغ ندارم اما به کلینیک شما خیلی اطمینان پیدا کردم .میتونم برا کاشت مو بیام خدمت شما؟کاشت مو توی یک جلسه انجام میشه؟

  1. عرض ادب و احترام

   قطعا مهمان نواز خوبی برای عزیزان شیرازی خواهیم بود. بله امکان کاشت مو در یک جلسه وجود دارد و همچنین برای شما محل اسکان رایگان در بهترین نقطه تهران فراهم خواهیم کرد.

   پیروز باشید

 52. با سلام و‌احترام
  دو‌سال پیش به تشخیص پزشک و البته بعد از نمونه برداری مشخص شد که من دچار بیماری خود ایمنی لیکن پلانو پیلاریس شدم و قسمتی از قسمت تاج‌سرم به ابعاد حدودی دو سانتیمتر در دو سانتیمتر دچار ریزش (اسکار) شد.
  الان بیماری و ریزش متوقف شده و سه ماه هست دارو هم مصرف نمیکنم
  البته مقداری هم ناحیه تاج سرم و شقیقه ها دچار ریزش الگوی مردانه هم هست . در ضمن جلوی موها نسبتا پر هست
  سوال اول : آیا امکان کاشت مو ترجیحا FIT برای من هست؟
  و سوال دوم : چون علاقه مند به حفظ موی پشت و اطراف سر هستم‌
  لطفا بفرمایید آیا امکان کاشت BHT از ناحیه زیر بغل وجود دارد؟
  ممنون از صبر و پاسخ شما

  1. عرض ادب و احترام

   معمولا LPP را نمی‌شود کاشت در صورتیکه دو سال بیماری خاموش باشد پس از رضایت و قبول مسئولیت از طرف بیمار می‌توان کاشت (می‌تواند منجر به نگرفتن موها و حتی فعال شدن مجدد بیماری شود).
   خیر از زیر بغل کسی برنمیدارد.

   پیروز باشید

 53. عرض سلام و احترام…….بنده در یکی از کلینیک های شیراز 9 ماه پیش به روش SUT که ظبق ادعای کلینیک از پانچ های ظریف برای برداشت مو استفاده می کردند، مو کاشتم….من در مورد کاشت به روش FIT یا SUT تحقیق کردم و نمی دونستم بعد از عمل کاشت، محل برداشت گرفت ها به صورت دونه های سفید کوچیکی باقی می مونند و متاسفانه این موضوع به شدت منو آزار می ده…در حال حاضر خود کلینیک هم می گه اینا تا آخر عمر می مونه و برای من که در آینده با پیشرفت بیشتر ریزش موهام بخوام موهامو کامل بزنم بشدت آزار دهندس…با توجه به تجربه کلینیک شما تو زمینه کاشت به روش FIT یا زیر مجموعه های دیگه، امکان از بین بردن این نقاط سفید در آینده وجود داره و اگه وجود داره کلینیک شما می تونن در این زمینه به من کمک کنن؟ خواهشا راهنماییم کنید/

  1. عرض ادب و احترام

   خیر نقاط سفیدی که بعد از ۱۴ماه مانده اند دائمی هستند و فعلا روشی برای از بین بردن آنها نیست.

   پیروز باشید

 54. برای من بسیار مهمه که دقیقا چه کسی کاشت رو انجام میده خیلی جاها ادعا داشتند ک توسط پزشک انجام میشود ک در واقع به این شکل نبود و من منصرف شدم به طور مثال دکتر رضایی.

 55. با درود

  شماره ای که در کامنت ها برای مشاوره قرار داده اید ، در تلگرام نیست.

 56. سلام
  چند وقت پیش یه مقاله خوندم در مورد اینکه کاشت مو به هر روشی که انجام بشه دائمی نیست و بعد از چند سال موهای کاشته شده مجددا میریزه
  می خواستم ببینم درسته یا نه
  ممنون

  1. عرض ادب و احترام

   خیر به هیچ وجه اینطور نیست. کاشت مو دائمی هست. اکثر وب سایت ها و مقالات علیه کاشت مو توسط افرادی که در زمینه پروتز مو فعالیت دارند نگاشته شده است. سود این دوستان در دروغ پراکنی علیه کاشت مو طبیعی است.

   موفق باشید.

  2. سلام دوست من کاشت مو 3 سال پیش انجام داده و موهای کاشته شدش نریخته
   بانک موش خوب بوده و از پشت سرش بر داشت شده سن کاشت مو هم تا جای که میدونم سی سال به بالاس

 57. سلام…خسته نباشید….یکی از همکاران بنده دو سال پیش کاشت مو به روش fit انجام دادن و مدتی قبل برای زیارت موهاشون رو کامل تراشیدن و اطراف سرشون جای برداشت موها به صورت سوراخ های خیلی ریز مشخص بود…سوالم این بود خدمت شما من خودم هم کم مو هستم و می خوام مو بکارم و اگه از روش fit یا میکرو fit استفاده کنم این جای سوراخ ها باقی می مونه یا به مرور زمان بعد از چند سال کامل از بین می ره؟ ممنون می شم از راهنماییتون

  1. عرض ادب و احترام

   در روش میکرو اف آی تی بعد از مدتی جای سوراخ ها از بین میرود اما در روش FIT ممکن است جای برداشت بصورت سوراخ های خیلی ریز باقی بماند. که البته فقط در موارد نادر این اتفاق می افتد.

   پیروز باشید.

 58. حدود ۴ سال پیش به دکتر متخصص در اردبیل مراجعه کردم و بانک موی نسبتا ضعیفی دارم. علت پر کردن این فرم مقاله ای هست که درباره کاشت مو به روش سلولهای بنیادین در وبسایت شما خواندم. راستش من ترجیحم اینه که طاس بمونم تا در نتیجه کاشت مو از طریق بانک موی ضعیف موهای کم پشت و مسخره ای داشته باشم.
  آیا واقعا کاشت مو به روش سلولهای های بنیادین علمی و عملی هست؟
  ممنونم

  1. با سلام و احترام

   این روش فعلا در بخش آزمایشگاهی است و هنوز بصورت کامل روی انسان آزمایش نشده است.اما امیدواری فراوانی به این روش هست.

   پیروز باشید

 59. سلام،من دچار بیماری سبوره هستم،که باعث شده موهای وسط سرم کاهش شدیدی داشته باشه،اولا آیا راهی برای درمان دائم این موضوع هستش؟ و ثانیا الان میشه جای خالی رو مو کاشت؟ یا اینکه قارچ مالاسزیا به فولیکول های موی من نفوذه کرده و ممکن است بعد از کاشت دوباره بریزد؟

  1. با سلام و احترام

   ابتدا باید توسط محلول و شامپوهای مخصوص سبوره بیماری خود را کنترل کنید سپس برای کاشت مو اقدام نمایید.

   با تشکر

 60. 26 سال سن دارم و موهای پرپشتی داشتم تا اینکه استرس و اظطراب شدیدی ک داشتم و ریزش موی شدیدی رو تجربه کردم، البته به صورت نعل اسبی در جلوی سر ک معموله
  الان نمیدونم برا کاشت اقدام کنم یا نه و اینکه بهترین روش برا من جوان 26 ساله چیه
  راستش دکتر رفتم یک بار ماینوکسیدیل و فینستراید مصرف کردم همونطور ک میدونین اثرش موقته از طرفی قرص های افسردگی رو هم مصرف میکنم و موهام قارچ زده
  خیلی از دکتر ها میگن اول باید از حالت افسردگی خارج بشم ولی نبود مو خودش باعث افت روحیه و افسردگی میشه :)
  خسته شدم میخام یه روش قطعی پیدا کنم هر چقدرم هزینش میخواد بشه

  1. عرض ادب و احترام

   شما حتما باید توسط پزشک متخصص پوست و مو مورد معاینه قرار بگیرید و در صورت تایید و عدم ریزش مو اقدام به کاشت مو کنید.

   پیروز باشید.

 61. سلام….وقتتون بخیر…من ورزشکارم و قسمت کمی از موهام ریخته و به خاطر ورزشم مجبورم از روش FIT استفاده کنم و در مورد معایب تکنیک های کاشت مو تحقیق کردم و بعضی از کلینیک های کاشت مو مدعی هستند که کاشت مو با روش FIT باعث می شه حتی درصورتی که مو رشدش کامل بشه، بعد از یک سال ریزش پیدا کنه و موفقیت آمیز نباشه برای همین روش FIT اصلا برای کاشت مو مناسب نیست…آیا این درست هستش؟…ممنون می شم راهنماییم کنید.

  1. با سلام و احترام

   خیر چنین چیزی نیست. کاشت مو شما اگر بصورت درست و با دقت بالا انجام بشه هیچ مشکلی در آینده برای شما بوجود نخواهد آورد.

   پیروز باشید

 62. كاشت با خط رويش خيلي طبيعي و تراكم بالا و البته جسارتا تا جايي كه ميشه ارزون???? موهام چرب و فر هست.

  1. سلام
   در کاشت مو به روش SUT امکان انتقال بیماری های خونی دیگر افرادی که قبلاً با دستگاه براشون کاشت انجام شده به نفرات بعدی وجود داره ؟
   چون گفته شده داخل دستگاه و هولدر قابل استریل کردن نیست ؟

  2. با سلام و وقت بخیر

   تجهیزات دستگاه هایی که قابل استریل نیست بصورت یکبار مصرف در روش های مدرن کاشت مو استفاده میشه.

 63. خیلی خیلی از نحوه پاسخدهیتون خوشحال شدم همچنین با حوصله جواب دادن خانم دکتر????از شهرستان خیلی تعریف کار شما رو شنیده بودیم پاینده باشید.روز خوش

 64. اولا قیمت کاشت مو چنده؟ دوما چند مدت طول میکشه که تکمیل کاشت مو انجام و ترمیم بشه چون من کارمندم نمیتونم به مدت زیاد در دوره نقاهت باشم؟

 65. هزینه کاشت مو چقدر می باشد؟
  ایا امکان مشاوره حضوری و مشخص نمودن میزان کاشت مو امکان پذیر می باشد؟
  مانند عمل بینی ایا در مشاوره کاشت مو امکان مشخص کردن وضعیت پس از کاشت مقدور است یا خیر؟؟

  1. با سلام و احترام

   هزینه کاشت مو بین 5 تا 7 میلیون برای روش های SUT، FIT و ترکیبی می باشد. هزینه کاشت مو برای روش MICRO FIT بین 7 تا 9 میلیون هست. برای دریافت وقت مشاوره حضوری با شماره های 09122252731 و 02154503 تماس حاصل فرمایید.

   پیروز باشید.

 66. سلام وقتتون بخیر. میبخشید بابک نهرین کلینیک شما کاشت مو داشته ؟ چرا عکس های بعد از کاشت مراجعه کنندگان رو تو سایت نذاشتین ؟

 67. موهای من خیلی وقته داره میریزه و رشدشون در مرکز سرم خیلی کمه و نازک شدن ولی پشت سرم و اطراف گوشام موهاش رشدش طبیعی هست پدم ریزش مو نداره ولی دایی هام کلا کچل هستن. هزینه کاشت مو من چقدر میشه ؟

  1. با سلام و احترام

   برای دریافت هزینه کاشت مو از سه تاحیه روبرو، بالا و پشت سر خود به شماره 09122252731 از طریق تلگرام یا واتس اپ عکس ارسال نمایید. در اسرع وقت و بعد از مشاهده پزشک هزینه تقریبی کاشت موی شما با نظر پزشک متخصص اعلام میگردد.

   پیروز باشید

 68. سلام.
  من می‌خواستم پیشانی خودمو یک سانت بیارم پایین . میشه عرض یک سانت و طولش ده سانتیمتر یعنی ده سانت مربع بکارم در هر سانت مربع هم 60 تار بکارم چقدر میشه. و بالای سرم را هم هر سانت مربع 50 تار درکل 6000 تار بکارم چقدره؟
  درکل موهام کم پشته ۲۰هزار بکارم چقدر میشه متشکرم.موهام نسبت به قبل نصف شده

  1. با سلام و احترام

   برای تعیین هزینه کاشت مو و میزان دقیق گرافت برای کاشت حتما باید توسط پزشک متخصص معاینه شوید. برای این امر می توانید از سه ناحیه روبرو بالا و پشت سر خودتون به شماره 09122252731 از طریق تلگرام یا واتس اپ عکس ارسال کنید و بعد از مشاهده پزشک هزینه تقریبی کاشت مو و میزان گرافت قابل کاشت اعلام می گردد.

   پیروز باشید

 69. سلام .
  موقتتون بخیر خیلی وقته که دنبال یه کلینیک و روش خوب میگردم ولی متاسفانه اینترنت بیشتر گمراه میکنه.
  موهای من از وسط کم پشت شده ولی دور سرم مو دارم خودمو اول به خدا بعد به متخصصین شما میسپارم .

  1. با سلام و احترام

   نظر لطف شماست که کلینیک مارو به عنوان میزبان خود انتخاب کردید. مطمئن باشید در نهایت از انتخاب خود خشنود و راضی خواهید بود.

   پیروز باشید

  2. با سلام و خسته نباشید، میخواستم بدونم اساسا روشی ب نام super sut هم هست ؟ و اگه بله ،تفاوتش با روش sut در چی هست
   با تشکر از وقت و حوصله ای که همیشه به خرج میدید

  3. با سلام و وقت بخیر

   در کل روش های کاشت مو به دو دسته FUT , FIT تقسیم می شوند. روش هایی که با پیشوند SUPER در ابتدا تبلیغ می شوند بیشتر اشاره به حداکثر میزان تراکم دارند. واقعیت این است که خیر چنین روش هایی به عنوان روش خاص و مجزا وجود ندارد و بیشتر جنبه تبلیغاتی برای مراکز کاشت مو دارند.

 70. سلام و عرض ادب
  شما با جدیدترین روش کاشت مو SUT هم کاشت مو انجا میدید ؟ آیا این روش بهترین روش هست ؟

  1. با سلام و احترام

   کاشت مو به روش SUT هم در کلینیک خانه سفید انجام می شود. اما اینکه این روش بهترین روش و مناسب ترین روش کاشت مو برای شما می باشد یا خیر توسط پزشک تعیین می شود.

   پیروز باشید.

 71. سلام. من پزشک هستم. قسمت جلوی موهایم هست ولی یک خط به عرض 2-3 سانت بعد از آن ریخته یا کم پشت شده است. با توجه به شغلم توانایی بسیار کوتاه کردن مو ندارم.با این شرایط بازم میتوانم کاشت انجام دهم؟ به چه روش؟

  1. با سلام و احترام

   برای کاشت مو بهتر است موهای شما کوتاه شود اما می توان با روش FUT و روش میکرو FIT بدون کوتاهی موها اقدام به کاشت مو کرد . اما توصیه ما کوتاه کرن موهاست.

   پیروز باشید.

  2. باسلام.من شهرستان زندگی میکنم.ضمنا کارمند بانک بوده و امکان گرفتن مرخصی طولانی مدت برای عمل کاشت مو و استراحت های بعدش رو ندارم.جلوی سرم تقریبا بدون مو و طاس شده.۳۶ سال سن دارم.از برش پشت سر و بخیه و خونریزی هم هراس دارم.دنبال یک روش کم درد و کم عارضه هستم.هزینه خیلی برام مهم نیست.از تراشیدن سرم هم ابائی ندارم.اگه پیشنهادتون رو بفرمایید ممنون میشم.

  3. عرض ادب و احترام

   کلیه روش های غیر جراحی در صورتی که بانک موی مناسبی داشته باشید روش دلخواه شما خواهند بود. (Micro FIT – SUT – Super FUE)

 72. برای کاشتن موهای سرم و بدونم آیا بعد از کاشت امکان ریزش موهای قبلی هم وجود داره؟ ..چون عجله برای کاشت مو دارم اگه میشه زودتر جوابتونو بدید.

  1. با سلام و احترام

   ابتدا قبل از اقدام به کاشت مو شما باید توسط پزشک متخصص پوست و مو معاینه شده و علت ریزش موی شما مشخص شود. زمان مناسب برای اقدام به کاشت مو بعد از مشخص شدن علت ریزش مو و کند شدن روند ریزش است. بهتر است بعد از سن 27 سالگی و بعد از متوقف شدن ریزش شدید مو اقدام به کاشت مو نمایید.

   پیروز باشید.

 73. سلام ۴ سالم بود به قارچ سر مبتلا شدم. الان ۱۸ سالمه جای قارچ موهاش سبز شده اما کم پشت است آیا می توانم آن را کاشت کنم ?

  1. با سلام و احترام

   بله امکان کاشت در نواحی که در گذشته بر اثر هر نوع بیماری دچار ریزش مو شده اند وجود دارد.

   جهت رزرو وقت مشاوره رایگان کاشت مو با شماره ۰۲۱۵۴۵۰۳ یا ۰۲۱۸۸۶۵۴۳۷۰ تماس بگیرید. همچنین جهت ارسال عکس از طریق فضای مجازی با شماره ٠٩١٠٩٩٤٧٢٤٦ در تماس باشید.

   با تشکر

 74. سلام موی اینجانب تار نازک دارد و ارثی است و خیلی نرم است. بیشتر در قسمت جلوی مو کم پشت میباشد تا فرق سر. لطفا بهترین روش را برای کاشت مو بفرمایید و اگر برای مشاوره حضوری وقت بدهید ممنون میشوم.

  1. با سلام و احترام

   متاسفانه از راه دور و بدون معاینه نمی توان روشی مناسب برای کاشت مو شما در نظر گرفت. لذا جهت تعیین بهترین روش کاشت مو از منوی دریافت وقت مشاوره نسبت به تعیین وقت اقدام نمایید.

   پیروز باشید.

 75. با سلام و خسته نباشید ؛ موهای سر اینجانب از سن بیست سالگی شروع به ریزش کرد طی چند سال استفاده از داروهای مختلف اثری پایدار نگرفتم با توجه به اینکه بانک موی ضعیفی دارم و بالای سرم خالی شده پیوند مو می تواند اثری دلخواه داشته باشد ؟ ضمنا در روش fit از موهای بدن نیز می توان استفاده کرد . با تشکر

  1. با سلام و احترام

   جهت تشخیص مناسب بودن بانک مو و امکان کاشت شما باید از سه ناحیه روبرو ، بالا و پشت سر خود به شماره های کلینیک 09122252731 و 09109947246 از طریق تلگرام ، واتس اپ یا وایبر عکس خود را ارسال کنید. سپس از طریق کلینیک جهت مشاوره تلفنی و در صورت تمایل مشاوره حضوری رایگان برای شما رزرو وقت انجام خواهد شد.

   پیروز باشید

 76. سلام وقتتون بخیر ، با همه توضیحاتی که دادین هیچ کدوم از این روش هارو نمیشه به عنوان کاملترین و بی نقص ترین روش کاشت مو معرفی کرد ؟

  1. با سلام و احترام

   بله دقیقا حرف شما درست می باشد. هیچ روش کاشت مویی را نمیتوان بدون بررسی بانک مو و شرایط متقاضی به عنوان بهترین روش کاشت مو معرفی کرد.

 77. با عرض سلام و وقت بخیر
  بنده سال 84 تصادف کردم و پس از جراحی پا، موهای سرم و قسمتی از شکمم شروع به ریزش شدید کرد.حدود 5 سال پیش کاشت مو به روش fut داشتم و از کاشت تا حدودی راضی بودم تا اینکه مو های باقی مانده ام هر شروع به ریزش کرد و الان سرم اصلا نمای جالب ندارد. لازم به ذکر هست که عموها و پدرم نیز طاس هستند. میخواستم ببینم از چه روشی میتونم استفاده کنم که طاسی سرم از بین بره و موهای سرم پر تر بشه چون از تراکم فعلی اصلا راضی نیستم و در نگاه اول مشخصه که کاشت داشتم. با تشکر

  1. سلام و وقت بخیر خدمت شما
   برای تعیین روش مناسب کاشت مو خود حتما باید مشاوره حضوری بگیرید تا با بررسی دقیق گرافت های مو شما بهترین روش کاشت مو برای شما تعیین شود. ما برای طبیعی بودن خط موی شما نهایت دقت را به عمل می آوریم. از این لحاظ خیالتون راحت باشه.

   جهت دریافت وقت مشاوره حضوری از سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود به شماره 09356665213 ارسال کنین و منتظر پاسخ کارشناسان ما بمانیدو همچنین هزینه تقریبی کاشت موی شما نیز تعیین خواهد شد.

   موفق باشید و پیروز

از پزشک خانه سفید بپرسید یا نظر خود را بگذارید ...

در اسرع وقت پاسخ شما توسط پزشک خانه سفید ارسال خواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا