مقالات لیزر مو

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

()

امروزه تکنولوژی‌ها و دستگاه‌های بسیاری در حیطه لیزر موهای زائد وجود دارند. خوشبختانه به دلیل تبلیغات فراوان بیشتر ما با نام آن‌ها آشنا هستیم و متاسفانه به همان دلیل، اطلاعات چندان صحیحی در مورد دستگاه‌ها نداریم. به همین خاطر تصمیم گرفتیم که امروز بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد را به شما معرفی کنیم. آخرین نسخه یا ورژن این دستگاه در کلینیک خانه سفید موجود هستند و با توجه به شرایط شما، سازگارترین لیزر برای حذف موهای زائد بدن و صورتتان انتخاب می‌شود.

لیزر موهای زائد یکی از ایمن‌ترین و موثرترین روش‌های حذف موهای زائد است. فرآیندی که از آخرین دستاوردهای فناوری در علم پزشکی بهره می‌برد و می‌تواند شما را برای مدتی طولانی از شر موهای زائد خلاص کند. البته نتایج لیزر زمانی موثر و فوق‌العاده است که در مرکزی معتبر و مجهز به بهترین دستگاه لیزر موهای زائد انجام شود.

بهترین دستگاه لیزر یک تبلیغ غلط است

شاید به این جمله برخورده‌ باشید:« حذف موهای زائد با دستگاه الکساندریت بهترین دستگاه لیزر موهای زائد ». همین ابتدا باید بدانید که نمی‌توان یکی از فناوری‌ها یا دستگاه‌های لیزر را به عنوان بهترین معرفی کرد. هر کدام از دستگاه‌ها مزایا و معایبی دارند و برای افرادی با رنگ پوست مختلف، مناسب‌اند. مثلاً لیزر الکساندریت سریع و کارآمد است؛ ولی برای رنگ پوست‌های تیره و موهای ضخیم چندان موثر نیست. پس اول از همه در نظر داشته باشید، هیچ دستگاهی بهترین نیست و بهترین دستگاه لیزر باید با توجه به شرایط و ویژگی‌های پوست و موهای شما انتخاب شود.

بهترین دستگاه لیزر مو در خانه سفید

فرق فناوری با دستگاه را بدانید

فناوری لیزر با دستگاه لیزر تفاوت دارد. فناوری یا تکنولوژی لیزر شامل ویژگی‌های فیزیکی پرتوی نور لیزر است. مثلاً فناوری لیزر الکساندریت دارای طول موج (یک خاصیت فیزیکی) ۷۵۵ نانومتر است. دستگاه الکساندریت از فناوری لیزر الکساندریت بهره می‌برد؛ یعنی نوری را متساعد می‌کند که طول موجی برابر با ۷۵۵ نانومتر دارد. پس آنچه ویژگی‌های پرتوی لیزری را تعیین می‌کند، فناوری لیزر است.

اما میزان اثرگذاری دستگاه لیزر فقط به فناوری استفاده شده در آن بستگی ندارد. محدودیت تعداد شات یا شلیک لیزر، قطر پرتوی لیزری، وقفه‌های بین شات‌ها، سیستم خنک کننده و بسیاری از موارد دیگر می‌توانند نتایج لیزر را بهبود بخشند یا تضعیف کنند. مثلاً دستگاهی که وقفه‌های کوتاه‌تری بین شات‌هایش دارد، خطر ایجاد سوختگی بیشتری هم دارد. یا مثلاً برخی دستگاه‌ها به سیستم خنک‌کننده مجهز هستند.

در حین تابش پرتوهای لیزر همزمان با گرم شدن فولیکول‌ها (ارگان‌های موساز بدن) پوست هم گرم می‌شود. برای این که از آسیب دیدن پوست جلوگیری کنیم و صدمه‌ای انتخابی به فولیکول بزنیم، باید همزمان با تابش لیزر، پوست را خنک کنیم. سیستم و روش‌های خنک‌سازی در تاثیرگذاری و پیشگیری از عوارض لیزر موهای زائد بسیار مهم هستند.

فناوری‌های لیزر موهای زائد

امروزه برای لیزر موهای زائد از ۴ فناوری کلی استفاده می‌شود. فناوری IPL (که در واقع لیزر نبوده و از پرتوی نوری بهره می‌برد) بیشتر در دستگاه‌های خانگی، آرایشگاهی و سالن‌های زیبایی و ماساژ استفاده می‌شود. سه فناوری دیگر که شامل الکساندریت، دیود و ان دی یاگ است در دستگاه‌های کلینیکی استفاده شده و فقط پزشک متخصص یا اپراتور حرفه‌ای لیزر مجاز هستند که با آن‌ها کار کنند. فناوری قدیمی‌تری به نام لیزر روبی هم وجود دارد که در واقع اولین فناوری استفاده شده در لیزر موهای زائد است و امروزه کاربرد چندانی ندارد.

خانه سفید کلینیک تخصصی پوست و مو است؛ به همین خاطر در این مرکز تنها از فناوری‌هایی استفاده می‌شود که در سطح بالینی (Medical Grade) باشند و همچنین از آزمون‌های ایمنی و اثربخشی سربلند بیرون آمده باشند. فناوری IPL و روبی به دلیل اثرگذاری کم در کلینیک خانه سفید استفاده نمی‌شوند.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد از نظر تاثیرگذاری و ایمنی باید از فناوری‌های الکساندریت، دیود یا ان دی یاگ بهره ببرد.

به طور کلی برای این که لیزر موهای زائد بهترین اثر را داشته باشد، باید دو نکته رعایت شود:

 1. از فناوری سازگار با رنگ پوست استفاده شود.
 2. از دستگاه‌هایی با قطر تابش مناسب، وقفه‌های تابشی ایمن و سیستم خنک کننده‌ی موثر استفاده شود.

پس اول از همه باید ببینیم که رنگ پوست و رنگ و ضخامت موهای شما به چه شکل است تا فناوری سازگار با آن انتخاب شود. هرچه یک فناوری لیزر با شرایط شما سازگارتر باشد، نتایج بهتر و ماندگارتری دارد. عوامل و فاکتورهای بسیاری بر این انتخاب تاثیر می‌گذارند.

برای این که نگاه کاربردی‌تر و بهتری به این تکنولوژی‌ها داشته باشیم، ویژگی و عملکرد آن‌ها را برای شما در یک جدول خلاصه کرده‌ایم. ۱۰ بیشترین و صفر کمترین نمره‌ است. در مورد فاکتور درد، عدد کمتر نشانگر درد بیشتر است. برای این که بتوانید مقایسه کنید، نمره دهی‌ها را برای اپیلاسیون با وکس نیز مطرح کرده‌ایم. انواع رنگ پوست هم در جدول دوم برایتان خلاصه کرده‌ایم.

جدول لیزر

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

همانطور که اشاره کردیم دستگاه‌های مختلف لیزر از یکی یا چند تکنولوژی لیزری بهره می‌برند. قبلا در مورد بهترین مرکز لیزر موهای زائد و هزینه لیزر موهای زائد صحبت کرده ایم. حال بیایید بهترین دستگاه‌ها را با هم بررسی کنیم.

دستگاه مبتنی بر لیزر الکساندریت

لیزر الکساندریت یکی از سریع‌ترین تکنولوژی‌های لیزر است. این دستگاه برای لیزر مناطق وسیع (مثل کل بدن) مناسب است و اثر زیادی بر روی موهای نازک و رنگ پوست‌های روشن دارد.

بهترین دستگاه لیزر الکساندریت، کندلا جنتل پرو است. دستگاهی که در کلینیک خانه سفید از آخرین ورژن آن استفاده می‌کنیم. شرکت کندلا از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان لیزر و تجهیزات پزشکی آمریکا بوده و بیش از ۲۰ سال در این حوزه فعال است. با بیش از ۱۰ هزار فروش دستگاه لیزر، کندلا یکی از بهترین‌ها هم به شمار می‌رود.

از جمله برتری‌های این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قطر تابش (Spot size) قابل تغییر
 • مجهز به سیستم خنک کننده
 • بیش از ۲۰ سال سابقه‌ی استفاده درمانی و زیبایی با نتایجی درخشان

دکا بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

دستگاه مبتنی بر لیزر دیود بهترین دستگاه لیزر مو برای پوست های سبزه

لیزر دیود جلسات درمانی کوتاه‌تری دارد و اثرگذاری‌اش کمی بیشتر از الکساندریت است. این دو برتری به دلیل وقفه‌های تابشی کوتاه‌تر است که لیزر درمانی با دیود را کمی دردناک می‌کند.

بهترین دستگاه لیزر دیود، دیود وکتوز نام دارد که توسط شرکت بسیار مشهور و معتبر Cynosure آمریکا ساخته شده است. از لحاظ سرعت، دیود وکتوز بهترین دستگاه لیزر موهای زائد است. در مورد بحث دردناک بودن این فناوری باید بدانید که بیشتر مراجعین ما به خوبی درد اندک آن را تحمل می‌کنند. اگر آستانه‌ی درد پایینی داشته باشید یا به هر دلیل لیزر دیود برای شما عذاب آور باشد، اصلاً نگران نباشید چون جایگزین‌های مناسبی در کلینیک خانه سفید موجود هستند.

از جمله برتری‌های این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قطر تابش بیشتر (افزایش سرعت لیزر درمانی)
 • مجهز به سیستم خنک کننده
 • سیستم بازیافت فوتون‌ها (تاثیرگذاری ۱.۵ تا ۲ برابری درمان)
 • سیستم خوانش ملانین (افزایش ایمنی و کاهش عوارض جانبی)

دستگاه مبتنی بر تکنولوژی ان دی یاگ (Nd:YAG)

فناوری ان دی یاگ برای کسانی‌ که پوست تیره‌ای دارند، موثرترین است. لیزر دیود و الکساندریت برای این افراد هم تاثیر کم‌تر و هم خطرات بیشتری دارند.

بهترین دستگاه لیزر که از تکنولوژی ان دی یاگ بهره می‌برد، لیزر دکا است. شرکت دکا بیش از ۳۰ سال است در حوزه تجهیزات و فناوری‌های پزشکی فعال بوده و یکی از منحصر به فردترین دستگاه‌های لیزر با تکنولوژی آمریکایی را تولید می‌کند. لیزر دکا به دو فناوری لیزر مجهز است: الکساندریت و ان دی یاگ. استفاده از دو فناوری به صورت همزمان یعنی این دستگاه انعطاف‌پذیری بالایی دارد و برای بسیاری از متقاضیان، بهترین دستگاه لیزر موهای زائد است.

از جمله برتری‌های این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مناسب و ایمن برای تمام رنگ‌های پوست
 • مناسب برای کسانی که موهای نازکی دارند
 • مجهز به یک فناوری انحصاری که انرژی پرتوها را کاهش داده و درصد جذب آن‌ها را بیشتر می‌کند. به این ترتیب عوارض و خطرات لیزر بسیار کاهش یافته و درمان موثرتر می‌شود.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران / 5. تعداد رای ها

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

مشاوره فوری خدمات زیبایی

مشاوره تخصصی تلفنی و آنلاین با مشاورین خانه سفید

پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

‫135 دیدگاه ها

 1. سلام وقت بخیر
  من پوست بدنم گندمی هست ولی ناحیه بیکینی و زیر بغلم تیره هست . چه دستگاه لیزری با چه طول موجی مناسبمه؟

  1. سلام و وقت بخیر

   استفاده از دستگاه لیزر دکا با دو طول موج مجزا بهترین گزینه برای شماست.

  2. سلام ببخشین میخاستم دستمو تتو کردن لیزر کنم

 2. سلام وقت بخیر خواستم مرکز زیبایی بزنم بنظرتون چه دستگاه لیزر خوب بگیرم هر کسی تعریف از دستگاه خود دارد ممنون مبشم راهنمایی کنید

  1. باید ببینید اون شهری که زندگی میکنید چه رنگ پوست و چه نوع مویی دارن از نظر رنگ و قطر مو .بنظر من ان دی یاگ بهتره چون دو فناوری رو داره و قطر پرتو دست خودته و برای تمام رنگ پوست و مو قابل استفادست

  1. سلام وقت بخیر.من پوست سفیدی دارم بجز قسمت بیکینی که هم تیره و موهای ضخیم داره بقیه قسمت ها موهای نازک و سفید تر داره دستگاه که جواب بده اشنایدر پلاس ۲۰۲۲ واسم خوبه یا ن اگه نیست کدوم دستگاه پیشنهاد میکنید ممنون میشم زودتر پاسخ بدید تا زودتر اقدام کنم

 3. سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم منکه پوست بدنم سفید هست و موهای بدنم نازکه با چه دستگاهی لیزر جواب میده؟
  آیا درسته که میگن کسی که موهای دست و صورتش (کل بدن) نازکه اگه لیزر کنه ضخیم میشه؟
  فقط یک جلسه با دستگاه sopranoice (PLATINUM) لیزر کردم ، آیا همین دستگاه خوبه؟
  کل بدنم فقط 10 دقیقه طول کشید

  1. وای اصلا موهای نازک رو لیزر نکنید خیییلی وحشتناک ضخیم میشن

 4. سلام..من موهای ضخیم زاید در ناحیه گردن و چونه دارم..با پوست گندمی…دسترسی به کندلا ندارم اما الکساندرایت کوترا هس میخاسم ببینم اگه با کوترا انجام بدم همون کارایی کندلا رو داره؟با کوترا نتیجه میگیرم؟

  1. سلام و وقت بخیر

   میزان عملکرد دستگاه با دستگاه که یک سورس لیزری دارد تفاوتی نمیکند موقعی اثرات مختلف دارند که سورس لیزری تفاوت می‌کند.
   هرچه طول موج بیشتر پوست‌های سبزه تر بهتر جواب می‌دهند یعنی برای پوست سبزه Nd-yag بهتر از دایود و دایود بهتر از الکس است.

  2. سلام و وقت بخیر

   الکس و دایود دو تکنولوژی متفاوت برای لیزر موهای زائد هستند.
   برند دستگاه از تکنولوژی متفاوت است.

 5. سلام
  من‌موهای زاید زیر‌چونه و گردن دارم(پوست گندمی).موها بسیار ضخیم و مشکی هستن…دسترسی به السکاندرایت کندلا ندارم اما الکساندایت کوترا هس…ایا باهم‌تفاوت دارند؟
  اگه با کوترا لیزر کنم جواب میگیرم؟

  1. سلام و وقت بخیر

   میزان عملکرد دستگاه با دستگاه که یک سورس لیزری دارد تفاوتی نمیکند موقعی اثرات مختلف دارند که سورس لیزری تفاوت می‌کند .
   هرچه طول موج بیشتر پوست‌های سبزه تر بهتر جواب می‌دهند یعنی برای پوست سبزه Nd-yag بهتر از دایود و دایود بهتر از الکس است.

 6. سلام خسته نباشید ببخشید برای موهای پرزی چه دستگاهی مناسب هست ؟

  1. سلام و وقت بخیر

   بهتر است موهای پرزی رو لیزر نکنید.

  2. سلام من از کندلا استفاده می‌کنم و جلسه پنجم رو پشت‌سر گذاشتم
   و الان می‌خوام به جنتل مکس پرو تغییر بدم
   باید صبر کنم تا موها کامل رویشش کنه؟

 7. سلام و عرض ادب.
  جهت لیزر فول بادی(آقا)به کلینیک های مختلف برای تحقیق مراجعه کردم و جواب های بعضا ضد و نقیض شنیدم.
  یکی از دوستان گفتن الکس دئوتو بسیار عالیه چون دو طول موج همزمان بر بدن تابش می‌کنه یکی دیگه گفت دئوتو قدیمیه و دو طول موج همزمان تبلیغات هستش و الکس نابلکس بهتره
  یکی گفت که از سال 2019به بعد دستگاههای الکس و…
  همه ساخت چین هستند(به خاطر تحریم) و اینکه میگن آمریکا و کانادا و…الکیه و بهتره از مدل 2019 استفاده بشه چون چینی نیستن.
  اگه میشه لطف کنید و راهنماییم کنید که کدومشون راست میگن???

 8. سلام دستگاه پلاتینیوم و تیتانیوم چطور هستند برای چه تایپ پوستی مناسب هستند

  1. سلام و وقت بخیر

   دستگاه های پلاتونیوم و تیتانیوم با توجه به طول موج های ارائه شده در دستگاه مناسب همه تیپ های پوستی هستند.

 9. سلام من پوست تقریبا روشنی دارم
  9 جلسه لیزر الکساندرایت رفتم ولی موهام کامل برگشته
  بنظرتون دستگاهمو عوض کنم موهای بدنم میره
  پا کامل رو لیزر انجام دادم

 10. سلام ببخشید من پوست بدنم گندمی رو به روشنه خواستم بدونم لیزر پلاتنیوم پلاس که داری ۳ طول موج الکسانداریت،دایود و. اندیاگ هستش برای پوست من جواب میده؟؟؟

  1. سلام و وقت بخیر

   طول موج ها مناسب هستند اما دستگاه مانند دایود امریکا، سایناشور یا کندلا و دکا دارای استاندارد و قدرت لازم برای حذف موهای زائد نیست.

 11. سلام خسته نباشید دستگاه لیزر با نشونی های زیر دستگاه خوبیه چون ب من گفتن ک خوبه میخوام بدونم ک قراره هزینه کنم این دستگاه جوابه ؟
  پوستم تقریبا سبزس
  Model. Hs_330c
  ProductName beauty equipment
  Power supply ac230v 50/60hz
  Sn 16016f007

  1. سلام و وقت بخیر

   مشخصاتی که اعلام کردین درست نیست.

 12. سلام
  من پوستم سبزه است و موهای بدنم ضخیم هستن،برای لیزر دستگاه الکساندرایت دکا مناسب هست؟

  1. سلام و وقت بخیر

   بهترین دستگاه مناسب پوست شما دایود امریکایی است.

  2. سلام خسته نباشید،،من دیابت دارم،تقریبا ۱۷ ساله ک دارم،الانم ۲۵ سالمه،میخواستم بدونم کدوم دستگاه برا لیزر من خوبه؟چون دیابت دارم یکم میترسم ولی می‌خوام لیزر کنم

 13. سلام،من پوستم تقریبا سبزه است،برای لیزر موهای زائدم دستگاه الکساندرایت دکا مناسب هست؟

  1. سلام و وقت بخیر

   دستگاه دکا برای شما مناسب است اما نه با طول موج الکساندریت.

  2. سلام . در نظر دارم در شهر خودم مرکز لیزر بزنم .جهت موهای زائد.
   پوست تیره و پوست روشن موهای تیره و ضخیم
   موهای نازک و مشکی
   چه دستگاهی بخرم ؟

 14. سلام ببخشید من پوستم سبزه هست و موهای زخیمی دارم از چه دستگاهی باید استفاده کنم برای لیزر؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   دستگاه های لیزر بر پایه تکنولوژی دایود و ان دیاگ بهترین گزینه برای شماست. دستگاه های لیزر با تکنولوژی الکس مناسب شما نیست.

  2. سلام ،من دارای پوست خیلی روشن هستم ،ناحیه بیکینی و زیر بغل موهای ضخیم مشکی دارم ،خواستم ببینم چ دستگاهی مناسبه

  3. سلام و وقت بخیر

   استفاده از دستگاه های مجهز به تکنولوژی الکس بهترین گزینه برای شماست.

  1. با سلام و وقت بخیر

   با توجه به توضیحانی که در متن مقاله توسط پزشک متخصص کلینیک داده شده، بهترین دستگاه لیزر، دستگاهی است که با شرایط پوست و موی شما سازگار باشد. دکا از دو تکنولوژی استفاده میکنه و الکس کندلا فقط از یک تکنولوژی.
   اینکه کدام دستگاه مناسب پوست شماست فقط در جلسه مشاوره و بررسی و معاینه اولیه مشخص می شود و نه از روی برند دستگاه.

  2. سلام ببخشید دستگاه لیزر پرایملس برای من ک پوست سبزه با موهای ضخیم دارم خوب است یا سایناشور بهتره ؟

  1. سلام و وقت بخیر

   الکس کندلا فقط از تکنولوژی الکساندریت بهره می بره اما دستگاه دکا از دو طول موج متفاوت استفاده میکنه که هم مناسب تیپ پوستی سفید و گندمی و هم مناسب تیپ پوستی سبزه هست.

 15. سلام دستگاه ای دی اسیا سه طول موج خوبه می‌خوام برم لیزر و هزینه هم برام مهمه خیلی گرون نشه چی پیشنهاد میکنید .پوستم تقریبا گندمی

 16. سلام،آیا روش الکس تاثیر منفی روی هرمون ها داره؟شنیدم که باعث اختلال توی هرمون ها و نواقصی تو جنین میشه

  1. سلام
   میخوام برم لیزر
   خیلی ارزون و شک کردم شاید دستگاهشون مناسب نباشه ولی گفتن دستگاهشون الکساندرایت کندلا هست
   منم برای موهای بکینی میخواسم برم که موهای تیره و پوست سفید دارم
   به نظرتون خوبه که برم

  2. سلام و وقت بخیر

   بله لیزر الکس کندلا برای تیپ پوستی شما مناسب است.

 17. سلام وقتتون بخیر
  من پوستم گندمیه و موهام تیرس میخواستم ببینم دستگاه الکساندر نابلکس بهتر بهم جواب میده یا دایود؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   لیزر دایود و ان دیاگ پاسخگویی بهتری دارد.

 18. سلام
  پوستم روشنه و موهای تیره
  دستگاه سوپرانو ایس پلاتینیوم ۲۰۲۰ خوبه واسم؟
  تفاوتش با کندلا چشم گیره؟

 19. سلام، من پوستی گندمی با موهای مشکی دارم، خواستم ببینم دستگاه اسکلپیون مدیو استار واسه لیزر بدن چطور هستش؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   دستگاه مد نظر شما در کلینیک خانه سفید وجود ندارد، لذا اطلاعات خاصی از نحوه عملکرد دستگاه نداریم.
   برای پوست گندمی استفاده از تکنولوژی دستگاه های دایود و ان دیاگ مناسب است.

 20. سلام وقت بخیر
  من با دستگاهرکندلا تقریبا بیش از ۲۵ جلسه رفتم پوستمم تقریبا گندمی رو به سفیده ولی موهام هنوز بعد ۲ کاملا برگشت دارن بصورت نازک و بیکینیم قسمتایش بصورت کاملا صخیم بر میگردن یعنی باید چیکار کنم لیزر کردنم بیفایدس ؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   اگر از دستگاه مناسب و تحت نظر پزشک استفاده کنید لیزر موهای زائد نهایت ۶ تا ۸ جلسه بیشتر نیاز نیست. در ضمن دستگاه لیزر الکس کندلا مناسب تیپ پوستی گندمی نمی باشد.

 21. با سلام من پوستی گندمی دارم و تقریبا میشه گفت که پوستم تیپ سه هست و موهای تقریبا زخیم میخواستم بدونم بین این ها کدوم برام مناسب تره؟
  الکساندرایت کندلا و سایناشورالیت _ آلماسوپرانو تیتانیوم پلاس ۲۰۲۰ با طول سه موج_الکس دایود ۲۰۲۰_آیس پلاتینا پلاس۲۰۲۰ سه طول موج ؟؟؟؟؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 22. سلام وقت بخیر…ببخشید دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس چطوره..به گفته مرکز لیزری که میخوام برم امریکاییه..من پوستم نسبتا روشن و موهام یا ضخیم و تیره و یا تیره هست… و اینکه صورتم جوش های بزرگ و پرکی میزنه یه مدته..ازمایش دادم هورمونی مشکلی نبود..لیزر کردن در این شرایط اشکالی نداره/چون باید ژیلت هم کشید…

 23. سلام…خسته نباشد…من پوست نسبتا روشن با موهای تیره دارم..مرکزی که برای لیزر رفتم دستگاهشون پلاتینیوم پلاسه و به گفته خودشون امریکایی…این دستگاه مناسب من هست؟تمام طول موج هارو یک دستگاه داره؟ایا ممکنه موها نازک در بیان به جای اینکه رفع بشن و دیگه لیزر هم جوابگو نباشه؟زمانی که پوست صورت جوش داره لیزر کردن مشکلی داره؟

 24. سلام
  ببخشید من پوست سفید ولی موهای ضخیمی دارم چه دستگاهی رو به من پیشنهاد می کنید

  1. با سلام و وقت بخیر

   استفاده از لیزر الکساندریت با دستگاه های کندلا یا دکا گزینه خوبی براتون هست.

 25. سلام وقتتون بخیر دستگاه آریون بهتره یا موتوس اِی ایکسِ دکا موهای من ضخیمه و پوستم سبزه اس ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. با سلام و وقت بخیر

   عزیزم از تکنولوژی لیزر دایود استفاده کنید.

 26. سلام من پوست سفیدی دارم اما بخاطر حمام افتاب گندمیش کردم شیش هفت ماه پیش موهامم تقریبا نازکه از چه دستگاهی استفاده کنم؟

  1. سلام.من پوستم روشنه و بدنم موهای خیلی زمخت و بلندی داره و رشد موهامم خیلی سرعتش بالاست.برای لیزر از کدوم فناوری باید استفاده کنم و اینکه چنجلسه طول میکشه تا جواب بگیرم.ممنون

 27. سلام خسته نباشید یک سوال داشتم.جایی ک من برای لیزر میرم از دستگاه Ipl استفاده میکنن و من هفته ای یک جلسه میرم ولی بقیه میگن ک خیلی ضرر داره و باید ماهی یک جلسه برم آیا این درسته؟ آیا نوع دستگاه بستگی داره به فاصله زمانی بین جلسات؟؟

 28. سلام . دستگاه الکس دئوتو به نظرتون چه طوره؟لطفا سریع جواب بدید واجبه

  1. با سلام و وقت بخیر

   انتخاب دستگاه لیزر با توجه به وضعیت پوست ( رنگ پوست و ضخامت و رنگ مو ) انجام می شود. در ضمن این مدل دستگاه در کلینیک خانه سفید وجود ندارد و ما اطلاعی از عملکرد این دستگاه نداریم.

  2. سلام
   من ۳جلسه ست که لیزر بیکینی و زیر بغل میرم.قبلا هم نرفته بودم.با دستگاه ان دی یاگ انجام میدن.جلسه اول خیلی خوب جواب داد اما این جلسه که رفتم خیلی زیاد شده بود.میشه بگید علتش چیه؟رنگ پوستم هم روشنه.ممنون میشم پاسخ بدید

  3. با سلام و وقت بخیر

   هر جلسه حدود ۱۷ تا ۲۰ ٪ موها از بین می‌روند و بعد از لیزر تا دو هفته دیگر موهایی که لیزر نشدن مجددا رشد میکنن.

 29. سلام ایا دستگاه الکس مد برای‌پوست گندمی‌خوبه؟؟؟
  من جایی که مرتجعه میکنم اسم دستگاه الکس مد هست

 30. باسلام من پوستم سفید وحساس خیلی جوش میزنم ولک میشه یبارم لیزرکردم نتیجه نگرفتم وهای بدنم ضخیم هستش وکلفت بنظرتون کدوم لیزر برام خوبه ممنون

 31. سلام.
  من پوست گندمی و موهای درشت و زبر دارم.
  چه نوع دستگاهی برای لیزر موهای من پیشنهاد میکنید؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   لیزر دایود بهترین گزینه برای شماست.

 32. سلام وقت بخیر. من پوستم سبزه هست با موهای نازک، سه جلسه پلاتنیوم پلاس رفتم رشد موها کم شده بود و تو سه جلسه برخی نواحی خیلی خوب جواب گرفتم، بدلیل مهاجرت دیگه نرفتم، به نظر شما با همون دستگاه جای دیگه ادامه بدم؟دستگاه الکس مدیو استار چطور هست؟در ضمن من کم کاری تیرویید دارم تاثیر داره روی جوابدهی لیزر؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   با همون دستگاه قبلی ادامه بدین. کم کاری تیروئید روی لیزر مو تاثیری ندارد.

  2. سلام.من پوست بوری دارم. اما موهای بدنم زیاده.دکتر قبلا بهم گفت بود کیست داری.دارو مصرف کردم.الانم مصرف میکنم ولی کیستا هنوز هست. اگه لیزر کنم برام جواب میده؟ یا چون کیست دارم فایده ای نداره؟

 33. سلام وقت بخير من ١٠ جلسه كندلا رفتم ولي بعد ٢ ماه تاخير كامل برگشت داشت رنگ پوستم گندمي ب سفيد ميكشه شما چه دستگاهي پيشنهاد ميكنيد بايد چيكار كنم ؟؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   بهتر است از دستگاه ان دیاگ یا دایود استفاده کنید.

 34. با سلام من به مرکزی مراجعه کردم که با ژل کارشو انجام میداد ،دستگاه الکس _دایو. که به دلیل پوست روشن و موهای تیره روی الکس تنظیم میکنن،خیلی موهام کلفت نیست ولی تو جلسه ۵ ام نتیجه آنچنان خوبی نگرفتم،یه بار به کلینیک دیگه ای مراجه کردم برای رفع موهای زائد با دستگاه پلاتینیوم سوپرانو پلاس که نتیجه خوبی گرفتم.ولی سری بعد دوباره به همون کلینیک قبلی مراجعه کردم و این بار میخوام برای همیشه به کلینیکی که دستگاه پلاتینیوم داشت مراجعه کنم ،آیا خطری داره یا نه؟
  کلینیکی که از ابتدا رفتم(دستگاه الکس_دایود آلما) ۳ جلسه رفتم و بعد از ۶ ماه وقفه بخاطر کرونا دیگه ادامه ندادم،و در ۴ امین جلسه به کلینیک پلاتینیوم سوپرانو پلاس مراجعه و ۵ امین جلسه به کلینیک (دستگاه الکس_دایود )رفتم الان موندم چیکار کنم؟میشه راهنمایی کنید؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   منظورتون کندلا (Candela)هست ؟

  2. سلام من پوستم گندمی روشن موهام تیره دوجلسه هست میرم لیزر الکس کندلا زیر بغل وبیکینی بعضی جاهای در نیومد ولی قسمت پایین بیکینی اصلا تغییری نکردی آیا طبیعی هست یا دستگاهمو عوض کنم

  3. سلام و وقت بخیر

   صبور باشید و دوره درمان را تکمیل کنید.

 35. سلام من یازده جلسه لیزر انجام دادم ولی موهای پاهام با سرعت رشد کمتر همچنان در میاد و چندان تغییر نکردن بنظرتون دستگاه لیزرو باید تغییر بدم، چون اون مرکز میگن که چون موهای پرپشتی داری تا ۱۵, ۱۶جلسه باید بیای

  1. با سلام و وقت بخیر

   به طور معمول حداکثر ۶ تا ۸ جلسه بیشتر برای لیزر موهای زائد نیاز نیست. با بالا بردن تعداد جلسات درجه جواب دهی افراد بیشتر نمی شود. اگر از نوع دستگاه های IPL باشد بهتر است نوع دستگاه عوض شود.

  2. سلام وقتتون بخیر من باپوست گندمی باموهای زبروضخیم برای لیزردوتا دستگاه بهم معرفی شده «یکی IPLویکی کندلا»رشدموها خیلی سریعه توصیه شما چی هست.ممنون میشم راهنماییم کنید?

  3. با سلام و وقت بخیر

   IPL که اصلا تکنولوژی لیزر نیست و پرتو نور هست. کندلا با تکنولوژی الکس هم برای پوست گندمی خیلی مناسب نیست.

 36. سلام خسته نباشید
  رنگ پوست من تقریبا روشنه و موهای تیره مناسب ترین دستگاه چی هستش و اینکه آیا لیزر روی منافذ پوست و تیرگی هم اثری داره؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   استفاده از تکنولوژی لیزر الکس برای شما بهترین گزینه می باشد. خیر.

 37. سلام خسته نباشید
  من پوستی گندگی مایل ب سبزه دارم ?از دستکاه پلاتینیوم پلاس آلما ۲۰۲۰ سه فرکانس الکس دایود اندیاگ استفاده میکنم
  ب نظر شما خوبه همینو ادامه بدم ؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   تشخیص دستگاه مناسب لیزر فقط در جلسات حضوری و توسط پزشک متخصص پوست و مو انجام می پذیرد. اما با توجه به سه کاره بودن دستگاه پلاتونیوم و وجود طول موج های متفاوت در صورت استفاده صحیح و تجربه اپراتور لیزر پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.

  1. عرض ادب و احترام

   دستگاه و تکنولوژی اسموت کول در رده لیزر قرار نمی گیرد و بسیار قدیمی تر از تکنولوژی های الکس و دایود هستند. در واقع نوعی پرتو نوری هستند که قادر به از بین بردن موهای زائد می باشند. اثرگذاری و عوارض اصلا قابل قیاس با فناوری های نوین لیزر نیست.

 38. با سلام ببخشید سوالم اینه ک من ناحیه بیکینیمو اپلاسیون کردم قبلا و موهاش زیرپوستی شد سمت خط شورت و اینکه الان سیاهو زخم شده اگه لیزر کنم اشکال داره؟ از چه دستگاه لیزری باید استفاده کنم؟ اخه موست خیلی حساس هستو سریع میسوزه

  1. با سلام و وقت بخیر

   تا موقعی که زخم است نباید لیزر شود .
   اگر پوست گندمی دارید دایود ۸۱۰ نانومتر و اگر سفید هستید الکس ۷۵۵

  2. سلام من یه جلسه به کلینیک با دستگاه الکس دایود ۲۰۲۰رفتم و ازونا بود که روی پوست کشیده میشد وقبلش ژل زده میشه رنگ پوستم سفیده مایل به زرد آیا مناسبه این دستگاه با نه

  3. با سلام و وقت بخیر

   منظورتون از الکس دایود چی هست ؟ برند دستگاه کندلا منظورتون هست ؟

  4. با سلام و وقت بخیر

   دستگاه های دارای تکنولوژی الکس بهترین گزینه برای شماست.
   برای آشنایی با تکنولوژی الکس و دستگاه های دارای این تکنولوژی مقاله لیزر موهای زائد الکس سایت را مطالعه فرمایید.

  5. سلام خسته نباشید ببخشید میگم دستگاه اشنایدر پلاس ۲۰۲۲خوب هست یا تیتانیوم پلاس ۲۰۲۲،، و برای چه نوع پوستی خوب هستن

 39. سلام برای پوست روشن و موهای زخیم چه دستگاهی پیشنهاد میشود؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   تکنولوژی الکساندریت و فرقی نمی کند برند دستگاه چه باشد. دکا و کندلا بهترین برندهای لیزر الکس می باشند.

  2. سلام کلاس لیزر در اهواز خواستم برم آیا هست ?

 40. سلام من هفته پیش اولین جلسه لیزرم با پلاتینیوم بود قبلش یک عالمه ژل رو بدنم زد ایا تاثیر داره؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   پلاتینیوم یک نوع دستگاه لیزر نیست. و در مورد دستگاههای IPL از آنجا که لیزر واقعی نیستند باید با ژل اشعه به سمت داخل پوست هدایت شود.

 41. سلام
  میخواستم بپرسم پوست روشن ولی بیکینی تیره با ضخامت موی زیاد کدوم دستگاه مناسب هست؟!ممنونم

  1. با سلام و وقت بخیر

   لیزر الکس برای پوست سایر نواحی و لیزر دایود برای ناحیه بیکینی. می توانید در کلینیک خانه سفید از لیزر دستگاه دکا برای همه بدن خود استفاده کنید.

 42. سلام و عرض ادب
  من پوست گندمی و با موهای زايد زخیمی دارم چه دستگاهیی مناسبه؟

 43. ببخشید من موهای تقریبا نازک و پوست روشنی دارم… کدوم دستگاه جواب میده؟
  بعد منظورتون از الکس همون الکساندرایته؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   الکس یا الکساندریت یک تکنولوژی لیزر می باشد که برندهای مختلف اقدام به استفاده از این تکنولوژی در دستگاه های خود کرده اند. اما دستگاه کندلا در ایران به دلیل تبلیغات زیاد معروف تر از بقیه می باشد.
   بهترین روش برای حذف موهای زائد شما استفاده از تکنولوژی الکساندریت می باشد.

  2. سلام وقت بخیر من پوست گندمی و موهای زخیم دارم بهترین دستگاه برای من چیه؟

  1. با سلام و وقت بخیر

   خیر تنها دستگاه تایید شده برای پوست سبزه دستگاه با طول موج Nd:YAG ld می باشد. البته در تبلیغات دستگاه سوپرانو عنوان شده با این طول موج هم قابلیت لیزر دارد اما مراجعین با پوست سبزه با لیزر سوپرانو تجربه خوبی نداشتند.

 44. عرض سلام و ادب وقت به خیر
  می خواستم بدون من رنگ پوست (گندمی ) دارم و موهای زائد تقریبا با ضغامتی دارم خواهش مندم راهنمایی کنید از کدام دستگاه لیز استفاده کنم نتیجه بهتری و مناسب تری برای من دارد

  1. با سلام و وقت بخیر

   فناوری ان دی یاگ برای کسانی‌ که پوست تیره‌ای دارند، موثرترین است. لیزر دیود و الکساندریت برای این افراد هم تاثیر کم‌تر و هم خطرات بیشتری دارند.

 45. باسلام- من رنگ پوست روشن ولی موهای تقریبا زبری دارم، هفته پیش هم اولین جلسه لیزر موی بدن با دستگاه الکس رو انجام دادم، سوالم اینه برای من این نوع دستگاه مناسبه؟باتشکر

  1. با سلام و وقت بخیر

   فناوری ان دی یاگ برای کسانی‌ که پوست تیره‌ای دارند، موثرترین است.

  2. سلام وقت بخیر،من با دستگاه دایود دپی لایت رفتم لیزر ولی جواب نگرفتم،بهترین دستگاه چیه از نظر شما؟

  3. با سلام و وقت بخیر

   بهترین دستگاه لیزر مناسب شما با توجه به تیپ پوستی و نوع موی زائد شما هنگام مشاوره با پزشک متخصص مشخص می شود.

  4. سلام وقت بخیر.ببخشید دستگاه اسکلپیون مدیو استار دستگاه خوبیه؟؟یا الکساندرایت؟؟من ی مرکز رفتم ک دستگاهشون اسکلپیون بود و گفتن ی دستگاه جدیده

 46. سلام
  ایا دستگاه کوترا که میگن من که پوستم روشن هست خوبه؟
  من پوست حساسی دارم میشه راهنمایی کنید کدوم لیرز خوب و بدون درد هست

  1. با سلام و وقت بخیر

   بهترین دستگاه مخصوص پوست های روشن و حساس همان لیزر الکس می باشد.

 47. سلام
  میخواستم بدونم برای من که پوست سفید و روشنی دارم استفاده از دستگاه لیزر الکس تاثیری نداره ؟

  1. عرض ادب و احترام

   دقیقا برعکس دستگاه لیزر موهای زائد الکس بیشترین تاثیر را بر روی پوست های سفید و روشن دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا